2017 - 2018 Academic Year Fall Semester Program
10/11/2017
2017 - 2018 Academic Year Fall Semester Program

​​​​

Last update: 14.11.2017, 12:00

Course Code​

Course Name

Day(s)

Time

Room

Faculty Member

ADP 101 01

Klavye Teknikleri I (Şube I)

Monday

09:00-12:00

LAB BUILD 1 #23

SERHAT RAMAY

ADP 101 02

Klavye Teknikleri I (Şube II)

Tuesday

09:00-12:00

LAB BUILD 1 #24

SERHAT RAMAY

ADP 101 03

Klavye Teknikleri I (Şube III) (İÖ)

Wednesday

18:00-21:00

LAB BUILD 1 #24

SERHAT RAMAY

ADP 101 04

Klavye Teknikleri I (Şube IV) (İÖ)

Thursday

18:00-21:00

LAB BUILD 1 #24

SERHAT RAMAY

ADP 103 01

Hukukun Temel Kavramları

Monday Wednesday

12:00-14:00 13:00-14:00

ACAD BUILD 7 #7204

TÜLAY KİTAPÇIOĞLU YÜKSEL

ADP 103 02

Hukukun Temel Kavramları (İÖ)

Tuesday

18:00-21:00

ACAD BUILD 4 #4204

TÜLAY KİTAPÇIOĞLU YÜKSEL

ADP 105 01

Medeni Hukuk

Wednesday Friday

09:00-11:00 09:00-10:00

ACAD BUILD 6 #6203

HASİBE SENA AKKIŞLA

ADP 105 02

Medeni Hukuk (İÖ)

Monday

18:00-21:00

ACAD BUILD 4 #4204

HASİBE SENA AKKIŞLA

ADP 107 01

Anayasa Hukuku

Tuesday

13:00-16:00

ACAD BUILD 6 #6204

AYKUT PURDE

ADP 107 02

Anayasa Hukuku (İÖ)

Friday

18:00-21:00

ACAD BUILD 4 #4203

AYKUT PURDE

ADP 201 01

Klavye Teknikleri III (Şube I)

Monday

13:00-16:00

LAB BUILD 1 #23

SERHAT RAMAY

ADP 201 02

Klavye Teknikleri III (Şube II)

Tuesday

13:00-16:00

LAB BUILD 1 #24

SERHAT RAMAY

ADP 203

Ticaret Hukuku

Tuesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 4 #4203

HASİBE SENA AKKIŞLA

ADP 205

Ceza Hukuku

Monday Wednesday

16:00-18:00 16:00-17:00

ACAD BUILD 6 #6204

TÜLAY KİTAPÇIOĞLU YÜKSEL

ADP 207

İdari Yargılama Hukuku

Wednesday

09:00-11:00

ACAD BUILD 5 #5204

AYKUT PURDE

ADP 209

Adli Tıp

Wednesday

11:00-13:00

ACAD BUILD 5 #5204

AYKUT PURDE

ADP 211

Tebligat Hukuku ve Adli Yazışma

Monday

09:00-11:00

ACAD BUILD 4 #4203

HASİBE SENA AKKIŞLA

ADP 213

İcra ve İflas Hukuku

Thursday

09:00-12:00

ACAD BUILD 4 #4203

HASİBE SENA AKKIŞLA

ARAB 101 01

Arabic I (Section I)

Monday Wednesday

14:00-16:00 14:00-15:00

ACAD BUILD 4 #4101

ABDULKADER BADLAH

ARAB 101 02

Arabic I (Section II)

Tuesday Thursday

14:00-16:00 14:00-15:00

ACAD BUILD 5 #5104

MUHAMMED RAŞİD DERŞEVİ

ARAB 102

Arabic II

Monday Wednesday

16:00-17:00 15:00-17:00

ACAD BUILD 5 #5201

ABDULKADER BADLAH

ARAB 201

Arabic III

Monday Wednesday

14:00-16:00 14:00-15:00

ACAD BUILD 7 #7201

ABDUL RAHMAN HARASH

ARAB 202

Arabic IV

Tuesday Thursday

16:00-17:00 15:00-17:00

ACAD BUILD 7 #7103

MUHAMMED RAŞİD DERŞEVİ

BGM 501

Kriptolojiye Giriş

Tuesday

18:30-21:30

ACAD BUILD 4 #4101

ORHUN KARA

BGM 502

Siber Güvenliğe Giriş

Monday

18:30-21:30

ACAD BUILD 4 #4103

NECATİ ERSEN ŞİŞECİ

BGM 505

Güvenli İmplementasyon ve Yan Kanal Analizi

Thursday

18:30-21:30

ACAD BUILD 4 #4104

GİRAY KÖMÜRCÜ

BGM 539

E-Imza Uygulamaları

Friday

18:30-21:30

ACAD BUILD 4 #4101

VURAL ÇELİK

BGM 540

Kriptografik Protokoller

Tuesday

18:30-21:30

ACAD BUILD 4 #4105

MEHMET SABIR KİRAZ

BGM 550

Siber-Fiziksel Sistemler ve Nesnelerin İnternetinde Siber Güvenlik

Thursday

18:30-21:30

ACAD BUILD 4 #4103

DEVRİM ÜNAL

BGM 553

Sızma Testleri ve Güvenlik Denetlemeleri I

Wednesday

18:30-21:30

LAB BUILD 1 #23

FERHAT ÖZGÜR ÇATAK

BGM 555

Kablosuz Ağlarda Güvenlik ve Mahremiyet

Tuesday

18:30-21:30

ACAD BUILD 4 #4103

MUHAMMED ALİ BİNGÖL

BGM 557

Kritik Kimlik Doğrulama Alt Yapıları ve Uygulamaları

Friday

18:30-21:30

ACAD BUILD 4 #4202

OKTAY ADALIER

BGM 563

Bulut Bilişimde Güvenlik ve Mahremiyet için Kriptografi

Monday

18:30-21:30

ACAD BUILD 4 #4105

İSA SERTKAYA

BGM 574

Bilgi Güvenliği Yönetimi

Wednesday

18:30-21:30

ACAD BUILD 4 #4104

AHMET FATİH MUSTAÇOĞLU

BGM 590

Master Projesi

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

BGM 591

Seminer Dersi

Wednesday

18:30-21:30

ACAD BUILD 4 #4202

ENSAR GÜL

BGM 599

Master Tezi

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

BIL 101 01

Bilgi Teknolojileri (Şube I)

Monday

13:00-15:00

LAB BUILD 1 #22

EMRE CERAN

BIL 101 02

Bilgi Teknolojileri (Şube II)

Wednesday

10:00-12:00

LAB BUILD 1 #23

MERVE POLAT

BIL 101 03

Bilgi Teknolojileri (Şube III)

Tuesday

11:00-13:00

LAB BUILD 1 #23

NACİYE MACİT SEZİKLİ

BIL 101 04

Bilgi Teknolojileri (Şube IV)

Monday

13:00-15:00

LAB BUILD 1 #24

NACİYE MACİT SEZİKLİ

BIL 101 05

Bilgi Teknolojileri (Şube V)

Thursday

09:00-11:00

LAB BUILD 1 #24

EMRE CERAN

BIL 101 06

Bilgi Teknolojileri (Şube VI)

Thursday

11:00-13:00

LAB BUILD 1 #24

EMRE CERAN

BIL 101 07

Bilgi Teknolojileri (Şube I) (İÖ)

Monday

20:00-22:00

LAB BUILD 1 #23

MERVE POLAT

BIL 101 08

Bilgi Teknolojileri (Şube II) (İÖ)

Thursday

18:00-20:00

LAB BUILD 1 #23

MERVE POLAT

BIL 101 09

Bilgi Teknolojileri (Şube III) (İÖ)

Thursday

20:00-22:00

LAB BUILD 1 #22

MERVE POLAT

BPP 101 01

Nesne Tabanlı Programlama I (Şube I)

Tuesday Thursday

09:00-11:00

LAB BUILD 1 #22

NACİYE MACİT SEZİKLİ

BPP 101 02

Nesne Tabanlı Programlama I (Şube II) (İÖ)

Tuesday Thursday

18:00-20:00 20:00-22:00

LAB BUILD 1 #23

NACİYE MACİT SEZİKLİ

BPP 103 01

Algoritma ve Programlamaya Giriş (Şube I)

Monday Thursday

13:00-15:00

LAB BUILD 1 #114

ZERRİN YILDIZ ÇAVDAR

BPP 103 02

Algoritma ve Programlamaya Giriş (Şube II) (İÖ)

Thursday Friday

17:00-19:00

LAB BUILD 1 #113

ZERRİN YILDIZ ÇAVDAR

BPP 105 01

Ağ Temelleri (Şube I)

Monday
Tuesday

09:00-11:00 14:00-15:00

LAB BUILD 1 #117

MERVE POLAT

BPP 105 02

Ağ Temelleri (Şube II) (İÖ)

Wednesday Friday

18:00-20:00 19:00-20:00

LAB BUILD 1 #114

MERVE POLAT

BPP 107 01

Bilgisayar Donanımı (Şube I)

Tuesday Thursday

12:00-14:00 12:00-13:00

LAB BUILD 1 #108

MERVE POLAT

BPP 107 02

Bilgisayar Donanımı (Şube II) (İÖ)

Monday Wednesday

17:00-19:00 17:00-18:00

LAB BUILD 1 #114

MERVE POLAT

BPP 109 01

Matematik (Şube I)

Wednesday

09:00-11:00

LAB BUILD 1 #108

EMRE CERAN

BPP 109 02

Matematik (Şube II) (İÖ)

Monday

19:00-21:00

LAB BUILD 1 #112

EMRE CERAN

BPP 201 01

Görsel Programlama I (Şube I)

Wednesday Friday

09:00-11:00 10:00-12:00

LAB BUILD 1 #24

NACİYE MACİT SEZİKLİ

BPP 201 02

Görsel Programlama I (Şube II)

Tuesday
Wednesday

16:00-18:00

LAB BUILD 1 #24

NACİYE MACİT SEZİKLİ

BPP 203 01

İnternet Programcılığı I (Şube I)

Monday Wednesday

11:00-13:00

LAB BUILD 1 #24

EMRE CERAN

BPP 203 02

İnternet Programcılığı I (Şube II)

Tuesday Thursday

14:00-16:00 13:00-15:00

LAB BUILD 1 #23

EMRE CERAN

BPP 205

Grafik ve Animasyon (Şube I)

Monday
Thursday

09:00-11:00 17:00-18:00

LAB BUILD 1 #24

ERDEM GÖKTEPE

BPP 207

Sistem Analizi ve Tasarımı

Monday Wednesday

14:00-16:00 14:00-15:00

LAB BUILD 1 #115

MERVE POLAT

BPP 209 01

Veritabanı Uygulamaları (Şube I)

Thursday Friday

15:00-17:00

LAB BUILD 1 #22

ZERRİN YILDIZ ÇAVDAR

BPP 209 02

Veritabanı Uygulamaları (Şube II)

Thursday Friday

11:00-13:00 09:00-11:00

LAB BUILD 1 #23

ZERRİN YILDIZ ÇAVDAR

BPP 211

İçerik Yönetim Sistemi (Şube I)

Monday Tuesday

16:00-18:00 11:00-13:00

LAB BUILD 1 #22

SERHAT DALGALIDERE

CGP 101 01

Özel Eğitim I

Monday

12:00-15:00

ACAD BUILD 5 #5204

BİLGE KONAŞOĞLU

CGP 101 02

Özel Eğitim I (İÖ)

Monday

17:00-20:00

ACAD BUILD 5 #5204

BILGE KONAŞOĞLU

CGP 103 01

Çocuk Gelişimi I

Tuesday

12:00-15:00

ACAD BUILD 5 #5204

ONAY BUDAK

CGP 103 02

Çocuk Gelişimi I (İÖ)

Wednesday

16:00-19:00

ACAD BUILD 5 #5204

ONAY BUDAK

CGP 105 01

Okul Öncesi Eğitime Giriş

Monday

09:00-11:00

ACAD BUILD 5 #5204

NERMİN BİLİCİ

CGP 105 02

Okul Öncesi Eğitime Giriş (İÖ)

Tuesday

16:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4203

NERMİN BİLİCİ

CGP 107 01

Oyun ve Oyun Materyalleri

Wednesday

11:00-14:00

ACAD BUILD 6 #6204

ONAY BUDAK

CGP 107 02

Oyun ve Oyun Materyalleri (İÖ)

Wednesday

19:00-22:00

ACAD BUILD 5 #5204

ONAY BUDAK

CGP 109 01

Çocukla İletişim

Tuesday

09:00-11:00

ACAD BUILD 6 #6204

NERMİN BİLİCİ

CGP 109 02

Çocukla İletişim (İÖ)

Tuesday

18:00-20:00

ACAD BUILD 5 #5204

NERMİN BİLİCİ

CGP 201

Okul Öncesi Eğitim Kurumlarında Uygulama II

Thursday

09:00-18:00

 

BİLGE KONAŞOĞLU, ONAY BUDAK

CGP 203

Çocuk Psikolojisi ve Ruh Sağlığı

Monday

14:00-17:00

ACAD BUILD 6 #6203

BAHAR ÇAKIR

CGP 205 01

Çocuk ve Müzik (Şube I)

Wednesday

10:00-13:00

LAB BUILD 1 #112

AYTEN ÖZTÜRK

CGP 205 02

Çocuk ve Müzik (Şube II)

Wednesday

14:00-17:00

LAB BUILD 1 #117

AYTEN ÖZTÜRK

CGP 207

Çocuk Edebiyatı ve Medya

Tuesday
Wednesday

10:00-12:00
09:00-10:00

ACAD BUILD 7 #7203

ONAY BUDAK

CGP 209

Anne ve Çocuk Beslenmesi

Monday

10:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5203

BİLGE KONAŞOĞLU

CGP 211

Çocukluk Döneminde Sanat ve Yaratıcılık

Tuesday

14:00-16:00

ACAD BUILD 4 #4204

NERMİN BİLİCİ

CGP 213

Çocukları Tanıma Teknikleri

Friday

13:00-16:00

ACAD BUILD 5 #5204

BİLGE KONAŞOĞLU

CGP 215 01

Çocuk ve Drama (Şube I)

Wednesday

14:00-17:00

LAB BUILD 1 #108

NERMİN BİLİCİ

CGP 215 02

Çocuk ve Drama (Şube II)

Wednesday

10:00-13:00

LAB BUILD 1 #116

NERMİN BİLİCİ

CS 200

Summer Practice

 

 

 

AHMET BULUT

CS 201

Data Structures and Algorithms

Wednesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5203

MEHMET SERKAN APAYDIN

CS 300

Summer Practice

 

 

 

AHMET BULUT

CS 351

Computer Architecture

Tuesday Thursday

12:00-14:00 12:00-13:00

ACAD BUILD 4 #4203

BARIŞ ARSLAN

CS 361

Software

Monday

10:00-13:00

ACAD BUILD 4 #4204

AHMET BULUT

CS 381

Object Oriented Programming

Tuesday Thursday

18:00-20:00 18:00-19:00

ACAD BUILD 4 #4203

ENSAR GÜL

CTV 201

Basic Photography

Thursday

11:00-14:00

ACAD BUILD 4 #4102

ELİF GÜLEN

CTV 203

Art of Storytelling

Tuesday Wednesday

13:00-15:00 11:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5103

NEZİH ERDOĞAN

CTV 205

Key Concepts in Moving Image Studies

Friday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5104

CANAN BALAN

CTV 207

Introduction to Media and Communication Studies

Tuesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 1 #1302

SÜLEYMAN İRVAN

CTV 211

Introduction to Cinematography and Lighting

Monday

09:00-13:00

ACAD BUILD 5 #5202

EMEK GÜL

CTV 303

Film Theory and Aesthetics

Tuesday Wednesday

10:00-12:00 10:00-11:00

ACAD BUILD 5 #5201

NEZİH ERDOĞAN

CTV 307

Television Production

Thursday

09:00-13:00

ACAD BUILD 7 #7105

GÜLAY DİNÇER

CTV 320

Popular Culture and Media

Wednesday

13:00-16:00

ACAD BUILD 4 #4103

UĞUR CEVDET PANAYIRCI

CTV 342

Gender, Race, Class in Media

Tuesday Thursday

14:00-16:00 15:00-16:00

ACAD BUILD 5 #5105

EBRU KAYAALP

CTV 355

Digital Marketing

Monday

12:00-15:00

ACAD BUILD 5 #5105

SELVA ERSÖZ KARAKULAKOĞLU

CTV 401

Graduation Project

Wednesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4101

ÖZGE ÖZYILMAZ YILDIZCAN

CTV 402

Senior Graduation

Wednesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4101

ÖZGE ÖZYILMAZ YILDIZCAN

CTV 403

Documentary Making

Wednesday Friday

12:00-14:00 14:00-16:00

ACAD BUILD 6 #6105

NAFİSE MOTLAQ

CTV 411

Silent Cinema

Tuesday

16:00-19:00

ACAD BUILD 6 #6105

CANAN BALAN

CTV 430

Art of Animation

Wednesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5102

ASYA LEMAN SANİTÜRK

CULT 501

Theories and Methods in Cultural Studies

Wednesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 6 #6105

HACER ESRA ALMAS

CULT 517

Anthropological Perspective on Global Issues

Tuesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 6 #6105

EBRU KAYAALP

CULT 525

Sociology of Everyday Life

Wednesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 6 #6103

FERHAT KENTEL

CULT 531

Silent Cinema

Tuesday

16:00-19:00

ACAD BUILD 6 #6105

CANAN BALAN

CULT 544

Armenian in the Ottoman Empire: A Literary Perspective

Tuesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 7 #7202

MEHMET FATİH USLU

CULT 546

Contemporary Turkish Literature and Social Change

Monday

14:00-17:00

ACAD BUILD 6 #6101

FATİH ALTUĞ

CULT 590

Graduate Seminar

Wednesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 5 #5103

BERAT AÇIL

ECE 501

Analog Circuit Design

Wednesday

17:00-20:00

ACAD BUILD 4 #4102

HAKAN DOĞAN

ECE 522

Antenna Theory and Design

Wednesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4203

ORAL SALMAN

ECE 523

Machine Learning

Tuesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 4 #4102

MEHMET SERKAN APAYDIN

ECE 527

Bioinformatics

Tuesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4103

ALİ ÇAKMAK

ECE 571

Data Engineering

Thursday

12:00-15:00

ACAD BUILD 5 #5201

AHMET BULUT

ECE 575

Big Data Analysis

Thursday

09:00-12:00

ACAD BUILD 4 #4202

BARIŞ ARSLAN

ECE 586

Computational Genomics

Thursday

15:00-18:00

ACAD BUILD 5 #5104

MEHMET BAYSAN

ECE 595

Master Project

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

ECE 599

Master  Thesis

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

ECON 201

Macroeconomics

Tuesday Thursday

16:00-18:00 17:00-18:00

CONF. HALL BUILDING #151

LAZARE CEM BEHAR

ECON 413

Anaytical Political Economy

Wednesday

13:00-16:00

ACAD BUILD 4 #4105

HALDUN EVRENK

EE 200

Summer Practice

 

 

 

ENSAR GÜL

EE 201

Circuit Analysis

Tuesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 7 #7203

MURAT DOĞRUEL

EE 300

Summer Practice

 

 

 

ENSAR GÜL

EE 311

Int. to Electronic Devices

Tuesday Thursday

14:00-15:00 13:00-15:00

ACAD BUILD 5 #5203

İHSAN ÇİÇEK

EE 312

Int. to Communication Systems

Thursday

09:00-12:00

ACAD BUILD 6 #6204

TANSAL GÜÇLÜOĞLU

EE 324

Control Systems

Tuesday

10:00-13:00

ACAD BUILD 6 #6203

AHMET ADEMOĞLU

EECS 201

System Design Fundamentals

Tuesday

13:00-16:00

ACAD BUILD 5 #5302

GÖKHAN BORA ESMER

EECS 201 L

System Design Fundamentals Laboratuvar

Wednesday

16:00-19:00

LAB BUILD 1 #ELECTRONIC LAB

ASSISTANT

EECS 202

Basic Digital Communication with Networking

Friday

09:00-11:00 14:00-15:00

ACAD BUILD 5 #5301

TANSAL GÜÇLÜOĞLU

EECS 202 L

Basic Digital Communication with Networking Laboratuvar

Friday

16:00-19:00

LAB BUILD 1 #ELECTRONIC LAB

ASSISTANT

EECS 216

Signals and Systems

Thursday

16:00-19:00

ACAD BUILD 4 #4102

FİKRET ÇALIŞKAN

EECS 218

Digital Logic Design

Monday Wednesday

12:00-13:00 12:00-14:00

ACAD BUILD 4 #4302

İHSAN ÇİÇEK

EECS 221

Embedded System Programming in C

Friday

15:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4204

BETÜL DEMİRÖZ

EECS 241

Discrete Mathematics

Tuesday Thursday

11:00-12:00 10:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5302

MEHMET AKİF EĞLER

EECS 407

Circuit Design

Wednesday

17:00-20:00

ACAD BUILD 4 #4102

HAKAN DOĞAN

EECS 413

Wireless Communications

Friday

11:00-12:00 15:00-17:00

ACAD BUILD 4 #4101

TANSAL GÜÇLÜOĞLU

EECS 422

Wave Propagation and Antennas

Wednesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4203

ORAL SALMAN

EECS 461

Machine Learning

Tuesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 4 #4102

MEHMET SERKAN APAYDIN

EECS 468

Bioinformatics

Tuesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4103

ALİ ÇAKMAK

EECS 475

Computer Networks

Thursday

09:00-12:00

ACAD BUILD 4 #4101

MEHMET BAYSAN

EECS 486

Computational Genomics

Thursday

15:00-18:00

ACAD BUILD 5 #5104

MEHMET BAYSAN

EKON 201

Makroekonomi

Tuesday Thursday

14:00-15:00 14:00-16:00

ACAD BUILD 1 #1302

LAZARE CEM BEHAR

ENG 101 01

English I (Section I)

Monday Wednesday

09:00-11:00 09:00-10:00

ACAD BUILD 3 #3102

EMRULLAH LEVENT ÇOBAN

ENG 101 02

English I (Section II)

Monday Wednesday

12:00-14:00 12:00-13:00

ACAD BUILD 3 #3102

LÜTFİ CEM YENER

ENG 101 03

English I (Section III)

Monday Wednesday

09:00-11:00 09:00-10:00

ACAD BUILD 3 #3101

SEZGİN DORUK

ENG 101 04

English I (Section IV)

Monday Wednesday

12:00-14:00 12:00-13:00

ACAD BUILD 3 #3103

SEZGİN DORUK

ENG 102 01

English II (Section I)

Tuesday Thursday

12:00-13:00 12:00-14:00

ACAD BUILD 3 #3103

LÜTFİ CEM YENER

ENG 102 02

English II (Section II)

Tuesday Thursday

15:00-16:00 14:00-16:00

ACAD BUILD 3 #3102

LÜTFİ CEM YENER

ENG 201

English III

Tuesday Thursday

13:00-14:00 12:00-14:00

ACAD BUILD 6 #6104

EMRULLAH LEVENT ÇOBAN

ENG 202

English IV

Tuesday Thursday

13:00-14:00 12:00-14:00

ACAD BUILD 3 #3107

SEZGİN DORUK

ENGM 101 01

İngilizce I (Section I)

Monday Wednesday

17:00-18:00 16:00-18:00

ACAD BUILD 3 #3107

LÜTFİ CEM YENER

ENGM 101 02

İngilizce I (Section II)

Tuesday Thursday

16:00-18:00 16:00-17:00

ACAD BUILD 3 #3102

LÜTFİ CEM YENER

ENGM 101 03

İngilizce I (Section III)

Monday Wednesday

14:00-16:00 14:00-15:00

ACAD BUILD 3 #3103

LÜTFİ CEM YENER

ENGM 101 04

İngilizce I (Section IV)

Tuesday Thursday

14:00-16:00 14:00-15:00

ACAD BUILD 3 #3107

EMRULLAH LEVENT ÇOBAN

ENGM 101 05

İngilizce I (Section V)

Monday Wednesday

14:00-16:00 14:00-15:00

ACAD BUILD 3 #3109

EMRULLAH LEVENT ÇOBAN

ENGM 101 06

İngilizce I (Section VI)

Tuesday Thursday

14:00-16:00 14:00-15:00

ACAD BUILD 3 #3103

SEZGİN DORUK

ENGM 101 07

İngilizce I (Section VII)

Monday Wednesday

16:00-17:00 16:00-18:00

ACAD BUILD 3 #3108

EMRULLAH LEVENT ÇOBAN

ENGM 101 08

İngilizce I (Section VIII)

Tuesday Thursday

16:00-18:00 16:00-17:00

ACAD BUILD 3 #3109

SEZGİN DORUK

ENGM 101 09

İngilizce II (Section IX)

Monday Wednesday

14:00-15:00 13:00-15:00

ACAD BUILD 3 #3102

SEZGİN DORUK

ENGM 102 01

İngilizce II (Section I)

Tuesday Thursday

16:00-18:00 16:00-17:00

ACAD BUILD 3 #3103

EMRULLAH LEVENT ÇOBAN

ENGM 201

İngilizce III

Tuesday Thursday

13:00-14:00 12:00-14:00

ACAD BUILD 6 #6104

EMRULLAH LEVENT ÇOBAN

ENGM 202

İngilizce IV

Tuesday Thursday

13:00-14:00 12:00-14:00

ACAD BUILD 3 #3107

SEZGİN DORUK

ENGR 100 01

Computer Skills (Section I)

Wednesday

16:00-18:00

LAB BUILD 1 #22

BAHADIR TUNABOYLU

ENGR 100 02

Computer Skills (Section II)

Thursday

16:00-18:00

LAB BUILD 1 #23

BAHADIR TUNABOYLU

ENGR 101 01

Introduction to Programming (Section I)

Monday

12:00-14:00

ACAD BUILD 2 #2302

ALİ ÇAKMAK

ENGR 101 02

Introduction to Programming (Section II)

Wednesday

12:00-14:00

ACAD BUILD 6 #6302

ALİ ÇAKMAK

ENGR 101 P01

Introduction to Programming (Practice I)

Friday

16:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4102

ENGR101P01ASSISTANT

ENGR 101 P02

Introduction to Programming (Practice II)

Friday

16:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4104

ENGR101P02ASSISTANT

ENGR 101 P03

Introduction to Programming (Practice III)

Thursday

16:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4104

ENGR101P03ASSISTANT

ENGR 101 P04

Introduction to Programming (Practice IV)

Thursday

16:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4105

ENGR101P04ASSISTANT

ENGR 101 P05

Introduction to Programming (Practice V)

Wednesday

16:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4202

ENGR101P05ASSISTANT

ENGR 101 P06

Introduction to Programming (Practice VI)

Wednesday

16:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4104

ENGR101P06ASSISTANT

ENGR 101 P07

Introduction to Programming (Practice VII)

Thursday

14:00-16:00

ACAD BUILD 4 #4105

ENGR101P07ASSISTANT

ENGR 101 P08

Introduction to Programming (Practice VIII)

Thursday

14:00-16:00

ACAD BUILD 4 #4102

ENGR101P08ASSISTANT

ENGR 101 P09

Introduction to Programming (Practice IX)

Thursday

09:00-11:00

ACAD BUILD 4 #4102

ENGR101P09ASSISTANT

ENGR 101 P10

Introduction to Programming (Practice X)

Thursday

09:00-11:00

ACAD BUILD 4 #4201

ENGR101P10ASSISTANT

ENGR 101 P11

Introduction to Programming (Practice XI)

Thursday

12:00-14:00

ACAD BUILD 4 #4105

ENGR101P11ASSISTANT

ENGR 101 P12

Introduction to Programming (Practice XII)

Thursday

12:00-14:00

ACAD BUILD 5 #5101

ENGR101P12ASSISTANT

ENGR 102

Programming Practice

Tuesday

12:00-14:00

ACAD BUILD 5 #5301

AHMET FEYZİ ATEŞ

ENGR 102 P1

Programming Practice (Practice I)

Monday

16:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4102

ASSISTANT

ENGR 102 P2

Programming Practice (Practice II)

Tuesday

16:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4105

ASSISTANT

ENGR 105 01

Int. to Engineering

Tuesday

12:00-14:00

ACAD BUILD 2 #2302

ÖMER CEBECİ

ENGR 105 02

Int. to Engineering

Tuesday

09:00-11:00

ACAD BUILD 5 #5302

ÖMER CEBECİ

ENGR 244

Engineering Materials

Wednesday Friday

10:00-12:00 11:00-12:00

ACAD BUILD 4 #4301

KAŞİF TEKER

ENGR 246

Manufacturing Processes

Tuesday Wednesday

09:00-11:00 16:00-17:00

ACAD BUILD 4 #4103

ABDÜLKERİM KAR

ENGR 251 01

Probability for Engineers (Section I)

Tuesday Thursday

14:00-16:00

ACAD BUILD 4 #4301

BAHATTİN METE ŞİRVANCI

ENGR 251 02

Probability for Engineers (Section II)

Tuesday Thursday

16:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4301

BAHATTİN METE ŞİRVANCI

ENGR 252

Statistics for Engineers

Tuesday Thursday

18:00-20:00

ACAD BUILD 4 #4301

BAHATTİN METE ŞİRVANCI

ENGR 497

Global Design Project I

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

ENGR 498

Global Design Project II

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

ENGR 591

Seminer Dersi

Wednesday

18:30-21:30

ACAD BUILD 4 #4202

ENSAR GÜL

FIZ 101

Fizik 1

Monday Wednesday

09:00-11:00 09:00-10:00

ACAD BUILD 4 #4101

ZEYNEP ŞİŞMAN

FIZ 101 L

Fizik 1 Laboratuvar

Wednesday

14:00-16:00

LAB BUILD 1 #PHYSICS LAB

ZEYNEP ŞİŞMAN

FIZ 101 P

Fizik 1 Pratik

Wednesday

12:00-14:00

ACAD BUILD 4 #4102

ZEYNEP ŞİŞMAN

FKP 101

Video Çekim Teknikleri I

Monday Wednesday

12:00-14:00

LAB BUILD 1 #115

SERHAT DALGALIDERE

FKP 103

Temel Fotoğraf I

Monday

09:00-12:00

LAB BUILD 1 #116

DİLRUBA KOCAIŞIK

FKP 105

Işık Tekniği

Thursday

13:00-16:00

LAB BUILD 1 #112

SERHAT DALGALIDERE

FKP 107

Temel İletişim

Wednesday

09:00-12:00

LAB BUILD 1 #113

ÖMER TERZİ

FKP 201

Video Çekim Teknikleri III

Wednesday Friday

15:00-17:00 14:00-16:00

LAB BUILD 1 #114

SERHAT DALGALIDERE

FKP 203

Stüdyo Fotoğrafçılığı

Tuesday

14:00-18:00

LAB BUILD 1 #108

UFUK SERİM ARSLAN

FKP 205

Görüntü İşleme Teknikleri

Wednesday Friday

10:00-12:00 09:00-11:00

LAB BUILD 1 #22

ONUR AŞKIN

FKP 207

Fotoğrafta Görsel Teknikler

Monday

12:00-14:00

LAB BUILD 1 #113

DİLRUBA KOCAIŞIK

FKP 209

Senaryo

Monday Wednesday

15:00-17:00 14:00-15:00

LAB BUILD 1 #114

ÖMER TERZİ

FKP 211

Belgesel Fotoğraf

Tuesday Thursday

11:00-12:00 11:00-13:00

LAB BUILD 1 #116

DİLRUBA KOCAIŞIK

FRE 101 01

French I (Section I)

Monday

13:00-16:00

ACAD BUILD 4 #4105

BERNA YILMAZ

FRE 101 02

French I (Section II)

Tuesday

13:00-16:00

ACAD BUILD 7 #7102

BERNA YILMAZ

FRE 102 01

French II (Section I)

Monday

09:00-12:00

ACAD BUILD 3 #3107

BERNA YILMAZ

FRE 102 02

French II (Section II)

Tuesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 6 #6103

BERNA YILMAZ

FRE 201

French III

Monday

13:00-16:00

ACAD BUILD 4 #4102

NATHALIE REINS

FRE 202

French IV

Monday

10:00-13:00

ACAD BUILD 6 #6103

NATHALIE REINS

GER 101 01

German I (Section I)

Tuesday Thursday

15:00-16:00 14:00-16:00

ACAD BUILD 3 #3101

GÜLSÜN GENCER

GER 101 02

German I (Section II)

Monday Wednesday

15:00-16:00 14:00-16:00

ACAD BUILD 3 #3108

GÜLSÜN GENCER

GER 102 01

German II (Section I)

Tuesday Thursday

13:00-15:00 13:00-14:00

ACAD BUILD 3 #3108

GÜLSÜN GENCER

GER 102 02

German II (Section II)

Monday Wednesday

13:00-15:00 13:00-14:00

ACAD BUILD 3 #3108

GÜLSÜN GENCER

GER 201

German III

Monday Wednesday

10:00-12:00 11:00-12:00

ACAD BUILD 3 #3108

GÜLSÜN GENCER

GER 202

German IV

Tuesday Thursday

10:00-12:00 11:00-12:00

ACAD BUILD 3 #3107

GÜLSÜN GENCER

GIR 201

Sektörler ve İş Dünyası I

Monday

15:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4201

FUNDA KILIÇ

GIR 203

Finansal Muhasebe

Tuesday Thursday

12:00-14:00 12:00-13:00

ACAD BUILD 4 #4201

MUSTAFA SAYIM

GIR 205

Temel İstatistik

Monday Wednesday

11:00-13:00

ACAD BUILD 4 #4101

GÖKÇEN ARKALI OLCAY

GIR 231

Temel Hukuk

Tuesday Thursday

10:00-11:00 09:00-11:00

ACAD BUILD 5 #5203

AHMET BÜLTER

GTP 101 01

Bilgisayar Destekli Tasarım I (Şube I)

Monday Thursday

09:00-11:00 10:00-12:00

LAB BUILD 1 #21

GÜLİZ GERDAN

GTP 101 02

Bilgisayar Destekli Tasarım I (Şube II) (İÖ)

Thursday

18:00-22:00

LAB BUILD 1 #21

GÜLİZ GERDAN

GTP 103 01

Temel Grafik Tasarım

Monday Thursday

11:00-13:00 13:00-15:00

LAB BUILD 1 #Drawing Room

ERDEM GÖKTEPE

GTP 103 02

Temel Grafik Tasarım (İÖ)

Monday Friday

19:00-21:00

LAB BUILD 1 #Drawing Room

ERDEM GÖKTEPE

GTP 105 01

Yazı ve Tipografi (Şube I)

Tuesday
Wednesday

09:00-11:00 09:00-10:00

LAB BUILD 1 #21

ONUR AŞKIN

GTP 105 02

Yazı ve Tipografi (Şube II) (İÖ)

Tuesday

18:00-21:00

LAB BUILD 1 #21

ONUR AŞKIN

GTP 107 01

Temel Fotoğraf (Şube I)

Wednesday

11:00-14:00

LAB BUILD 1 #108

DİLRUBA KOCAIŞIK

GTP 107 02

Temel Fotoğraf (Şube II) (İÖ)

Wednesday

18:00-21:00

LAB BUILD 1 #112

DİLRUBA KOCAIŞIK

GTP 201

Görsel Tasarım Temelleri

Tuesday Thursday

13:00-15:00 12:00-14:00

ACAD BUILD 7 #7203

ONUR AŞKIN

GTP 203 01

İllüstrasyon I (Şube I)

Monday Wednesday

15:00-17:00

LAB BUILD 1 #21

GÜLİZ GERDAN

GTP 203 02

İllüstrasyon I (Şube II)

Wednesday Friday

10:00-12:00

LAB BUILD 1 #21

GÜLİZ GERDAN

GTP 205 01

Yayın Grafiği I (Şube I)

Wednesday

12:00-15:00

LAB BUILD 1 #23

HALİL YEKİN GÜZEL

GTP 205 02

Yayın Grafiği I (Şube II)

Wednesday

15:00-18:00

LAB BUILD 1 #23

HALİL YEKİN GÜZEL

GTP 207 01

Ambalaj Tasarımı (Şube I)

Tuesday Thursday

16:00-18:00 16:00-17:00

LAB BUILD 1 #21

ONUR AŞKIN

GTP 207 02

Ambalaj Tasarımı (Şube II)

Tuesday Wednesday

12:00-13:00 12:00-14:00

LAB BUILD 1 #21

ONUR AŞKIN

GTP 209 01

Arayüz Tasarımı (Şube I)

Monday

12:00-14:00

LAB BUILD 1 #21

GÜLİZ GERDAN

GTP 209 02

Arayüz Tasarımı (Şube II)

Friday

14:00-16:00

LAB BUILD 1 #21

GÜLİZ GERDAN

GTP 211 01

Grafik ve Animasyon I (Şube I)

Thursday Friday

09:00-11:00 14:00-16:00

LAB BUILD 1 #23

ERDEM GÖKTEPE

GTP 211 02

Grafik ve Animasyon I (Şube II)

Monday Friday

16:00-18:00

LAB BUILD 1 #23

ERDEM GÖKTEPE

HIL 201

Halkla İlişkilere Giriş

Monday

11:00-14:00

ACAD BUILD 5 #5102

LEVENT GÜRÜN

HIL 205

Yaratıcı Düşünme

Thursday

13:00-16:00

ACAD BUILD 4 #4104

UĞUR CEVDET PANAYIRCI

HIL 221

Reklamcılığa Giriş

Wednesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 4 #4103

UĞUR CEVDET PANAYIRCI

HIL 223

Kişilerarası İletişim

Tuesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 4 #4105

SELVA ERSÖZ KARAKULAKOĞLU

HIST 201

Historical Methodology

Wednesday Friday

14:00-15:00 14:00-16:00

ACAD BUILD 7 #7105

AYŞE BAŞARAN

HIST 203

İslam Tarihi: 7-13. Yüzyıl

Monday Wednesday

10:00-11:00 10:00-12:00

ACAD BUILD 7 #7103

CENGİZ KALLEK

HIST 205

Mediterranean History

Tuesday Thursday

09:00-11:00 09:00-10:00

ACAD BUILD 6 #6102

KAHRAMAN ŞAKUL

HIST 209

Seljuk History

Monday
Tuesday

11:00-12:00 11:00-13:00

ACAD BUILD 3 #3101

ŞİT TUFAN BUZPINAR

HIST 302

Research Methods

Tuesday Thursday

09:00-11:00 09:00-10:00

ACAD BUILD 7 #7204

MEHMET FATİH AYSAN

HIST 303

Classical Ottoman History

Thursday

15:00-18:00

ACAD BUILD 6 #6101

KAHRAMAN ŞAKUL

HIST 305

History of Medieval Europe

Tuesday

16:00-19:00

ACAD BUILD 7 #7104

FATİH DURGUN

HIST 307

Ottoman Paleography

Wednesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 6 #6202

HATİCE AYNUR

HIST 401

Historiography: Ancient to Modern

Monday Wednesday

09:00-11:00 09:00-10:00

ACAD BUILD 6 #6202

AYŞE BAŞARAN

HIST 405

Historical Geography

Tuesday Thursday

13:00-15:00 14:00-15:00

ACAD BUILD 6 #6103

YUNUS UĞUR

HIST 406

Senior Project

 

 

 

ENGİN AKARLI

HIST 411

History of Muslim İnstitutions

Monday Wednesday

14:00-16:00 13:00-14:00

ACAD BUILD 7 #7102

CENGİZ KALLEK

HIST 501

Historiography in Global Perspective

Monday

12:00-15:00

ACAD BUILD 6 #6105

ABDULHAMİT KIRMIZI

HIST 510

Approaching Ottoman History

Thursday

11:00-14:00

ACAD BUILD 6 #6102

ŞİT TUFAN BUZPINAR

HIST 513

Religion and Politics in Turkey

Wednesday

10:00-13:00

ACAD BUILD 6 #6103

İSMAİL KARA

HIST 537

Ottoman Artistic and Architectural Culture

Tuesday

11:00-14:00

ACAD BUILD 7 #7104

NİCOLE SİLVİA KANÇAL

HIST 573

Ottoman State and Economy

Monday

15:00-18:00

ACAD BUILD 6 #6104

MEHMET GENÇ

HIST 581

Texts in Ottoman Turkish I

Wednesday

14:00-17:00

ACAD BUILD 7 #7102

İSMAİL KARA

HIST 590

Graduate Seminar

Monday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5103

ENGİN AKARLI

HIST 593

Ottoman Turkish Paleography I

Thursday

15:00-18:00

ACAD BUILD 6 #6102

MEHMET GENÇ

HIST 601

Historiography in Global Perspective

Monday

12:00-15:00

ACAD BUILD 6 #6105

ABDULHAMİT KIRMIZI

HIST 610

Approaching Ottoman History

Thursday

11:00-14:00

ACAD BUILD 6 #6102

ŞİT TUFAN BUZPINAR

HIST 622

Ottoman Legal History

Tuesday

14:00-17:00

ACAD BUILD 6 #6104

ABDURRAHMAN ATÇIL

HIST 690

Graduate Seminar

Monday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5103

ENGİN AKARLI

HUK 101

Hukuka Giriş (Şube I)

Wednesday Friday

09:00-11:00 15:00-16:00

CONF. HALL BUILDING #151

NİHAT BULUT

HUK 103

Medeni Hukuk I

Friday Friday

09:00-12:00 14:00-15:00

CONF. HALL BUILDING #151

NİHAL URAL ÇINAR

HUK 105 01

Anayasa Hukuku I (Şube I)

Monday Wednesday

13:00-15:00

ACAD BUILD 3 #3301

SERAP YAZICI

HUK 105 02

Anayasa Hukuku I (Şube II)

Monday Wednesday

13:00-15:00

ACAD BUILD 3 #3302

ERGUN ÖZBUDUN

HUK 201

İdare Hukuku I

Tuesday Thursday

11:00-12:00 11:00-13:00

CONF. HALL BUILDING #150

NUR ZELİHA KAMAN

HUK 205

Ceza Hukuku Genel Hükümler I

Monday Wednesday

11:00-13:00

CONF. HALL BUILDING #151

MAHMUT KOCA

HUK 207

Borçlar Hukuku I

Wednesday

15:00-19:00

CONF. HALL BUILDING #150

MUSTAFA AKSU

HUK 301

Medeni Usul Hukuku I

Monday Tuesday

09:00-11:00

ACAD BUILD 3 #3302

HAMİDE ÖZDEN ÖZKAYA FERENDECİ

HUK 303

Eşya Hukuku I

Wednesday Friday

09:00-11:00

ACAD BUILD 3 #3302

MUSTAFA ALPER GÜMÜŞ

HUK 305

Ticaret Hukuku I

Tuesday Thursday

12:00-14:00 09:00-11:00

ACAD BUILD 3 #3302

ETEM KARA

HUK 307

Boçlar Hukuku Özel Hükümler

Monday Wednesday

13:00-15:00

ACAD BUILD 2 #2301

MUSTAFA ALPER GÜMÜŞ

HUK 309

İnsan Hakları Hukuku

Thursday

11:00-13:00

ACAD BUILD 3 #3302

NİHAT BULUT

HUK 311

Türk Hukuk Tarihi I

Thursday

16:00-18:00

CONF. HALL BUILDING #150

MEHMET AKMAN

HUK 315

Çevre Hukuku

Wednesday

11:00-13:00

ACAD BUILD 5 #5202

NUR ZELİHA KAMAN

HUK 317

Kriminoloji

Tuesday

14:00-16:00

ACAD BUILD 4 #4203

MEHMET EMİN ARTUK

HUK 320

Tüketici Hukuku

Thursday

13:00-15:00

ACAD BUILD 4 #4202

AHMET BÜLTER

HUK 325

Anayasa Yargısı

Wednesday

15:00-17:00

ACAD BUILD 4 #4201

SERAP YAZICI

HUK 401

İcra - İflas Hukuku I

Monday Wednesday

11:00-13:00

ACAD BUILD 3 #3301

ALİ YEŞİLIRMAK

HUK 403

Sigorta Hukuku

Tuesday

16:00-18:00

ACAD BUILD 5 #5301

ETEM KARA

HUK 405

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku I

Tuesday Thursday

11:00-12:00 11:00-13:00

ACAD BUILD 3 #3301

MUSTAFA MACİT KENANOĞLU

HUK 407

Ceza Muhakemesi Hukuku I

Wednesday Thursday

15:00-17:00 13:00-15:00

ACAD BUILD 2 #2301

MAHMUT KOCA

HUK 409

Kıymetli Evrak Hukuku

Thursday

15:00-17:00

ACAD BUILD 3 #3301

ŞÜKRÜ YILDIZ

HUK 501

Suç Teorisinin Genel Esasları

Monday

18:00-21:00

ACAD BUILD 4 #4104

MAHMUT KOCA

HUK 509

İnsan Haklarının Uluslararası Alanda Kor.

Tuesday

18:00-21:00

ACAD BUILD 3 #3109

HALİL RAHMAN BAŞARAN

HUK 519

Anayasa Yargısı

Monday

15:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4104

ERGUN ÖZBUDUN

HUK 521

Siyasi Partiler ve Demokrasi

Tuesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 3 #3108

SERAP YAZICI

HUK 529

Avrupa İns. Hak. Mah. Kar. Türkiye

Wednesday

18:00-21:00

ACAD BUILD 3 #3101

NİHAT BULUT

HUK 533

Doğal Hukuk

Tuesday

18:00-21:00

ACAD BUILD 4 #4102

MUSTAFA YAYLALI

HUK 539

İdari İşlemler

Thursday

15:00-18:00

ACAD BUILD 6 #6201

NUR ZELİHA KAMAN

HUK 551

Rekabet Hukukunun Temel Konuları I

Tuesday

18:00-21:00

ACAD BUILD 3 #3108

AHMET BÜLTER

HUK 557

Yeni TTK'da Anonim Şirketlerde Yönetim

Thursday

18:00-21:00

ACAD BUILD 4 #4101

ŞÜKRÜ YILDIZ

HUK 558

Ulusal ve Uluslararası Tahkim

Wednesday

18:00-21:00

ACAD BUILD 4 #4101

ALİ YEŞİLIRMAK

HUK 562

Anonim Şirketlerde Kuruluş ve Ana Söz

Monday

18:00-21:00

ACAD BUILD 4 #4202

ETEM KARA

HUK 563

İş Akitlerinin Türleri ve Sona Ermesi

Tuesday

18:00-21:00

ACAD BUILD 4 #4201

MUSTAFA MACİT KENANOĞLU

HUK 569

Uluslararası Ticaret Hukuku

Friday

18:00-21:00

ACAD BUILD 3 #3101

YUSUF ÇALIŞKAN

HUK 573

Kira Hukuku (Kira Söz.Has.Kira Söz.)

Wednesday

18:00-21:00

ACAD BUILD 4 #4201

MUSTAFA ALPER GÜMÜŞ

HUK 589

Araştırma Yönt. ,Araştırma ve Yayın Etiği

Thursday

18:00-21:00

ACAD BUILD 4 #4202

HIZIR MURAT KÖSE

HUK 590

Seminer Dersi

Thursday

17:00-18:00

ACAD BUILD 3 #3109

NİHAT BULUT

HUK 601

Anayasa Yapımı ve Anayasa Değişik.

Wednesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 3 #3109

ERGUN ÖZBUDUN

HUK 603

Mülk.Hakkı Açısın.İdarenin Mal Edin.

Monday

18:00-21:00

ACAD BUILD 3 #3102

NİHAT BULUT

HUK 605

19.yy Osm. Anayasa Huk.Ala.Yaş.Geli.

Tuesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4201

MUSTAFA MACİT KENANOĞLU

HUK 607

Kabahatler Hukuku

Wednesday

18:00-21:00

ACAD BUILD 3 #3108

MAHMUT KOCA

HUK 609

Elektrik Piyasalarının Regülasyonu

Thursday

18:00-21:00

ACAD BUILD 3 #3101

NUR ZELİHA KAMAN

HUK 613

Kurumsal/Şirket Toplumsal Sorumlu.

Thursday

18:00-21:00

ACAD BUILD 3 #3109

MUSTAFA YAYLALI

HUK 651

Uluslar. Özel Hukuktaki Güncel Sorun.

Thursday

15:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4103

YUSUF ÇALIŞKAN

HUK 657

İşe İade Davalarının Hukuki Sonuçları

Wednesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 3 #3102

MUSTAFA MACİT KENANOĞLU

HUK 659

Tüketici Hukukunun Güncel Sorunları

Monday

15:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4103

MUSTAFA ALPER GÜMÜŞ

HUK 661

Yargılama Taktikleri

Wednesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 3 #3103

ALİ YEŞİLIRMAK

IAN 501

Veri Analizine Giriş ve Tanım. Ana.

Thursday

19:00-22:00

Şehir Altunizade #010

ENES ERYARSOY

IAN 502

Veri Odaklı Programlama

Saturday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5202

ŞADİ EVREN ŞEKER

IAN 503

Veri Ambarcılığı

Saturday

13:00-16:00

ACAD BUILD 5 #5104

YUSUF ARSLAN

IAN 504

Tanımlayıcı İş Analitiği Yöntemleri

Tuesday

19:00-22:00

Şehir Altunizade #002

AYHAN DEMİRİZ

IE 200

Summer Practice

 

 

 

TO BE ANNOUNCED

IE 300

Summer Practice

 

 

 

TO BE ANNOUNCED

IE 316

Engineering Economics

Tuesday Thursday

09:00-11:00 09:00-10:00

ACAD BUILD 4 #4204

ADNAN DOVAN

IE 321

Deterministic Models in OR

Tuesday Thursday

12:00-14:00

ACAD BUILD 4 #4204

MEHMET YASİN ULUKUŞ

IE 322

Stochastic Models in OR

Monday Wednesday

13:00-15:00

ACAD BUILD 4 #4204

HATİCE TEKİNER MOĞULKOÇ

IE 324

Simulation

Tuesday Thursday

15:00-17:00

ACAD BUILD 6 #6302

MEHMET YASİN ULUKUŞ

IE 446

Manufacturing Planning and Control

Monday

09:00-12:00

ACAD BUILD 7 #7204

İLKER GÜÇLÜ

IE 450

Nano-Manufacturing and Devices

Friday

14:00-17:00

ACAD BUILD 4 #4201

KAŞİF TEKER

IE 451

Project Management

Wednesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 2 #2301

BAHADIR TUNABOYLU

IE 462

Supply Chain Management

Friday

09:00-12:00

ACAD BUILD 4 #4104

SELİM ZAİM

ILT 201

Medya ve İletişim

Thursday

09:00-12:00

ACAD BUILD 4 #4105

SELVA ERSÖZ KARAKULAKOĞLU

ISE 523

Linear Programming

Tuesday

11:00-14:00

ACAD BUILD 4 #4101

HATİCE TEKİNER MOĞULKOÇ

ISE 531

Probability and Statistics

Wednesday

16:00-19:00

ACAD BUILD 6 #6101

BAHATTİN METE ŞİRVANCI

ISE 550

Nano-Manufacturing and Devices

Friday

14:00-17:00

ACAD BUILD 4 #4201

KAŞİF TEKER

ISE 551

Advanced Topics in Project Management

Wednesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 2 #2301

BAHADIR TUNABOYLU

ISE 552

Logistics and Supply Chain Management

Friday

09:00-12:00

ACAD BUILD 4 #4104

SELİM ZAİM

ISE 554

Technology and RD Management

Wednesday

13:00-16:00

ACAD BUILD 4 #4202

BAHADIR TUNABOYLU

ISE 595

Master Project

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

ISE 599

Master  Thesis

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

ISP 101

İş Sağlığı ve Güvenliğine Giriş

Monday Wednesday

10:00-12:00

LAB BUILD 1 #115

İSMAİL ÖZEN

ISP 103

Kişisel Koruyucu Donanımlar

Thursday

10:00-12:00

LAB BUILD 1 #115

İSMAİL YUSUF YILDIRIM

ISP 105

Ergonomi

Tuesday

11:00-13:00

LAB BUILD 1 #114

SEYFULLAH SEFER

ISS 101

Tecvid ve Tashihu’l-Huruf

Monday

14:00-16:00

ACAD BUILD 7 #7104

MEHMET BOYNUKALIN

ISS 103 01

Arap Dili I (Şube I)

Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday

09:00-12:00
09:00-13:00
09:00-15:00
09:00-13:00
09:00-12:00

Student Center #S100

MUHAMMED RAŞİD DERŞEVİ
ABDUL RAHMAN HARASH
MAHMOUD NOUREDDIN CHABBAN
ALİ TÜLÜ
ÖZGÜR KAVAK

ISS 103 02

Arap Dili I (Şube II)

Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday

09:00-11:00
10:00-13:00
09:00-13:00
09:00-13:00
09:00-13:00

Student Center #S101

ABDULKADER BADLAH
ABDUL RAHMAN HARASH
ALİ TÜLÜ
MAHMOUD NOUREDDIN CHABBAN
ÖZGÜR KAVAK

ISS 103 03

Arap Dili I (Şube III)

Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday

09:00-13:00
10:00-13:00
10:00-13:00
11:00-13:00
10:00-13:00

Student Center #S102

MUHAMMED RAŞİD DERŞEVİ
ABDUL RAHMAN HARASH
MOHAMMED ABDLMAGED
ÖZGÜR KAVAK

ISS 103 04

Arap Dili I (Şube IV)

Monday
Wednesday
Friday

09:00-11:00

Student Center #S103

MOHAMMED ABDLMAGED
MAHMOUD NOUREDDIN CHABBAN
ABDUL RAHMAN HARASH

ISS 105

Osmanlı Türkçesi

Friday

14:00-17:00

ACAD BUILD 7 #7103

BETÜL NİZAM

ISS 181

H:el-Medhal ile’n-Nususi’t-Turasiye

Wednesday

16:00-18:00

ACAD BUILD 7 #7103

EYYÜP SAİD KAYA

ISS 183

H:el-Maksud fi’s-Sarf

Tuesday

16:00-18:00

ACAD BUILD 7 #7105

ALİ TÜLÜ

ISS 201 01

Kur'an-ı Kerim'i Ezber Uygulamaları (Section I)

Monday

13:00-15:00

ACAD BUILD 7 #7105

MUSTAFA ÖZEL(İSLAMİ İLİM)

ISS 201 02

Kur'an-ı Kerim'i Ezber Uygulamaları (Section II)

Monday

09:00-11:00

ACAD BUILD 7 #7101

MUSTAFA ÖZEL(İSLAMİ İLİM)

ISS 203

el-Medhal ila Ulumi’l-Kur’an ve’t-Tefsir

Wednesday Friday

11:00-13:00 11:00-12:00

ACAD BUILD 7 #7102

ABDUL RAHMAN HARASH

ISS 205

Mustalahu’l-Hadis ve Tarihuhu

Tuesday Thursday

16:00-18:00 16:00-17:00

ACAD BUILD 7 #7102

HALİT ÖZKAN

ISS 207

el-Akidetü’l-İslâmiyye

Friday

14:00-16:00

ACAD BUILD 7 #7102

MEHMET ALİ BÜYÜKKARA

ISS 209

Siretu'n-Nebi

Tuesday Thursday

14:00-16:00 14:00-15:00

ACAD BUILD 7 #7103

HALİT ÖZKAN

ISS 211

İslam Tarihi: 7-13. Yüzyıl

Wednesday Friday

09:00-11:00 09:00-10:00

ACAD BUILD 5 #5103

ABDURRAHMAN ATÇIL

ISS 251

Islamic History: 7th-13th Centuries

Wednesday Friday

09:00-11:00 09:00-10:00

ACAD BUILD 5 #5103

ABDURRAHMAN ATÇIL

ISS 280

İslami İlimler Giriş

Tuesday Thursday

12:00-14:00 13:00-14:00

ACAD BUILD 7 #7103

EYYÜP SAİD KAYA

ISS 281

H:el-Kıraa fi’l-Edebi’l-Muasir

Tuesday Thursday

11:00-12:00 11:00-13:00

ACAD BUILD 7 #7101

ÖZGÜR KAVAK

ISS 283

H:İzharu’l-Esrar li’l-Birgivi: Avamil

Tuesday Thursday

09:00-11:00

ACAD BUILD 7 #7103

ALİ TÜLÜ

ISS 285

H:el-Emali fi’l-Akide

Monday

11:00-13:00

ACAD BUILD 7 #7103

SALİH GÜNAYDIN

ISS 303

Kur’ân-ı Kerim’in Temel Konuları

Monday Wednesday

15:00-17:00 14:00-15:00

ACAD BUILD 7 #7103

MUSTAFA ÖZEL(İSLAMİ İLİM)

ISS 305

Fıkhu Ahvali'ş-Şahsiyye

Monday Wednesday

09:00-11:00

ACAD BUILD 7 #7201

MEHMET BOYNUKALIN

ISS 307

Hadis: el-Kütübü’t-Tisa

Tuesday Thursday

11:00-12:00 11:00-13:00

ACAD BUILD 7 #7102

HALİT ÖZKAN

ISS 309

Klasik Kelamın Temel Problemleri

Tuesday

12:00-14:00

ACAD BUILD 7 #7201

SALİH GÜNAYDIN

ISS 311

İslam Düşüncesi Tarihi:İbn Sina'dan Razi'ye

Wednesday

16:00-19:00

ACAD BUILD 6 #6203

MEHMET CÜNEYT KAYA

ISS 313

Din Sosyolojisi

Monday Wednesday

12:00-14:00 11:00-12:00

ACAD BUILD 6 #6203

ZÜBEYİR NİŞANCI

ISS 371

Major Themes in Classical Islamic Theology

Tuesday

12:00-14:00

ACAD BUILD 7 #7201

SALİH GÜNAYDIN

ISS 381

H:Muhtasaru’l-Kuduri: Münakehat

Thursday

09:00-11:00

ACAD BUILD 6 #6105

EYYÜP SAİD KAYA

ISS 383

H:el-Belağatu’l-Arabiyye

Tuesday Wednesday

09:00-11:00 13:00-14:00

ACAD BUILD 7 #7105

MUHAMMED RAŞİD DERŞEVİ

ISS 403

Usulu'l-Fıkh: Hüküm ve Delalet

Monday Wednesday

16:00-18:00 17:00-18:00

ACAD BUILD 7 #7102

MEHMET BOYNUKALIN

ISS 405

Güncel Kelam Problemleri

Wednesday

15:00-17:00

ACAD BUILD 7 #7105

SALİH GÜNAYDIN

ISS 407

İslam Ahlak ve Siyaset Düşüncesi

Tuesday Thursday

16:00-18:00 17:00-18:00

ACAD BUILD 7 #7201

ÖZGÜR KAVAK

ISS 411

Dinler Tarihi: Büyük Dini Gelenekler

Wednesday Friday

09:00-11:00 10:00-11:00

ACAD BUILD 7 #7105

KASIM KOPUZ

ISS 413

Çağdaş İslam Dünyası ve Toplumları

Wednesday Friday

11:00-13:00 11:00-12:00

ACAD BUILD 7 #7202

MEHMET ALİ BÜYÜKKARA

ISS 415

Din Psikolojisi

Monday

11:00-13:00

ACAD BUILD 7 #7202

AYŞE KAYA GÖKTEPE

ISS 418

Bitirme Ödevi

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

ISS 419

Din Eğitimi

Friday

17:00-18:00

ACAD BUILD 7 #7105

ÖZGÜR KAVAK

ISS 481

Selected Topics in Systematic Theology

Wednesday

15:00-17:00

ACAD BUILD 7 #7105

SALİH GÜNAYDIN

ISS 483

History of Religion: Major Faith

Wednesday Friday

09:00-11:00 10:00-11:00

ACAD BUILD 7 #7105

KASIM KOPUZ

ISS 485

H:Mirkatu’l-Vusul li-Molla Hüsrev

Thursday

15:00-17:00

ACAD BUILD 7 #7101

KASIM KOPUZ

ISS 487

H:Kitabu’l-Asar

Tuesday Thursday

09:00-10:00 09:00-11:00

ACAD BUILD 7 #7104

HALİT ÖZKAN

ISS 489

H:el-Mütun’ul-Muhtara fi'l-Fikri's-Siyasi el-İslami

Friday

14:00-16:00

ACAD BUILD 7 #7104

ÖZGÜR KAVAK

ISS 507

Araştırma Teknikleri

Thursday

18:00-21:00

ACAD BUILD 4 #4202

HIZIR MURAT KÖSE

ISS 521

Ahkâmu'l-Kurân

Thursday

15:00-18:00

ACAD BUILD 7 #7104

ABDUL RAHMAN HARASH, MUSTAFA ÖZEL(İSLAMİ İLİM)

ISS 535

İslam Mezhepleri Literatürü

Tuesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 7 #7101

MEHMET ALİ BÜYÜKKARA

ISS 537

Klasik Asırlarda Fıkıh, Toplum ve Literatür

Tuesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 7 #7202

EYYÜP SAİD KAYA

ITM 301

International Economics

Tuesday Thursday

10:00-11:00 12:00-14:00

ACAD BUILD 6 #6302

AHMET FARUK AYSAN

ITM 401

International Business Management

Monday Wednesday

13:00-15:00 14:00-15:00

ACAD BUILD 5 #5301

FUNDA KILIÇ

ITM 441

Special Topics in Inter.Finance

Tuesday Thursday

11:00-13:00 11:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5101

LOKMAN GÜNDÜZ

ITM 455

Customs and Applications

Monday

09:00-12:00

ACAD BUILD 4 #4104

YÜCEL KARADİŞ

ITP 101

Matematik

Wednesday

11:00-13:00

LAB BUILD 1 #114

LEVENT YALÇIN

ITP 103

Fizik

Monday

11:00-13:00

LAB BUILD 1 #112

EMRE GANİ

ITP 105

Mekanik ve Statik

Tuesday Thursday

14:00-15:00 13:00-15:00

LAB BUILD 1 #115

EMRE GANİ

ITP 107

Malzeme Bilimi ve Yapı Malzemeleri

Tuesday

12:00-14:00

LAB BUILD 1 #115

BAŞAK ZENGİN

ITP 109

Yapı Teknolojisi

Thursday

09:00-11:00

LAB BUILD 1 #114

LEVENT YALÇIN

ITP 111

Teknik Resim

Friday

14:00-17:00

LAB BUILD 1 #Drawing Room

BAŞAK ZENGİN

KIM 101

Kimya 1

Tuesday

12:00-15:00

ACAD BUILD 5 #5201

ÖMER KAAN KARAHAN

LAT 101

Latin I (Language)

Tuesday Thursday

16:00-18:00 17:00-18:00

ACAD BUILD 3 #3107

SERDAR CİHAN GÜLEÇ

LAW 203

International Law I

Thursday

14:00-16:00

CONF. HALL BUILDING #150

HALİL RAHMAN BAŞARAN

LAW 210 01

Philosopy of Law (Section I)

Monday

13:00-14:30

ACAD BUILD 4 #4202

MUSTAFA YAYLALI

LAW 210 02

Philosopy of Law (Section II)

Monday

14:30-16:00

ACAD BUILD 4 #4202

MUSTAFA YAYLALI

LAW 210 03

Philosopy of Law (Section III)

Monday

16:00-17:30

ACAD BUILD 4 #4202

MUSTAFA YAYLALI

LAW 210 04

Philosopy of Law (Section IV)

Monday

17:30-19:00

ACAD BUILD 4 #4101

MUSTAFA YAYLALI

LAW 210 05

Philosopy of Law (Section V)

Tuesday

13:00-14:30

ACAD BUILD 4 #4103

MUSTAFA YAYLALI

LAW 210 06

Philosopy of Law (Section VI)

Tuesday

14:30-16:00

ACAD BUILD 4 #4101

MUSTAFA YAYLALI

LAW 213

Introduction to European Union Law

Friday

09:00-11:00

ACAD BUILD 4 #4101

NEIGH GEENATH SUNARA SAMSUDEEN

LAW 231

Introduction to Law

Monday

14:00-17:00

CONF. HALL BUILDING #150

FERHAT PEKİN

LAW 321

International Commercial Law

Monday

11:00-13:00

ACAD BUILD 4 #4105

YUSUF ÇALIŞKAN

LAW 327

The Rights of the Child in International Law

Thursday

13:00-15:00

ACAD BUILD 4 #4203

NEIGH GEENATH SUNARA SAMSUDEEN

LAW 411

International Private Law I

Monday Friday

15:00-17:00 14:00-16:00

ACAD BUILD 3 #3301

YUSUF ÇALIŞKAN

LAW 423