2017 - 2018 Academic Year Fall Semester Final Examinations Schedule
1/24/2018
2017 - 2018 Academic Year Fall Semester Final Examinations Schedule
​​​Updated: 30.01.2018 - 16:30

Course C​ode

Course Name

Date

Start-End Time

Room(s)

Faculty Member(s)

ADP 101 01/02

Klavye Teknikleri I

6.2.2018

13:00-15:00

LAB BUILD#23,24

SERHAT RAMAY

ADP 101 03/04

Klavye Teknikleri I (İÖ)

1.2.2018

18:00-20:00

LAB BUILD#23,24

SERHAT RAMAY

ADP 103 01

Hukukun Temel Kavramları

4.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 2#2301

TÜLAY KİTAPÇIOĞLU YÜKSEL

ADP 103 02

Hukukun Temel Kavramları (İÖ)

6.2.2018

18:00-20:00

ACAD BUILD 3#3301

TÜLAY KİTAPÇIOĞLU YÜKSEL

ADP 105 01

Medeni Hukuk

7.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1302

HASİBE SENA AKKIŞLA

ADP 105 02

Medeni Hukuk (İÖ)

5.2.2018

18:00-20:00

ACAD BUILD 7#7301

HASİBE SENA AKKIŞLA

ADP 107 01

Anayasa Hukuku

8.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 7#7203,7204

AYKUT PURDE

ADP 107 02

Anayasa Hukuku (İÖ)

9.2.2018

18:00-20:00

ACAD BUILD 2#2301

AYKUT PURDE

ADP 201

Klavye Teknikleri III (Şube I)

2.2.2018

11:00-13:00

LAB BUILD#23,24

SERHAT RAMAY

ADP 203

Ticaret Hukuku

10.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1301

HASİBE SENA AKKIŞLA

ADP 205

Ceza Hukuku

3.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1301

TÜLAY KİTAPÇIOĞLU YÜKSEL

ADP 207

İdari Yargılama Hukuku

2.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301

AYKUT PURDE

ADP 209

Adli Tıp

1.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 2#2301

AYKUT PURDE

ADP 211

Tebligat Hukuku ve Adli Yazışma

4.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1301

HASİBE SENA AKKIŞLA

ADP 213

İcra ve İflas Hukuku

9.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301

HASİBE SENA AKKIŞLA

ARAB 101 01

Arabic I (Section I)

7.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5101

ABDULKADER BADLAH

ARAB 101 02

Arabic I (Section II)

4.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4103

MUHAMMED RAŞİD DERŞEVİ

ARAB 102

Arabic II

8.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 7#7101

ABDULKADER BADLAH

ARAB 201

Arabic III

6.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 5#5101

ABDUL RAHMAN HARASH

BGM 501

Kriptolojiye Giriş

6.2.2018

18:00-20:00

ACAD BUILD 5#5203

ORHUN KARA

BGM 502

Siber Güvenliğe Giriş

5.2.2018

18:00-20:00

ACAD BUILD 1#1301

NECATİ ERSEN ŞİŞECİ

BGM 505

Güvenli İmplementasyon ve Yan Kanal Analizi

8.2.2018

18:00-20:00

ACAD BUILD 5#5101

GİRAY KÖMÜRCÜ

BGM 539

E-Imza Uygulamaları

2.2.2018

18:00-20:00

ACAD BUILD 5#5101

VURAL ÇELİK

BGM 540

Kriptografik Protokoller

11.2.2018

18:00-20:00

ACAD BUILD 6#6101

MEHMET SABIR KİRAZ

BGM 553

Sızma Testleri ve Güvenlik Denetlemeleri I

7.2.2018

18:00-20:00

ACAD BUILD 4#4203

FERHAT ÖZGÜR ÇATAK

BGM 555

Kablosuz Ağlarda Güvenlik ve Mahremiyet

6.2.2018

18:00-20:00

ACAD BUILD 5#5104

MUHAMMED ALİ BİNGÖL

BGM 574

Bilgi Güvenliği Yönetimi

7.2.2018

18:00-20:00

ACAD BUILD 6#6104

AHMET FATİH MUSTAÇOĞLU

BIL 101 01-06

Bilgi Teknolojileri (Şube I-VI)

1.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4301,4302

EMRE CERAN, NACİYE MACİT SEZİKLİ

BIL 101 07-09

Bilgi Teknolojileri (Şube VII-IX) (İÖ)

8.2.2018

18:00-20:00

ACAD BUILD 5#5301

MERVE POLAT

BPP 101 01

Nesne Tabanlı Programlama I

4.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5203

NACİYE MACİT SEZİKLİ

BPP 101 02

Nesne Tabanlı Programlama I (İÖ)

6.2.2018

18:00-20:00

ACAD BUILD 5#5101

NACİYE MACİT SEZİKLİ

BPP 103 01

Algoritma ve Programlamaya Giriş

2.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4101

ZERRİN YILDIZ ÇAVDAR

BPP 103 02

Algoritma ve Programlamaya Giriş (İÖ)

1.2.2018

18:00-20:00

ACAD BUILD 4#4101

ZERRİN YILDIZ ÇAVDAR

BPP 105 01

Ağ Temelleri

8.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 7#7104

MERVE POLAT

BPP 105 02

Ağ Temelleri (İÖ)

9.2.2018

18:00-20:00

ACAD BUILD 4#4101

MERVE POLAT

BPP 107 01

Bilgisayar Donanımı

7.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 5#5101

MERVE POLAT

BPP 107 02

Bilgisayar Donanımı (İÖ)

7.2.2018

18:00-20:00

ACAD BUILD 6#6101

MERVE POLAT

BPP 109 01

Matematik

9.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 7#7203

EMRE CERAN

BPP 109 02

Matematik (İÖ)

5.2.2018

18:00-20:00

ACAD BUILD 6#6101

EMRE CERAN

BPP 201

Görsel Programlama I

4.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4203

NACİYE MACİT SEZİKLİ

BPP 203

İnternet Programcılığı I

7.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 5#5203

EMRE CERAN

BPP 205

Grafik ve Animasyon

10.2.2018

13:00-15:00

LAB BUILD#21

ERDEM GÖKTEPE

BPP 207

Sistem Analizi ve Tasarımı

3.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5203

MERVE POLAT

BPP 209

Veritabanı Uygulamaları

5.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 7#7203

ZERRİN YILDIZ ÇAVDAR

BPP 211

İçerik Yönetim Sistemi

2.2.2018

09:00-11:00

LAB BUILD#21

SERHAT DALGALIDERE

CGP 101 01

Özel Eğitim I

10.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 6#6203,6204

BİLGE KONAŞOĞLU

CGP 101 02

Özel Eğitim I (İÖ)

5.2.2018

18:00-20:00

ACAD BUILD 6#6102

BİLGE KONAŞOĞLU

CGP 103 01

Çocuk Gelişimi I

1.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4302

ONAY BUDAK

CGP 103 02

Çocuk Gelişimi I (İÖ)

7.2.2018

18:00-20:00

ACAD BUILD 6#6102

ONAY BUDAK

CGP 105 01

Okul Öncesi Eğitime Giriş

10.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5203,5204

NERMİN BİLİCİ

CGP 105 02

Okul Öncesi Eğitime Giriş (İÖ)

6.2.2018

18:00-20:00

ACAD BUILD 5#5102

NERMİN BİLİCİ

CGP 107 01

Oyun ve Oyun Materyalleri

8.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4302

ONAY BUDAK

CGP 107 02

Oyun ve Oyun Materyalleri (İÖ)

1.2.2018

18:00-20:00

ACAD BUILD 4#4102

ONAY BUDAK

CGP 109 01

Çocukla İletişim

4.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 7#7203,7204

NERMİN BİLİCİ

CGP 109 02

Çocukla İletişim (İÖ)

3.2.2018

18:00-20:00

ACAD BUILD 7#7101

NERMİN BİLİCİ

CGP 201

Okul Öncesi Eğitim Kurumlarında Uygulama II

1.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 6#6301

BİLGE KONAŞOĞLU, ONAY BUDAK

CGP 203

Çocuk Psikolojisi ve Ruh Sağlığı

1.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 2#2302

BAHAR ÇAKIR

CGP 205

Çocuk ve Müzik (Şube I)

8.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 7#7301

AYTEN ÖZTÜRK

CGP 207

Çocuk Edebiyatı ve Medya

3.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4302

ONAY BUDAK

CGP 209

Anne ve Çocuk Beslenmesi

8.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4301

BİLGE KONAŞOĞLU

CGP 211

Çocukluk Döneminde Sanat ve Yaratıcılık

9.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1302

NERMİN BİLİCİ

CGP 213

Çocukları Tanıma Teknikleri

7.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 5#5301

BİLGE KONAŞOĞLU

CGP 215

Çocuk ve Drama (Şube I)

1.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 3#3302

NERMİN BİLİCİ

CS 201

Data Structures and Algorithms

1.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4203,4204

MEHMET SERKAN APAYDIN

CS 351

Computer Architecture

5.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 7#7302

BARIŞ ARSLAN

CS 381

Object Oriented Programming

4.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 6#6203,6204

ENSAR GÜL

CTV 205

Key Concepts in Moving Image Studies

1.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 5#5203

CANAN BALAN

CTV 207

Introduction to Media and Communication Studies

4.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5203

SÜLEYMAN İRVAN

CTV 320

Popular Culture and Media

6.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4101

UĞUR CEVDET PANAYIRCI

CTV 342

Gender, Race, Class in Media

5.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 7#7103

EBRU KAYAALP

ECE 501

Analog Circuit Design

1.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4103

HAKAN DOĞAN

ECE 523

Machine Learning

1.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301

MEHMET SERKAN APAYDIN

ECON 201

Macroeconomics

1.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5301,5302
ACAD BUILD 6#6301

LAZARE CEM BEHAR

ECON 413

Anaytical Political Economy

3.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4101

HALDUN EVRENK

EE 201

Circuit Analysis

4.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5204

MURAT DOĞRUEL

EE 311

Int. to Electronic Devices

3.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4302

İHSAN ÇİÇEK

EE 312

Int. to Communication Systems

2.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1302

TANSAL GÜÇLÜOĞLU

EE 324

Control Systems

7.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 6#6203

AHMET ADEMOĞLU

EECS 201

System Design Fundamentals

5.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

GÖKHAN BORA ESMER

EECS 202

Basic Digital Communication with Networking

1.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 2#2301

TANSAL GÜÇLÜOĞLU

EECS 216

Signals and Systems

5.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 7#7104

FİKRET ÇALIŞKAN

EECS 218

Digital Logic Design

11.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4301

İHSAN ÇİÇEK

EECS 221

Embedded System Programming in C

7.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4203

BETÜL DEMİRÖZ

EECS 241

Discrete Mathematics

11.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1302
ACAD BUILD 2#2302

MEHMET AKİF EĞLER

EECS 407

Circuit Design

1.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4103

HAKAN DOĞAN

EECS 413

Wireless Communications

3.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5105

TANSAL GÜÇLÜOĞLU

EECS 422

Wave Propagation and Antennas

10.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4203

ALP ORAL SALMAN

EECS 461

Machine Learning

1.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301

MEHMET SERKAN APAYDIN

EECS 468

Bioinformatics

4.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4103

ALİ ÇAKMAK

EKON 201

Makroekonomi

3.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1302

LAZARE CEM BEHAR

ENGR 101

Introduction to Programming

3.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 5#5204,5301,5302
ACAD BUILD 6#6204,6301,6302

ALİ ÇAKMAK

ENGR 105

Int. to Engineering

6.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

ÖMER CEBECİ

ENGR 244

Engineering Materials

6.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1301

KAŞİF TEKER

ENGR 246

Manufacturing Processes

9.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 7#7101,7102

ABDÜLKERİM KAR

ENGR 251

Probability for Engineers

8.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 5#5301,5302

BAHATTİN METE ŞİRVANCI

ENGR 252

Statistics for Engineers

1.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 3#3301

BAHATTİN METE ŞİRVANCI

FIZ 101

Fizik 1

3.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4203

ZEYNEP ŞİŞMAN

FKP 101

Video Çekim Teknikleri I

1.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 5#5105

SERHAT DALGALIDERE

FKP 103

Temel Fotoğraf I

4.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5105

DİLRUBA KOCAIŞIK

FKP 105

Işık Tekniği

9.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5101

SERHAT DALGALIDERE

FKP 107

Temel İletişim

4.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4104

FKP 201

Video Çekim Teknikleri III

4.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5105

SERHAT DALGALIDERE

FKP 203

Stüdyo Fotoğrafçılığı

6.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 5#5104

UFUK SERİM ARSLAN

FKP 205

Görüntü İşleme Teknikleri

1.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4104

ONUR AŞKIN

FKP 207

Fotoğrafta Görsel Teknikler

8.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 7#7103

DİLRUBA KOCAIŞIK

FKP 209

Senaryo

2.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 6#6105

FKP 211

Belgesel Fotoğraf

7.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 5#5201

DİLRUBA KOCAIŞIK

FRE 201

French III

7.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 5#5104

NATHALIE REINS

GIR 203

Finansal Muhasebe

9.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5203

MUSTAFA SAYIM

GIR 205

Temel İstatistik

6.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 6#6204

GÖKÇEN ARKALI OLCAY

GIR 231

Temel Hukuk

6.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4204

AHMET BÜLTER

GTP 101 01

Bilgisayar Destekli Tasarım I

4.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 5#5203

GÜLİZ GERDAN

GTP 101 02

Bilgisayar Destekli Tasarım I (İÖ)

1.2.2018

18:00-20:00

ACAD BUILD 4#4103

GÜLİZ GERDAN

GTP 103 01

Temel Grafik Tasarım

9.2.2018

15:00-17:00

LAB BUILD#21

ERDEM GÖKTEPE

GTP 103 02

Temel Grafik Tasarım (İÖ)

5.2.2018

18:00-20:00

LAB BUILD#24

ERDEM GÖKTEPE

GTP 105 01

Yazı ve Tipografi

4.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4204

ONUR AŞKIN

GTP 105 02

Yazı ve Tipografi (İÖ)

6.2.2018

18:00-20:00

ACAD BUILD 5#5103

ONUR AŞKIN

GTP 107 01

Temel Fotoğraf

11.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 6#6203

DİLRUBA KOCAIŞIK

GTP 107 02

Temel Fotoğraf (İÖ)

7.2.2018

18:00-20:00

ACAD BUILD 6#6103

DİLRUBA KOCAIŞIK

GTP 201

Görsel Tasarım Temelleri

8.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5203

ONUR AŞKIN

GTP 203

İllüstrasyon I

5.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 6#6203

GÜLİZ GERDAN

GTP 205

Yayın Grafiği I

10.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4101

HALİL YEKİN GÜZEL

GTP 207

Ambalaj Tasarımı

2.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4203

ONUR AŞKIN

GTP 209

Arayüz Tasarımı

6.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 6#6203

GÜLİZ GERDAN

GTP 211

Grafik ve Animasyon I

7.2.2018

13:00-15:00

LAB BUILD#21

ERDEM GÖKTEPE

HIL 201

Halkla İlişkilere Giriş

5.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 6#6105

LEVENT GÜRÜN

HIL 205

Yaratıcı Düşünme

6.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5101

UĞUR CEVDET PANAYIRCI

HIL 221

Reklamcılığa Giriş

11.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 5#5101

UĞUR CEVDET PANAYIRCI

HIST 203

Early Islamic History

4.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 6#6201

CENGİZ KALLEK

HIST 205

Mediterranean History

10.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4105

KAHRAMAN ŞAKUL

HIST 209

Seljuk History

5.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5203

ŞİT TUFAN BUZPINAR

HIST 302

Research Methods

8.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 6#6203

MEHMET FATİH AYSAN

HIST 303

Classical Ottoman History

7.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4105

KAHRAMAN ŞAKUL

HIST 305

History of Medieval Europe

1.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4105

FATİH DURGUN

HIST 307

Ottoman Paleography

3.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4102

HATİCE AYNUR

HIST 411

History of Muslim İnstitutions

11.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5101

CENGİZ KALLEK

HUK 101

Hukuka Giriş

10.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 7#7204,7301,7302

NİHAT BULUT

HUK 103

Medeni Hukuk I

5.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 5#5203,5204,5301,5302

NİHAL URAL ÇINAR

HUK 105 01

Anayasa Hukuku I (Şube I)

1.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5204,5301,5302

SERAP YAZICI

HUK 105 02

Anayasa Hukuku I (Şube II)

2.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 5#5204,5301,5302

ERGUN ÖZBUDUN

HUK 201

İdare Hukuku I

6.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4301,4302
ACAD BUILD 5#5301,5302

NUR ZELİHA KAMAN

HUK 205

Ceza Hukuku Genel Hükümler I

4.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4301,4302
ACAD BUILD 5#5301,5302

MAHMUT KOCA

HUK 207

Borçlar Hukuku I

11.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5204,5301,5302
ACAD BUILD 6#6301,6302

MUSTAFA AKSU

HUK 301

Medeni Usul Hukuku I

7.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 5#5204,5301,5302

HAMİDE ÖZDEN ÖZKAYA FERENDECİ

HUK 303

Eşya Hukuku I

1.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 6#6204,6301,6302

MUSTAFA ALPER GÜMÜŞ

HUK 305

Ticaret Hukuku I

3.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

ETEM KARA

HUK 307

Boçlar Hukuku Özel Hükümler

4.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 3#3301,3302

MUSTAFA ALPER GÜMÜŞ

HUK 309

İnsan Hakları Hukuku

8.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 7#7301,7302

NİHAT BULUT

HUK 311

Türk Hukuk Tarihi I

10.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 5#5203,5204,5301,5302

MEHMET AKMAN

HUK 317

Kriminoloji

1.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5203

MEHMET EMİN ARTUK

HUK 320

Tüketici Hukuku

2.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4201

AHMET BÜLTER

HUK 401

İcra - İflas Hukuku I

7.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 6#6301,6302

ALİ YEŞİLIRMAK

HUK 403

Sigorta Hukuku

6.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5203,5204

ETEM KARA

HUK 405

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku I

1.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 5#5301,5302

MUSTAFA MACİT KENANOĞLU

HUK 407

Ceza Muhakemesi Hukuku I

3.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 5#5301,5302

MAHMUT KOCA

HUK 409

Kıymetli Evrak Hukuku

8.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 2#2301,2302

ŞÜKRÜ YILDIZ

HUK 509

İnsan Haklarının Uluslararası Alanda Kor.

6.2.2018

18:00-20:00

ACAD BUILD 5#5201

HALİL RAHMAN BAŞARAN

HUK 551

Rekabet Hukukunun Temel Konuları I

6.2.2018

18:00-20:00

ACAD BUILD 5#5202

AHMET BÜLTER

IE 316

Engineering Economics

4.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4102

ADNAN DOVAN

IE 321

Deterministic Models in OR

6.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5302

MEHMET YASİN ULUKUŞ

IE 322

Stochastic Models in OR

11.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4301

HATİCE TEKİNER MOĞULKOÇ

IE 324

Simulation

7.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5301,5302

MEHMET YASİN ULUKUŞ

IE 446

Manufacturing Planning and Control

5.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 6#6203,6204

İLKER GÜÇLÜ

ISE 523

Linear Programming

9.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4103

HATİCE TEKİNER MOĞULKOÇ

ISP 101

İş Sağlığı ve Güvenliğine Giriş

2.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4104

İSMAİL ÖZEN

ISP 103

Kişisel Koruyucu Donanımlar

8.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 6#6103

İSMAİL YUSUF YILDIRIM

ISP 105

Ergonomi

6.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5102

SEYFULLAH SEFER

ISS 103

Arap Dili I

8.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 7#7203

ÖZGÜR KAVAK

ISS 105

Osmanlı Türkçesi

10.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4203

BETÜL NİZAM

ISS 181

H:el-Medhal ile’n-Nususi’t-Turasiye

4.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 7#7201

EYYÜP SAİD KAYA

ISS 183

H:el-Maksud fi’s-Sarf

1.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 7#7105

ALİ TÜLÜ

ISS 201 01

Kur'an-ı Kerim'i Ezber Uygulamaları (Section I)

9.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5204

MUSTAFA ÖZEL(İSLAMİ İLİM)

ISS 201 02

Kur'an-ı Kerim'i Ezber Uygulamaları (Section II)

6.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 6#6103

MUSTAFA ÖZEL(İSLAMİ İLİM)

ISS 203

el-Medhal ila Ulumi’l-Kur’an ve’t-Tefsir

7.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1301

ABDUL RAHMAN HARASH

ISS 205

Mustalahu’l-Hadis ve Tarihuhu

8.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4203

HALİT ÖZKAN

ISS 207

el-Akidetü’l-İslâmiyye

1.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 7#7203

MEHMET ALİ BÜYÜKKARA

ISS 209

Siretu'n-Nebi

1.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1301

HALİT ÖZKAN

ISS 211

İslam Tarihi: 7-13. Yüzyıl

6.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 7#7203

ABDURRAHMAN ATÇIL

ISS 251

Islamic History: 7th-13th Centuries

6.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 7#7203

ABDURRAHMAN ATÇIL

ISS 280

İslami İlimler Giriş

5.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5103

EYYÜP SAİD KAYA

ISS 281

H:el-Kıraa fi’l-Edebi’l-Muasir

1.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 6#6203

ÖZGÜR KAVAK

ISS 283

H:İzharu’l-Esrar li’l-Birgivi: Avamil

11.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 6#6101

ALİ TÜLÜ

ISS 285

H:el-Emali fi’l-Akide

3.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 6#6203

SALİH GÜNAYDIN

ISS 303

Kur’ân-ı Kerim’in Temel Konuları

8.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 6#6203

MUSTAFA ÖZEL(İSLAMİ İLİM)

ISS 305

Fıkhu Ahvali'ş-Şahsiyye

7.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4203

MEHMET BOYNUKALIN

ISS 307

Hadis: el-Kütübü’t-Tisa

10.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 7#7203

HALİT ÖZKAN

ISS 309

Klasik Kelamın Temel Problemleri

6.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 6#6204

SALİH GÜNAYDIN

ISS 311

İslam Düşüncesi Tarihi:İbn Sina'dan Razi'ye

2.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4203

MEHMET CÜNEYT KAYA

ISS 313

Din Sosyolojisi

1.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 5#5203

ZÜBEYİR NİŞANCI

ISS 381

H:Muhtasaru’l-Kuduri: Münakehat

2.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 5#5101

EYYÜP SAİD KAYA

ISS 383

H:el-Belağatu’l-Arabiyye

7.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 5#5105

MUHAMMED RAŞİD DERŞEVİ

ISS 403

Usulu'l-Fıkh: Hüküm ve Delalet

5.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4104

MEHMET BOYNUKALIN

ISS 407

İslam Ahlak ve Siyaset Düşüncesi

4.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 6#6202

ÖZGÜR KAVAK

ISS 411

Dinler Tarihi: Büyük Dini Gelenekler

3.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4101

KASIM KOPUZ

ISS 413

Çağdaş İslam Dünyası ve Toplumları

6.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 7#7104

MEHMET ALİ BÜYÜKKARA

ISS 415

Din Psikolojisi

5.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 7#7105

AYŞE KAYA GÖKTEPE

ISS 419

Din Eğitimi

7.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5103

ÖZGÜR KAVAK

ISS 483

History of Religion: Major Faith

3.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4101

KASIM KOPUZ

ISS 485

H:Mirkatu’l-Vusul li-Molla Hüsrev

8.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4203

KASIM KOPUZ

ISS 487

H:Kitabu’l-Asar

9.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 6#6101

HALİT ÖZKAN

ISS 489

H:el-Mütun’ul-Muhtara fi'l-Fikri's-Siyasi el-İslami

4.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 6#6101

ÖZGÜR KAVAK

ITM 301

International Economics

10.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 7#7301,7302

AHMET FARUK AYSAN

ITM 401

International Business Management

2.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4301,4302

FUNDA KILIÇ

ITM 441

Special Topics in Inter.Finance

11.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 6#6103

LOKMAN GÜNDÜZ

ITM 455

Customs and Applications

7.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 2#2301

BÜLENT SAYAN

ITP 101

Matematik

5.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5104

LEVENT YALÇIN

ITP 103

Fizik

9.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 6#6102

EMRE GANİ

ITP 105

Mekanik ve Statik

4.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 6#6102

EMRE GANİ

ITP 107

Malzeme Bilimi ve Yapı Malzemeleri

1.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5201

BAŞAK ZENGİN

ITP 109

Yapı Teknolojisi

5.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 6#6101

LEVENT YALÇIN

ITP 111

Teknik Resim

7.2.2018

09:00-11:00

LAB BUILD#19

BAŞAK ZENGİN

KIM 101

Kimya 1

4.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 6#6103

ÖMER KAAN KARAHAN

LAT 101

Latin I

5.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4105

SERDAR CİHAN GÜLEÇ

LAW 203

International Law I

7.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 7#7203,7204,7301,7302

HALİL RAHMAN BAŞARAN

LAW 210

Philosopy of Law

10.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 5#5203,5204,5301,5302

MUSTAFA YAYLALI

LAW 231

Introduction to Law

10.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 7#7204,7301

FERHAT PEKİN

LAW 321

International Commercial Law

9.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 6#6101

YUSUF ÇALIŞKAN

LAW 411

International Private Law I

11.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 5#5301,5302

YUSUF ÇALIŞKAN

LAW 427

International Trade Law

4.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 7#7202

HALİL RAHMAN BAŞARAN

LIFE 101

Life Sciences I : Chemistry

4.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301,2302

ÖMER KAAN KARAHAN

LIFE 102

Life Sciences II : Biology

11.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 5#5102

ÖMER KAAN KARAHAN

LING 203

Türkçenin Dilbilimi

2.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 5#5102

ÖZLEM DENİZ YILMAZ

LING 431

Osmanlı Paleografyası

3.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4102

HATİCE AYNUR

LIT 203

Classical Islamic Literatures I: Major Themes and

6.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5202

HATİCE AYNUR

LIT 205

Edebî ve Dilbilimsel Araştırma Yöntemleri

8.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 6#6103

DİDEM ARDALI BÜYÜKARMAN

LIT 303

Klasik Türk Edebiyatı: Temel Kavramlar

7.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5104

BERAT AÇIL

LIT 401

Edebiyat ve Folklor

6.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 7#7101

BETÜL NİZAM

LIT 433

Klasik Türk Edebiyatında Mesnevi

1.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 5#5101

HATİCE AYNUR

LIT 450

Economics Through Fiction

7.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4103

MUSTAFA ÖZEL

MAT 100

İşletmeler için Matematik

1.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 7#7301

SEDA EDİZ

MAT 103

Matematik 1

1.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 5#5204

SEDA EDİZ

MAT 205

Doğrusal Cebir

3.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4201

SEDA EDİZ

MATH 100

Mathematics for Business

8.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 6#6204,6301,6302

MEHMET NACİ İNCİ

MATH 103

Calculus I -Differential

1.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 7#7204,7301,7302

AYŞE SOYSAL

MATH 104

Calculus II -Integral

4.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 6#6301,6302

MEHMET NACİ İNCİ

MATH 205

Linear Algebra

4.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4204,4301,4302

YANİ İSKARLATOS

MATH 206

Differential Equations and Complex Analysis

9.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 2#2302

MEHMET AKİF EĞLER

MDB 101

Programlamaya Giriş

11.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4101,4102,4103,4104

MEHMET AYTİMUR

MDB 244

Malzeme Bilimi

4.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4103

FEYHAN BUMİN

MGT 203

Financial Accounting

3.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5204,5301,5302

MUSTAFA SAYIM

MGT 205

Introduction to Statistics

1.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4301,4302

GÖKÇEN ARKALI OLCAY

MGT 255

Business Communication

10.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 6#6301,6302

FUNDA KILIÇ

MGT 302

Human Resource Management

5.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5204

ERKAN ERDEMİR

MGT 303

Financial Management

11.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 3#3301,3302

LOKMAN GÜNDÜZ

MGT 309

Operations Management

8.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5301,5302

GÖKÇEN ARKALI OLCAY

MGT 401

Strategic Management

1.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 2#2301

ANIL DİVARCI ÇAKMAKLI

MGT 411

Family Business Management

3.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 2#2301

ANIL DİVARCI ÇAKMAKLI

MGT 414

Game Theory for Managers

3.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 5#5203

HALDUN EVRENK

MGT 453

Business Intelligence and Marketing Analytics​

6.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 6#6203,6204

ENES ERYARSOY

MGT 521

Yönetim ve Organizasyon

7.2.2018

18:00-20:00

ACAD BUILD 6#6105

ERKAN ERDEMİR

MGT 543

Pazarlama Yönetimi

3.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 7#7102

TAMER BATAN

MGT 552

İnsan Kaynakları Yönetimi

10.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4204

BAHATTİN AYDIN

MGT 564

Muhasebe ve Finansal Tabloların Analizi

3.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 7#7103

HALİL ARSLAN

MGT 572

Değişim Yönetimi ve Örgüt Geliştirme

1.2.2018

18:00-20:00

ACAD BUILD 4#4104

NİHAT ERDOĞMUŞ

MGT 574

Makroekonomik Göster. ve Pol. Anal.

6.2.2018

18:00-20:00

ACAD BUILD 5#5105

AHMET FARUK AYSAN

MGT 595

Pazarlama Yönetiminde Seçilmiş Konular

10.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 5#5101

TAMER BATAN

MGT 597

Müzakere Yönetimi

8.2.2018

18:00-20:00

ACAD BUILD 5#5102

NECİL BEYKONT

ODP 101

Hukuka Giriş

10.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 7#7105

TÜLAY KİTAPÇIOĞLU YÜKSEL

ODP 201

Davranış Bilimleri

9.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 7#7203,7204

OTM 101

Ottoman Turkish I

1.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 7#7204

MERYEM BURSALI

OTM 102

Ottoman Turkish II

1.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 7#7105

BETÜL NİZAM

OTM 201

İleri Düzey Osmanlı Türkçesi Okumaları

8.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4101

BETÜL NİZAM

PERS 101

Persian I

9.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 2#2301

MOHAMMED ABDLMAGED

PERS 102

Persian II

9.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 6#6102

MOHAMMED ABDLMAGED

PHIL 103

Philosophical Thinking

5.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5105

İSHAK ARSLAN

PHIL 201

Ancient Philosophy: Plato

2.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 7#7103

MANUEL ANDREAS DR KNOLL

PHIL 203

Epistemology

6.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 7#7105

SİNEM ELKATİP HATİPOĞLU

PHIL 211

Anthropology

1.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 6#6204

EDA YÜCESOY

PHIL 225

Arabic

4.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4103

MUHAMMED RAŞİD DERŞEVİ

PHIL 303

Arabic/Islamic Philosophy

1.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4202

MEHMET CÜNEYT KAYA

PHIL 305

Latin/Christian Philosophy: Aquinas

6.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 7#7102

SERDAR CİHAN GÜLEÇ

PHIL 401

Modern Philosophy: Kant

10.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 7#7201

ERDAL YILMAZ

PHIL 403

Ethics

3.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 7#7302

MANUEL ANDREAS DR KNOLL

PHIL 413

Existentiailsm

1.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 6#6101

PAUL BALLANFAT

PHIL 414

Hermeneutics

11.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 6#6104

ERDAL YILMAZ

PHYS 103

Physics I - Mechanics and Dynamics

8.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 6#6202,6204,6301,6302

GÜLEN GREENVOOD

PHYS 104

Physics II

7.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 5#5203,5204

GÜLEN GREENVOOD

POLS 201

Political Science

8.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 6#6301,6302

MEHMET AKİF KAYAPINAR

POLS 203

Classics of Political Thought

3.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 6#6301,6302

MEHMET AKİF KAYAPINAR

POLS 207

Fundamentals of Law

10.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 7#7301,7302

FERHAT PEKİN

POLS 219

Macro Economics

1.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 6#6301,6302

LAZARE CEM BEHAR

POLS 301

International Law and Organizations

11.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 6#6301

ŞİRİN DUYGULU ELCİM

POLS 303

Research Methods

5.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 6#6301

HÜSEYİN ALPTEKİN

POLS 316

European Union

6.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 7#7103

MUZAFFER ŞENEL

POLS 435

Topics in Political Theory

9.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 6#6103

AHMET OKUMUŞ

POLS 437

Special Topics

5.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4201

MERVE KÜTÜK

PSI 203

İstatistik

3.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301

ŞEYMA GÜLDAL

PSI 231

Biyolojik Psikoloji

11.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 5#5301

ZEYNEP KÜÇÜK

PSI 261

Kişilik

7.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301

HÜSEYİN ULAŞ ÖZCAN

PSI 341

Öğrenme

4.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 6#6203

ZEYNEP KÜÇÜK

PSY 102

Introduction to Psychology

7.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 7#7301

SAMI ANIS ABUHAMDEH

PSY 203

Statistics

1.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3302

SAMI ANIS ABUHAMDEH

PSY 204

Research Methods

7.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 6#6204

İBRAHİM ŞENAY

PSY 231

Biological Psychology

10.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

FATIMA TUBA YAYLACI

PSY 261

Personality

4.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 7#7301,7302

ELİF ÇELEBİ

PSY 315

Social Cognition

3.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4301

İBRAHİM ŞENAY

PSY 316

Adolescent Psychology

10.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

FATIMA TUBA YAYLACI

PSY 325

Abnormal Psychology

1.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4301,4302

ZEYNEP CEREN ACARTÜRK

PSY 333

Organizational Psychology

5.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4203,4204

HÜSEYİN ULAŞ ÖZCAN

PSY 414

History and Systems in Psychology

4.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 7#7302

HÜSEYİN ULAŞ ÖZCAN

PSY 431

Health Psychology

6.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4302

İBRAHİM ŞENAY

PSY 521

Klinik Değerlendirme

7.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 5#5202

FATMA IŞIL BİLİCAN YURTERİ

RUS 101

Russian I

8.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 7#7203

NİGAR ÇOBANOĞLU

RUS 102

Russian II

8.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4102

NİGAR ÇOBANOĞLU

RUS 201

Russian III

8.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 6#6201

NİGAR ÇOBANOĞLU

SOC 201

Sociological Imagination

11.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 6#6301

HIZIR MURAT KÖSE

SOC 207

Introduction to Media and Communication

4.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5204

SÜLEYMAN İRVAN

SOC 225

Research Methods

8.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 6#6203

MEHMET FATİH AYSAN

SOC 241

Social Anthropology

1.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 6#6203,6204

EDA YÜCESOY

SOC 307

Political Sociology

11.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 6#6302

HIZIR MURAT KÖSE

SOC 331

Social Theory I Classics

5.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 6#6204

MESUT YEĞEN

SOC 371

Development of Sociology in Turkey

10.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4203

ALİM ARLI

SOC 420

Sociology of Religion

1.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 5#5204

ZÜBEYİR NİŞANCI

SOP 101

Sosyal Hizmete Giriş

10.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4104

RUŞEN AYATA

SOP 103

Psikolojiye Giriş

7.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 6#6105

AYŞE KAYA GÖKTEPE

SOP 105

Sosyolojiye Giriş

4.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 6#6201

MEHMET ERKEN

SOP 107

Sosyal Sorunlar

9.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 6#6105

RUŞEN AYATA

STV 201

Temel Fotoğrafçılık

8.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 6#6101

DİLRUBA KOCAIŞIK

STV 205

Sinema ve Televizyonda Temel Kavramlar

11.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 6#6102

ÖZGE ÖZYILMAZ YILDIZCAN

SYS 201

Siyaset Bilimi

2.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4204

ŞİRİN DUYGULU ELCİM

SYS 203

Siyaset Düşüncesinin Antik Düşünürleri

3.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5203

MEHMET AKİF KAYAPINAR

SYS 207

Hukukun Temelleri

6.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4203

AHMET BÜLTER

SYS 219

Makroekonomi

3.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301

LAZARE CEM BEHAR

UNI 100

Dersimiz İstanbul

4.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4301,4302
ACAD BUILD 5#5301,5302

YUNUS UĞUR

UNI 101

Mathematical Reasoning

9.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 6#6204,6301,6302

MUHAMMED ALİ ÇALIŞKAN

UNI 102

Critical Thinking

7.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 7#7301,7302

SİNEM ELKATİP HATİPOĞLU

UNI 117 01/03

Understanding Society and Culture (Section I-III)

2.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 6#6203,6204,6301,6302
ACAD BUILD 7#7203,7204,7301,7302

FERHAT KENTEL

UNI 117 02

Understanding Society and Culture (Section II)

5.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 5#5204,5301,5302

ZÜBEYİR NİŞANCI

UNI 118

Understanding Politics and Economy

10.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 6#6204,6301,6302

MUSTAFA ÖZEL

UNI 201 01

Formations of Modern Turkey I (Section I)

9.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 5#5204,5301,5302

KASIM KOPUZ

UNI 201 02

Formations of Modern Turkey I (Section II)

6.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 6#6301,6302

FİKRİYE KARAMAN

UNI 201 03

Modern Türkiye'nin Oluşumu I (Şube I)

9.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 6#6204,6301,6302

ABDULHAMİT KIRMIZI

UNI 201 04

Modern Türkiye'nin Oluşumu I (Şube II)

4.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 5#5301,5302

FİKRİYE KARAMAN

UNI 204

Understanding Nature and Knowledge

6.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 6#6302

EYÜP SÜZGÜN

UNI 209

Understanding Cultural Encounters

4.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 6#6301,6302
ACAD BUILD 7#7301,7302

ABDÜLSAİT AYKUT

UNI 211

Understanding Art and Architecture

2.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 6#6301,6302
ACAD BUILD 7#7301

NİCOLE SİLVİA KANÇAL

UNI 213

Understanding Ethics

3.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 6#6301,6302
ACAD BUILD 7#7302

MANUEL ANDREAS DR KNOLL

UNI 221 01/02

World Civ.&Glo. Encounters Until 1300 CE

2.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5204,5301,5302

SEFURE DAVUTOĞLU

UNI 221 03/04

World Civ.&Glo. Encounters Until 1300 CE

2.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 6#6204,6301,6302

AZİZE FATMA ÇAKIR

UNI 221 05/06

World Civ.&Glo. Encounters Until 1300 CE

2.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 7#7204,7301

ONUR ÖNER

UNI 221 07

World Civ.&Glo. Encounters Until 1300 CE

2.2.2018

11:00-13:00

ACAD BUILD 7#7302

AYŞEGÜL ÇİMEN

UNI 222

World Civ.&Glo. Encounters Since 1300 CE

4.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 6#6203,6204

EBUBEKİR CEYLAN

UNIM 103 01/02

Modern Türkiye'nin Oluşumu I (Şube I ve II)

4.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301,2302

EBUBEKİR CEYLAN

UNIM 103 03

Modern Türkiye'nin Oluşumu I (Section III) (İÖ)

2.2.2018

18:00-20:00

ACAD BUILD 2#2302

ALİ ERKEN

UNIT 100

Dersimiz İstanbul

4.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 6#6301,6302
ACAD BUILD 7#7301,7302

YUNUS UĞUR

UNIT 101

Matematiksel Düşünme

1.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1301

MUHAMMED ALİ ÇALIŞKAN

UNIT 102

Eleştirel Düşünme

3.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 7#7204,7301,7302

EYÜP SÜZGÜN

UNIT 117

Toplum ve Kültürü Anlamak

10.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5301,5302
ACAD BUILD 6#6301,6302

ALİM ARLI

UNIT 201 01

Modern Türkiye'nin Oluşumu I (Şube I)

9.2.2018

09:00-11:00

ACAD BUILD 6#6203

ABDULHAMİT KIRMIZI

UNIT 201 02

Modern Türkiye'nin Oluşumu I (Şube II)

4.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 5#5204

FİKRİYE KARAMAN

UNIT 217

Devleti ve Köklerini Anlamak

9.2.2018

15:00-17:00

ACAD BUILD 2#2301

ALİ BAYRAMOĞLU

UNIT 221

Dünya Medeniyetleri ve Küresel K. I

6.2.2018

13:00-15:00

ACAD BUILD 5#5203,5204,5301,5302

EMİNE ÖZTANER