ŞEHİR Öğrencilerinin Projelerine TÜBİTAK Desteği
1.08.2019
ŞEHİR Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü öğrencileri Nisa Sadıkoğlu ve Cihat Şanlıer’in projeleri, TÜBİTAK 2209-A programı kapsamında desteklenmeye uygun bulundu.

​İstanbul Şehir Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü 4. sınıf öğrencileri Nisa Sadıkoğlu ve Cihat Şanlıer'in projeleri, TÜBİTAK 2209-A Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Destekleme Programı kapsamında desteklenmeye uygun bulundu.

İstanbul Şehir Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü son sınıf öğrencilerinden Nisa Sadıkoğlu, "Avrupa Birliği Müzakere Sürecinin AGOS Gazetesi Üzerinden Yorumlanması: 2003-2007" başlıklı projesi ile; Cihat Şanlıer ise "Ehud Olmert Döneminde Türkiye-İsrail İlişkileri: Şalom Gazetesi" başlıklı projesi ile TÜBİTAK'tan destek görecek.

ŞEHİR Modern Türkiye Çalışmaları Merkezi'nde Asistan Öğrenci olarak da çalışan Nisa Sadıkoğlu ve Cihat Şanlıer'in proje danışmanlıklarını Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Muzaffer Şenel üstlenecek.​

​​​​​​