2018 - 2019 Academic Year Fall Semester Final Exams Schedule
12/10/2018
2018 - 2019 Academic Year Fall Semester Final Exams Schedule

​​​Updated: 21.12.2018 / 16:00

Course Code​

Course Name

Date

Start-End Time

Assigned Room(s)

Assigned Faculty

ADP 101 01/02

Klavye Teknikleri I

03.01.2019

15:00-18:00

LAB BUILD 1#25,26,27

SERHAT RAMAY

ADP 101 03

Klavye Teknikleri I (Şube III) (İÖ)

03.01.2019

18:00-21:00

LAB BUILD 1#26

SERHAT RAMAY

ADP 103 01

Hukukun Temel Kavramları (Şube I)

07.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5301,5302

TÜLAY KİTAPÇIOĞLU YÜKSEL

ADP 103 02

Hukukun Temel Kavramları (Şube II) (İÖ)

07.01.2019

18:00-19:00

ACAD BUILD 4#4301

TÜLAY KİTAPÇIOĞLU YÜKSEL

ADP 105 01

Medeni Hukuk (Şube I)

09.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 2#2301,2302

HASİBE SENA AKKIŞLA

ADP 105 02

Medeni Hukuk (Şube II) (İÖ)

09.01.2019

18:00-19:00

LAB BUILD 1#25

HASİBE SENA AKKIŞLA

ADP 107

Anayasa Hukuku

11.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 7#7301,7302

AYKUT PURDE

ADP 201 01/02

Klavye Teknikleri III

02.01.2019

15:00-18:00

LAB BUILD 1#26,27

SERHAT RAMAY

ADP 201 03/04

Klavye Teknikleri III (İÖ)

02.01.2019

18:00-21:00

LAB BUILD 1#26,27

SERHAT RAMAY

ADP 203 01

Ticaret Hukuku (Şube I)

04.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 7#7301

HASİBE SENA AKKIŞLA

ADP 203 02

Ticaret Hukuku (Şube II) (İÖ)

04.01.2019

18:00-19:00

LAB BUILD 1#24

HASİBE SENA AKKIŞLA

ADP 205 01

Ceza Hukuku (Şube I)

08.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 7#7302

TÜLAY KİTAPÇIOĞLU YÜKSEL

ADP 205 02

Ceza Hukuku (Şube II) (İÖ)

08.01.2019

18:00-19:00

ACAD BUILD 3#3302

TÜLAY KİTAPÇIOĞLU YÜKSEL

ADP 207

İdari Yargılama Hukuku

10.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5301,5302

AYKUT PURDE

ADP 209

Adli Tıp

14.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 3#3301,3302

AYKUT PURDE

ADP 211

Tebligat Hukuku ve Adli Yazışma

15.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

ÜMİT ORTAK

ADP 213 01

İcra ve İflas Hukuku (Şube I)

16.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301

HASİBE SENA AKKIŞLA

ADP 213 02

İcra ve İflas Hukuku (Şube II) (İÖ)

16.01.2019

18:00-20:00

ACAD BUILD 1#1301

ÜMİT ORTAK

ARCH 101

Design Studio I

16.01.2019

09:00-17:00

CONF HALL BUILD #140,240

CEMİLE SANEM ERSİNE

ARCH 103

Communications I

09.01.2019

09:00-17:00

CONF HALL BUILD #140,240

HALE SİNİRLİOĞLU

BGM 501

Kriptolojiye Giriş

09.01.2019

18:30-21:30

ACAD BUILD 4#4101

ORHUN KARA

BGM 502

Siber Güvenliğe Giriş

11.01.2019

18:30-20:30

ACAD BUILD 4#4101

NECATİ ERSEN ŞİŞECİ

BGM 531

Sızma Testleri ve Güvenlik Denet.

11.01.2019

18:30-20:30

ACAD BUILD 4#4102

FERHAT ÖZGÜR ÇATAK

BGM 539

Elektronik İmza Uygulamaları

10.01.2019

18:30-20:30

ACAD BUILD 4#4101

VURAL ÇELİK

BGM 541

Açık Anahtarlı Kripto Sistemleri

09.01.2019

18:30-20:30

ACAD BUILD 4#4102

MEHMET EMİN GÖNEN

BGM 557

Kritik Kimlik Doğru.Alt Yapı.ve Uyg.

07.01.2019

18:30-21:30

ACAD BUILD 4#4101

OKTAY ADALIER

BGM 563

Bulut Bilişimde Güvenlik ve Mahremiyet

08.01.2019

18:30-21:30

ACAD BUILD 3#3301

İSA SERTKAYA

BIL 101

Bilgi Teknolojileri

06.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4302
ACAD BUILD 5#5301,5302

EMRE CERAN

BPP 101

Nesne Tabanlı Programlama I

08.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 2#2302

NACİYE MACİT SEZİKLİ

BPP 103

Algoritma ve Programlamaya Giriş

10.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 7#7301

MERVE POLAT

BPP 105

Ağ Temelleri

04.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4104,4105

FEVZİ İŞÇİOĞLU

BPP 107

Bilgisayar Donanımı

02.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4301

ZEKİ ERES

BPP 109

Matematik

14.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4301

EMRE CERAN

BPP 203

İnternet Programcılığı I

03.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 3#3301

MERVE POLAT

BPP 205 01

Grafik ve Animasyon (Şube I)

07.01.2019

15:00-17:00

LAB BUILD 1#25

ERDEM GÖKTEPE

BPP 205 02

Grafik ve Animasyon (Şube II) (İÖ)

07.01.2019

18:00-19:00

LAB BUILD 1#25

ERDEM GÖKTEPE

BPP 207

Sistem Analizi ve Tasarımı

09.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4103

EMRE CERAN

BPP 209

Veritabanı Uygulamaları

02.01.2019

13:00-15:00

LAB BUILD 1#25

NACİYE MACİT SEZİKLİ,
ZEKİ ERES

BPP 211 01

İçerik Yönetim Sistemi (Şube I)

15.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4102

SERHAT DALGALIDERE

BPP 211 02

İçerik Yönetim Sistemi (Şube II) (İÖ)

15.01.2019

18:00-19:00

LAB BUILD 1#112

SERHAT DALGALIDERE

CGP 101 01

Özel Eğitim I (Şube I)

03.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 3#3302

BİLGE KONAŞOĞLU

CGP 101 02

Özel Eğitim I (Şube II) (İÖ)

03.01.2019

18:00-19:00

ACAD BUILD 4#4102

BİLGE KONAŞOĞLU

CGP 103

Çocuk Gelişimi I

07.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 7#7301,7302

NERMİN BİLİCİ

CGP 105

Okul Öncesi Eğitime Giriş

10.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 7#7302

NURTEN GÜNEŞ

CGP 109

Çocukla İletişim

14.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4302

NURTEN GÜNEŞ

CGP 203 01

Çocuk Psikolojisi ve Ruh Sağlığı (Şube I)

02.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4302

BAHAR GÜNDÜZ

CGP 203 02

Çocuk Psikolojisi ve Ruh Sağlığı (Şube II) (İÖ)

02.01.2019

18:00-19:00

LAB BUILD 1#112

BİLGE KONAŞOĞLU

CGP 205 01/02

Çocuk ve Müzik (Şube I-II)

04.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 7#7302

AYTEN ÖZTÜRK

CGP 205 03

Çocuk ve Müzik (Şube III) (İÖ)

04.01.2019

18:00-19:00

LAB BUILD 1#112

AYTEN ÖZTÜRK

CGP 207

Çocuk Edebiyatı ve Medya

08.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 3#3302

NERMİN BİLİCİ

CGP 209 01

Anne ve Çocuk Beslenmesi (Şube I)

09.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 3#3302

BİLGE KONAŞOĞLU

CGP 209 02

Anne ve Çocuk Beslenmesi (Şube II) (İÖ)

09.01.2019

18:00-19:00

LAB BUILD 1#112

BİLGE KONAŞOĞLU

CGP 213

Çocukları Tanıma Teknikleri

11.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5302

NURTEN GÜNEŞ

CGP 215 01

Çocuk ve Drama (Şube I)

15.01.2019

15:00-17:00

LAB BUILD 1#12

NERMİN BİLİCİ

CS 201

Data Structures and Algorithms

10.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 2#2301,2302

MEHMET BAYSAN

CS 351

Computer Architecture

04.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 3#3301,3302

BARIŞ ARSLAN

CS 381

Object Oriented Programming

03.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 7#7301

ENSAR GÜL

CTV 205

Key Concepts in Moving Image Studies

14.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 2#2301

CANAN BALAN

CTV 207

Introduction to Media and Com. Studies

02.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4301

EKMEL GEÇER

CTV 303

Film Theory and Aesthetics

05.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4301

AYÇA ÇİFTÇİ ÖZTÜRK

CTV 342

Gender, Race, Class in Media

07.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4101

EBRU KAYAALP

CTV 351

New Approaches in Marketing Com.

04.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4301

UĞUR CEVDET PANAYIRCI

ECE 513

Digital Communication System

09.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4301

OĞUZ KUCUR

ECE 523

Machine Learning

05.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 3#3302

BARIŞ ARSLAN

ECE 566

Object Oriented Design

03.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4102

ENSAR GÜL

ECON 201

Macroeconomics

02.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 2#2301,2302
ACAD BUILD 3#3301

LAZARE CEM BEHAR

ECON 205

Intermediate Microeconomics

13.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4101

HALDUN EVRENK

ECON 412

Topics in Islamic Economics

04.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301

CENGİZ KALLEK

ECONFIN 501

Microeconomics

13.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4102

HALDUN EVRENK

ECONFIN 533

Strategic Management

14.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4101

ANIL DİVARCI ÇAKMAKLI

EE 311

Int. to Electronic Devices

15.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 2#2301

İHSAN ÇİÇEK

EE 312

Introduction to Communication Systems

11.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4301

AHMET ADEMOĞLU

EE 324

Control Systems

08.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301

ERTUĞRUL ÇETİNSOY

EECS 201

System Design Fundamentals

05.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3302

GÖKHAN BORA ESMER

EECS 218

Digital Logic Design

16.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1301

İHSAN ÇİÇEK

EECS 221

Embedded System Programming in C

02.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 2#2301

BETÜL DEMİRÖZ

EECS 241

Discrete Mathematics

11.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

MEHMET AKİF EĞLER

EECS 413

Wireless Communication

12.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4101

TANSAL GÜÇLÜOĞLU

EECS 422

Wave Propagation and Antennas

16.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4101

CÜNEYT UTKU

EECS 461

Machine Learning

05.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 3#3301,3302

BARIŞ ARSLAN

EECS 465

Intro. To Robotics

14.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1302

ERTUĞRUL ÇETİNSOY

EECS 468

Bioinformatics

07.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4101

ALİ ÇAKMAK

EKON 201

Makroekonomi

02.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3301

LAZARE CEM BEHAR

EM 321

Yöneylem Araştırması I

15.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4102

SELİM ZAİM

EM 324

Simülasyon

12.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4101

MEHMET ALİ ERGÜN

EM 371

İş Etüdü ve Ergonomi

09.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4102

SEYFULLAH SEFER

ENGM 101 01/05/06/07/10

İngilizce I

13.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 2#2301,2302
ACAD BUILD 3#3301,3302

ŞÜKRAN FUNDA DEMİR

ENGM 101 02/03/04/08/09

İngilizce I

13.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4301,4302
ACAD BUILD 5#5302

ENGİN SEFER DÜLGER

ENGR 101

Introduction to Programming

06.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301,2302
ACAD BUILD 3#3301

ALİ ÇAKMAK

ENGR 102

Programming Practice

13.01.2019

13:00-16:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

HATİCE MÜJDE AYIK

ENGR 244

Engineering Materials

03.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4301

KAŞİF TEKER

ENGR 246

Manufacturing Processes

03.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4101

ABDÜLKERİM KAR

ENGR 251

Probability for Engineers

09.01.2019

15:00-18:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

BAHATTİN METE ŞİRVANCI

ENGR 252

Statistics for Engineers

04.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 3#3301

ABDÜLKERİM KAR

ENGR 497

Global Design Project I

08.01.2019

15:00-19:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301

ALL TEACHING STAFF

ENGR 498

Global Design Project II

15.01.2019

15:00-18:00

-

ALL TEACHING STAFF

FIZ 101

Fizik 1

05.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4101

BORA AKŞAR

FKP 101

Video Çekim Teknikleri I

07.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4101

SERHAT DALGALIDERE

FKP 103

Temel Fotoğraf I

09.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 3#3301

DİLRUBA KOCAIŞIK

FKP 105

Işık Tekniği

11.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4101

SERHAT DALGALIDERE

FKP 107

Temel İletişim

02.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 7#7301

IŞILAY BALCI

FKP 201

Video Çekim Teknikleri III

03.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4101

SERHAT DALGALIDERE

FKP 203

Stüdyo Fotoğrafçılığı

08.01.2019

15:00-19:00

ACAD BUILD 4#4102

UFUK SERİM ARSLAN

FKP 205

Görüntü İşleme Teknikleri

04.01.2019

09:00-11:00

LAB BUILD 1#24

ONUR AŞKIN

FKP 207

Fotoğrafta Görsel Teknikler

10.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4103

DİLRUBA KOCAIŞIK

FKP 209

Senaryo

14.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4105

SERHAT DALGALIDERE

FKP 211

Belgesel Fotoğraf

16.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4102

DİLRUBA KOCAIŞIK

GIR 203

Finansal Muhasebe

15.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 2#2302

MUSTAFA SAYIM

GIR 205

Temel İstatistik

08.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1301

GÖKÇEN ARKALI OLCAY

GIR 303

Finansal Yönetim

05.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4101

MUSTAFA SAYIM

GIR 305

Pazarlama Yönetimi

13.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 2#2302

MERAL AHU KARAGEYİM

GIR 309

Operasyon Yönetimi

03.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 2#2301

NAGİHAN ÇÖMEZ DOLGAN

GTP 101 01/02

Bilgisayar Destekli Tasarım I

02.01.2019

13:00-15:00

LAB BUILD 1#26,27

HİLAL ECE

GTP 101 03

Bilgisayar Destekli Tasarım I

04.01.2019

15:00-17:00

LAB BUILD 1#24

PINAR ÇELİK

GTP 103

Temel Grafik Tasarım

08.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 3#3301

ERDEM GÖKTEPE

GTP 105

Yazı ve Tipografi

10.01.2019

15:00-17:00

LAB BUILD 1#24

ONUR AŞKIN

GTP 107

Temel Fotoğraf

14.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5302

DİLRUBA KOCAIŞIK

GTP 201 01

Görsel Tasarım Temelleri (Şube I)

03.01.2019

15:00-17:00

LAB BUILD 1#24

ONUR AŞKIN

GTP 201 02

Görsel Tasarım Temelleri (Şube II) (İÖ)

03.01.2019

18:00-20:00

LAB BUILD 1#24

ONUR AŞKIN

GTP 203 01

İllüstrasyon I (Şube I)

07.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 7#7301

HANDE DİLEK AKÇAM

GTP 207 01

Ambalaj Tasarımı (Şube I)

09.01.2019

15:00-17:00

LAB BUILD 1#24

ONUR AŞKIN

GTP 207 02

Ambalaj Tasarımı (Şube II) (İÖ)

09.01.2019

18:00-20:00

LAB BUILD 1#24

ONUR AŞKIN

GTP 209 01

Arayüz Tasarımı (Şube I)

11.01.2019

15:00-17:00

LAB BUILD 1#25

HİLAL ECE

GTP 211 01

Grafik ve Animasyon I (Şube I)

15.01.2019

15:00-17:00

LAB BUILD 1#26

ERDEM GÖKTEPE

GTP 211 02

Grafik ve Animasyon I (Şube II) (İÖ)

15.01.2019

18:00-19:00

LAB BUILD 1#26

ERDEM GÖKTEPE

HIL 201

Halkla İlişkilere Giriş

07.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4302

LEVENT GÜRÜN

HIL 205

Yaratıcı Düşünme

02.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4301

UĞUR CEVDET PANAYIRCI

HIL 301

Kurumsal İletişim

09.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4103

AYŞEGÜL BAŞER

HIST 201

Historical Methodology

09.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4101

AYŞE BAŞARAN

HIST 203

Early Islamic History

06.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4101

CENGİZ KALLEK

HIST 205

Mediterranean History

02.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4102

KAHRAMAN ŞAKUL

HIST 209

Seljuk History

08.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4101

ŞİT TUFAN BUZPINAR

HIST 302

Research Methods

10.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1301

MEHMET FATİH AYSAN

HIST 303

Classical Ottoman History

03.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4103

KAHRAMAN ŞAKUL

HIST 305

History of Medieval Europe

11.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4102

AYŞE BAŞARAN

HIST 307

Ottoman Paleography

07.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4103

HÜMEYRA BOSTAN

HIST 411

History of Muslim Institutions

05.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4102

CENGİZ KALLEK

HTP 101

Halkla İlişkilere Giriş

03.01.2019

15:00-17:00

LAB BUILD 1#112

ÖZLEM MÜTEVELLİOĞLU BEKKİ

HTP 103

Reklamcılık

07.01.2019

15:00-17:00

LAB BUILD 1#114

NURCAN USTA

HTP 105

Temel İletişim

02.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 7#7301

IŞILAY BALCI

HTP 107

Pazarlama İlkeleri

09.01.2019

15:00-17:00

LAB BUILD 1#114

NURCAN USTA

HUK 101

Hukuk'a Giriş

07.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301,2302

NİHAT BULUT

HUK 103

Medeni Hukuk I

05.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301,2302
ACAD BUILD 3#3301

HÜLYA ATLAN

HUK 105 01

Anayasa Hukuku I

03.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4301,4302
ACAD BUILD 5#5301

ERGUN ÖZBUDUN

HUK 105 02

Anayasa Hukuku I

03.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301

SERAP YAZICI

HUK 201

İdare Hukuku I

06.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3302
ACAD BUILD 4#4301,4302

NUR ZELİHA KAMAN

HUK 205

Ceza Hukuku Genel Hükümler I

04.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2302

MAHMUT KOCA

HUK 207

Borçlar Hukuku I

02.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2302

MUSTAFA AKSU

HUK 301

Medeni Usul Hukuku I

11.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301

HAMİDE ÖZDEN ÖZKAYA FERENDECİ

HUK 303

Eşya Hukuku I

03.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301,2302
ACAD BUILD 3#3301

HÜLYA ATLAN

HUK 305

Ticaret Hukuku I

09.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301,2302

ŞÜKRÜ YILDIZ

HUK 307

Borçlar Hukuku Özel Hükümler

05.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301,2302

AHMET BÜLTER

HUK 309

İnsan Hakları Hukuku

07.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301,2302

NİHAT BULUT

HUK 311

Türk Hukuk Tarihi I

13.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301

MEHMET AKMAN

HUK 317

Kriminoloji

14.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4101

MEHMET EMİN ARTUK

HUK 320

Tüketici Hukuku

16.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 2#2301

AHMET BÜLTER

HUK 401

İcra - İflas Hukuku I

10.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

DİLEK AYDEMİR

HUK 403

Sigorta Hukuku

04.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1302
ACAD BUILD 2#2302

TUĞBA GÜLEŞ

HUK 405

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku I

13.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 7#7301,7302

MUSTAFA MACİT KENANOĞLU

HUK 407

Ceza Muhakemesi Hukuku I

14.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

MEHMET EMİN ALŞAHİN

HUK 409

Kıymetli Evrak Hukuku

06.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

ŞÜKRÜ YILDIZ

HUK 501

Suç Teorisinin Genel Esasları

07.01.2019

18:00-19:00

ACAD BUILD 4#4102

MAHMUT KOCA

HUK 551

Rekabet Hukukunun Temel Konuları I

14.01.2019

18:00-20:00

ACAD BUILD 4#4101

AHMET BÜLTER

HUK 607

Kabahatler Hukuku

09.01.2019

18:00-19:00

ACAD BUILD 4#4103

MAHMUT KOCA

ICP 101

İç Mekan Tasarımı I

02.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5302

EMİNE BANU BURKUT

ICP 103

Teknik Resim

04.01.2019

15:00-17:00

CONF HALL BUILD #140

EMİNE BANU BURKUT

ICP 105

Temel Tasarım

10.01.2019

15:00-17:00

CONF HALL BUILD #140

GÜLSÜM DAMLA AŞKIN

ICP 107

Yapı Malzemesi

08.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 2#2302

BAŞAK ZENGİN

IE 316

Engineering Economics

10.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4101

ADNAN DOVAN

IE 321

Deterministic Models in OR

14.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 2#2302

MEHMET YASİN ULUKUŞ

IE 322

Stochastic Models in OR

09.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1301

HATİCE TEKİNER MOĞULKOÇ

IE 324

Simulation

05.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

MEHMET ALİ ERGÜN

ILT 201

İletişim ve Medya

10.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4301

PEYAMİ ÇELİKCAN

IMIM 101

Tasarım Atölyesi I

15.01.2019

09:00-17:00

CONF HALL BUILD #140,240

NAZENDE YILMAZ

IMIM 103

İletişim I

08.01.2019

09:00-13:00

CONF HALL BUILD #140,240

SEVTAP ELMAS

INDD 101

Design Studio I

15.01.2019

09:00-17:00

CONF HALL BUILD #140,240

HATİCE HÜMANUR BAĞLI

INDD 103

Communications I

08.01.2019

09:00-13:00

CONF HALL BUILD #140,240

HATİCE HÜMANUR BAĞLI

ISE 523

Linear Programming and Extensions

08.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4101

HATİCE TEKİNER MOĞULKOÇ

ISE 531

Probability and Statistics for Engineers

07.01.2019

15:00-18:00

ACAD BUILD 4#4102

BAHATTİN METE ŞİRVANCI

ISE 537

Applied Data Analysis

06.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4101

MEHMET YASİN ULUKUŞ

ISP 101

İş Sağlığı ve Güvenliğine Giriş

03.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 2#2302

İSMAİL ÖZEN

ISP 103

Kişisel Koruyucu Donanımlar

09.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 7#7302

İSMAİL YUSUF YILDIRIM

ISP 105

Ergonomi

07.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5105

SEYFULLAH SEFER

ISP 201

 İş Güvenliği Mevzuatı I

02.01.2019

15:00-17:00

LAB BUILD 1#112

İSMAİL ÖZEN

ISP 203

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

04.01.2019

15:00-17:00

LAB BUILD 1#112

TÜLAY KİTAPÇIOĞLU YÜKSEL

ISP 205

İş Kazası ve Meslek Hastalıkları

08.01.2019

15:00-17:00

LAB BUILD 1#112

SEYFULLAH SEFER

ISP 207

Acil Durum Yönetimi

10.01.2019

15:00-17:00

LAB BUILD 1#112

İSMAİL ÖZEN

ISP 209

Kimyasallar ve Tehlikeleri

14.01.2019

15:00-17:00

LAB BUILD 1#112

SEYFULLAH SEFER

ISP 211

Yapı İşlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği

16.01.2019

15:00-17:00

LAB BUILD 1#112

İSMAİL YUSUF YILDIRIM

ISS 101

Tecvid ve Tashihu'I-Huruf

03.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 2#2302

MEHMET BOYNUKALIN

ISS 103

Arap Dili I

05.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 7#7302

ALİ TÜLÜ
ABDUL RAHMAN HARASH
MUHAMMED RAŞİD DERŞEVİ
MAHMOUD NOUREDDIN CHABBAN
MOHAMMED ABDLMAGED

ISS 105

Osmanlı Türkçesi

10.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4102

DURSUN ÖZYÜREK

ISS 181

H:el-Medhal ile'n-Nususi't-Turasiye

09.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4301

EYYÜP SAİD KAYA

ISS 183

H:el-Maksud fi's-Sarf

07.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5302

ALİ TÜLÜ

ISS 201

Kur'an-ı Kerim'i Ezber Uygu.

06.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 7#7302

MUSTAFA ÖZEL(İslami İlim)

ISS 203

el-Medhal ila Ulumi'I-Kur'an ve't-T.

09.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4101

ABDURRAHMAN HARAŞOĞLU

ISS 205

Mustalahu'I-Hadis ve Tarihuhu

02.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4101

HALİT ÖZKAN

ISS 207

el-Akidetü'l-İslamiyye

13.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4101

MEHMET ALİ BÜYÜKKARA

ISS 209

Siretu'n-Nebi

15.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3301

HALİT ÖZKAN

ISS 211

İslam Tarihi : 7-13.Yüzyıl

05.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 7#7302

ABDURRAHMAN ATÇIL

ISS 251

Islamic History: 7th-13th Centuries

05.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 7#7302

ABDURRAHMAN ATÇIL

ISS 280

İslami İlimlere Giriş

05.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4101

EYYÜP SAİD KAYA

ISS 281

H:el-Kıraa fi'I-Edebi'I-Muasir

03.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 7#7302

ÖZGÜR KAVAK

ISS 283

H:izharu'I-Esrar li'l-Birgivi: Avamil

08.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4103

ALİ TÜLÜ

ISS 285

H:el-Emali fi'I-Akide

10.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4102

SALİH GÜNAYDIN

ISS 303

Kur'an-ı Kerim'in Temel Konuları

15.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 3#3301

MUSTAFA ÖZEL(İslami İlim)

ISS 305

Fıkhu Ahvali'ş -Şahsiyye

09.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4302

MEHMET BOYNUKALIN

ISS 307

Hadis: el-Kutubu't-Tis'a

05.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 7#7301

HALİT ÖZKAN

ISS 309

Klasik Kelamın Temel Problemleri

13.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3301

SALİH GÜNAYDIN

ISS 311

İslam Düşüncesi Tarihi:İbn Sina'dan Razi

08.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 7#7301

ABDULLAH YORMAZ

ISS 313

Din Sosyolojisi

12.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1301

ZÜBEYİR NİŞANCI

ISS 371

Major Themes in Classical Islamic Theology

13.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3301

SALİH GÜNAYDIN

ISS 381

H:Muhtasaru'I-Kuduri: Münakehat

14.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4101

EYYÜP SAİD KAYA

ISS 383

H:el-Belağatu'I-Arabiyye

02.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4102

MUHAMMED RAŞİD DERŞEVİ

ISS 403

Usulu'I-Fıkh: Hüküm ve Delalet

06.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 7#7301

MEHMET BOYNUKALIN

ISS 405

Güncel Kelam Problemleri

11.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 3#3301

SALİH GÜNAYDIN

ISS 407

İslam Ahlak ve Siyaset Düşüncesi

13.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 3#3301

ÖZGÜR KAVAK

ISS 411

Dinler Tarihi: Büyük Dini Gelenekler

10.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4101

KASIM KOPUZ

ISS 413

Çağdaş İslam Dünyası ve Toplumları

12.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1302

MEHMET ALİ BÜYÜKKARA

ISS 415

Din Psikolojisi

14.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1301

AYŞE KAYA GÖKTEPE

ISS 419

Din Eğitimi

04.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 2#2301

ÖZGÜR KAVAK

ISS 481

Selected Topics in Systematic Theology

11.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 3#3301

SALİH GÜNAYDIN

ISS 483

History of Religion: Major Faith Traditions

10.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4101

KASIM KOPUZ

ISS 485

H:Mirkatu'l-Vusul li-Molla Hüsrev

05.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4103

KASIM KOPUZ

ISS 487

H:Kitabu'I-Asar

07.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301

HALİT ÖZKAN

ISS 489

H:el-Mütun'ul-Muhtara fi'I-Fikri's-S.İsl

16.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4102

ÖZGÜR KAVAK

ITM 301

International Economics

09.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1302

CANDAN KARLITEKİN

ITM 401

International Business Management

10.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 3#3301,3302

FUNDA KILIÇ

ITP 101

Matematik

02.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5301

LEVENT YALÇIN

ITP 103

Fizik

04.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4102,4103

EMRE GANİ

ITP 105

Mekanik ve Statik

08.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4301

EMRE GANİ

ITP 107

Malzeme Bilimi ve Yapı Malzemeleri

10.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 7#7302

BAŞAK ZENGİN

ITP 109

Yapı Teknolojisi

14.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5301

EMİNE BANU BURKUT

ITP 111

Teknik Resim

06.01.2019

13:00-15:00

CONF HALL BUILD #140

GÜLSÜM DAMLA AŞKIN

ITP 201

Çelik Yapılar

03.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4102

LEVENT YALÇIN

ITP 203

Betonarme

07.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4104

EMRE GANİ

ITP 205

Zemin Mekaniği

09.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4104

BAŞAK ZENGİN

ITP 207

Arazi Ölçmeleri

11.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4102

LEVENT YALÇIN

ITP 209

Bilgisayar Destekli Tasarım

16.01.2019

15:00-17:00

LAB BUILD 1#26

GÜLSÜM DAMLA AŞKIN

ITP 211

Su Temini ve İletimi

15.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4103

EMRE GANİ

KIM 101

Kimya 1

14.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4101

ÖMER KAAN KARAHAN

LAW 203

International Law I

10.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301

HALİL RAHMAN BAŞARAN

LAW 210

Philosophy of Law

08.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301,2302

MUSTAFA YAYLALI

LAW 231

Introduction to Law

06.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 2#2301,2302
ACAD BUILD 3#3301

GÜLAY ARSLAN ÖNCÜ

LAW 321

International Commercial Law

15.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4101

HÜMEYRA ZEYNEP ERDEN

LAW 411

International Private Law I

02.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

HÜMEYRA ZEYNEP ERDEN

LAW 415

Competition Law

15.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4101

TUĞBA GÜLEŞ

LAW 423

Legal Writing

09.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4101

MUSTAFA MACİT KENANOĞLU

LAW 427

International Trade Law

16.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4101

HALİL RAHMAN BAŞARAN

LAW 429

Intellectual Property Law

05.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4101

TUĞBA GÜLEŞ

LIFE 101

Life Sciences I : Chemistry

08.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3301,3302
ACAD BUILD 4#4301,4302

ÖMER KAAN KARAHAN

LIFE 102

Life Sciences II : Biology

14.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1302

ÖMER KAAN KARAHAN

LING 203

Türkçenin Dilbilimi

04.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4101

ÖZLEM DENİZ YILMAZ

LIT 203

Classical Islamic Literatures I

05.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4103

NAZLI İPEK HÜNER-CORA

LIT 205

Edebi ve Dilbilimsel Araştırma Yöntemler

09.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4102

HAVVA HALE SERT

LIT 301

Osmanlı Döneminde Modern Türk Edebiyatı

06.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4102

FATİH ALTUĞ

LIT 303

Klasik Türk Edebiyatı: Ana Kavramlar

03.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4102

BERAT AÇIL

LIT 401

Edebiyat ve Folklor

14.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4102

BETÜL NİZAM

LIT 413

Modern Şiir

16.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4101

YALÇIN ARMAĞAN

LIT 433

Klasik Türk Edebiyatında Mesnevi

10.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4102

BETÜL NİZAM

LIT 450

Economics Through Fiction

12.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1301

MUSTAFA ÖZEL

MAT 103

Matematik 1

02.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4101

MELİH BORAL

MAT 205

Doğrusal Cebir

03.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4104

MELİH BORAL

MATH 100

Mathematics for Business

05.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4301,4302

MEHMET NACİ İNCİ

MATH 103

Calculus I -Differential

05.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4301,4302
ACAD BUILD 5#5301,5302

AYŞE SOYSAL

MATH 104

Calculus II -Integral

10.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3301,3302

MEHMET NACİ İNCİ

MATH 205

Linear Algebra

07.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3301,3302
ACAD BUILD 4#4301

YANİ İSKARLATOS

MATH 206

Differential Equations&Complex Analysis

04.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 2#2301

FATİH ERTUĞRUL ÖZ

MBA 532

Islamic Economics

04.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301

CENGİZ KALLEK

MBA 564

Financial Reporting and Managerial Accou

12.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4102

LEVENT SERTTAŞ

MDB 101

Programlamaya Giriş

04.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4301,4302

ÇAĞATAY TALAY

MDB 244

Malzeme Bilimi

11.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4101

BORA AKŞAR

MDB 251

Olasılık Teorisi

08.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1301

GÖKÇEN ARKALI OLCAY

MGT 203

Financial Accounting

04.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5301,5302

MUSTAFA SAYIM

MGT 205

Introduction to Statistics

11.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 2#2301,2302

GÖKÇEN ARKALI OLCAY

MGT 207

Business Data Processing and Programming

10.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1302

ENES ERYARSOY

MGT 302

Human Resource Management

15.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3302

ERKAN ERDEMİR

MGT 303

Financial Management

08.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5301,5302

LOKMAN GÜNDÜZ

MGT 305

Marketing Management

07.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 3#3301,3302
ACAD BUILD 4#4301

CİHAN TINAZTEPE

MGT 309

Operations Management

03.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

NAGİHAN ÇÖMEZ DOLGAN

MGT 401 01

Strategic Management

14.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1302

ANIL DİVARCI ÇAKMAKLI

MGT 401 02

Strategic Management

14.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4101

ANIL DİVARCI ÇAKMAKLI

MGT 416

Psychology of Work and Career

13.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 2#2301,2302

FUNDA KILIÇ

MGT 453

Business Intelligence and Marketing Analytics

16.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1302

ENES ERYARSOY

MGT 521

Yönetim ve Organizasyon

12.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4103

ERKAN ERDEMİR

MGT 564

Muhasebe ve Finansal Tabloların Analizi

05.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4102

TURGAY GEÇER

MGT 572

Değişim Yönetimi ve Örgüt Geliştirme

06.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4101

MUSTAFA ÖZEL

MIM 101

Tasarım Atölyesi I

16.01.2019

09:00-17:00

CONF HALL BUILD #140,240

HALİL İBRAHİM DÜZENLİ

MIM 103

İletişim I

09.01.2019

09:00-17:00

CONF HALL BUILD #140,240

ASLIHAN ECE PAKOZ

MTS 501

Issues in Turkish Politics

09.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4302

GÖKHAN ÇETİNSAYA

ODP 101

Hukuka Giriş

05.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5301

TÜLAY KİTAPÇIOĞLU YÜKSEL

ODP 201 01/03

Davranış Bilimleri (Şube I-III)

05.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 5#5301,5302

MEHMET ERKEN

ODP 201 02

Davranış Bilimleri (Şube II)

06.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5302

ÖZLEM MÜTEVELLİOĞLU BEKKİ

ODP 203

İş Sağlığı ve Güvenliği

05.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4102

İSMAİL ÖZEN

OTM 101 01

Ottoman Turkish I (Sec I)

14.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4103

DURSUN ÖZYÜREK

OTM 101 02

Ottoman Turkish I (Sec II)

15.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4104

DURSUN ÖZYÜREK

OTM 102

Ottoman Turkish II

14.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4103

DURSUN ÖZYÜREK

OTM 201

İleri Düzey Osmanlı Türkçesi Okumaları

12.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4102

BETÜL NİZAM

PHIL 103

Philosophical Thinking

15.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4103

İSHAK ARSLAN

PHIL 201

Ancient Philosophy I:Plato

07.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4102

MANUEL ANDREAS DR KNOLL

PHIL 203

Epistemology

06.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4103

SİNEM ELKATİP HATİPOĞLU

PHIL 211

Anthropology

16.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 2#2302

EDA YÜCESOY

PHIL 303

Arabic/Islamic Philosophy

08.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 7#7301

ABDULLAH YORMAZ

PHIL 305

Latin/Christian Philosophy

15.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4101

SERDAR CİHAN GÜLEÇ

PHIL 318

Philosophy&Theology/Kalam

13.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3301

SALİH GÜNAYDIN

PHIL 401

Modern Phil:Kant

08.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4104

ERDAL YILMAZ

PHIL 403

Ethics

02.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 3#3302

MANUEL ANDREAS DR KNOLL

PHIL 414

Hermeneutics

06.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4104

ERDAL YILMAZ

PHYS 103

Physics I

02.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301,2302

GÜLEN GREENVOOD

PHYS 104

Physics II

03.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4301,4302

GÜLEN GREENVOOD

POLS 201

Political Science

10.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 3#3302

KADİR TEMİZ

POLS 203

Classics of Political Thought:The Ancie.

08.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1302

MEHMET AKİF KAYAPINAR

POLS 207

Fundamentals of Law

06.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 3#3301,3302

GÜLAY ARSLAN ÖNCÜ

POLS 219

Macro Economics

02.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 3#3301,3302

LAZARE CEM BEHAR

POLS 301

International Law and Organizations

11.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 3#3302

İSMAİL YAYLACI

POLS 339

Islamic Pol. Thought in The Modern Era

08.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4101

ABDULLAHIL AHSAN

POLS 401

Current Issues in Turkish Politics

09.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4302

GÖKHAN ÇETİNSAYA

POLS 424

Politics, Society & State in the Balkans

11.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4103

ANA DEVİÇ

POLS 435

Topics in Political Theory

14.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4103

AHMET OKUMUŞ

POLS 553

Turkish Politics and Multiparty Democracy

09.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4302

GÖKHAN ÇETİNSAYA

PSI 203

İstatistik

02.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 3#3302

MEHMET AKİF GÜZEL

PSI 231

Biyolojik Psikoloji

08.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 2#2301,2302

FATMA GÖRAL

PSI 261

Kişilik

13.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 3#3302

IŞIL ÇOKLAR

PSI 325

Anormal Psikoloji

15.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 3#3302

MİRAY AKYUNUS

PSI 333

Örgütsel Psikoloji

09.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 2#2302

DENİZ GİRAY APAYDIN

PSI 377

Grup Dinamikleri

07.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5301

IŞIL ÇOKLAR

PSI 452

Adli Psikoloji

10.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 2#2301

IŞIL ÇOKLAR

PSY 102

Introduction to Psychology

14.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 2#2302

SAMI ANIS ABUHAMDEH

PSY 203

Statistics

10.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 2#2302

SAMI ANIS ABUHAMDEH

PSY 204

Research Methods

08.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 2#2301

MİRAY AKYUNUS

PSY 231

Biological Psychology

14.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 2#2301,2302

FATIMA TUBA YAYLACI

PSY 252

Lifespan Developmental Psychology

13.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4301

FATIMA TUBA YAYLACI

PSY 261

Personality

16.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

ELİF ÇELEBİ

PSY 315

Social Cognition

07.01.2019

15:00-18:00

ACAD BUILD 4#4302

İBRAHİM ŞENAY

PSY 325

Abnormal Psychology

11.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 3#3301,3302

ZEYNEP CEREN ACARTÜRK

PSY 333

Organizational Psychology

09.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 3#3301,3302

DENİZ GİRAY APAYDIN

PSY 341

Learning

03.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 3#3302
ACAD BUILD 4#4302

MEHMET AKİF GÜZEL

PSY 431

Health Psychology

04.01.2019

09:00-12:00

ACAD BUILD 3#3302

İBRAHİM ŞENAY

PSY 442

Clinical Interviewing Skills

06.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4105

MEHMET AKİF GÜZEL

PSY 461

Motivation and Emotion

13.01.2019

15:00-18:00

ACAD BUILD 5#5301

İBRAHİM ŞENAY

RUS 101

Russian I

15.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4105

NİGAR ÇOBANOĞLU

SOC 201

Sociological Imagination

06.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4301

HIZIR MURAT KÖSE

SOC 207

Introduction to Media and Com. Studies

02.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4301

EKMEL GEÇER

SOC 225

Research Methods

10.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1301

MEHMET FATİH AYSAN

SOC 241

Social Anthropology

16.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 2#2302

EDA YÜCESOY

SOC 307

Political Sociology

05.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 7#7301

HIZIR MURAT KÖSE

SOC 331

Social Theory I : Classics

08.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 7#7301

MESUT YEĞEN

SOC 371

Development of Sociology in Turkey

04.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 7#7301

ALİM ARLI

SOC 420

Sociology of Religion

12.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1302

ZÜBEYİR NİŞANCI

SOC 427

Identity, Cult. & Ethnicity in Turkey

16.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4101

MESUT YEĞEN

SOP 101

Sosyal Hizmete Giriş

03.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4103

RUŞEN AYATA

SOP 103

Psikolojiye Giriş

07.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4105

AYŞE KAYA GÖKTEPE

SOP 105

Sosyolojiye Giriş

09.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4105

MEHMET ERKEN

SOP 107

Sosyal Sorunlar

11.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4103

RUŞEN AYATA

SOP 201

Sosyal Hizmet Yönetimi ve Mevzuatı

02.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4103

RUŞEN AYATA

SOP 203

Sosyal Psikoloji

04.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4101

AYŞE KAYA GÖKTEPE

SOP 205

Temel Bakım Hizmetleri

08.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4103

RUŞEN AYATA

SOP 207

Sosyal Antropoloji

10.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4104

MEHMET ERKEN

SOP 209

Aile Sosyolojisi

14.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4102

MEHMET ERKEN

SOP 211

Stres ve Travma Psikolojisi

16.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4103

AYŞE KAYA GÖKTEPE

STV 201

Temel Fotoğrafçılık

14.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4102

DİLRUBA KOCAIŞIK

STV 205

Sinema ve Televizyonda Temel Kav.

06.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4301

ÖZGE ÖZYILMAZ YILDIZCAN

STV 303

Film Kuramları

05.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4104

AYÇA ÇİFTÇİ ÖZTÜRK

STV 309

Popüler Kültür Ve Medya

13.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4102

UĞUR CEVDET PANAYIRCI

SYS 201

Siyaset Bilimi

12.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 2#2302

KADİR TEMİZ

SYS 203

Siyaset Düşüncesinin Antik Düşünürleri

16.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 2#2302

MEHMET AKİF KAYAPINAR

SYS 207

Hukukun Temelleri

06.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301

GÜLAY ARSLAN ÖNCÜ

SYS 219

Makroekonomi

02.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3302

LAZARE CEM BEHAR

SYS 301

Uluslararası Hukuk ve Örgütler

04.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4103

NİHAN KÖSEOĞLU

SYS 305

Siyaset Sosyolojisi

03.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4101

ALİ BAYRAMOĞLU

TRI 101

Introduction to Translation Studies I

07.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4101

SEYHAN BOZKURT

TRI 181

Spanish I

05.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4104

TUĞÇE ŞULE GÜVENDİK ALİ

UNI 100

Dersimiz İstanbul (only for Turkish students)

07.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301,2302
ACAD BUILD 3#3301

YUNUS UĞUR

UNI 101

Mathematical Reasoning

15.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301,2302

MUHAMMED ALİ ÇALIŞKAN

UNI 102

Critical Thinking

13.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301

TUĞBA SEVİNÇ

UNI 117 01/02

Under. Society and Culture

06.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 3#3301,3302
ACAD BUILD 4#4301,4302
ACAD BUILD 5#5301,5302
ACAD BUILD 7#7301,7302

FERHAT KENTEL

UNI 117 03

Under. Society and Culture (Sec III)

10.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 3#3301,3302

ZÜBEYİR NİŞANCI

UNI 118

Understanding Politics and Economy

08.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 3#3301,3302
ACAD BUILD 4#4301,4302

MUSTAFA ÖZEL

UNI 201 01

Formations of Modern Turkey I (Sec I)

12.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 3#3302
ACAD BUILD 4#4301,4302

KASIM KOPUZ

UNI 201 02

Formations of Modern Turkey I (Sec II)

12.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 7#7301,7302

BİLAL KOTİL

UNI 201 03

Modern Türkiye'nin Oluşumu I (Sec III)

12.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301

GÖKHAN ÇETİNSAYA

UNI 201 04

Modern Türkiye'nin Oluşumu I (Sec IV)

10.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301

COŞKUN ÇAKIR

UNI 204

Understanding Nature and Knowledge

03.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5302

EYÜP SÜZGÜN

UNI 209

Understanding Cultural Encounters

15.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

DUYGU TEKGÜL

UNI 211

Understanding Art and Architecture

12.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5301,5302

NİCOLE SİLVİA KANÇAL

UNI 213

Understanding Ethics

02.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301,2302
ACAD BUILD 3#3301,3302

MANUEL ANDREAS DR KNOLL

UNI 221 01

World Civ&Glo Enc. Until 1300 (Sec I)

11.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4302

ABDULLAHIL AHSAN

UNI 221 03

World Civ&Glo Enc. Until 1300 (Sec III)

09.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

AZİZE FATMA ÇAKIR

UNI 221 04

World Civ&Glo Enc. Until 1300 (Sec IV)

05.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

ELİF SEZER

UNI 221 05

World Civ&Glo Enc. Until 1300 (Sec V)

09.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 2#2301

İREM GÜNDÜZ POLAT

UNI 221 06/07

World Civ&Glo Enc. Until 1300

03.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301

EBUBEKİR CEYLAN

UNI 222

World Civ&Glo Enc. Since 1300 CE

11.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 2#2302

FİKRİYE KARAMAN

UNIM 103

Modern Türkiye'nin Oluşumu I

12.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301,2302
ACAD BUILD 3#3301,3302
ACAD BUILD 4#4301,4302

ALİ ERKEN

UNIT 100

Dersimiz İstanbul

07.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 3#3301,3302
ACAD BUILD 4#4301,4302
ACAD BUILD 5#5301,5302

YUNUS UĞUR

UNIT 101

Matematiksel Düşünme

10.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4302

MUHAMMED ALİ ÇALIŞKAN

UNIT 102

Eleştirel Düşünme

04.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4302
ACAD BUILD 5#5301,5302

EYÜP SÜZGÜN

UNIT 117

Toplum ve Kültürü Anlamak

09.01.2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4301,4302
ACAD BUILD 5#5301,5302

BİLAL KOTİL

UNIT 201 01

Modern Türkiye'nin Oluşumu I (Şube I)

12.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 2#2302
ACAD BUILD 3#3301

GÖKHAN ÇETİNSAYA

UNIT 201 02

Modern Türkiye'nin Oluşumu I (Şube II)

10.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 2#2301,2302

COŞKUN ÇAKIR

UNIT 204

Doğa ve Bilgiyi Anlamak

14.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4104

İSHAK ARSLAN

UNIT 209

Kültürel Karşılaşmaları Anlamak

03.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5301

DUYGU TEKGÜL

UNIT 217

Devleti ve Köklerini Anlamak

11.01.2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5301

ALİ BAYRAMOĞLU

UNIT 221

Dünya Medeniyet&Küresel K. I

05.01.2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 2#2301,2302
ACAD BUILD 3#3301,3302

ONUR ÖNER

YBS 304

İş Zekası ve Veri Madenciliği- I

08.01.2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4101

MERVE FEYZA HAFIZOĞLU




​​