ŞEHİR'den Yetişkinlere Psikolojik Destek Hizmeti
13.10.2019
İstanbul Şehir Üniversitesi Psikoloji Araştırma, Danışmanlık ve Eğitim Merkezi (ŞEHİR PADEM); psikolojik değerlendirme, danışmanlık ve psikoterapi hizmetleri sunmaya başladı.
​​​Psikolojik hizmetlere erişmek isteyen düşük ve orta gelirli yetişkinlere destek olmayı amaçlayan İstanbul Şehir Üniversitesi Psikoloji Araştırma, Danışmanlık ve Eğitim Merkezi (ŞEHİR PADEM); psikolojik değerlendirme, danışmanlık ve psikoterapi hizmetleri sunmaya başladı. 

Psikolojik danışmanlık seans ücretinin 70 TL olduğu ŞEHİR PADEM, Salı ve Pazar günleri hariç 10:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

İstanbul Şehir Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı çatısı altında kurulan ŞEHİR PADEM, erişkinlere yönelik psikolojik değerlendirme, danışmanlık ve bireysel psikoterapi hizmetleri vermeye başladı. 

Özellikle maddi sınırlılıklar nedeniyle psikolojik yardım hizmetlerine erişmekte zorlanan yetişkinlere destek olmayı amaçlayan ŞEHİR PADEM'de tüm hizmetler; İstanbul Şehir Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı'nda uzmanlık eğitimini sürdüren psikologlar tarafından sunulurken, programda eğitim veren uzman ve akademisyenlerin süpervizyonu ve Psikoloji Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Gonca Soygüt Pekak'ın denetimi ile yürütülüyor. 

Uygulamalı eğitim programına da katkı sağlaması planlanan psikoterapi görüşmelerinin, danışanların onayı ile eğitim ve araştırma amaçlı kullanılmak üzere görüntü ve ses kaydı alınıyor.

Seans ücreti 70 TL
​Psikolojik danışmanlık seans ücretinin 70 TL olduğu ŞEHİR PADEM, Salı ve Pazar günleri hariç 10:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Merkeze, padem@sehir.edu.tr adresine mail atarak ya da 0216 559 92 15 numaralı telefondan ulaşılabilir.

Detaylı bilgi ve başvuru için:

​​​