Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı 9 Nisan'da Tanıtılacak
klinik psikoloji yüksek lisans
1.04.2018
İstanbul Şehir Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programının 2018-2019 Güz Dönemi Başvuruları başladı. Başvuruları 30 Nisan’da sona erecek programın tanıtımı ise 9 Nisan Pazartesi günü saat 18:30’da ŞEHİR Altunizade'de gerçekleştirilecek.

​​​​​​Bu yıl üçüncü kez başvuruya açılacak olan İstanbul Şehir Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programının tanıtım günü, 9 Nisan Pazartesi günü saat 18:30'da gerçekleştirilecek. ŞEHİR Altunizade'de düzenlenecek tanıtım gününde; Klinik Psikoloji Programı öğretim üyeleri Prof. Dr. Gonca Soygüt Pekak, Doç. Dr. Zeynep Ceren Acartürk ve Dr. Öğretim Üyesi Elif Çelebi programla ilgili genel bilgilerin yanı sıra başvuru ve kabul koşulları hakkında bilgi verecek.

Klinik psikoloji alanında kuram ve uygulamanın bütünleşmesi gereğinden hareketle, akreditasyon ölçütlerini temel alan bir eğitim müfredatı çerçevesinde, bilim insanı-uygulamacı modeline dayalı klinik psikoloji uzmanları yetiştirmeyi hedefleyen programın 2018-2019 Güz Dönemi Başvuruları 30 Nisan'a kadar yapılabilecek.

Psikoloji okuyan son sınıf öğrencileri ve psikoloji bölümü mezunlarına yönelik gerçekleştirilecek yüksek lisans programı ile ilgili ön bilgi buradan alınabilir.

ŞEHİR Altunizade adresi: Kuşbakışı Caddesi No: 17/2 Altunizade-Üsküdar