ŞEHİR Lisansüstü Programları Tanıtıldı
12/29/2017
2017-2018 akademik yılı bahar döneminde başvuru alacak yüksek lisans ve doktora programları 21 Aralık'ta tanıtıldı.
​​​​​​​​​​İstanbul Şehir Üniversitesi bünyesindeki 22 yüksek lisans ve 3 doktora programının tanıtıldığı "ŞEHİR Lisansüstü Tanıtım Buluşmaları" 21 Aralık 2017, Perşembe günü saat 18.30’da Dragos Kampüsü Konferans Merkezinde gerçekleşti. 

Sosyal Bilimler Enstitüsü, Fen Bilimleri Enstitüsü ve İşletme Enstitüsü bünyesindeki yüksek lisans ve doktora programlarının tanıtıldığı etkinlikte, ŞEHİR İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Mustafa Özel katılımcılara akademik ve profesyonel yaşamda lisansüstü eğitimin önemini anlatarak tecrübe paylaşımında bulundu. Etkinlik Dr. Mustafa Özel'in konuşmasının ardından enstitü müdürlerinin ve öğretim üyelerinin konuşmalarıyla devam etti. 

Konuşmaların sona ermesiyle katılımcılar ve öğretim üyeleri Konferans Merkezindeki fuaye alanında bir araya geldi. Katılımcılar öğretim üyelerinden ve enstitü müdürlerinden, ilgilendikleri programlarla ilgili genel bilgilerin yanı sıra başvuru ve kabul koşulları hakkında bilgi alabildi.

Dragos Kampüsü Konferans Merkezinde gerçekleşen etkinlikte katılımcılar, ŞEHİR lisansüstü programlarının burs imkânları, kurumlara özel indirimleri ve avantajları hakkında da bilgi sahibi oldular.