2019 - 2020 Akademik Yılı Güz Dönemi Final Programı
17.12.2019
2019 - 2020 Akademik Yılı Güz Dönemi Final Programı

​Duyuru Tarihi: 13.12.2019

Son Güncelleme: 17.12.2019 - 16:00

Description​

Course Name

Date

Start-End Time

Assigned Room(s)​

Assigned Faculty

ADP 101 01/02

Klavye Teknikleri I

02.01.2020

13:00-15:00

LAB BUILD 1#26,27

SERHAT RAMAY

ADP 101 03

Klavye Teknikleri I (İÖ)

02.01.2020

17:00-19:00

LAB BUILD 1#27

SERHAT RAMAY

ADP 103

Hukukun Temel Kavramları

06.01.2020

16:00-17:00

ACAD BUILD 4#4301,4302

AYŞEGÜL SARI

ADP 105

Medeni Hukuk

08.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 3#3301,3302

HASİBE SENA AKKIŞLA

ADP 107

Anayasa Hukuku

10.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 2#2301,2302

AYKUT PURDE

ADP 201 01/02

Klavye Teknikleri III

03.01.2020

15:00-17:00

LAB BUILD 1#26,27

SERHAT RAMAY

ADP 201 03

Klavye Teknikleri III (İÖ)

03.01.2020

17:00-19:00

LAB BUILD 1#27

SERHAT RAMAY

ADP 203

Ticaret Hukuku

07.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4301,4302

HASİBE SENA AKKIŞLA

ADP 205

Ceza Hukuku

13.01.2020

16:00-17:00

ACAD BUILD 3#3301,3302

ASİYE DEMİREL

ADP 207

İdari Yargılama Hukuku

09.01.2020

16:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

AYKUT PURDE

ADP 211

Tebligat Hukuku ve Adli Yazışma

16.01.2020

16:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

AYŞEGÜL SARI

ADP 213

İcra ve İflas Hukuku

15.01.2020

16:00-17:00

ACAD BUILD 2#2301,2302

AYŞEGÜL SARI

ARAB 101

Arabic I

15.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 2#2302

ABDULKADER BADLAH

ARAB 102

Arabic II

03.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4101

ABDULKADER BADLAH

ARCH 101

Design Studio I

13.01.2020

09:00-17:00

CONF HALL BUILD #240

HALE SİNİRLİOĞLU, HATİCE IŞIL UYSAL

ARCH 102

Design Studio II

16.01.2020

09:00-17:00

CONF HALL BUILD #240

NİL AYNALI EĞLER

ARCH 103

Communications I

10.01.2020

09:00-17:00

CONF HALL BUILD #240

HALE SİNİRLİOĞLU

ARCH 104

Communications II

09.01.2020

09:00-13:00

CONF HALL BUILD #240

HALE SİNİRLİOĞLU

ARCH 201

Design Studio III

16.01.2020

09:00-17:00

CONF HALL BUILD #240

ZEHRA TONBUL

ARCH 205

Material and Technology I

02.01.2020

09:00-13:00

CONF HALL BUILD #240

SIDIKA BEBEKOĞLU

ARCH 207

History and Theory I

07.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4103

ZEHRA TONBUL

ARCH 209

Structure I

15.01.2020

15:00-16:00

ACAD BUILD 4#4301

MEHMET SELİM ÖKTEN

BAN 504

Predictive Business Analytics

04.01.2020

19:00-21:00

ACAD BUILD 4#4301

ŞABAN DALAMAN

BAN 507

Marketing Analytics

14.01.2020

17:00-19:00

ACAD BUILD 1#1302

ENES ERYARSOY

BGM 501

Kriptolojiye Giriş

07.01.2020

19:00-21:00

SEHIR ALTUNIZADE #001

KAMİL OTAL

BGM 502

Siber Güvenliğe Giriş

06.01.2020

19:00-21:00

SEHIR ALTUNIZADE #001

NECATİ ERSEN ŞİŞECİ

BGM 574

Bilgi Güvenliği Yönetimi

16.01.2020

19:00-21:00

SEHIR ALTUNIZADE #001

VURAL ÇELİK

BIL 101

Bilgi Teknolojileri

05.01.2020

16:00-17:00

ACAD BUILD 4#4301,4302
ACAD BUILD 5#5301,5302

EMRE CERAN

BPP 101 01/02

Nesne Tabanlı Programlama I

12.01.2020

15:00-17:00

LAB BUILD 1#25,26,27

SÜMEYYE ÇETİN

BPP 101 03

Nesne Tabanlı Programlama I (İÖ)

12.01.2020

17:00-19:00

LAB BUILD 1#26

SÜMEYYE ÇETİN

BPP 103 01/02

Algoritma ve Program. Giriş

06.01.2020

15:00-17:00

LAB BUILD 1#25,26,27

ERDEM ŞANLI

BPP 103 03

Algoritma ve Programlamaya Giriş (İÖ)

06.01.2020

17:00-19:00

LAB BUILD 1#26

ERDEM ŞANLI

BPP 105

Ağ Temelleri

10.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 3#3301,3302

FEVZİ İŞÇİOĞLU

BPP 107 01

Bilgisayar Donanımı

08.01.2020

16:00-17:00

ACAD BUILD 4#4301

ERDEM ŞANLI

BPP 107 02

Bilgisayar Donanımı (İÖ)

08.01.2020

17:00-18:00

ACAD BUILD 4#4301

ERDEM ŞANLI

BPP 109 01

Matematik

14.01.2020

16:00-17:00

ACAD BUILD 3#3302

SEVDANUR ASLAN

BPP 109 02

Matematik (İÖ)

14.01.2020

18:00-19:00

ACAD BUILD 3#3302

SEVDANUR ASLAN

BPP 201

Görsel Programlama I

13.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4301

OKAN VARDARLI

BPP 203

İnternet Programcılığı I

15.01.2020

15:00-17:00

LAB BUILD 1#25,26

SÜMEYYE ÇETİN

BPP 205

Grafik ve Animasyon

16.01.2020

16:00-17:00

ACAD BUILD 3#3302

ERDEM GÖKTEPE

BPP 207

Sistem Analizi ve Tasarımı

09.01.2020

16:00-17:00

ACAD BUILD 2#2301

EMRE CERAN

BPP 209 01

Veritabanı Uygulamaları

07.01.2020

11:00-13:00

LAB BUILD 1#25

ZEKİ ERES

BPP 209 02

Veritabanı Uygulamaları

07.01.2020

13:00-15:00

LAB BUILD 1#25

ZEKİ ERES

BPP 211

İçerik Yönetim Sistemi

03.01.2020

11:00-12:00

LAB BUILD 1#26,27

SERHAT DALGALIDERE

CGP 101 01

Özel Eğitim I

02.01.2020

16:00-17:00

ACAD BUILD 2#2302

BİLGE KONAŞOĞLU

CGP 101 02

Özel Eğitim I (İÖ)

02.01.2020

17:00-18:00

ACAD BUILD 2#2302

BİLGE KONAŞOĞLU

CGP 103 01

Çocuk Gelişimi I

06.01.2020

16:00-17:00

ACAD BUILD 5#5301,5302

BİLGE KONAŞOĞLU

CGP 103 02

Çocuk Gelişimi I (İÖ)

06.01.2020

17:00-18:00

ACAD BUILD 1#1301

NERMİN BİLİCİ

CGP 105 01

Okul Öncesi Eğitime Giriş

08.01.2020

16:00-17:00

ACAD BUILD 4#4302

FULYA GÜRSOY

CGP 105 02

Okul Öncesi Eğitime Giriş (İÖ)

08.01.2020

17:00-18:00

ACAD BUILD 4#4302

FULYA GÜRSOY

CGP 109

Çocukla İletişim

10.01.2020

16:00-17:00

ACAD BUILD 7#7301,7302

NERMİN BİLİCİ

CGP 203

Çocuk Psikolojisi ve Ruh Sağlığı

14.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 3#3301

BAHAR ÇAKIR

CGP 205 01/02

Çocuk ve Müzik

03.01.2020

14:00-15:00

ACAD BUILD 3#3302

AYTEN ÖZTÜRK

CGP 205 03

Çocuk ve Müzik (İÖ)

03.01.2020

17:00-18:00

ACAD BUILD 4#4101

AYTEN ÖZTÜRK

CGP 207

Çocuk Edebiyatı ve Medya

09.01.2020

16:00-17:00

ACAD BUILD 2#2302

NERMİN BİLİCİ

CGP 209

Anne ve Çocuk Beslenmesi

07.01.2020

16:00-17:00

ACAD BUILD 3#3302

BİLGE KONAŞOĞLU

CGP 213

Çocukları Tanıma Teknikleri

15.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1302

NURTEN GÜNEŞ

CGP 215 01

Çocuk ve Drama (Şube I)

16.01.2020

13:00-15:00

LAB BUILD 1#12

FULYA GÜRSOY

CGP 215 02

Çocuk ve Drama (Şube II)

16.01.2020

15:00-17:00

LAB BUILD 1#12

FULYA GÜRSOY

CGP 215 03

Çocuk ve Drama (İÖ)

16.01.2020

17:00-19:00

LAB BUILD 1#12

FULYA GÜRSOY

CS 351

Computer Architecture

06.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4302

BARIŞ ARSLAN

CS 381

Object Oriented Programming

12.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 2#2301,2302

ENSAR GÜL

CTV 205

Key Concepts in Moving Image Studies

15.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4302

CANAN BALAN

CTV 207

Introduction to Media and Com. Studies

02.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 5#5302

EKMEL GEÇER

CTV 303

Film Theory and Aesthetics

05.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5301

AYÇA ÖZTÜRK

CTV 342

Gender, Race, Class in Media

06.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1301

EBRU KAYAALP

ECE 513

Digital Communication System

04.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4101

OĞUZ KUCUR

ECE 523

Machine Learning

05.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4302

BARIŞ ARSLAN

ECE 524

Computer Vision

15.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 2#2301

MEHMET SERKAN APAYDIN

ECE 527

Bioinformatics

08.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4101

ALİ ÇAKMAK

ECON 201

Macroeconomics

04.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301

LAZARE CEM BEHAR

ECON 331

Econometrics

15.01.2020

17:00-19:00

ACAD BUILD 1#1301

LOKMAN GÜNDÜZ

ECON 412

Topics in Islamic Economics

14.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 2#2301

CENGİZ KALLEK

ECON 450

Economics Through Fiction

05.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4302

MUSTAFA ÖZEL

ECONFIN 505

Econometrics

15.01.2020

17:00-19:00

ACAD BUILD 1#1301

LOKMAN GÜNDÜZ

EE 311

Introduction to Electronic Devices

15.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3301

KAŞİF TEKER

EE 324

Control Systems

13.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5302

ERTUĞRUL ÇETİNSOY

EECS 201

System Design Fundamentals

05.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3301,3302

MEHMET SERKAN APAYDIN

EECS 216

Signals and Systems

12.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 2#2301

CÜNEYT UTKU

EECS 218

Digital Logic Design

10.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 3#3301

İHSAN ÇİÇEK

EECS 221

Embedded Systems Programming in C

09.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 2#2302

BETÜL DEMİRÖZ

EECS 241

Discrete Mathematics

16.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3301,3302
ACAD BUILD 4#4301

MEHMET ERCAN NERGİZ

EECS 422

Wave Propagation and Antennas

16.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4101

CÜNEYT UTKU

EECS 423

Optics

07.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 2#2302

AZADEH DİDARİ

EECS 461

Machine Learning

05.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4301,4302

BARIŞ ARSLAN

EECS 464

Computer Vision

15.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 2#2302

MEHMET SERKAN APAYDIN

EECS 465

Introduction to Robotics

02.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 5#5301

ERTUĞRUL ÇETİNSOY

EECS 468

Bioinformatics

08.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4101

ALİ ÇAKMAK

EKON 201

Makroekonomi

04.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1301

LAZARE CEM BEHAR

ELIT 203

Linguistics I

15.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4104

RAKESH JOBANPUTRA

EM 321

Yöneylem Araştırması I

06.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4301

SELİM ZAİM

EM 324

Simülasyon

08.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4102

MEHMET ALİ ERGÜN

EM 451

Proje Yönetimi

11.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3301

AHMET FARUK AYSAN

ENGM 101 01/02/03/11/12

İngilizce I

04.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 3#3301,3302
ACAD BUILD 4#4302

ENGİN SEFER DÜLGER

ENGM 101 04/05/06/07/08

İngilizce I

04.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301,2302
ACAD BUILD 3#3301

ŞÜKRAN FUNDA DEMİR

ENGM 101 09/10

İngilizce I (İÖ)

04.01.2020

17:00-19:00

ACAD BUILD 4#4302

ENGİN SEFER DÜLGER

ENGR 101

Introduction to Programming

14.01.2020

09:00-11:00

ACAD BU​ILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301,2302

ALİ ÇAKMAK

ENGR 102

Programming Practice

14.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 3#3301,3302

MEHMET ERCAN NERGİZ

ENGR 201

Technical Drawing

03.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4103

AYKUT KENTLİ

ENGR 205

Statics and Strength of Materials

07.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4102

BORA AKŞAR

ENGR 244

Engineering Materials

13.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3302

KAŞİF TEKER

ENGR 246

Manufacturing Processes

12.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3302

ABDÜLKERİM KAR

ENGR 251

Probability for Engineers

03.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

NİZAMETTİN BAYYURT

ENGR 252

Statistics for Engineers

05.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 2#2301

ABDÜLKERİM KAR

ENGR 422

Numerical Methods

04.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4105

AZADEH DİDARİ

FIZ 101

Fizik 1

08.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4301

BORA AKŞAR

FKP 101

Video Çekim Teknikleri I

03.01.2020

14:00-15:00

ACAD BUILD 4#4301

SERHAT DALGALIDERE

FKP 103

Temel Fotoğraf I

07.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 3#3302

DİLRUBA KOCAIŞIK

FKP 105

Işık Tekniği

13.01.2020

10:00-11:00

ACAD BUILD 2#2302

SERHAT DALGALIDERE

FKP 107

Temel İletişim

09.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 3#3302

IŞILAY BALCI

FKP 201

Video Çekim Teknikleri III

02.01.2020

10:00-11:00

ACAD BUILD 4#4102

SERHAT DALGALIDERE

FKP 203

Stüdyo Fotoğrafçılığı

10.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 7#7301

REŞİDE BABUÇCU

FKP 207

Fotoğrafta Görsel Teknikler

08.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 3#3301

DİLRUBA KOCAIŞIK

FKP 209

Senaryo

06.01.2020

10:00-11:00

ACAD BUILD 4#4301

SERHAT DALGALIDERE

FKP 211

Belgesel Fotoğraf

14.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 3#3301

DİLRUBA KOCAIŞIK

FRE 101 01

French I (Section I)

08.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301

BERNA YILMAZ

FRE 101 02

French I (Section II)

08.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 2#2301

BERNA YILMAZ

FRE 101 03/04

French I

08.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1302

NATHALIE REINS

FRE 102 01

French II (Section I)

10.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4302

BERNA YILMAZ

FRE 102 02

French II (Section II)

06.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4101

NATHALIE REINS

FRE 201

French III

10.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5301

BERNA YILMAZ

GER 101

German I

08.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 3#3302

GÜLSÜN GENCER

GER 102

German II

08.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5301

GÜLSÜN GENCER

GIR 203

Finansal Muhasebe

12.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 3#3302

TEMUR KAYHAN

GIR 205

Temel İstatistik

09.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4302

LOKMAN GÜNDÜZ

GIR 301

İnsan Kaynakları Yönetimi

04.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4301

ERKAN ERDEMİR

GIR 303

Finansal Yönetim

13.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 3#3302

MUSTAFA SAYIM

GIR 305

Pazarlama Yönetimi

14.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3302

MERAL AHU KARAGEYİM

GIR 309

Operasyon Yönetimi

16.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 2#2301

NAGİHAN ÇÖMEZ DOLGAN

GTP 103

Temel Grafik Tasarım

02.01.2020

11:00-12:00

ACAD BUILD 2#2302

ERDEM GÖKTEPE

GTP 105

Yazı ve Tipografi

06.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 2#2302

ONUR AŞKIN

GTP 107

Temel Fotoğraf

08.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3301,3302

DİLRUBA KOCAIŞIK

GTP 201

Görsel Tasarım Temelleri

07.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3302

ONUR AŞKIN

GTP 203

İllüstrasyon I

03.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5302

GÜRCAN KURT

GTP 205

Yayın Grafiği I

09.01.2020

11:00-13:00

LAB BUILD 1#26

HALİL YEKİN GÜZEL

GTP 209

Arayüz Tasarımı

13.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 2#2301

ONUR AŞKIN

GTP 211

Grafik ve Animasyon I

15.01.2020

10:00-11:00

ACAD BUILD 1#1302

ERDEM GÖKTEPE

HIL 201

Halkla İlişkilere Giriş

06.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1301

LEVENT GÜRÜN

HIL 205

Yaratıcı Düşünme

09.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4302

UĞUR CEVDET PANAYIRCI

HIL 301

Kurumsal İletişim

03.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5301

AYŞEGÜL BAŞER

HIL 323

Küresel Pazarlama

11.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 2#2302

UĞUR CEVDET PANAYIRCI

HIL 403

Medya Planlama

14.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4101

UĞUR AZİM ERDAL

HIL 421

Medya ve Fikri Haklar

04.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4101

TUĞBA GÜLEŞ

HIL 423

Medya ve Etik

10.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4101

ASLI ÇAKIR

HIST 201

Historical Methodology

08.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4301

ŞİT TUFAN BUZPINAR

HIST 203

Early Islamic History

04.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5301

CENGİZ KALLEK

HIST 205

Mediterranean History

06.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 3#3301

KAHRAMAN ŞAKUL

HIST 209

Seljuk History

14.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4102

ŞİT TUFAN BUZPINAR

HIST 302

Research Methods

12.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4301

MEHMET FATİH AYSAN

HIST 303

Classical Ottoman History

09.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4101

KAHRAMAN ŞAKUL

HIST 305

History of Medieval Europe

02.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4101

AYŞE BAŞARAN

HIST 307

Ottoman Paleography

11.01.2020

15:00-18:00

ACAD BUILD 4#4102

HÜMEYRA BOSTAN

HIST 411

History of Muslim Institutions

07.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4101

CENGİZ KALLEK

HIST 415

Economic History

14.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 2#2301

CENGİZ KALLEK

HTP 101

Halkla İlişkilere Giriş

03.01.2020

14:00-15:00

ACAD BUILD 3#3301

ÖZLEM MÜTEVELLİOĞLU BEKKİ

HTP 103

Reklamcılık

07.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 3#3301

NURCAN USTA

HTP 105

Temel İletişim

09.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 3#3301

IŞILAY BALCI

HTP 107

Pazarlama İlkeleri

14.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4301

NURCAN USTA

HTP 201

Halkla İlişkiler Uygulama Teknikleri

02.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4103

ÖZLEM MÜTEVELLİOĞLU BEKKİ

HTP 203

Halkla İlişkiler Kampanyaları

06.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4102

ÖZLEM MÜTEVELLİOĞLU BEKKİ

HTP 205

Görsel Tasarım Uygulamaları

08.01.2020

13:00-15:00

LAB BUILD 1#26

IŞILAY BALCI

HTP 207

Marka Yönetimi

10.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4101

NURCAN USTA

HTP 209

Reklam ve Tanıtım Kampanyaları

13.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4101

IŞILAY BALCI

HTP 213

Popüler Kültür ve Tüketici Davranışları

15.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4101

NURCAN USTA

HUK 101

Hukuk'a Giriş

16.01.2020

11:00-12:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301

NİHAT BULUT

HUK 103

Medeni Hukuk I

05.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301,2302

HÜLYA ATLAN GÜRER, AHMET BÜLTER

HUK 105 01

Anayasa Hukuku I (Sec I)

02.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4301,4302

ERGUN ÖZBUDUN

HUK 105 02

Anayasa Hukuku I (Sec II)

02.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3301,3302

SERAP YAZICI

HUK 201

İdare Hukuku I

03.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3301,3302
ACAD BUILD 4#4301,4302

NUR ZELİHA KAMAN

HUK 205

Ceza Hukuku Genel Hükümler I

06.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3301,3302
ACAD BUILD 4#4301,4302

MAHMUT KOCA

HUK 207

Borçlar Hukuku I

04.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3301,3302
ACAD BUILD 4#4301,4302

MUSTAFA ALPER GÜMÜŞ

HUK 301

Medeni Usul Hukuku I

15.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301

HAMİDE ÖZDEN ÖZKAYA FERENDECİ

HUK 303

Eşya Hukuku I

14.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301,2302

HÜLYA ATLAN GÜRER

HUK 305

Ticaret Hukuku I

05.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301

ŞAFAK NARBAY

HUK 307

Borçlar Hukuku Özel Hükümler

02.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301

AHMET BÜLTER

HUK 309

İnsan Hakları Hukuku

08.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301,2302

NİHAT BULUT

HUK 311

Türk Hukuk Tarihi I

09.01.2020

13:00-14:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301

ALİ ADEM YÖRÜK

HUK 317

Kriminoloji

11.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4101

MEHMET EMİN ARTUK

HUK 320

Tüketici Hukuku

12.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4101

MUSTAFA ALPER GÜMÜŞ

HUK 401

İcra - İflas Hukuku I

12.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2302

MURAT ATALI

HUK 403

Sigorta Hukuku

16.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2302

HÜMEYRA ZEYNEP ERDEN, DURSUN SAAT

HUK 405

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku I

06.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2302

MUSTAFA MACİT KENANOĞLU

HUK 407

Ceza Muhakemesi Hukuku I

04.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301

MEHMET EMİN ALŞAHİN

HUK 409

Kıymetli Evrak Hukuku

03.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2302

ŞAFAK NARBAY

HUK 529

Avrupa İns. Hak. Mah. Kar. Türkiye

09.01.2020

18:00-19:00

ACAD BUILD 4#4101

NİHAT BULUT

HUK 551

Rekabet Hukukunun Temel Konuları I

08.01.2020

19:00-21:00

SEHIR ALTUNIZADE #001

AHMET BÜLTER

IAN 504

Tanımlayıcı İş Analitiği Yöntemleri

10.01.2020

19:00-22:00

SEHIR ALTUNIZADE #001

ŞABAN DALAMAN

ICP 101

İç Mekan Tasarımı I

06.01.2020

09:00-17:00

ACAD BUILD 2#2301

EMİNE BANU BURKUT

ICP 103

Teknik Resim

08.01.2020

09:00-11:00

CONF HALL BUILD #240

ZEYNEP ELİF ARIK

ICP 105

Temel Tasarım

10.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4301

GÜLSÜM DAMLA AŞKIN

ICP 107

Yapı Malzemesi

14.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4302

OĞUZHAN ÇETİNDEMİR

ICP 201 01

İç Mekan Tasarımı III (Şube I)

16.01.2020

09:00-17:00

ACAD BUILD 5#5301

EMİNE BANU BURKUT

ICP 201 02

İç Mekan Tasarımı III (Şube II)

16.01.2020

09:00-17:00

ACAD BUILD 5#5301

GÜLSÜM DAMLA AŞKIN

ICP 203 01

Bilgisayar Destekli Tasarım II (Şube I)

13.01.2020

10:00-11:00

LAB BUILD 1#27

MEHMET ÜRGÜP

ICP 203 02

Bilgisayar Destekli Tasarım II (Şube II)

13.01.2020

11:00-12:00

LAB BUILD 1#27

MEHMET ÜRGÜP

ICP 205

Mekan Bilgisi II

07.01.2020

09:00-11:00

LAB BUILD 1#26,27

GÜLSÜM DAMLA AŞKIN

ICP 206

Mimarlık ve Sanat Tarihi

09.01.2020

13:00-14:00

ACAD BUILD 3#3301

NİL AYNALI EĞLER

ICP 210

Keşif ve Metraj Bilgisi

15.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 3#3301

EMİNE BANU BURKUT

IE 316

Engineering Economics

15.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 3#3301

ADNAN DOVAN

IE 321

Deterministic Models in OR

11.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4302

MEHMET YASİN ULUKUŞ

IE 322

Stochastic Models in OR

10.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 5#5302

HATİCE TEKİNER MOĞULKOÇ

IE 324

Simulation

06.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 3#3302

MEHMET ALİ ERGÜN

IMIM 101

Tasarım Atölyesi I

13.01.2020

09:00-17:00

CONF HALL BUILD #140

ÇİĞDEM AKKAYA,
NAZENDE YILMAZ,
ÇAĞRI SARAY,
BİLGE TUTAR

IMIM 103

İletişim I

09.01.2020

09:00-13:00

CONF HALL BUILD #140

ÇİĞDEM AKKAYA, SEVTAP ELMAS

IMIM 201

Tasarım Atölyesi III

14.01.2020

09:00-17:00

CONF HALL BUILD #140

SEVTAP ELMAS

IMIM 207

Tarih ve Kuram I

07.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4302

NAZENDE YILMAZ

IMIM 209

Yapı Bilgisi

08.01.2020

11:00-13:00

CONF HALL BUILD #140

EMEL İŞLEYEN

INDD 101

Design Studio I

06.01.2020

13:00-15:00

CONF HALL BUILD #240

HATİCE HÜMANUR BAĞLI

INDD 103

Design Communications I

08.01.2020

13:00-15:00

CONF HALL BUILD #240

HATİCE HÜMANUR BAĞLI

ISE 523

Linear Programming and Extensions

07.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4101

HATİCE TEKİNER MOĞULKOÇ

ISP 101

İş Sağlığı ve Güvenliğine Giriş

07.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3301

İSMAİL ÖZEN

ISP 103

Kişisel Koruyucu Donanımlar

03.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4104

İSMAİL YUSUF YILDIRIM

ISP 201

İş Güvenliği Mevzuatı I

10.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 7#7302

İSMAİL ÖZEN

ISP 203

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

08.01.2020

11:00-12:00

ACAD BUILD 4#4302

AYŞEGÜL SARI

ISP 207

Acil Durum Yönetimi

06.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4302

İSMAİL ÖZEN

ISP 211

Yapı İşlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği

02.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 5#5302

İSMAİL YUSUF YILDIRIM

ISS 101

Tecvid ve Tashihu'I-Huruf

04.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4302

MEHMET BOYNUKALIN

ISS 102

Kur'an-ı  Kerim Tilaveti

08.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4101

MUSTAFA ÖZEL(İslami İlim)

ISS 103

Arap Dili I

03.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 7#7301

MAHMOUD NOUREDDIN CHABBAN,
MUHAMMED RAŞİD DERŞEVİ,
MUHAMMED ABDULMECİD,
ALİ TÜLÜ,
ÖZGÜR KAVAK,
ABDULKADER BADLAH

ISS 105

Osmanlı Türkçesi

13.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 2#2301

DURSUN ÖZYÜREK

ISS 181

H:el-Medhal ile'n-Nususi't-Turasiye

11.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4301

EYYÜP SAİD KAYA

ISS 183

H:el-Maksud fi's-Sarf

10.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4301

ALİ TÜLÜ

ISS 201 01

Kur'an-ı Kerim'i Ezber Uygu. (Sec I)

02.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4101

MUSTAFA ÖZEL(İslami İlim)

ISS 201 02

Kur'an-ı Kerim'i Ezber Uygu. (Sec II)

02.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4101

MUSTAFA ÖZEL(İslami İlim)

ISS 203

el-Medhal ila Ulumi'I-Kur'an ve't-T.

14.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 3#3302

MERVE AKGÜN

ISS 205

Mustalahu'I-Hadis ve Tarihuhu

10.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5302

HALİT ÖZKAN

ISS 206

el-Medhal ila Diraseti İlmi'I-Fıkh

03.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4102

AHMED ATIF AHMED

ISS 207

el-Akidetü'l-İslamiyye

09.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4301

MEHMET ALİ BÜYÜKKARA

ISS 209

Siretu'n-Nebi

15.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 2#2301

HALİT ÖZKAN

ISS 211

İslam Tarihi : 7-13.Yüzyıl

06.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 2#2302

ABDURRAHMAN ATÇIL

ISS 251

Islamic History: 7th-13th Centuries

06.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 2#2302

ABDURRAHMAN ATÇIL

ISS 281

H:el-Kıraa fi'I-Edebi'I-Muasir

12.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4101

ÖZGÜR KAVAK

ISS 283

H:izharu'I-Esrar li'l-Birgivi: Avamil

13.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3301

ALİ TÜLÜ

ISS 303

Kur'an-ı Kerim'in Temel Konuları

08.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5302

MUSTAFA ÖZEL(İslami İlim)

ISS 305

Fıkhu Ahvali'ş -Şahsiyye

13.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5301

MEHMET BOYNUKALIN

ISS 307

Hadis: el-Kutubu't-Tis'a

16.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 3#3302

HALİT ÖZKAN

ISS 311

İslam Düşüncesi Tarihi:İbn Sina'dan Razi

12.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3301

VEYSEL KAYA

ISS 313

Din Sosyolojisi

05.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 3#3301

ZÜBEYİR NİŞANCI

ISS 383

H:el-Belağatu'I-Arabiyye

04.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4102

MUHAMMED RAŞİD DERŞEVİ

ISS 403

Usulu'I-Fıkh: Hüküm ve Delalet

14.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3301

MEHMET BOYNUKALIN

ISS 407

İslam Ahlak ve Siyaset Düşüncesi

04.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5302

ÖZGÜR KAVAK

ISS 411

Dinler Tarihi: Büyük Dini Gelenekler

03.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4101

KASIM KOPUZ

ISS 413

Çağdaş İslam Dünyası ve Toplumları

02.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 2#2301

MEHMET ALİ BÜYÜKKARA

ISS 419

Din Eğitimi

07.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4301

ÖZGÜR KAVAK

ISS 483

History of Religion: Major Faith

03.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4101

KASIM KOPUZ

ISS 485

H:Mirkatu'l-Vusul li-Molla Hüsrev

13.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4101

KASIM KOPUZ

ISS 487

H:Kitabu'I-Asar

06.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4101

HALİT ÖZKAN

ISS 489

H:el-Mütun'ul-Muhtara fi'I-Fikri's-S.İsl

16.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4301

ÖZGÜR KAVAK

ITM 401

International Business Management

04.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 2#2302

FUNDA KILIÇ

ITM 417

Brand Management

06.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 3#3301

UĞUR CEVDET PANAYIRCI

ITP 101

Matematik

02.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5301

LEVENT YALÇIN

ITP 103

Fizik

06.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 2#2302

EMRE GANİ

ITP 105

Mekanik ve Statik

08.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 2#2302

EMRE GANİ

ITP 107

Malzeme Bilimi ve Yapı Malzemeleri

10.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4302

OĞUZHAN ÇETİNDEMİR

ITP 109

Yapı Teknolojisi

14.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 2#2302

ZEYNEP ELİF ARIK

ITP 111

Teknik Resim

07.01.2020

09:00-11:00

CONF HALL BUILD #240

ZEYNEP ELİF ARIK

ITP 201

Çelik Yapılar

03.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 7#7301

LEVENT YALÇIN

ITP 203

Betonarme

16.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5302

EMRE GANİ

ITP 205

Zemin Mekaniği

09.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 3#3301

OĞUZHAN ÇETİNDEMİR

ITP 209

Bilgisayar Destekli Tasarım

05.01.2020

13:00-15:00

LAB BUILD 1#26,27

OĞUZHAN ÇETİNDEMİR

ITP 211

Su Temini ve İletimi

13.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4301

EMRE GANİ

ITP 212

Şantiye Organizayonu

15.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4302

LEVENT YALÇIN

KIM 101

Genel Kimya

05.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4102

ÖMER KAAN KARAHAN

LAT 101

Latin I

03.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4101

PİLAR HERRAİZ OLİVA

LAW 203

International Law I

12.01.2020

11:00-12:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301,2302

HALİL RAHMAN BAŞARAN

LAW 210

Philosophy of Law

10.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 2#2301,2302
ACAD BUILD 3#3301,3302

MUSTAFA YAYLALI

LAW 231

Introduction to Law

05.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

GÜLAY ARSLAN ÖNCÜ

LAW 321

International Commercial Law

06.01.2020

10:00-11:00

ACAD BUILD 4#4102

HÜMEYRA ZEYNEP ERDEN

LAW 411

International Private Law I

13.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301,2302

HÜMEYRA ZEYNEP ERDEN

LAW 427

International Trade Law

14.01.2020

16:00-17:00

ACAD BUILD 4#4101

HALİL RAHMAN BAŞARAN

LAW 429

Intellectual Property Law

09.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4301

TUĞBA GÜLEŞ

LIFE 101

Life Sciences I : Chemistry

08.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301

ÖMER KAAN KARAHAN

LIFE 102

Life Sciences II - Biology

06.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1302

AYŞE CEREN ÇALIKOĞLU KOYUNCU

LING 203

Türkçenin Dilbilimi

10.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 5#5301

ÖZLEM DENİZ YILMAZ

LIT 203

Classical Islamic Literatures I

05.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4101

HATİCE AYNUR

LIT 301

Osmanlı Döneminde Modern Türk Edebiyatı

02.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4101

FATİH ALTUĞ

LIT 303

Klasik Türk Edebiyatı: Ana Kavramlar

11.01.2020

15:00-18:00

ACAD BUILD 4#4103

BERAT AÇIL

LIT 401

Edebiyat ve Folklor

06.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4101

BETÜL SİNAN NİZAM

LIT 433

Klasik Türk Edebiyatında Mesnevi

14.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4101

HATİCE AYNUR

LIT 450

Economics Through Fiction

05.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4302

MUSTAFA ÖZEL

MAT 103

Matematik 1

15.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301

MELİH KORKMAZ BORAL

MAT 205

Doğrusal Cebir

11.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4101

MELİH KORKMAZ BORAL

MATH 100

Mathematics for Business

02.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301

MEHMET NACİ İNCİ

MATH 103

Calculus I -Differential

02.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2302

AYŞE SOYSAL

MATH 104

Calculus II - Integral

02.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 3#3301,3302

MEHMET NACİ İNCİ

MATH 205

Linear Algebra

11.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301

YANİ İSKARLATOS

MATH 206

Differential Equations

03.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 5#5301

FATİH ERTUĞRUL ÖZ

MBA 518 01

Business Statistics

11.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3302

GÖKÇEN ARKALI OLCAY

MBA 521

Management and Organization

02.01.2020

19:00-21:00

ACAD BUILD 2#2302

ERKAN ERDEMİR

MBA 524

Digital Transformation and Innovation

09.01.2020

17:00-18:00

ACAD BUILD 1#1302

OKAN ACAR, SELİM TAŞTAN

MBA 532

Islamic Economics

14.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 2#2301

CENGİZ KALLEK

MDB 101

Programlamaya Giriş

02.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4301,4302

ÇAĞATAY TALAY

MDB 244

Malzeme Bilimi

16.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4102

BORA AKŞAR

MDB 251

Olasılık Teorisi

09.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4302

LOKMAN GÜNDÜZ

MGT 203

Financial Accounting

15.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

MUSTAFA SAYIM

MGT 205

Introduction to Statistics

10.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

GÖKÇEN ARKALI OLCAY

MGT 207

Business Data Processing and Programming

06.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 3#3302

MASOUD SHAHMANZARİ

MGT 303

Financial Management

13.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

MUSTAFA SAYIM

MGT 305

Marketing Management

03.01.2020

14:00-15:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

AYDIN BAHRAN

MGT 309

Operations Management

16.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

NAGİHAN ÇÖMEZ DOLGAN

MGT 435

Digital Transformation and Innovation

09.01.2020

17:00-18:00

ACAD BUILD 1#1302

OKAN ACAR, SELİM TAŞTAN

MGT 453

Business Intelligence and Marketing Ana.

14.01.2020

17:00-19:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

ENES ERYARSOY

MGT 464

Predictive Analytics

04.01.2020

19:00-21:00

ACAD BUILD 4#4301

ŞABAN DALAMAN

MGT 552

İnsan Kaynakları Yönetimi

04.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4301

ERKAN ERDEMİR

MIM 101

Tasarım Atölyesi I

13.01.2020

09:00-17:00

CONF HALL BUILD #240

EVRİM DÜZENLİ, İMRE ÖZBEK EREN

MIM 102

Tasarım Atölyesi II

16.01.2020

09:00-17:00

CONF HALL BUILD #240

HALİL İBRAHİM DÜZENLİ

MIM 103

İletişim I

10.01.2020

09:00-17:00

CONF HALL BUILD #240

NİL AYNALI EĞLER, EVRİM DÜZENLİ

MIM 104

İletişim II

09.01.2020

09:00-13:00

CONF HALL BUILD #240

ASLIHAN ECE PAKOZ

MIM 201

Tasarım Atölyesi III

16.01.2020

09:00-17:00

CONF HALL BUILD #240

ASLIHAN ECE PAKOZ,
HALİL İBRAHİM DÜZENLİ,
CELALEDDİN ÇELİK,
SALİH PULCU

MIM 205

Malzeme ve Teknoloji I

03.01.2020

09:00-15:00

CONF HALL BUILD #240

SIDIKA BEBEKOĞLU

MIM 207

Tarih ve Kuram I

04.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4301

ABDULLAH UĞUR TANYELİ

MIM 209

Strüktür I

15.01.2020

16:00-17:00

ACAD BUILD 4#4301

MEHMET SELİM ÖKTEN

MIM 221

Mimarlığın Arayüzleri

11.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 2#2302

HALİL İBRAHİM DÜZENLİ

ODP 101

Hukuka Giriş

09.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 3#3302

AYKUT PURDE

ODP 201

Davranış Bilimleri

12.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 3#3301,3302

ZEYNEP DOĞUSAN

ODP 203 01

İş Sağlığı ve Güvenliği (Şube I)

12.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 3#3302

İSMAİL ÖZEN

ODP 203 02

İş Sağlığı ve Güvenliği (Şube II)

12.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 3#3301

İSMAİL YUSUF YILDIRIM

ODP 207

Halkla İlişkiler

11.01.2020

16:00-17:00

ACAD BUILD 7#7301

ÖZLEM MÜTEVELLİOĞLU BEKKİ

ODP 208

Yeni Medya

12.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4302

NURCAN USTA

OTM 101 01

Ottoman Turkish I (Section I)

13.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5301

DURSUN ÖZYÜREK

OTM 101 02

Ottoman Turkish I (Section II)

15.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4301

DURSUN ÖZYÜREK

OTM 102

Ottoman Turkish II

15.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4102

DURSUN ÖZYÜREK

OTM 201

İleri Düzey Osmanlı Türkçesi Okumaları

04.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4103

BETÜL SİNAN NİZAM

PERS 101

Persian I

16.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 3#3301

MUHAMMED ABDULMECİD

PHIL 103

Philosophical Thinking

04.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 5#5301

İSHAK ARSLAN

PHIL 201

Ancient Philosophy I:Plato

09.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5302

MANUEL ANDREAS KNOLL

PHIL 203

Epistemology

02.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4102

SİNEM ELKATİP HATİPOĞLU

PHIL 211

Anthropology

10.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1302

EDA YÜCESOY

PHIL 225

Arabic

15.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 2#2302

ABDULKADER BADLAH

PHIL 303

Arabic/Islamic Philosophy

12.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3301

VEYSEL KAYA

PHIL 305

Latin/Christian Philosophy

16.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4101

PİLAR HERRAİZ OLİVA

PHIL 312

German Idealism:Fic.&Sch.&Hegel

05.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4101

VEHBİ METİN DEMİR

PHIL 401

Modern Phil:Kant

15.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4101

ERDAL YILMAZ

PHIL 403

Ethics

02.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4302

MANUEL ANDREAS KNOLL

PHYS 103

Physics I

04.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 3#3301,3302
ACAD BUILD 4#4301,4302

GÜLEN GREENVOOD

PHYS 104

Physics II

04.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 2#2301,2302

GÜLEN GREENVOOD

POLS 201

Political Science

03.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 2#2302

HASAN TARKAN KÖSEBALABAN

POLS 203

Classics of Political Thought:The Ancie.

10.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 3#3302

MEHMET AKİF KAYAPINAR

POLS 205

Emergence of Modern International Order

06.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 3#3302

MUZAFFER ŞENEL

POLS 207

Fundamentals of Law

05.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 2#2302

GÜLAY ARSLAN ÖNCÜ

POLS 219

Macro Economics

04.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 2#2302

LAZARE CEM BEHAR

POLS 301

International Law and Organizations

14.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1302

ŞİRİN DUYGULU ELCİM

POLS 403

International Political Economy

13.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 2#2302

İSMAİL YAYLACI

POLS 407

China in World Politics

11.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4302

KADİR TEMİZ

POLS 435

Topics in Political Theory

09.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4101

AHMET OKUMUŞ

POLS 439

Globalization and the Muslim World

16.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 2#2301

ABDULLAHIL AHSAN

PSI 102

Psikolojiye Giriş

15.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3302

IŞIL ÇOKLAR

PSI 203

İstatistik

11.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4301,4302

MEHMET AKİF GÜZEL

PSI 231

Biyolojik Psikoloji

09.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5301,5302

AYŞE REYYAN BİLGE YILDIRIM

PSI 261

Kişilik

05.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4301,4302

IŞIL ÇOKLAR

PSI 313

Kültür ve Çeşitlilik Psikolojisi

14.01.2020

11:00-12:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

EREN KORKMAZ

PSI 325

Anormal Psikoloji

06.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1302

MİRAY AKYUNUS

PSI 431

Sağlık Psikolojisi

03.01.2020

14:00-15:00

ACAD BUILD 2#2302

EREN KORKMAZ

PSI 453

Danışmanlık Psikolojisi

05.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4301

ŞEYMA GÜLDAL

PSI 454

Bilişsel Nörobilim

09.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5301

FATMA ZEHRA KESKİN KRYZAN

PSI 461

Motivasyon ve Duygu

15.01.2020

16:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301

EREN KORKMAZ

PSI 491

Psikolojide Seçme Konular II

13.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4302

IŞIL ÇOKLAR

PSY 102

Introduction to Psychology

16.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 2#2302

SAMI ANIS ABUHAMDEH

PSY 203

Statistics

04.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 3#3302

SAMI ANIS ABUHAMDEH

PSY 231

Biological Psychology

13.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

AYŞE REYYAN BİLGE YILDIRIM

PSY 261

Personality

03.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

İBRAHİM ŞENAY

PSY 313

Psychology of Culture and Diversity

11.01.2020

11:00-12:00

ACAD BUILD 2#2301,2302

EREN KORKMAZ

PSY 325

Abnormal Psychology

05.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 7#7301,7302

ELİF ÇELEBİ

PSY 341

Learning

12.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

MEHMET AKİF GÜZEL

PSY 431

Health Psychology

06.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

İBRAHİM ŞENAY

PSY 442

Clinical Interview Skills

16.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 3#3301

MEHMET AKİF GÜZEL

PSY 454

Cognitive Neuroscience

09.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4302

FATMA ZEHRA KESKİN KRYZAN

PSY 461

Motivation and Emotion

03.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 2#2302

İBRAHİM ŞENAY

PSY 502

Klinik Psikolojide Etik

07.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4302

MİRAY AKYUNUS

PSY 511

İleri Yetişkin Psikopatolojisi

06.01.2020

11:00-13:00

SEHIR ALTUNIZADE #001

ELİT BİLGE BIYIKOĞLU

RUS 101

Russian I

16.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 2#2302

NİGAR ÇOBANOĞLU

RUS 102

Russian II

16.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 2#2301

NİGAR ÇOBANOĞLU

SOC 201

Sociological Imagination

04.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 7#7301

HIZIR MURAT KÖSE

SOC 207

Introduction to Media and Communication

02.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 5#5302

EKMEL GEÇER

SOC 225

Research Methods

12.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4301

MEHMET FATİH AYSAN

SOC 241

Social Anthropology

10.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1302

EDA YÜCESOY

SOC 307

Political Sociology

08.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 2#2302

HIZIR MURAT KÖSE

SOC 331

Social Theory I : Classics

16.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 2#2302

MESUT YEĞEN

SOC 371

Development of Sociology in Turkey

09.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4301

ALİM ARLI

SOC 420

Sociology of Religion

05.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 3#3302

ZÜBEYİR NİŞANCI

SOC 461

Modern Communitarianisms and Turkey

07.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 2#2301

FERHAT KENTEL

SOP 101

Sosyal Hizmete Giriş

02.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 5#5301

RUŞEN AYATA

SOP 103

Psikolojiye Giriş

06.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5301

AYŞE KAYA GÖKTEPE

SOP 105

Sosyolojiye Giriş

08.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 2#2301

ZEYNEP DOĞUSAN

SOP 107

Sosyal Sorunlar

10.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5302

RUŞEN AYATA

SOP 201

Sosyal Hizmet Yönetimi ve Mevzuatı

15.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4103

RUŞEN AYATA

SOP 205

Temel Bakım Hizmetleri

07.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4102

RUŞEN AYATA

SOP 207

Sosyal Antropoloji

03.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4105

ZEYNEP DOĞUSAN

SOP 209

Aile Sosyolojisi

13.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4103

ZEYNEP DOĞUSAN

STV 201

Temel Fotoğrafçılık

03.01.2020

14:00-15:00

ACAD BUILD 4#4101

DİLRUBA KOCAIŞIK

STV 205

Sinema ve Televizyonda Temel Kav.

16.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 3#3301

ÖZGE ÖZYILMAZ YILDIZCAN

STV 209

Medya ve Kültürel Kimlik

12.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4302

EBRU KAYAALP

STV 303

Film Kuramları

13.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4302

AYÇA ÖZTÜRK

SYS 201

Siyaset Bilimi

09.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 3#3302

KADİR TEMİZ

SYS 203

Siyaset Düşüncesinin Antik Düşünürleri

15.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 2#2302

MEHMET AKİF KAYAPINAR

SYS 205

Modern Dünya Düzeninin Oluşumu

06.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 3#3301

MUZAFFER ŞENEL

SYS 207

Hukukun Temelleri

08.01.2020

11:00-12:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

TUĞBA GÜLEŞ

SYS 219

Makroekonomi

04.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1302

LAZARE CEM BEHAR

SYS 301

Uluslararası Hukuk ve Örgütler

14.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301

ŞİRİN DUYGULU ELCİM

SYS 303

Araştırma Metotları

10.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1301

BERİL ÇAKIR

SYS 319

İslam Siyaset Düşüncesi

02.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4102

İSMAİL KARA

SYS 407

Dünya Siyasetinde Çin

13.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 3#3301

KADİR TEMİZ

TRI 101

Introduction to Translation I

07.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 2#2302

SEYHAN BOZKURT

TRI 181

Spanish I

03.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 5#5302

TUĞÇE ŞULE GÜVENDİK ALİ

TRI 201

Technical Translation

13.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4102

PERİHAN DUYGU TEKGÜL

TRI 205

Linguistics

15.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4104

RAKESH JOBANPUTRA

TRI 281

Spanish III

07.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4101

TUĞÇE ŞULE GÜVENDİK ALİ

UNI 100

Exploring Istanbul (Türkçe)

03.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 3#3301,3302
ACAD BUILD 4#4301,4302

YUNUS UĞUR

UNI 102

Critical Thinking

05.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 2#2302
ACAD BUILD 3#3301,3302

SİNEM ELKATİP HATİPOĞLU

UNI 110

Modernity, City and Architecture(Türkçe)

03.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4302

ABDULLAH UĞUR TANYELİ

UNI 117 01

Under. Society and Culture (Sec I)

09.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301,2302

ZÜBEYİR NİŞANCI

UNI 117 02/03

Under. Society and Culture

09.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301,2302
ACAD BUILD 3#3301,3302
ACAD BUILD 4#4301,4302

FERHAT KENTEL

UNI 118

Understanding Politics and Economy

13.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301

MUSTAFA ÖZEL

UNI 201 01

Formations of Modern Turkey I (Sec I)

07.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

KASIM KOPUZ

UNI 201 02

Form of Modern Turkey I(Sec II, Türkçe)

07.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

ABDULHAMİT KIRMIZI

UNI 201 03

Form of Modern Turkey I(Sec III, Türkçe)

07.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301,2302

GÖKHAN ÇETİNSAYA

UNI 201 04

Form of Modern Turkey I(Sec IV, Türkçe)

07.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 2#2301,2302
ACAD BUILD 3#3301

COŞKUN ÇAKIR

UNI 204

Understanding Nature and Knowledge

02.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4301,4302

ÖMER KAAN KARAHAN

UNI 209

Understanding Cultural Encounters

10.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4301,4302
ACAD BUILD 5#5301

PERİHAN DUYGU TEKGÜL

UNI 211

Understanding Art

12.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301,2302

NİCOLE KANÇAL FERRARİ

UNI 213

Understanding Ethics

02.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 3#3301,3302
ACAD BUILD 4#4302

MANUEL ANDREAS KNOLL

UNI 219

Music and Civilization

14.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 2#2301,2302

SAVAŞ ŞAFAK BARKÇIN

UNI 221 01

World Civ&Glo Enc. Until 1300 (Sec I)

11.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 3#3301,3302

AYŞE BAŞARAN

UNI 221 02

World Civ&Glo Enc. Until 1300 (Sec II)

11.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 3#3301,3302

ABDULLAHIL AHSAN

UNI 221 03/04

World Civ&Glo Enc. Until 1300

11.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

ONUR ÖNER

UNI 221 05/06

World Civ&Glo Enc. Until 1300

11.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301

FİKRİYE KARAMAN

UNI 222

World Civ.&Glo. Encounters Since 1300 CE

08.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4301,4302

HÜMEYRA BOSTAN

UNIM 103

Modern Türkiye'nin Oluşumu I

11.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301,2302
ACAD BUILD 3#3301,3302
ACAD BUILD 4#4301,4302
ACAD BUILD 5#5301,5302

ALİ ERKEN

UNIT 100

Dersimiz İstanbul

03.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5301,5302
ACAD BUILD 7#7301,7302

YUNUS UĞUR

UNIT 101

Matematiksel Düşünme

16.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4302

ALAATTİN PUSMAZ

UNIT 102

Eleştirel Düşünme

10.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301,2302

YASİN RAMAZAN BAŞARAN

UNIT 110

Modernlik, Şehir ve Mimarlık

03.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 3#3301,3302
ACAD BUILD 4#4301

ABDULLAH UĞUR TANYELİ

UNIT 117

Toplum ve Kültürü Anlamak

05.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301,2302
ACAD BUILD 3#3301,3302

BİLAL KOTİL

UNIT 118

Siyaset ve Ekonomiyi Anlamak

13.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4301,4302

MUSTAFA ÖZEL

UNIT 201 01

Modern Türkiye'nin Oluşumu I (Şube I)

07.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 2#2301

ABDULHAMİT KIRMIZI

UNIT 201 02

Modern Türkiye'nin Oluşumu I (Şube II)

07.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 3#3301,3302
ACAD BUILD 4#4301

GÖKHAN ÇETİNSAYA

UNIT 201 03

Modern Türkiye'nin Oluşumu I (Şube III)

07.01.2020

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

COŞKUN ÇAKIR

UNIT 204

Doğa ve Bilgiyi Anlamak

11.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5301

İSHAK ARSLAN

UNIT 211

Sanatı Anlamak

08.01.2020

13:00-15:00

ACAD BUILD 3#3301

NAZENDE YILMAZ, NİCOLE KANÇAL FERRARİ

UNIT 217

Devleti ve Köklerini Anlamak

12.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 3#3301

ALİ BAYRAMOĞLU

UNIT 221

Dünya Medeniyet&Küresel K. I

02.01.2020

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301,2302
ACAD BUILD 3#3301,3302

EBUBEKİR CEYLAN

YBS 451

Proje Yönetimi

11.01.2020

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3301

AHMET FARUK AYSAN