2019 - 2020 Akademik Yılı Bahar Dönemi ONLINE Final Programı
27.05.2020
2019 - 2020 Akademik Yılı Bahar Dönemi ONLINE Final Programı

​​Duyuru Tarihi: 15.05.2020​
Son Güncelleme: 27.05.2020 - 13:42

Description​
Course NameDateStart-End TimeAssigned Faculty
ADP 104Büro Yönetimi ve Ergonomi04.06.202015:00-17:00BİROL ÇAKICI
ADP 106Borçlar Hukuku11.06.202016:00-17:00HASİBE SENA AKKIŞLA
ADP 108İdare Hukuku10.06.202015:00-17:00AYKUT PURDE
ADP 110Medeni Usul Hukuku07.06.202016:00-17:00AYŞEGÜL SARI
ADP 204Ceza Usul Hukuku31.05.202015:00-17:00AYKUT PURDE
ADP 206Vergi Hukuku03.06.202015:00-17:00AYKUT PURDE
ADP 208Kıymetli Evrak Hukuku13.06.202016:00-17:00HASİBE SENA AKKIŞLA
ADP 210Cezaevi İdaresi ve İnfaz Hukuku09.06.202016:00-17:00AYŞEGÜL SARI
ADP 212İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku05.06.202016:00-17:00AYŞEGÜL SARI
ADP 214Muhasebe06.06.202015:00-17:00HALİL YEKİN GÜZEL
ARAB 101Arabic I11.06.202009:00-11:00ABDULKADER BADLAH
ARAB 102Arabic II28.05.202009:00-11:00ABDULKADER BADLAH
ARCH 102 01Design Studio II05.06.202009:00-13:00HATİCE IŞIL UYSAL
ARCH 102 02Design Studio II05.06.202009:00-13:00OZAN GÜRSOY
ARCH 102 03Design Studio II05.06.202009:00-13:00HALE SİNİRLİOĞLU
ARCH 104Communications II29.05.202009:00-13:00HALE SİNİRLİOĞLU, İMRE ÖZBEK EREN
ARCH 106Introduction to Architecture02.06.202011:00-12:00HALE SİNİRLİOĞLU
ARCH 206Material and Technology 228.05.202015:00-17:00NİL AYNALI EĞLER
BAN 509Big Data, Tools and Technologies01.06.202018:30-21:30ŞABAN DALAMAN
BGM 534Ağ Trafik Analizi05.06.202018:30-21:30NECATİ ERSEN ŞİŞECİ
BGM 545Biyometrik Sis. ve Kimlik Dogrulama10.06.202018:30-20:30UMUT ULUDAĞ
BIL 101Bilgi Teknolojileri29.05.202016:00-17:00EMRE CERAN
BIO 101Genel Biyoloji06.06.202009:00-11:00AYŞE CEREN ÇALIKOĞLU KOYUNCU
BPP 104Veri Tabanı Temelleri04.06.202015:00-17:00ERDEM ŞANLI
BPP 106Web Tasarımın Temelleri13.06.202014:00-15:00EMRE CERAN
BPP 204İnternet Programcılığı II11.06.202014:00-15:00SÜMEYYE ÇETİN
BPP 208Web Projesi Yönetimi05.06.202016:00-17:00SERHAT DALGALIDERE
CGP 102Özel Eğitim II04.06.202016:00-17:00BİLGE KONAŞOĞLU
CGP 104 01Çocuk Gelişimi II11.06.202016:00-17:00BİLGE KONAŞOĞLU
CGP 104 02Çocuk Gelişimi II (İÖ)11.06.202016:00-17:00NERMİN BİLİCİ
CGP 106Erken Çocukluk Eğit. Prog. Geliş.10.06.202016:00-17:00FULYA GÜRSOY
CGP 108Okul Öncesi Dönemde Fen & Mat. Uyg.07.06.202016:00-17:00NURTEN GÜNEŞ
CGP 204Çocuk İst, İhmali ve Korun. Muhtaç31.05.202015:00-17:00FULYA GÜRSOY
CGP 206Öğrenme ve Öğretme Teknikleri03.06.202016:00-17:00NURTEN GÜNEŞ
CGP 208Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları13.06.202016:00-17:00NERMİN BİLİCİ
CGP 210Aile Eğitimi09.06.202016:00-17:00NERMİN BİLİCİ
CGP 214Okul Öncesi Dön. Okuma Yazma Etk.05.06.202016:00-17:00FULYA GÜRSOY
CS 202Advanced Algorithms09.06.202009:00-11:00MEHMET BAYSAN
CS 352Operating Systems08.06.202015:00-17:00ENSAR GÜL
CS 364Computer Networks06.06.202011:00-13:00MEHMET BAYSAN
ECE 541Nano and Micro Electro Mech. Sys.28.05.202015:00-17:00KAŞİF TEKER
ECE 566Object Oriented Design03.06.202013:00-15:00ENSAR GÜL
ECON 202Microeconomics29.05.202014:00-16:00LAZARE CEM BEHAR
EE 201Circuit Analysis08.06.202011:00-13:00ERTUĞRUL ÇETİNSOY
EE 302Microelectronic Circuit Design02.06.202013:00-15:00İHSAN ÇİÇEK
EE 332Microprocessors07.06.202011:00-13:00AZADEH DİDARİ
EECS 218Digital Logic Design04.06.202015:00-17:00AZADEH DİDARİ
EECS 416Image and Video Processing31.05.202015:00-17:00ERTUĞRUL ÇETİNSOY
EECS 441Nano and Micro Electro Mechanical System28.05.202015:00-17:00KAŞİF TEKER
EECS 466Enterprise Software Development03.06.202013:00-15:00ENSAR GÜL
EKON 202Mikro Ekonomi30.05.202013:00-15:00LAZARE CEM BEHAR
EM 210Ekonomiye Giriş30.05.202013:00-15:00LAZARE CEM BEHAR
EM 306Maliyet Muhasebesi08.06.202011:00-13:00MUSTAFA SAYIM
EM 316Mühendislik Ekonomisi03.06.202009:00-11:00SELİM ZAİM
EM 322Yöneylem Araştırması II13.06.202013:00-15:00MEHMET ALİ ERGÜN
ENGM 102İngilizce II01.06.202016:00-17:00ŞÜKRAN FUNDA DEMİR
ENGR 105Introduction to Engineering07.06.202014:00-15:00ÖMER CEBECİ
ENGR 206Strength of Materials11.06.202011:00-13:00BÜLENT EKİCİ
ENGR 244Engineering Materials08.06.202013:00-15:00KAŞİF TEKER
ENGR 246Manufacturing Processes13.06.202009:00-11:00ABDÜLKERİM KAR
ENGR 252Statistics for Engineers11.06.202015:00-17:00MEHMET YASİN ULUKUŞ
ENGR 264Fluid Mechanics09.06.202013:00-15:00ABDÜLKERİM KAR
FIZ 102Fizik 210.06.202015:00-17:00YANİ İSKARLATOS
FKP 104Temel Fotoğraf II04.06.202009:00-11:00DİLRUBA KOCAIŞIK
GIR 100İşletmeye Giriş02.06.202009:00-11:00FUNDA KILIÇ
GIR 204Yönetim Muhasebesi08.06.202011:00-13:00MUSTAFA SAYIM
GIR 206İstatistiksel Analiz06.06.202009:00-11:00LOKMAN GÜNDÜZ
GTP 108Reklam ve Tasarım05.06.202009:00-11:00NESLİHAN BULDUK
GTP 208Grafik Sanat Tarihi09.06.202014:00-15:00ERDEM GÖKTEPE
GTP 210Baskı Teknikleri02.06.202011:00-13:00HALİL YEKİN GÜZEL
HIL 202Bütünleşik Pazarlama İletişimi10.06.202009:00-11:00UĞUR CEVDET PANAYIRCI
HIL 206Metin Yazarlığı28.05.202011:00-13:00AYŞEGÜL BAŞER
HIL 220Reklam Analizi03.06.202009:00-11:00UĞUR CEVDET PANAYIRCI
HIL 302Marka Yönetimi12.06.202015:00-17:00UĞUR CEVDET PANAYIRCI
HIL 306Araştırma Tasarımı13.06.202011:00-13:00ÖZLEM ÖZEKİCİ ÜSEN
HIL 404Tüketici Davranışları11.06.202009:00-11:00MERAL AHU KARAGEYİM
HIST 204Muslim Empires: A Concise History03.06.202013:00-15:00CENGİZ KALLEK
HIST 304Late Ottoman History07.06.202009:00-11:00ABDULHAMİT KIRMIZI
HIST 308Ottoman Diplomatica09.06.202015:00-18:00HÜMEYRA BOSTAN
HIST 316History of Art and Architecture06.06.202013:00-15:00NİCOLE KANÇAL FERRARİ
HTP 102Halkla İlişkiler Yönetimi04.06.202011:00-13:00ÖZLEM MÜTEVELLİOĞLU BEKKİ
HTP 206Halkla İlişkilerde Metin Yazarlığı13.06.202011:00-13:00ÖZLEM MÜTEVELLİOĞLU BEKKİ
HUK 101Hukuk'a Giriş11.06.202012:00-13:00TUĞBA GÜLEŞ
HUK 104Medeni Hukuk II03.06.202011:00-13:00AHMET BÜLTER
HUK 106 01Anayasa Hukuku II (Sec I)31.05.202011:00-13:00SERAP YAZICI
HUK 106 02Anayasa Hukuku II (Sec II)31.05.202013:00-15:00ERGUN ÖZBUDUN
HUK 108Roma Hukuku07.06.202012:00-13:00TUĞBA GÜLEŞ
HUK 202İdare Hukuku II09.06.202011:00-13:00NUR ZELİHA KAMAN
HUK 206Ceza Hukuku Genel Hükümler II30.05.202011:00-13:00MAHMUT KOCA
HUK 208Borçlar Hukuku II10.06.202011:00-13:00MUSTAFA AKSU
HUK 212Genel Kamu Hukuku06.06.202011:00-13:00NİHAT BULUT
HUK 302Medeni Usul Hukuku II13.06.202011:00-13:00SERDAR KALE
HUK 304Eşya Hukuku II07.06.202015:00-17:00AHMET BÜLTER
HUK 306Ticaret Hukuku II04.06.202013:00-15:00AHMET BÜLTER,
DURSUN SAAT
HUK 308Ceza Hukuku Özel Hükümler29.05.202009:00-11:00MAHMUT KOCA
HUK 310İdari Yargılama Hukuku03.06.202015:00-17:00NUR ZELİHA KAMAN
HUK 312Türk Hukuk Tarihi II11.06.202016:00-17:00ALİ ADEM YÖRÜK
HUK 328Bilişim Hukuku12.06.202009:00-11:00AHMET BÜLTER
HUK 402İcra - İflas Hukuku II09.06.202016:00-17:00HİLAL ÜNAL KAYA
HUK 404Vergi Hukuku28.05.202011:00-13:00NUR ZELİHA KAMAN,
MUHAMMED ALİ AYDIN
HUK 406İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku II30.05.202015:00-17:00MUSTAFA MACİT KENANOĞLU
HUK 408Ceza Muhakemesi Hukuku II12.06.202015:00-17:00MAHMUT KOCA
HUK 410Deniz Ticaret Hukuku06.06.202015:00-17:00VURAL SEVEN
HUK 414İslam Hukuku13.06.202015:00-17:00ÖZGÜR KAVAK
HUK 416Miras Hukuku05.06.202014:00-16:00AHMET BÜLTER
HUK 431Yargı Etiği29.05.202016:00-17:00NİHAT BULUT
HUK 580Bilişim Hukukunun Güncel Meseleleri08.06.202018:30-20:30AHMET BÜLTER
IAN 509Big Data Araçları ve Teknolojileri04.06.202018:30-21:30ŞABAN DALAMAN
IE 316Engineering Economics03.06.202013:00-15:00BAHADIR TUNABOYLU
IE 321Deterministic Models in OR06.06.202013:00-15:00MEHMET YASİN ULUKUŞ
IE 344Design and Analysis of Manufacturing Sys07.06.202015:00-17:00İLKER GÜÇLÜ
IE 452Stochastic Processes and Queueing30.05.202009:00-11:00MEHMET YASİN ULUKUŞ
ISE 526Stochastic Processes30.05.202009:00-11:00MEHMET YASİN ULUKUŞ
ISP 102İş Sağlığı ve Güv. Uygulama İlkeleri11.06.202011:00-13:00İSMAİL ÖZEN
ISP 104Risk Analizi ve Değerlendirmesi07.06.202011:00-13:00SEMRA BAYHUN
ISP 108İş Hijyeni02.06.202013:00-15:00İSMAİL ÖZEN
ISP 202İş Güvenliği Mevzuatı II31.05.202009:00-11:00İSMAİL ÖZEN
ISP 208Maden ve Yeraltı Yapı. İş Sağlığı Güv.03.06.202013:00-15:00SEMRA BAYHUN
ISP 210Kayıt ve Raporlama09.06.202011:00-13:00İSMAİL ÖZEN
ISP 212Makine ve Techizat05.06.202014:00-16:00SEMRA BAYHUN
ISS 102 01Kur'an-ı Kerim Tilaveti (Sec I)30.05.202011:00-13:00MUSTAFA ÖZEL(İslami İlim)
ISS 102 02Kur'an-ı Kerim Tilaveti (Sec II)30.05.202013:00-15:00MUSTAFA ÖZEL(İslami İlim)
ISS 104Arap Dili II29.05.202009:00-11:00ALL TEACHING STAFF
ISS 108Hitabet ve Mesleki Uygulama08.06.202009:00-11:00MUSTAFA ÖZEL(İslami İlim)
ISS 184H:et-Tuhfetu's-Seniyye07.06.202009:00-11:00ALİ TÜLÜ
ISS 210İslam Mezhepleri Tarihi12.06.202009:00-11:00MEHMET ALİ BÜYÜKKARA
ISS 282H:et-Takrib li'n-Nevevi28.05.202011:00-13:00HALİT ÖZKAN
ISS 284H:izharu'l-Esrar li'I-B.: M. ve irab13.06.202009:00-11:00ALİ TÜLÜ
ISS 304Kur'an-ı Kerim'in Temel Kavramları02.06.202009:00-11:00MUSTAFA ÖZEL(İslami İlim)
ISS 310Hadis: Eşheru'I-M. Kable'I-Karni'l H.01.06.202009:00-11:00HALİT ÖZKAN
ISS 314Türk İslam Sanatları Tarihi09.06.202009:00-11:00NİCOLE KANÇAL FERRARİ
ISS 316İslam Medeniyet Tarihinin T. Başlıkları05.06.202014:00-16:00CENGİZ KALLEK
ISS 410Tasavvuf Tarihi13.06.202013:00-15:00OSMAN SACİD ARI
ISS 412Dinler T. : Hristiyanlık ve Çagdaş D. H.04.06.202009:00-11:00KASIM KOPUZ
ISS 413Çağdaş İslam Dünyası ve Toplumları03.06.202013:00-15:00MEHMET ALİ BÜYÜKKARA
ISS 414Çağdaş İslam Düşüncesi11.06.202013:00-15:00MEHMET ALİ BÜYÜKKARA
ISS 484History of Religion: Christianity04.06.202009:00-11:00KASIM KOPUZ
ISS 488H:el-Muvatta09.06.202013:00-15:00HALİT ÖZKAN
ITM 310Supply Chain Management09.06.202013:00-15:00GÖKÇEN ARKALI OLCAY
ITM 312International Finance06.06.202013:00-15:00MUSTAFA SAYIM
ITM 429Digital Marketing in Business28.05.202017:00-18:00MURAT ATİLAN
ITP 102Mukavemet04.06.202013:00-15:00EMRE GANİ
ITP 208Proje Etüdü ve Uygulaması07.06.202013:00-15:00EMRE GANİ
LAW 204International Law II05.06.202011:00-12:00HALİL RAHMAN BAŞARAN
LAW 209Sociology of Law02.06.202016:00-17:00MUSTAFA YAYLALI
LAW 232Business Law03.06.202011:00-13:00HÜMEYRA ZEYNEP ERDEN
LAW 412International Private Law II10.06.202015:00-17:00HÜMEYRA ZEYNEP ERDEN
LAW 416International Arbitration11.06.202010:00-11:00HALİL RAHMAN BAŞARAN
LIFE 101Life Sciences I - Chemistry11.06.202011:00-13:00MÜGE SENNAROĞLU BOSTAN
LIFE 102Life Sciences II: Biology06.06.202009:00-11:00AYŞE CEREN ÇALIKOĞLU KOYUNCU
LING 204Türkçenin Tarihsel Dilbilimi07.06.202015:00-17:00ÖZLEM DENİZ YILMAZ
LIT 204Classical Islamic Literatures II02.06.202015:00-17:00HATİCE AYNUR
LIT 304Klasik Türk Edebiyatı Tarihi05.06.202014:00-17:00BERAT AÇIL
LIT 306Modern Literary Theory and Criticism10.06.202009:00-11:00ŞİMA BEGÜM İMŞİR
MAT 100İşletmeler için Matematik11.06.202013:00-15:00FEYZA MERVE HAFIZOĞLU
MAT 104Matematik 2 - İntegral11.06.202015:00-17:00MELİH KORKMAZ BORAL
MATH 100Mathematics for Business30.05.202013:00-15:00AYŞE SOYSAL
MATH 103Calculus I10.06.202009:00-11:00MELİH KORKMAZ BORAL
MATH 104Calculus II30.05.202011:00-13:00AYŞE SOYSAL
MATH 205Linear Algebra10.06.202013:00-15:00YANİ İSKARLATOS
MBA 557Interest-Free Banks  & Participation29.05.202014:00-16:00SELMAN ORTAKÖY
MBA 578Special Topics in Digital Marketing28.05.202017:00-18:00MURAT ATİLAN
MDB 246Üretim Süreçleri02.06.202013:00-15:00ABDÜLKERİM KAR
MDB 252İstatistik06.06.202009:00-11:00LOKMAN GÜNDÜZ
MGT 100Introduction to Business11.06.202009:00-11:00FUNDA KILIÇ
MGT 204Managerial Accounting02.06.202011:00-13:00MUSTAFA SAYIM
MGT 206Statistical Analysis13.06.202013:00-15:00GÖKÇEN ARKALI OLCAY
MGT 304Money and Banking12.06.202015:00-17:00LOKMAN GÜNDÜZ
MGT 308Organization Theory05.06.202014:00-16:00ERKAN ERDEMİR
MGT 332Management Information Systems07.06.202013:00-15:00FEYZA MERVE HAFIZOĞLU
MGT 438Interest-Free Banks  & Participation29.05.202014:00-16:00SELMAN ORTAKÖY
MGT 474Big Data, Tools and Technologies01.06.202018:30-21:30ŞABAN DALAMAN
MGT 527Türk Bankacılık Sistemi30.05.202016:00-17:00TURGAY GEÇER
MIM 102 01Tasarım Atölyesi II05.06.202009:00-13:00İMRE ÖZBEK EREN
MIM 102 02Tasarım Atölyesi II05.06.202009:00-13:00EVRİM DÜZENLİ
MIM 102 03Tasarım Atölyesi II05.06.202009:00-13:00ASLIHAN ECE PAKÖZ
MIM 206Malzeme ve Teknoloji II28.05.202015:00-17:00İMRE ÖZBEK EREN
ODP 201Davranış Bilimleri29.05.202014:00-16:00ZEYNEP DOĞUSAN
ODP 202 01/02Meslek Etiği28.05.202016:00-17:00HASİBE SENA AKKIŞLA
ODP 202 03/04Meslek Etiği28.05.202016:00-17:00NERMİN BİLİCİ
ODP 203İş Sağlığı ve Güvenliği08.06.202009:00-11:00İSMAİL ÖZEN
ODP 204İlk Yardım08.06.202016:00-17:00BİLGE KONAŞOĞLU
ODP 207Halkla İlişkiler08.06.202013:00-15:00ÖZLEM MÜTEVELLİOĞLU BEKKİ
PERS 101Persian I12.06.202015:00-17:00MUHAMMED ABDULMECİD
PHIL 102Modern Logic30.05.202009:00-11:00SİNEM ELKATİP HATİPOĞLU
PHIL 225Arabic11.06.202009:00-11:00ABDULKADER BADLAH
PHIL 301Islamic Thought05.06.202009:00-11:00KASIM KOPUZ
PHYS 103Physics I - Mechanics and Dynamics02.06.202011:00-13:00GÜLEN GREENVOOD
PHYS 104Physics II03.06.202011:00-13:00GÜLEN GREENVOOD
POLS 202International Relations02.06.202011:00-13:00KADİR TEMİZ
POLS 208Constitutional Politics30.05.202009:00-11:00ERGUN ÖZBUDUN
POLS 220Micro Economics29.05.202014:00-16:00LAZARE CEM BEHAR
POLS 308Comparative Political Systems13.06.202009:00-11:00MEHMET AKİF KAYAPINAR
POLS 319Classical Islamic Political Thought31.05.202011:00-13:00MEHMET AKİF KAYAPINAR
POLS 437Special Topics in Political Science28.05.202011:00-13:00ALİ REZAİ HODAİ
POLS 441Europe and Islam12.06.202015:00-17:00ABDULLAHIL AHSAN
PSI 252Yaşam Boyu Gelişimsel Psikoloji10.06.202013:00-15:00GÜLAY KALKAN
PSY 212Social Psychology04.06.202011:00-13:00SAMI ANIS ABUHAMDEH
PSY 315Social Cognition30.05.202013:00-15:00İBRAHİM ŞENAY
PSY 373Selected Topics in Psy. 503.06.202009:00-11:00SAMI ANIS ABUHAMDEH
PSY 414History and Systems in Psychology02.06.202009:00-11:00SAMI ANIS ABUHAMDEH
PSY 462Psychology of Language04.06.202011:00-13:00İBRAHİM ŞENAY
PSY 534Tanısal Görüşme ve Teknik.-II03.06.202011:00-13:00FATMA IŞIL BİLİCAN YURTERİ
RUS 101Russian I13.06.202011:00-13:00NİGAR ÇOBANOĞLU
RUS 102Russian II07.06.202011:00-13:00NİGAR ÇOBANOĞLU
SOC 230Sociology of Work and Organizations09.06.202011:00-13:00HIZIR MURAT KÖSE
SOC 242Urban Sociology10.06.202013:00-15:00EDA YÜCESOY
SOC 268Sociology of Law02.06.202016:00-17:00MUSTAFA YAYLALI
SOC 312Social Psychology04.06.202011:00-13:00SAMI ANIS ABUHAMDEH
SOC 332Social Theory II: Contemporary Sociology08.06.202013:00-15:00MESUT YEĞEN
SOC 334Social Change and Modernization29.05.202009:00-11:00FERHAT KENTEL
SOP 106Türkiye'nin Toplumsal Yapısı02.06.202015:00-17:00ZEYNEP DOĞUSAN
SOP 204Sosyal Kalkınma ve Sosyal Hizmet13.06.202015:00-17:00ZEYNEP DOĞUSAN
SOP 206Sosyal Hizmet Görüşme İlke ve Teknikleri05.06.202011:00-12:00RUŞEN AYATA
SOP 210Sağlık Sosyolojisi06.06.202015:00-17:00ZEYNEP DOĞUSAN
SYS 208Anayasa Siyaseti09.06.202015:00-17:00SERAP YAZICI
SYS 220Mikroekonomi30.05.202013:00-15:00LAZARE CEM BEHAR
SYS 308Karşılaştırmalı Siyasal Sistemler06.06.202013:00-15:00MEHMET AKİF KAYAPINAR
SYS 339Çağdaş İslam Siyaset Düşüncesi02.06.202015:00-17:00İSMAİL KARA
UNI 100 01Exploring Istanbul (Turkish)28.05.202011:00-13:00YUNUS UĞUR
UNI 100 02Exploring Istanbul (English)12.06.202015:00-17:00EDA YÜCESOY, HALE SİNİRLİOĞLU
UNI 117Understanding Society and Culture04.06.202009:00-11:00FERHAT KENTEL
UNI 201Formations of Modern Turkey I13.06.202013:00-15:00ABDULHAMİT KIRMIZI
UNI 202 01/03Formations of Modern Turkey II (Turkish)01.06.202013:00-15:00COŞKUN ÇAKIR
UNI 202 02Formations of Modern Turkey II (Turkish)01.06.202011:00-13:00GÖKHAN ÇETİNSAYA
UNI 202 04Formations of Modern Turkey II (English)01.06.202011:00-13:00KADİR TEMİZ
UNI 203Understanding Science and Technology07.06.202009:00-11:00ENSAR GÜL
UNI 207Understanding Religion11.06.202013:00-15:00KASIM KOPUZ, NURULLAH ARDIÇ
UNI 211Understanding Art31.05.202015:00-17:00NİCOLE KANÇAL FERRARİ
UNI 221World Civ.&Glo. Encounters Until 1300 CE09.06.202015:00-17:00ABDULLAHIL AHSAN
UNI 222 01World Civ&Glo Enc.Since 1300 CE (Sec I)08.06.202009:00-11:00ABDULLAHIL AHSAN
UNI 222 02World Civ&Glo Enc.Since 1300 CE (Sec II)08.06.202011:00-13:00FİKRİYE KARAMAN
UNI 222 03World Civ&Glo Enc.Since 1300 CE(Sec III)08.06.202013:00-15:00AYŞEGÜL ÇİMEN
UNI 222 04World Civ&Glo Enc.Since 1300 CE (Sec IV)08.06.202015:00-17:00HÜMEYRA BOSTAN
UNI 222 05/06World Civ&Glo Enc.Since 1300 CE (Sec V-VI)08.06.202013:00-15:00AYŞE BAŞARAN
UNIM 104Modern Türkiye'nin Olş II12.06.202009:00-11:00ALİ ERKEN
UNIT 100Exploring Istanbul (Turkish)28.05.202011:00-13:00YUNUS UĞUR
UNIT 202 01/03Formations of Modern Turkey II (Turkish)01.06.202013:00-15:00COŞKUN ÇAKIR
UNIT 202 02Formations of Modern Turkey II (Turkish)01.06.202011:00-13:00GÖKHAN ÇETİNSAYA
UNIT 205Bilim ve Çevreyi Anlamak05.06.202009:00-11:00ALİM ARLI
UNIT 208Toplumsal Zihniyeti Anlamak: Bellek,04.06.202013:00-15:00ALİ BAYRAMOĞLU
UNIT 210İslam İktisadının Temel Kavramları29.05.202014:00-16:00CENGİZ KALLEK
UNIT 211Sanatı Anlamak31.05.202013:00-15:00NİCOLE KANÇAL FERRARİ
UNIT 222 02Dünya Med. ve Küresel K. II (Şube II)08.06.202011:00-13:00ONUR ÖNER
YBS 202Yönetim Bilişim Sistemleri09.06.202011:00-13:00FEYZA MERVE HAFIZOĞLU
YBS 302Veritabanı Yönetim Sistemleri29.05.202009:00-11:00MASOUD SHAHMANZARİ
YBS 303E-Ticaret ve E-İşletme Yönetimi07.06.202009:00-11:00AYDIN BAHRAN
YBS 460Türk Bankacılık Sistemi30.05.202016:00-17:00TURGAY GEÇER
YBS 462Tüketici Davranışları 11.06.202009:00-11:00MERAL AHU KARAGEYİM