2018 - 2019 Akademik Yılı Bahar Dönemi Ders Programı
22.03.2019
2018 - 2019 Akademik Yılı Bahar Dönemi Ders Programı

​​Duyuru Tarihi: 21.01.2019​​​​​​​​

Son Güncelleme: 22.03.2019 / 09:38

Course Code

Course Name

Days

Hours​

Room

Faculty Member

ADP 102 01

Klavye Teknikleri II (Şube I)

Tuesday
Thursday

09:00-11:00
09:00-10:00

LAB BUILD 1 #27

SERHAT RAMAY

ADP 102 02

Klavye Teknikleri II (Şube II)

Tuesday
Thursday

11:00-12:00
10:00-12:00

LAB BUILD 1 #27

SERHAT RAMAY

ADP 102 03

Klavye Teknikleri II (Şube I) (İÖ)

Friday

19:00-22:00

LAB BUILD 1 #27

SERHAT RAMAY

ADP 104 01

Büro Yönetimi ve Ergonomi

Thursday

16:00-19:00

ACAD BUILD 5 #5301

BİROL ÇAKICI

ADP 104 02

Büro Yönetimi ve Ergonomi (İÖ)

Thursday

16:00-19:00

ACAD BUILD 5 #5301

BİROL ÇAKICI

ADP 106 01

Borçlar Hukuku

Tuesday
Thursday

14:00-15:00
13:00-15:00

ACAD BUILD 2 #2302

HASİBE SENA AKKIŞLA

ADP 106 02

Borçlar Hukuku (İÖ)

Monday
Tuesday

20:00-22:00
18:00-19:00

LAB BUILD 1 #112

HASİBE SENA AKKIŞLA

ADP 108 01

İdare Hukuku

Monday
Wednesday

14:00-15:00
14:00-16:00

ACAD BUILD 5 #5301

AYKUT PURDE

ADP 108 02

İdare Hukuku (İÖ)

Wednesday

18:00-21:00

LAB BUILD 1 #112

AYKUT PURDE

ADP 110 01

Medeni Usul Hukuku

Tuesday
Thursday

15:00-17:00
15:00-16:00

ACAD BUILD 1 #1301

HASİBE SENA AKKIŞLA

ADP 110 02

Medeni Usul Hukuku (İÖ)

Monday

17:00-20:00

LAB BUILD 1 #112

HASİBE SENA AKKIŞLA

ADP 200 01

Yaz Stajı

 

 

 

AYKUT PURDE

ADP 202 01

Klavye Teknikleri IV (Şube I)

Monday
Wednesday

15:00-17:00
15:00-16:00

LAB BUILD 1 #27

SERHAT RAMAY

ADP 202 02

Klavye Teknikleri IV (Şube II)

Monday
Wednesday

17:00-18:00
16:00-18:00

LAB BUILD 1 #27

SERHAT RAMAY

ADP 202 03

Klavye Teknikleri IV (Şube I) (İÖ)

Thursday

19:00-22:00

LAB BUILD 1 #27

SERHAT RAMAY

ADP 202 04

Klavye Teknikleri IV (Şube II) (İÖ)

Monday

19:00-22:00

LAB BUILD 1 #27

SERHAT RAMAY

ADP 204 01

Ceza Usul Hukuku

Monday
Tuesday

13:00-14:00
12:00-14:00

ACAD BUILD 5 #5201

TÜLAY KİTAPÇIOĞLU YÜKSEL

ADP 204 02

Ceza Usul Hukuku (İÖ)

Tuesday

16:00-19:00

LAB BUILD 1 #114

TÜLAY KİTAPÇIOĞLU YÜKSEL

ADP 206 01

Vergi Hukuku

Thursday

10:00-13:00

ACAD BUILD 4 #4201

AYKUT PURDE

ADP 206 02

Vergi Hukuku (İÖ)

Thursday

16:00-19:00

LAB BUILD 1 #112

AYKUT PURDE

ADP 208 01

Kıymetli Evrak Hukuku

Monday

11:00-13:00

ACAD BUILD 5 #5201

HASİBE SENA AKKIŞLA

ADP 208 02

Kıymetli Evrak Hukuku (İÖ)

Friday

16:00-18:00

LAB BUILD 1 #114

HASİBE SENA AKKIŞLA

ADP 210 01

Cezaevi İdaresi ve İnfaz Hukuku

Friday

14:00-16:00

LAB BUILD 1 #114

TÜLAY KİTAPÇIOĞLU YÜKSEL

ADP 210 02

Cezaevi İdaresi ve İnfaz Hukuku (İÖ)

Monday

16:00-18:00

LAB BUILD 1 #115

TÜLAY KİTAPÇIOĞLU YÜKSEL

ADP 212 01

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

Friday

16:00-18:00

LAB BUILD 1 #115

ÜMİT ORTAK

ADP 212 02

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku (İÖ)

Friday

18:00-20:00

LAB BUILD 1 #115

ÜMİT ORTAK

ADP 214 01

Muhasebe

Wednesday

11:00-14:00

ACAD BUILD 5 #5201

SERDAR ORHAN

ADP 214 02

Muhasebe (İÖ)

Wednesday

16:00-19:00

LAB BUILD 1 #115

SERDAR ORHAN

ARAB 101 01

Arabic I (Section I)

Monday
Wednesday

12:00-14:00
12:00-13:00

ACAD BUILD 5 #5103

ABDULKADER BADLAH

ARAB 101 02

Arabic I (Section II)

Tuesday
Thursday

09:00-10:00
09:00-11:00

ACAD BUILD 3 #3103

ABDURRAHMAN HARAŞOĞLU

ARCH 101

Design Studio I

Monday
Thursday

09:00-13:00

CONF HALL BUILD #140

HALE SİNİRLİOĞLU

ARCH 102

Design Studio II

Monday
Thursday

09:00-13:00

CONF HALL BUILD #140

CEMİLE SANEM ERSİNE

ARCH 103

Communications I

Tuesday

13:00-17:00

CONF HALL BUILD #140

CEMİLE SANEM ERSİNE

ARCH 104

Communications II

Tuesday

09:00-13:00

CONF HALL BUILD #140

HALE SİNİRLİOĞLU

ARCH 106

Introduction to Architecture I

Wednesday

13:00-16:00

ACAD BUILD 3 #3102

HALE SİNİRLİOĞLU

BGM 501

Kriptolojiye Giriş

Thursday

18:30-21:30

SEHIR ALTUNIZADE #010

ORHUN KARA

BGM 502

Siber Güvenliğe Giriş

Monday

18:30-21:30

SEHIR ALTUNIZADE #010

NECATİ ERSEN ŞİŞECİ

BGM 532

Zararlı Yazılım Analizi

Friday

18:30-21:30

SEHIR ALTUNIZADE #020

İSMAİL MERİÇ CAN UYGAN

BGM 534

Ağ Trafik Analizi

Tuesday

18:30-21:30

SEHIR ALTUNIZADE #020

NECATİ ERSEN ŞİŞECİ

BGM 540

Kriptografik Protokoller

Thursday

18:30-21:30

SEHIR ALTUNIZADE #020

İSA SERTKAYA

BGM 555

Kablosuz Ağlarda Güvenlik ve Mahrem.

Wednesday

18:30-21:30

SEHIR ALTUNIZADE #020

MUHAMMED ALİ BİNGÖL

BGM 558

Akıllı Kart Uygulamaları

Monday

18:30-21:30

SEHIR ALTUNIZADE #020

ERCAN ÖLÇER

BGM 576

Yazılım Test ve Kal. Değer. Teknik.

Friday

18:30-21:30

SEHIR ALTUNIZADE #010

SAVAŞ ÖZTÜRK

BGM 590

Proje Dersi

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

BGM 591

Seminer Dersi

Tuesday

19:00-21:00

SEHIR ALTUNIZADE #010

ENSAR GÜL

BGM 599

Yüksek Lisans Tezi

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

BIL 101 01

Bilgi Teknolojileri

Friday

10:00-12:00

LAB BUILD 1 #26

EMRE CERAN

BIL 101 02

Bilgi Teknolojileri

Friday

14:00-16:00

LAB BUILD 1 #25

MERVE POLAT

BIO 101

Genel Biyoloji

Thursday

10:00-13:00

ACAD BUILD 6 #6201

AYŞE CEREN ÇALIKOĞLU KOYUNCU

BPP 102 01

Nesne Tabanlı Programlama II (Şube I)

Wednesday

14:00-18:00

LAB BUILD 1 #26

KADİR UCUN

BPP 102 02

Nesne Tabanlı Programlama II (Şube II)

Wednesday

09:00-13:00

LAB BUILD 1 #26

KADİR UCUN

BPP 104 01

Veri Tabanı Temelleri (Şube I)

Thursday

09:00-13:00

LAB BUILD 1 #26

MERVE POLAT

BPP 104 02

Veri Tabanı Temelleri (Şube II)

Thursday

14:00-18:00

LAB BUILD 1 #26

MERVE POLAT

BPP 106 01

Web Tasarımın Temelleri (Şube I)

Monday
Tuesday

11:00-13:00
12:00-13:00

LAB BUILD 1 #27

EMRE CERAN

BPP 106 02

Web Tasarımın Temelleri (Şube II)

Friday

14:00-17:00

LAB BUILD 1 #26

EMRE CERAN

BPP 108

Mesleki Matematik

Tuesday

14:00-17:00

ACAD BUILD 6 #6203

EMRE CERAN

BPP 200 01

Yaz Stajı

 

 

 

MERVE POLAT

BPP 202 01

Görsel Programlama II

Wednesday

12:00-16:00

LAB BUILD 1 #25

ZEKİ ERES

BPP 202 02

Görsel Programlama II (İÖ)

Wednesday

18:00-22:00

LAB BUILD 1 #26

ZEKİ ERES

BPP 204 01

İnternet Programcılığı II

Monday

09:00-13:00

LAB BUILD 1 #26

KADİR UCUN

BPP 204 02

İnternet Programcılığı II (İÖ)

Tuesday
Thursday

20:00-22:00

LAB BUILD 1 #26

KADİR UCUN

BPP 206 01

Temel Elektronik

Tuesday

12:00-14:00

LAB BUILD 1 #114

MERVE POLAT

BPP 206 02

Temel Elektronik (İÖ)

Thursday

18:00-20:00

LAB BUILD 1 #114

MERVE POLAT

BPP 208 01

Web Projesi Yönetimi

Tuesday

16:00-19:00

LAB BUILD 1 #27

SERHAT DALGALIDERE

BPP 208 02

Web Projesi Yönetimi (İÖ)

Tuesday

16:00-19:00

LAB BUILD 1 #27

SERHAT DALGALIDERE

BPP 210 01

Mobil Programlama

Thursday

13:00-15:00

LAB BUILD 1 #25

EMRE CERAN

BPP 210 02

Mobil Programlama (İÖ)

Friday

20:00-22:00

LAB BUILD 1 #26

EMRE CERAN

CGP 102 01

Özel Eğitim II

Monday
Wednesday

14:00-15:00
12:00-14:00

ACAD BUILD 4 #4203

BİLGE KONAŞOĞLU

CGP 102 02

Özel Eğitim II (İÖ)

Wednesday

16:00-19:00

LAB BUILD 1 #114

BİLGE KONAŞOĞLU

CGP 104 01

Çocuk Gelişimi II

Friday

14:00-17:00

ACAD BUILD 4 #4203

NERMİN BİLİCİ

CGP 104 02

Çocuk Gelişimi II (İÖ)

Friday

18:00-21:00

LAB BUILD 1 #114

NERMİN BİLİCİ

CGP 106 01

Erken Çocukluk Eğt. Prog. Glş.

Wednesday

16:00-19:00

ACAD BUILD 6 #6204

NURTEN GÜNEŞ

CGP 106 02

Erken Çocukluk Eğt. Prog. Glş. (İÖ)

Wednesday

19:00-22:00

LAB BUILD 1 #114

NURTEN GÜNEŞ

CGP 108 01

Okul Öncesi Fen&Matematik Uyg (Şube I)

Monday

09:00-12:00

LAB BUILD 1 #114

NURTEN GÜNEŞ

CGP 108 02

Okul Öncesi Fen&Matematik Uyg (Şube II)

Monday

16:00-19:00

LAB BUILD 1 #114

NURTEN GÜNEŞ

CGP 108 03

Okul Öncesi Fen&Matematik Uyg (İÖ)

Monday

16:00-19:00

LAB BUILD 1 #114

NURTEN GÜNEŞ

CGP 110 01

Okul Öncesi Eğitim Kurumlarında Uyg. I

Thursday

09:00-17:00

 

BİLGE KONAŞOĞLU, NERMİN BİLİCİ, NURTEN GÜNEŞ

CGP 110 02

Okul Öncesi Eğt. Kurum. Uyg. I (İÖ)

Thursday

09:00-17:00

 

BİLGE KONAŞOĞLU, NERMİN BİLİCİ, NURTEN GÜNEŞ

CGP 202 01

Özel Eğitim Kurumlarında Uygulama

Thursday

09:00-17:00

 

BİLGE KONAŞOĞLU, NERMİN BİLİCİ, NURTEN GÜNEŞ

CGP 202 02

Özel Eğitim Kurumlarında Uygulama (İÖ)

Thursday

09:00-17:00

 

BİLGE KONAŞOĞLU, NERMİN BİLİCİ, NURTEN GÜNEŞ

CGP 204 01

Çocuk İstis. & Kor. Muhtaç Çocuklar

Monday

12:00-14:00

ACAD BUILD 4 #4203

BİLGE KONAŞOĞLU

CGP 204 02

Çocuk İstis. & Kor. Muhtaç Çocuklar (İÖ)

Monday

18:00-20:00

LAB BUILD 1 #117

BİLGE KONAŞOĞLU

CGP 206 01

Öğrenme ve Öğretme Teknikleri

Wednesday

14:00-17:00

ACAD BUILD 4 #4203

ÇİĞDEM ÜLKER

CGP 206 02

Öğrenme ve Öğretme Teknikleri (İÖ)

Wednesday

17:00-20:00

LAB BUILD 1 #117

ÇİĞDEM ÜLKER

CGP 208 01

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Tuesday

12:00-15:00

ACAD BUILD 4 #4203

NERMİN BİLİCİ

CGP 208 02

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları  (İÖ)

Tuesday

19:00-22:00

LAB BUILD 1 #117

NERMİN BİLİCİ

CGP 210 01

Aile Eğitimi

Tuesday

16:00-18:00

ACAD BUILD 5 #5204

NERMİN BİLİCİ

CGP 210 02

Aile Eğitimi (İÖ)

Tuesday

16:00-18:00

ACAD BUILD 5 #5204

NERMİN BİLİCİ

CGP 214 01

Okul Öncesi Okuma Yazma Etk.

Wednesday

10:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5204

NURTEN GÜNEŞ

CGP 214 02

Okul Öncesi Okuma Yazma Etk. (İÖ)

Monday

20:00-22:00

LAB BUILD 1 #117

NURTEN GÜNEŞ

CS 200

Summer Practice I

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

CS 202

Advanced Algorithms

Monday
Wednesday

10:00-11:00
09:00-11:00

ACAD BUILD 5 #5301

MEHMET BAYSAN

CS 240

Exploratory Data Analysis

Tuesday
Thursday

13:00-14:00
12:00-14:00

ACAD BUILD 2 #2301

BARIŞ ARSLAN

CS 300

Summer Practice II

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

CS 340

Computer Systems

Tuesday
Thursday

15:00-16:00
15:00-17:00

ACAD BUILD 3 #3301

AHMET BULUT

CS 350

Database Systems

Tuesday
Thursday

10:00-12:00
11:00-12:00

ACAD BUILD 2 #2301

ALİ ÇAKMAK

CS 352

Operating Systems

Wednesday
Thursday

16:00-17:00
09:00-11:00

ACAD BUILD 2 #2301

ENSAR GÜL

CS 364

Computer Networks

Monday
Wednesday

15:00-17:00
15:00-16:00

ACAD BUILD 2 #2301

MEHMET BAYSAN

CTV 202

Advanced Photography

Thursday

13:00-17:00

ACAD BUILD 5 #5101

ELİF GÜLEN

CTV 204

Screenwriting

Wednesday

14:00-17:00

ACAD BUILD 5 #5101

NEZİH ERDOĞAN

CTV 206

History of Cinema

Monday

14:00-17:00

ACAD BUILD 5 #5101

CANAN BALAN

CTV 208

Sociology of Media

Friday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5101

EBRU KAYAALP

CTV 212

Editing

Tuesday

14:00-17:00

LAB BUILD 1 #25

ASYA LEMAN SANİTÜRK

CTV 214

Film Sound

Tuesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5101

YALIN ÖZGENCİL

CTV 306

Ethnography in/of Media

Tuesday
Thursday

12:00-14:00
12:00-13:00

ACAD BUILD 5 #5102

EBRU KAYAALP

CTV 310

Film Production

Monday

09:00-13:00

LAB BUILD 1 #Photo studio

EMEK GÜL

CTV 322

Brand Management

Thursday

14:00-17:00

ACAD BUILD 5 #5203

UĞUR CEVDET PANAYIRCI

CTV 326

Short Film Theory and Practice

Friday

14:00-17:00

ACAD BUILD 5 #5101

AYÇA ÖZTÜRK

CTV 344

Intercultural Communication

Thursday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5203

SELVA ERSÖZ KARAKULAKOĞLU

CTV 401

Graduation Project

 

 

 

ÖZGE ÖZYILMAZ YILDIZCAN

CTV 402

Senior Graduation Project

 

 

 

ÖZGE ÖZYILMAZ YILDIZCAN

CTV 404

World Cinema

Tuesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5102

AYÇA ÖZTÜRK

CTV 406

New Ways of Seeing

Wednesday

10:00-13:00

ACAD BUILD 5 #5102

CANAN BALAN

CULT 545

Tragedy and Tragic Vision in Modern

Wednesday

14:00-17:00

ACAD BUILD KEMAL KARPAT #B016

MEHMET FATİH USLU

CULT 550

Ottoman Book Culture

Thursday

10:00-13:00

ACAD BUILD 6 #6028

BERAT AÇIL

CULT 552

Science, Culture and Power

Wednesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5001

EBRU KAYAALP

CULT 554

Cinema and Consciousness

Tuesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 6 #6028

CANAN BALAN

CULT 556

The Debates on Lang. and Lit. Pol.

Wednesday

12:00-15:00

ACAD BUILD 5 #5001

HAVVA HALE SERT

CULT 599

MA Thesis

 

 

 

BERAT AÇIL

ECE 512

Information Theory

Friday

14:00-17:00

ACAD BUILD 5 #5203

OĞUZ KUCUR

ECE 541

Nano and Micro Electro Mech. Sys.

Thursday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5101

KAŞİF TEKER

ECE 555

Advanced Embedded System Design

Tuesday

15:00-18:00

LAB BUILD 1 #111

İHSAN ÇİÇEK

ECE 575

Big Data Analysis

Monday

09:00-12:00

ACAD BUILD 6 #6202

BARIŞ ARSLAN

ECE 580

Networks

Monday

14:00-17:00

ACAD BUILD 5 #5102

AHMET BULUT

ECE 595

Master Project

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

ECE 599

Master Thesis

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

ECON 202

Microeconomics

Tuesday
Thursday

17:00-19:00
17:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4302

LAZARE CEM BEHAR

ECON 309

Managerial Economics

Friday

14:00-17:00

ACAD BUILD 4 #4301

HALDUN EVRENK

ECONFIN 503

Macroeconomics and International Trade

Friday

19:00-22:00

ACAD BUILD 2 #2302

AHMET FARUK AYSAN

ECONFIN 520

Corporate Finance

Saturday

09:00-12:00

Bilim Sanat Vakfı

LOKMAN GÜNDÜZ

ECONFIN 522

Decision Models for Economics&Fin.

Saturday

13:00-16:00

ACAD BUILD 5 #5301

HALDUN EVRENK

ECONFIN 528

Portfolio Management

Monday

19:00-22:00

ACAD BUILD 2 #2302

KAZIM DAĞHAN GÖKÇE

EE 200

Summer Practice I

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

EE 201

Circuit Analysis

Monday
Tuesday

09:00-10:00
09:00-11:00

ACAD BUILD 5 #5301

GÖKHAN BORA ESMER

EE 300

Summer Practice II

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

EE 302

Microelectronic Circuit Design

Monday
Tuesday

10:00-11:00
09:00-11:00

ACAD BUILD 6 #6104

İHSAN ÇİÇEK

EE 302 L

Microelectronic Circuit Design (Lab)

Thursday

17:00-19:00

LAB BUILD #Elect.Lab

ASSİSTANT

EE 321

Electromagnetics

Tuesday
Thursday

15:00-17:00
16:00-17:00

ACAD BUILD 6 #6201

CÜNEYT UTKU

EE 332

Microprocessors

Monday
Wednesday

15:00-17:00
15:00-16:00

ACAD BUILD 5 #5202

AZADEH DIDARI

EECS 202

Basic Digital Com. with Network

Friday

09:00-12:00

ACAD BUILD 2 #2301

TANSAL GÜÇLÜOĞLU

EECS 202 L

Basic Digital Com. with Network (Lab)

Wednesday

17:00-19:00

LAB BUILD #Elect.Lab

ASSİSTANT

EECS 216

Signals and Systems

Friday

14:00-17:00

ACAD BUILD 4 #4101

AHMET ADEMOĞLU

EECS 216 P

Signal and Systems (Practice)

Friday

17:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4101

ASSİSTANT

EECS 218

Digital Logic Design

Monday
Wednesday

11:00-13:00
12:00-13:00

ACAD BUILD 5 #5301

AZADEH DIDARI

EECS 403

Digital Circuit Design

Tuesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 4 #4201

MUSTAFA AKTAN

EECS 415

Digital Signal Processing

Tuesday
Wednesday

13:00-14:00
09:00-11:00

ACAD BUILD 4 #4201

CÜNEYT UTKU

EECS 416

Image and Video Processing

Monday
Wednesday

11:00-13:00
12:00-13:00

ACAD BUILD 4 #4201

ERTUĞRUL ÇETİNSOY

EECS 418

Information Theory

Friday

14:00-17:00

ACAD BUILD 5 #5203

OĞUZ KUCUR

EECS 436

Embedded Sytem Design

Thursday

13:00-16:00

ACAD BUILD 4 #4203

BETÜL DEMİRÖZ

EECS 441

Nano and Micro Electro Mechanical System

Thursday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5101

KAŞİF TEKER

EKON 202

Mikro Ekonomi

Tuesday
Thursday

14:00-15:00
14:00-16:00

ACAD BUILD 5 #5301

LAZARE CEM BEHAR

EM 200

Staj Dersi I

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

EM 210

Ekonomiye Giriş

Tuesday
Thursday

14:00-15:00
14:00-16:00

ACAD BUILD 5 #5301

LAZARE CEM BEHAR

EM 306

Maliyet Muhasebesi

Thursday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5102

YAKUP SELVİ

EM 316

Mühendislik Ekonomisi

Tuesday
Thursday

12:00-14:00

ACAD BUILD 5 #5105

ADNAN DOVAN

EM 322

Yöneylem Araştırması II

Monday
Tuesday

09:00-11:00

ACAD BUILD 5 #5105

MEHMET ALİ ERGÜN

EM 344

Üretim Sistemleri Tasarım ve Analizi

Wednesday
Friday

09:00-11:00

ACAD BUILD 5 #5104

SELİM ZAİM

EM 433

Kalite Mühendisliği ve Güvenirlik

Monday

14:00-17:00

ACAD BUILD 3 #3108

SEYFULLAH SEFER

ENG 101

English I

Monday
Wednesday

11:00-12:00
10:00-12:00

ACAD BUILD 3 #3208

AYLİN YURDACAN

ENG 102 01

English II (Sec I)

Monday
Wednesday

16:00-17:00
15:00-17:00

ACAD BUILD 3 #3103

EMRULLAH LEVENT ÇOBAN

ENG 102 02

English II (Sec II)

Monday
Wednesday

14:00-16:00
14:00-15:00

ACAD BUILD 4 #4202

EMRULLAH LEVENT ÇOBAN

ENG 102 03

English II (Sec III)

Monday
Wednesday

12:00-14:00
12:00-13:00

ACAD BUILD 3 #3208

SEZGİN DORUK

ENG 102 05

English II (Sec V)

Tuesday
Thursday

14:00-16:00
14:00-15:00

ACAD BUILD 5 #5105

EMRULLAH LEVENT ÇOBAN

ENG 102 06

English II (Sec VI)

Tuesday
Thursday

12:00-14:00
12:00-13:00

ACAD BUILD 3 #3208

AYLİN YURDACAN

ENG 201 01

English III (Sec I)

Tuesday
Thursday

09:00-10:00
09:00-11:00

ACAD BUILD 3 #3208

SEZGİN DORUK

ENG 201 02

English III (Sec II)

Tuesday
Thursday

10:00-12:00
11:00-12:00

ACAD BUILD 3 #3208

SEZGİN DORUK

ENG 201 03

English III (Sec III)

Monday
Wednesday

16:00-17:00
15:00-17:00

ACAD BUILD 5 #5105

AYLİN YURDACAN

ENG 202

English IV

Monday
Wednesday

14:00-16:00
14:00-15:00

ACAD BUILD 5 #5105

AYLİN YURDACAN

ENGM 102 01

İngilizce II (Şube 1)

Wednesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 6 #6203

ŞÜKRAN FUNDA DEMİR

ENGM 102 02

İngilizce II (Şube 2)

Tuesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 4 #4203

ŞÜKRAN FUNDA DEMİR

ENGM 102 03

İngilizce II (Şube 3)

Wednesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 4 #4203

ENGİN SEFER DÜLGER

ENGM 102 04

İngilizce II (Şube 4)

Thursday

09:00-12:00

ACAD BUILD 6 #6203

ŞÜKRAN FUNDA DEMİR

ENGM 102 05

İngilizce II (Şube 5)

Thursday

09:00-12:00

ACAD BUILD 4 #4203

ENGİN SEFER DÜLGER

ENGM 102 06

İngilizce II (Şube 6)

Monday

09:00-12:00

ACAD BUILD 6 #6203

ŞÜKRAN FUNDA DEMİR

ENGM 102 07

İngilizce II (Şube 7)

Tuesday

13:00-16:00

ACAD BUILD 4 #4204

ENGİN SEFER DÜLGER

ENGM 102 08

İngilizce II (Şube 8) (İÖ)

Tuesday

19:00-22:00

LAB BUILD 1 #114

ENGİN SEFER DÜLGER

ENGR 100 01

Computer Skills (Sec I)

Monday

11:00-13:00

LAB BUILD 1 #25

BORA AKŞAR

ENGR 100 02

Computer Skills (Sec II)

Monday

16:00-18:00

LAB BUILD 1 #25

BORA AKŞAR

ENGR 100 03

Computer Skills (Sec III)

Wednesday

12:00-14:00

LAB BUILD 1 #27

BORA AKŞAR

ENGR 100 04

Computer Skills (Sec IV)

Wednesday

16:00-18:00

LAB BUILD 1 #25

BORA AKŞAR

ENGR 100 05

Computer Skills (Sec V)

Tuesday

16:00-18:00

LAB BUILD 1 #26

BORA AKŞAR

ENGR 100 06

Computer Skills (Sec VI)

Tuesday

12:00-14:00

LAB BUILD 1 #26

BORA AKŞAR

ENGR 101 01

Introduction to Program. (Sec I)

Monday

11:00-13:00

ACAD BUILD 2 #2301

ŞABAN DALAMAN

ENGR 101 02

Introduction to Program. (Sec II)

Monday

16:00-18:00

ACAD BUILD 2 #2302

HATİCE MÜJDE AYIK

ENGR 101 P1

Introduction to Program. (Sec I)

Thursday

16:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4101

ASSİSTANT

ENGR 101 P2

Introduction to Program. (Sec II)

Friday

09:00-11:00

ACAD BUILD 5 #5204

ASSİSTANT

ENGR 101 P3

Introduction to Program. (Sec III)

Friday

11:00-13:00

ACAD BUILD 5 #5204

ASSİSTANT

ENGR 101 P4

Introduction to Program. (Sec IV)

Friday

14:00-16:00

ACAD BUILD 6 #6203

ASSİSTANT

ENGR 101 P5

Introduction to Program. (Sec V)

Friday

16:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4105

ASSİSTANT

ENGR 102

Programming Practice

Thursday

09:00-11:00

ACAD BUILD 3 #3302

ALİ ÇAKMAK

ENGR 102 P1

Programming Practice Prac (Sec I)

Thursday

16:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4202

ASSİSTANT

ENGR 102 P2

Programming Practice Prac (Sec II)

Friday

09:00-11:00

ACAD BUILD 4 #4104

ASSİSTANT

ENGR 102 P3

Programming Practice Prac (Sec III)

Friday

11:00-13:00

ACAD BUILD 4 #4104

ASSİSTANT

ENGR 102 P4

Programming Practice Prac (Sec IV)

Friday

16:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4104

ASSİSTANT

ENGR 105

Introduction to Engineering

Monday

12:00-14:00

ACAD BUILD 1 #1302

ÖMER CEBECİ

ENGR 244

Engineering Materials

Monday
Wednesday

15:00-17:00
16:00-17:00

ACAD BUILD 4 #4105

KAŞİF TEKER

ENGR 246

Manufacturing Processes

Monday
Wednesday

15:00-17:00
16:00-17:00

ACAD BUILD 5 #5104

ABDÜLKERİM KAR

ENGR 251

Probability for Engineers

Thursday

10:00-14:00

ACAD BUILD 3 #3301

ERKAN IŞIKLI

ENGR 252

Statistics for Engineers

Thursday

14:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4104

NİZAMETTİN BAYBURT

ENGR 497

Global Design Project I

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

ENGR 498

Global Design Project II

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

ENGR 500

Research Methods in Natural Sciences

Tuesday

18:30-21:30

ACAD BUILD 4 #4104

ÖMER CEBECİ

ENGR 591

Graduate Seminar

Wednesday

18:30-21:30

ACAD BUILD 4 #4104

ENSAR GÜL

FIZ 102

Fizik 2

Monday
Wednesday

11:00-13:00
11:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5105

YANİ İSKARLATOS

FIZ 102 L

Fizik 2 Lab.

Friday

16:00-18:00

LAB BUILD #Phys Lab

ASSİSTANT

FIZ 102 P

Fizik 2 Prac.

Friday

14:00-16:00

ACAD BUILD 4 #4201

ASSİSTANT

FKP 102

Video Çekim Teknikleri II

Wednesday
Thursday

12:00-14:00
14:00-16:00

LAB BUILD 1 #112

SERHAT DALGALIDERE

FKP 104

Temel Fotoğraf II

Tuesday
Thursday

13:00-15:00
13:00-14:00

LAB BUILD 1 #Photo studio

DİLRUBA KOCAIŞIK

FKP 106

Video Kurgu

Monday

15:00-18:00

LAB BUILD 1 #26

SERHAT DALGALIDERE

FKP 108

Stüdyo Fotoğrafçılığına Giriş

Tuesday

15:00-18:00

LAB BUILD 1 #Photo studio

UFUK SERİM ARSLAN

FKP 202

Video Çekim Teknikleri IV

Monday
Tuesday

12:00-14:00
11:00-12:00

LAB BUILD 1 #112

SERHAT DALGALIDERE

FKP 204

Haber Kameramanlığı

Monday
Tuesday

09:00-11:00

LAB BUILD 1 #112

SERHAT DALGALIDERE

FKP 206

Fotoğraf Okuma

Wednesday

11:00-13:00

LAB BUILD 1 #Photo studio

DİLRUBA KOCAIŞIK

FKP 208

Basın Fotoğrafçılığı

Wednesday

14:00-16:00

LAB BUILD 1 #112

DİLRUBA KOCAIŞIK

FKP 210

Kısa Film Yapımı

Tuesday
Thursday

12:00-13:00
12:00-14:00

LAB BUILD 1 #112

SERHAT DALGALIDERE

FKP 212

Fotoğraf Projesi Geliştirme

Thursday

15:00-17:00

LAB BUILD 1 #Photo studio

DİLRUBA KOCAIŞIK

FRE 101 01

French I (Section I)

Monday

13:00-16:00

ACAD BUILD 6 #6202

BERNA YILMAZ

FRE 101 02

French I (Section II)

Wednesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 6 #6104

BERNA YILMAZ

FRE 101 03

French I (Section III)

Monday

09:00-12:00

ACAD BUILD 3 #3109

NATHALIE REINS

FRE 101 04

French I (Section IV)

Monday

13:00-16:00

ACAD BUILD 3 #3109

NATHALIE REINS

FRE 102 01

French II (Section I)

Wednesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 3 #3109

NATHALIE REINS

FRE 102 02

French II (Section II)

Monday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5101

BERNA YILMAZ

FRE 201

French III

Wednesday

13:00-16:00

ACAD BUILD 5 #5104

BERNA YILMAZ

GER 101 01

German I (Section I)

Tuesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 3 #3108

GÜLSÜN GENCER

GER 101 02

German I (Section II)

Tuesday

13:00-16:00

ACAD BUILD 3 #3108

GÜLSÜN GENCER

GER 102 01

German II (Section I)

Thursday

09:00-12:00

ACAD BUILD 3 #3108

GÜLSÜN GENCER

GER 102 02

German II (Section II)

Thursday

13:00-16:00

ACAD BUILD 3 #3108

GÜLSÜN GENCER

GIR 100

İşletmeye Giriş

Monday
Wednesday

11:00-12:00
11:00-13:00

ACAD BUILD 5 #5104

FUNDA KILIÇ

GIR 204

Yönetim Muhasebesi

Tuesday
Thursday

11:00-12:00
10:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5105

MUSTAFA SAYIM

GIR 206

İstatistiksel Analiz

Tuesday
Thursday

12:00-14:00

ACAD BUILD 6 #6203
LAB BUILD 1 #27

NAGİHAN ÇÖMEZ DOLGAN

GIR 208

Yönetim ve Organizasyon

Monday
Wednesday

16:00-18:00
17:00-18:00

ACAD BUILD 6 #6201

ERKAN ERDEMİR

GRE 101

Greek I

Thursday

09:00-12:00

ACAD BUILD 6 #6104

SERDAR CİHAN GÜLEÇ

GTP 102 01

Bilgisayar Destekli Tasarım II (Şube I)

Monday

09:00-13:00

LAB BUILD 1 #24

HİLAL ECE

GTP 102 02

Bilgisayar Destekli Tasarım II (Şube II)

Monday

14:00-18:00

LAB BUILD 1 #24

HİLAL ECE

GTP 104 01

Perspektif ve Desen (Şube I)

Tuesday
Wednesday

09:00-11:00

LAB BUILD 1 #19

ERDEM GÖKTEPE

GTP 104 02

Perspektif ve Desen (Şube II)

Tuesday
Wednesday

15:00-17:00
14:00-16:00

LAB BUILD 1 #19

ERDEM GÖKTEPE

GTP 106 01

Masaüstü Yayıncılık (Şube I)

Tuesday

09:00-12:00

LAB BUILD 1 #24

ONUR AŞKIN

GTP 106 02

Masaüstü Yayıncılık (Şube II)

Tuesday

15:00-18:00

LAB BUILD 1 #24

ONUR AŞKIN

GTP 108

Reklam ve Tasarım

Thursday

12:00-14:00

ACAD BUILD 5 #5203

ERDEM GÖKTEPE

GTP 200 01

Staj

 

 

 

ONUR AŞKIN

GTP 202 01

Görsel Tasarım Uygulamaları

Thursday

14:00-18:00

LAB BUILD 1 #24

ONUR AŞKIN

GTP 202 02

Görsel Tasarım Uygulamaları (İÖ)

Thursday

18:00-22:00

LAB BUILD 1 #24

ONUR AŞKIN

GTP 204 01

İllüstrasyon II

Friday

09:00-13:00

LAB BUILD 1 #24

GÜRCAN KURT

GTP 204 02

İllüstrasyon II (İÖ)

Friday

18:00-22:00

LAB BUILD 1 #24

GÜRCAN KURT

GTP 206 01

Yayın Grafiği II

Wednesday

11:00-14:00

LAB BUILD 1 #24

ONUR AŞKIN

GTP 206 02

Yayın Grafiği II (İÖ)

Wednesday

18:00-21:00

LAB BUILD 1 #24

ONUR AŞKIN

GTP 208 01

Grafik Sanat Tarihi

Monday

15:00-17:00

LAB BUILD 1 #117

ERDEM GÖKTEPE

GTP 210 01

Baskı Teknikleri

Tuesday

11:00-13:00

LAB BUILD 1 #117

HALİL YEKİN GÜZEL

GTP 210 02

Baskı Teknikleri (İÖ)

Monday

18:00-20:00

LAB BUILD 1 #108

HALİL YEKİN GÜZEL

GTP 212 01

Grafik ve Animasyon II

Monday
Tuesday

13:00-15:00

LAB BUILD 1 #27

ERDEM GÖKTEPE

GTP 212 02

Grafik ve Animasyon II (İÖ)

Tuesday

18:00-22:00

LAB BUILD 1 #24

ERDEM GÖKTEPE

HIL 202

Bütünleşik Pazarlama İletişimi

Tuesday

10:00-13:00

ACAD BUILD 5 #5103

SELVA ERSÖZ KARAKULAKOĞLU

HIL 206

Metin Yazarlığı

Tuesday

14:00-17:00

ACAD BUILD 5 #5103

AYŞEGÜL BAŞER

HIL 220

Reklam Analizi

Friday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5103

UĞUR CEVDET PANAYIRCI

HIL 302

Marka Yönetimi

Wednesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5103

UĞUR CEVDET PANAYIRCI

HIL 304

Reklam Kampanyaları

Monday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5103

SELVA ERSÖZ KARAKULAKOĞLU

HIL 306

Araştırma Tasarımı

Friday

14:00-17:00

ACAD BUILD 5 #5103

ÖZLEM ÜSEN

HIL 319

Habercilik Uygulamalari

Thursday

14:00-17:00

ACAD BUILD 5 #5103

ASLI ÇAKIR

HIL 322

Siyasal İletişim

Monday

14:00-17:00

ACAD BUILD 5 #5103

ÖVÜNÇ MERİÇ

HIST 202

Ottoman History: Beylik to Empire

Monday
Wednesday

12:00-13:00
12:00-14:00

ACAD BUILD 6 #6103

ŞİT TUFAN BUZPINAR

HIST 204

Muslim Empires: A Concise History

Tuesday
Thursday

10:00-12:00
11:00-12:00

ACAD BUILD 6 #6103

CENGİZ KALLEK

HIST 206

History of Central Eurasia&Turkic Peop.

Monday
Wednesday

09:00-10:00
09:00-11:00

ACAD BUILD 2 #2109

KAHRAMAN ŞAKUL

HIST 301

Statistics for Social Sciences

Wednesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 5 #5302

ZÜBEYİR NİŞANCI

HIST 304

Late Ottoman History

Tuesday
Thursday

13:00-15:00
14:00-15:00

ACAD BUILD 6 #6103

ABDULHAMİT KIRMIZI

HIST 306

History of Modern Europe

Monday
Wednesday

10:00-12:00
11:00-12:00

ACAD BUILD 2 #2109

KAHRAMAN ŞAKUL

HIST 308

Ottoman Diplomatica

Friday

10:00-13:00

ACAD BUILD KEMAL KARPAT #B010

HÜMEYRA BOSTAN

HIST 316

History of Art and Architecture

Tuesday
Thursday

15:00-16:00
15:00-17:00

ACAD BUILD 6 #6103

NİCOLE KANÇAL FERRARİ

HIST 402

Contemporary Historiography

Monday
Wednesday

13:00-15:00
14:00-15:00

ACAD BUILD 6 #6103

AYŞE BAŞARAN

HIST 404

Contemporary Middle East

Monday
Thursday

16:00-17:00
12:00-14:00

ACAD BUILD 6 #6103

ŞİT TUFAN BUZPINAR

HIST 406

Senior Project

 

 

 

ENGİN AKARLI

HIST 444

Psychology, History and Memory

Tuesday
Thursday

09:00-10:00
09:00-11:00

ACAD BUILD 6 #6103

ABDULHAMİT KIRMIZI, AYŞE REYYAN BİLGE YILDIRIM

HIST 495

History Internship

 

 

 

ŞİT TUFAN BUZPINAR

HIST 514

Auto/Biography

Wednesday

10:00-13:00

ACAD BUILD 6 #6028

ABDULHAMİT KIRMIZI

HIST 534

Istanbul: Capital City of Empires

Friday

17:00-20:00

SEHIR ALTUNIZADE #B010

MEHMET GENÇ, YUNUS UĞUR

HIST 590

Graduate Seminar

Thursday

13:00-14:00

ACAD BUILD 6 #6028

ENGİN AKARLI

HIST 594

Ottoman Paleography II

Thursday

15:00-18:00

SEHIR ALTUNIZADE #B010

MEHMET GENÇ

HIST 599

MA Thesis

 

 

 

ŞİT TUFAN BUZPINAR

HIST 684

Otto./Turk Music.Trad. in Cult.Cont.

Wednesday

14:00-17:00

ACAD BUILD 6 #6028

LAZARE CEM BEHAR

HIST 690

Graduate Seminar

Thursday

13:00-14:00

ACAD BUILD 6 #6028

ENGİN AKARLI

HIST 698

PhD Qualification

 

 

 

ŞİT TUFAN BUZPINAR

HIST 699

PhD Dissertation

 

 

 

ŞİT TUFAN BUZPINAR

HTP 102

Halkla İlişkiler Yönetimi

Tuesday
Thursday

09:00-11:00
09:00-10:00

LAB BUILD 1 #117

ÖZLEM MÜTEVELLİOĞLU BEKKİ

HTP 104

Medya ve İletişim

Wednesday
Thursday

10:00-12:00
12:00-13:00

LAB BUILD 1 #114

NURCAN USTA

HTP 106

Kurumsal İletişim Yönetimi

Wednesday

13:00-16:00

LAB BUILD 1 #114

IŞILAY BALCI

HTP 108

Etkili Sunum Teknikleri

Thursday

10:00-12:00

LAB BUILD 1 #108

NURCAN USTA

HUK 101

Hukuk'a Giriş

Tuesday
Thursday

15:00-17:00
16:00-17:00

ACAD BUILD 4 #4301

HÜLYA ATLAN GÜRER

HUK 104

Medeni Hukuk II

Wednesday
Thursday

15:00-17:00
13:00-15:00

CONF HALL BUILD #151

HÜLYA ATLAN GÜRER

HUK 106 01

Anayasa Hukuku II (Sec I)

Monday
Tuesday

13:00-15:00

ACAD BUILD 3 #3301

SERAP YAZICI

HUK 106 02

Anayasa Hukuku II (Sec II)

Monday
Tuesday

13:00-15:00

ACAD BUILD 4 #4302

ERGUN ÖZBUDUN

HUK 108

Roma Hukuku

Wednesday

11:00-13:00

CONF HALL BUILD #151

FÜLYA İLÇİN GÖNENÇ

HUK 202

İdare Hukuku II

Tuesday
Thursday

10:00-11:00
09:00-11:00

ACAD BUILD 2 #2302
ACAD BUILD 5 #5302

NUR ZELİHA KAMAN

HUK 206

Ceza Hukuku Genel Hükümler II

Monday
Tuesday

11:00-13:00

CONF HALL BUILD #151

MAHMUT KOCA

HUK 208

Borçlar Hukuku II

Wednesday

09:00-11:00
13:00-15:00

CONF HALL BUILD #151

MUSTAFA AKSU

HUK 212

Genel Kamu Hukuku

Thursday
Friday

15:00-16:00
11:00-13:00

ACAD BUILD 5 #5302
ACAD BUILD 3 #3302

NİHAT BULUT

HUK 302

Medeni Usul Hukuku II

Monday
Tuesday

09:00-11:00

ACAD BUILD 3 #3302

HAMİDE ÖZDEN ÖZKAYA FERENDECİ

HUK 304

Eşya Hukuku II

Monday
Wednesday

13:00-15:00
15:00-17:00

CONF HALL BUILD #151
CONF HALL BUILD #150

MUSTAFA ALPER GÜMÜŞ

HUK 306

Ticaret Hukuku II

Thursday

11:00-15:00

ACAD BUILD 3 #3302

ŞÜKRÜ YILDIZ

HUK 308

Ceza Hukuku Özel Hükümler

Tuesday

13:00-17:00

ACAD BUILD 3 #3302

MEHMET EMİN ARTUK

HUK 310

İdari Yargılama Hukuku

Friday

14:00-17:00

ACAD BUILD 3 #3302

NUR ZELİHA KAMAN

HUK 312

Türk Hukuk Tarihi II

Thursday

16:00-18:00

CONF HALL BUILD #150

MEHMET AKMAN

HUK 328

Bilişim Hukuku

Tuesday

17:00-19:00

ACAD BUILD 1 #1301

AHMET BÜLTER

HUK 402

İcra - İflas Hukuku II

Wednesday

09:00-13:00

ACAD BUILD 3 #3302

MURAT ATALI

HUK 404

Vergi Hukuku

Thursday

15:00-18:00

ACAD BUILD 3 #3302

FATOŞ KILIÇ

HUK 406

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku II

Thursday

09:00-12:00

ACAD BUILD 2 #2302

MUSTAFA MACİT KENANOĞLU

HUK 408

Ceza Muhakemesi Hukuku II

Friday

09:00-13:00

ACAD BUILD 4 #4302

MEHMET EMİN ALŞAHİN

HUK 410

Deniz Ticaret Hukuku

Wednesday

13:00-15:00

ACAD BUILD 3 #3302

VURAL SEVEN

HUK 414

İslam Hukuku

Tuesday

15:00-17:00

ACAD BUILD 4 #4104

ÖZGÜR KAVAK

HUK 416

Miras Hukuku

Monday

15:00-17:00

ACAD BUILD 4 #4302

AHMET BÜLTER

HUK 420

Sağlık Hukuku

Wednesday

15:00-17:00

ACAD BUILD 4 #4104

FÜLYA İLÇİN GÖNENÇ

HUK 424

Adli Tıp

Tuesday

09:00-11:00

ACAD BUILD 4 #4105

FARUK AŞICIOĞLU

HUK 514

Bilişim Suçları

Monday

18:00-21:00

ACAD BUILD 4 #4001

MAHMUT KOCA

HUK 522

Hükümet Sistemleri

Tuesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4001

SERAP YAZICI

HUK 524

Türk Anayasa Tarihi

Monday

15:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4001

ERGUN ÖZBUDUN

HUK 540

İdari Sözleşmeler

Wednesday

18:00-21:00

SEHIR ALTUNIZADE #B010

NUR ZELİHA KAMAN

HUK 555

Marka Hukukunda Hükümsüzlük Davaları

Friday

18:00-21:00

SEHIR ALTUNIZADE #021

TUĞBA GÜLEŞ

HUK 570

Uluslararası Yatırım Hukuku

Tuesday

15:00-18:00

SEHIR ALTUNIZADE #010

HÜMEYRA ZEYNEP ERDEN

HUK 572

Türk Borçlar Kan. Tük. Kor. Sat. Söz.

Wednesday

18:00-21:00

SEHIR ALTUNIZADE #023

MUSTAFA ALPER GÜMÜŞ

HUK 576

Taşınmaz Mülk. kazanılma Yolları

Thursday

18:00-21:00

ACAD BUILD 4 #4001

HÜLYA ATLAN GÜRER

HUK 580

Bilişim Hukukunun Güncel Meseleleri

Monday

18:00-21:00

SEHIR ALTUNIZADE #023

AHMET BÜLTER

HUK 589

Araştırma Yönt. ,Araştırma ve Yayın Etiğ

Tuesday

18:00-21:00

SEHIR ALTUNIZADE #023

HIZIR MURAT KÖSE

HUK 590

Seminer Dersi

Thursday

17:00-18:00

SEHIR ALTUNIZADE #010

NİHAT BULUT

HUK 591

Bitirme Projesi

 

 

 

MAHMUT KOCA, MUSTAFA ALPER GÜMÜŞ

HUK 599

Tez Dersi

 

 

 

MAHMUT KOCA, MUSTAFA ALPER GÜMÜŞ

HUK 602

Demok.ve Katıl.Derinleş.Siyasal.Hak.

Monday

18:00-21:00

ACAD BUILD 3 #3001

NİHAT BULUT

HUK 610

Anayasa Yargısı

Wednesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 3 #3001

SERAP YAZICI

HUK 616

Anayasa Yapımı Politikaları

Wednesday

18:00-21:00

ACAD BUILD 3 #3001

ERGUN ÖZBUDUN

HUK 653

Sermaye Piy. Huk.ve Türk Tic. Kan.

Thursday

18:00-21:00

ACAD BUILD 3 #3001

ŞÜKRÜ YILDIZ

HUK 657

İşe İade Davalarının Hukuki Sonuçları

Tuesday

11:00-14:00

ACAD BUILD 3 #3001

MUSTAFA MACİT KENANOĞLU

HUK 658

Alacağın Devri ve Borcun Nakli

Monday

15:00-18:00

ACAD BUILD 3 #3001

MUSTAFA ALPER GÜMÜŞ

HUK 689

Araştırma Yönt. ,Araştırma ve Yayın Etiğ

Tuesday

18:00-21:00

SEHIR ALTUNIZADE #023

HIZIR MURAT KÖSE

HUK 690

Seminer Dersi

Thursday

17:00-18:00

SEHIR ALTUNIZADE #010

NİHAT BULUT

HUK 698

Doktora Yeterlik

 

 

 

MAHMUT KOCA, MUSTAFA ALPER GÜMÜŞ

HUK 699

Tez Dersi

 

 

 

MAHMUT KOCA, MUSTAFA ALPER GÜMÜŞ

IAN 503

Veri Ambarcılığı

Saturday

09:00-12:00

ACAD BUILD 4 #4301

YUSUF ASLAN

IAN 506

Uygulamalı İleri İş Analt. Yöntem.

Saturday

13:00-16:00

ACAD BUILD 4 #4301

ÖMER FARUK BEYCE

IAN 509 01

Big Data Araçları ve Teknolojileri

Friday

19:00-22:00

SEHIR ALTUNIZADE #001

ZEKERİYA BEŞİROĞLU, KUBİLAY TAŞTUTAR

IAN 509 02

Big Data Araçları ve Teknolojileri

Monday

19:00-22:00

ACAD BUILD 4 #4301

UFUK ÇAĞLAYAN

IAN 591

Bitirme Projesi

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

IAN 599

Tez

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

ICP 102

İç Mekan Tasarımı II

Wednesday

13:00-17:00

CONF HALL BUILD #140

EMİNE BANU BURKUT

ICP 104 01

Bilgisayar Destekli Tasarım I (Şube I)

Wednesday

09:00-12:00

LAB BUILD 1 #27

GÜLSÜM DAMLA AŞKIN

ICP 104 02

Bilgisayar Destekli Tasarım I (Şube II)

Tuesday

09:00-12:00

LAB BUILD 1 #26

GÜLSÜM DAMLA AŞKIN

ICP 106 01

Mekan Bilgisi I (Şube I)

Thursday

09:00-12:00

LAB BUILD 1 #19

GÜLSÜM DAMLA AŞKIN

ICP 106 02

Mekan Bilgisi I (Şube II)

Friday

09:00-12:00

LAB BUILD 1 #19

GÜLSÜM DAMLA AŞKIN

ICP 108

Yapı Teknolojileri

Monday

12:00-15:00

LAB BUILD 1 #114

BAŞAK ZENGİN

IE 200

Summer Practice I

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

IE 300

Summer Practice II

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

IE 316

Engineering Economics

Tuesday
Thursday

15:00-17:00

ACAD BUILD 4 #4103

ADNAN DOVAN

IE 321

Deterministic Models in OR

Monday
Wednesday

13:00-15:00

ACAD BUILD 6 #6201

MEHMET YASİN ULUKUŞ

IE 322

Stochastic Models in OR

Monday
Wednesday

13:00-15:00

ACAD BUILD 6 #6204

HATİCE TEKİNER MOĞULKOÇ

IE 344

Design&Analysis of Manufacturing Sys

Monday

09:00-12:00

ACAD BUILD 4 #4203

İLKER GÜÇLÜ

IE 371

Ergonomics

Tuesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 6 #6203

HÜSEYİN SELÇUK KILIÇ

IE 438

Design of Experiments

Tuesday

12:00-15:00

ACAD BUILD 5 #5101

HATİCE TEKİNER MOĞULKOÇ

IE 451

Project Management

Friday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5301

BAHADIR TUNABOYLU

IE 452

Stochastic Processes and Queueing

Thursday

12:00-15:00

ACAD BUILD 6 #6202

MEHMET YASİN ULUKUŞ

IE 462

Supply Chain Management

Friday

14:00-17:00

ACAD BUILD 5 #5301

SELİM ZAİM

IE 488

Agile Methods

Wednesday

16:00-19:00

ACAD BUILD 5 #5203

PINAR EFE

ILT 202

İletişim Kuramları

Wednesday

14:00-17:00

ACAD BUILD 6 #6203

EKMEL GEÇER

IMIM 102

Tasarım Atölyesi II

Monday
Thursday

09:00-13:00

CONF HALL BUILD #240

NAZENDE YILMAZ

IMIM 103

İletişim I

Tuesday

13:00-17:00

CONF HALL BUILD #240

SEVTAP ELMAS

IMIM 104

İletişim II

Tuesday

09:00-13:00

CONF HALL BUILD #240

ÇİĞDEM AKKAYA

IMIM 106

İç Mimarlık ve Çevre Tasarımına Giriş

Wednesday

10:00-13:00

ACAD BUILD 6 #6202

SEVTAP ELMAS

ISE 526

Stochastic Processes

Thursday

12:00-15:00

ACAD BUILD 6 #6202

MEHMET YASİN ULUKUŞ

ISE 538

Design of Experiments

Tuesday

12:00-15:00

ACAD BUILD 5 #5101

HATİCE TEKİNER MOĞULKOÇ

ISE 551

Advanced Topics in Project Management

Friday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5301

BAHADIR TUNABOYLU

ISE 552

Logistics and Supply Chain Man.

Friday

14:00-17:00

ACAD BUILD 5 #5301

SELİM ZAİM

ISE 553

Engineering Management

Wednesday

13:00-16:00

ACAD BUILD 6 #6202

BAHADIR TUNABOYLU

ISE 561

Decision Analysis

Monday

14:00-17:00

ACAD BUILD 3 #3107

MEHMET ALİ ERGÜN

ISE 595

Master Project

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

ISE 599

Master Thesis

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

ISP 102

İş Sağlığı ve Güv. Uygulama İlkeleri

Monday
Tuesday

14:00-16:00
12:00-14:00

LAB BUILD 1 #115

İSMAİL ÖZEN

ISP 104

Risk Analizi ve Değerlendirmesi

Thursday

13:00-16:00

LAB BUILD 1 #114

İSMAİL YUSUF YILDIRIM

ISP 106

Yönetim Sistemleri

Monday
Tuesday

09:00-11:00
09:00-10:00

LAB BUILD 1 #115

SEYFULLAH SEFER

ISP 108

İş Hijyeni

Wednesday

12:00-14:00

LAB BUILD 1 #115

İSMAİL ÖZEN

ISP 202

İş Güvenliği Mevzuatı II

Tuesday
Thursday

16:00-17:00
15:00-17:00

LAB BUILD 1 #115

İSMAİL ÖZEN

ISP 204

Taşıma ve Depolama

Monday
Tuesday

11:00-12:00
10:00-12:00

LAB BUILD 1 #115

SEYFULLAH SEFER

ISP 206

Etiketleme ve İşaretleme

Tuesday

14:00-16:00

LAB BUILD 1 #115

SEYFULLAH SEFER

ISP 208

Maden ve Yeraltı Yapı. İş Sağlığı Güv.

Friday

14:00-16:00

LAB BUILD 1 #115

İSMAİL YUSUF YILDIRIM

ISP 210

Kayıt ve Raporlama

Monday

12:00-14:00

LAB BUILD 1 #115

İSMAİL ÖZEN

ISP 212

Makine ve Techizat

Thursday
Friday

12:00-13:00
10:00-12:00

LAB BUILD 1 #115

İSMAİL YUSUF YILDIRIM

ISS 102 01

Kur’an-ı Kerim Tilaveti (Sec I)

Tuesday

15:00-17:00

ACAD BUILD 4 #4202

MUSTAFA ÖZEL(İslami İlim)

ISS 102 02

Kur’an-ı Kerim Tilaveti (Sec II)

Monday

17:00-19:00

ACAD BUILD 4 #4202

MUSTAFA ÖZEL(İslami İlim)

ISS 104 01

Arap Dili II (Sec I)

Monday
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday

09:00-13:00
14:00-16:00
10:00-13:00
09:00-13:00
11:00-14:00
09:00-13:00

ACAD BUILD 3 #3101

MUHAMMED RAŞİD DERŞEVİ
MAHMOUD NOUREDDIN CHABBAN
MUHAMMED ABDULMECİD
ABDURRAHMAN HARAŞOĞLU
ALİ TÜLÜ

ISS 104 02

Arap Dili II (Sec II)

Monday
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday

09:00-13:00
14:00-16:00
10:00-12:00
10:00-13:00
11:00-14:00
09:00-13:00

ACAD BUILD 3 #3102

MUHAMMED ABDULMECİD
MUHAMMED RAŞİD DERŞEVİ
MAHMOUD NOUREDDIN CHABBAN
ALİ TÜLÜ
ABDURRAHMAN HARAŞOĞLU

ISS 104 03

Arap Dili II (Sec III)

Monday
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday

09:00-11:00
14:00-16:00
10:00-13:00
09:00-13:00
11:00-13:00
09:00-12:00

ACAD BUILD 3 #3103

ABDULKADER BADLAH
MUHAMMED RAŞİD DERŞEVİ
ÖZGÜR KAVAK
ABDURRAHMAN HARAŞOĞLU
MAHMOUD NOUREDDIN CHABBAN

ISS 104 04

Arap Dili II (Sec IV)

Monday
Thursday
Friday

09:00-11:00
11:00-14:00
11:00-12:00

ACAD BUILD 3 #3107

MAHMOUD NOUREDDIN CHABBAN
ABDULKADER BADLAH
ABDURRAHMAN HARAŞOĞLU

ISS 108

Hitabet ve Mesleki Uygulama

Wednesday

17:00-18:00

ACAD BUILD 5 #5104

MUSTAFA ÖZEL(İslami İlim)

ISS 182

H:Edebu'z-Zühd ve'r-Rekaik

Thursday

15:00-17:00

ACAD BUILD 4 #4105

EYYÜP SAİD KAYA

ISS 184

H:et-Tuhfetu's-Seniyye

Friday

14:00-16:00

ACAD BUILD 5 #5104

ALİ TÜLÜ

ISS 204

Fıkhu'l-İbadat

Tuesday

09:00-11:00

ACAD BUILD 6 #6101

MEHMET BOYNUKALIN

ISS 206

el-Medhal ila Diraseti İlmi'I-Fıkh

Wednesday

11:00-13:00

ACAD BUILD 6 #6101

EYYÜP SAİD KAYA

ISS 208

İslam Düşüncesi Tarihi: Erken Dönem

Wednesday
Friday

09:00-10:00
09:00-11:00

ACAD BUILD 6 #6101

SALİH GÜNAYDIN

ISS 210

İslam Mezhepleri Tarihi

Monday
Wednesday

09:00-11:00
10:00-11:00

ACAD BUILD 6 #6101

MEHMET ALİ BÜYÜKKARA

ISS 212

İslam Tarihi : 13-20.Yüzyıl

Wednesday
Friday

15:00-16:00
14:00-16:00

ACAD BUILD 6 #6101

ABDURRAHMAN ATÇIL

ISS 216

Felsefe Tarihi

Monday
Wednesday

15:00-17:00
16:00-17:00

ACAD BUILD 5 #5204

ERDAL YILMAZ

ISS 252

Islamic History: 13th-20th Centuries

Wednesday
Friday

15:00-16:00
14:00-16:00

ACAD BUILD 6 #6101

ABDURRAHMAN ATÇIL

ISS 282

H:et-Takrib li'n-Nevevi

Thursday

12:00-14:00

ACAD BUILD 5 #5103

HALİT ÖZKAN

ISS 284

H:izharu'l-Esrar li'I-B.: M. ve irab

Thursday
Friday

09:00-11:00
11:00-13:00

ACAD BUILD 6 #6101

ALİ TÜLÜ

ISS 286

H:Klasik Mantık ve Münazara

Monday
Wednesday

13:00-15:00
14:00-15:00

ACAD BUILD 6 #6101

SALİH GÜNAYDIN

ISS 304

Kur'an-ı Kerim'in Temel Kavramları

Monday
Wednesday

13:00-15:00
13:00-14:00

ACAD BUILD 6 #6105

MUSTAFA ÖZEL(İslami İlim)

ISS 306

Usulu'I-Fıkh: Delil

Monday

11:00-13:00

ACAD BUILD 6 #6101

MEHMET BOYNUKALIN

ISS 308

Fıkhu'I-Muamelat

Tuesday
Thursday

11:00-13:00

ACAD BUILD 6 #6101

EYYÜP SAİD KAYA

ISS 310

Hadis: Eşheru'I-M. Kable'I-Karni'l H.

Tuesday
Thursday

15:00-16:00
15:00-17:00

ACAD BUILD 6 #6101

HALİT ÖZKAN

ISS 312

İslam Düşüncesi Tarihi: Razi'den Modern.

Tuesday

16:00-18:00

ACAD BUILD 6 #6101

EŞREF ALTAŞ

ISS 314

Türk İslam Sanatları Tarihi

Friday

16:00-17:00

ACAD BUILD 6 #6203

NİCOLE KANÇAL FERRARİ

ISS 316

İslam Medeniyet Tarihinin T. Başlıkları

Friday

11:00-13:00

ACAD BUILD 5 #5104

ABDURRAHMAN ATÇIL

ISS 372

Major Themes of Islamic Civilization

Friday

11:00-13:00

ACAD BUILD 5 #5104

ABDURRAHMAN ATÇIL

ISS 382

H:Muhtasaru'I-Kuduri: Muamelat

Tuesday
Thursday

09:00-10:00
09:00-11:00

ACAD BUILD 5 #5104

EYYÜP SAİD KAYA

ISS 384

H: Mebahis fi Usuli'd-Din: Mutun Muhtara

Wednesday
Friday

15:00-16:00
14:00-16:00

ACAD BUILD 4 #4105

SALİH GÜNAYDIN

ISS 404

Fıkhu'I-Ukubat ve's-Siyer

Tuesday
Thursday

09:00-10:00
09:00-11:00

ACAD BUILD 5 #5201

ÖZGÜR KAVAK

ISS 405

Güncel Kelam Problemleri

Monday

09:00-11:00

ACAD BUILD 6 #6105

SALİH GÜNAYDIN

ISS 408

Türk İslam Edebiyatı

Friday

10:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5201

BETÜL SİNAN NİZAM

ISS 410

Tasavvuf Tarihi

Tuesday

13:00-16:00

ACAD BUILD 5 #5104

OSMAN SACİD ARI

ISS 412

Dinler T. : Hristiyanlık ve Çagdaş D. H.

Wednesday
Friday

09:00-11:00
09:00-10:00

ACAD BUILD 5 #5201

KASIM KOPUZ

ISS 414

Çağdaş İslam Düşüncesi

Wednesday

12:00-14:00

ACAD BUILD 5 #5101

MEHMET ALİ BÜYÜKKARA

ISS 416

Din Felsefesi

Monday
Wednesday

15:00-17:00
16:00-17:00

ACAD BUILD 6 #6104

YASİN RAMAZAN BAŞARAN

ISS 418

Bitirme Ödevi

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

ISS 442

Manevi Danışmanlık ve Rehberlik

Thursday

14:00-17:00

ACAD BUILD 6 #6105

AYŞE KAYA GÖKTEPE

ISS 484

History of Religion: Christianity

Wednesday
Friday

09:00-11:00
09:00-10:00

ACAD BUILD 5 #5201

KASIM KOPUZ

ISS 486

Philosophy of Religion

Monday
Wednesday

15:00-17:00
16:00-17:00

ACAD BUILD 6 #6104

YASİN RAMAZAN BAŞARAN

ISS 488

H:el-Muvatta

Tuesday
Thursday

10:00-12:00
11:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5201

HALİT ÖZKAN

ISS 490

H:Kıraat Havle't-Tefsir bi'd-Diraye

Wednesday
Friday

14:00-16:00

ACAD BUILD 5 #5201

MUSTAFA ÖZEL(İslami İlim),
ABDURRAHMAN HARAŞOĞLU

ISS 502

Sünnet ve İslami İlimler

Tuesday

18:00-21:00

ACAD BUILD 7 #7029

HALİT ÖZKAN

ISS 522

Teşekkül Döneminde Kaynak Tartışmaları

Monday

18:00-21:00

ACAD BUILD 7 #7029

MEHMET BOYNUKALIN

ISS 536

İslam Siyaset Düşüncesi Klasikleri

Wednesday

18:00-21:00

ACAD BUILD 7 #7029

ÖZGÜR KAVAK

ISS 590

İslami İlimler Semineri

Thursday

18:00-19:00

ACAD BUILD 7 #7029

EYYÜP SAİD KAYA

ISS 599

Yüksek Lisans Tezi

 

 

 

HALİT ÖZKAN

ITM 200

Internship I

 

 

 

NAGİHAN ÇÖMEZ DOLGAN

ITM 300

Internship II

 

 

 

NAGİHAN ÇÖMEZ DOLGAN

ITM 308

International Trade Oper.

Tuesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 4 #4301

CANDAN KARLITEKİN

ITM 310

Supply Chain Management

Tuesday

12:00-15:00

ACAD BUILD 4 #4301

GÖKÇEN ARKALI OLCAY

ITM 312

International Finance

Monday
Wednesday

15:00-17:00
16:00-17:00

ACAD BUILD 1 #1302

MUSTAFA SAYIM

ITM 406

Global Business Strategy

Monday
Wednesday

11:00-12:00
10:00-12:00

ACAD BUILD 1 #1302

ANIL DİVARCI ÇAKMAKLI

ITM 413

International Business Comm.

Thursday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5203

SELVA ERSÖZ KARAKULAKOĞLU

ITM 417

Brand Management

Thursday

14:00-17:00

ACAD BUILD 5 #5203

UĞUR CEVDET PANAYIRCI

ITM 422

Managerial Decision Making

Saturday

13:00-16:00

ACAD BUILD 5 #5301

HALDUN EVRENK

ITM 429

Digital Marketing in Business

Tuesday

16:00-19:00

ACAD BUILD 3 #3301

MURAT ATILAN

ITM 431

Special Topics in Marketing Man. I

Tuesday

19:00-22:00

ACAD BUILD 2 #2302

BORA ALÇI

ITP 102

Mukavemet

Thursday
Friday

09:00-11:00
09:00-10:00

LAB BUILD 1 #112

EMRE GANİ

ITP 104

Yapı Statiği

Wednesday
Thursday

10:00-12:00
11:00-12:00

LAB BUILD 1 #112

LEVENT YALÇIN

ITP 106

Beton Teknolojisi

Tuesday
Wednesday

09:00-11:00
09:00-10:00

LAB BUILD 1 #114

BAŞAK ZENGİN

ITP 108 01

Meslek Resmi (Şube I)

Monday

13:00-17:00

LAB BUILD 1 #19

EMİNE BANU BURKUT

ITP 108 02

Meslek Resmi (Şube II)

Thursday

13:00-17:00

LAB BUILD 1 #19

EMİNE BANU BURKUT

ITP 200

Staj

 

 

 

BAŞAK ZENGİN

ITP 202

Yapı Metrajı ve Maliyeti

Tuesday
Wednesday

14:00-15:00
14:00-16:00

LAB BUILD 1 #117

BAŞAK ZENGİN

ITP 204

Karayolu İnşaatı

Wednesday
Thursday

12:00-14:00
12:00-13:00

LAB BUILD 1 #117

LEVENT YALÇIN

ITP 206

Sistem Analizi

Thursday
Friday

14:00-16:00

LAB BUILD 1 #27

EMRE GANİ

ITP 208

Proje Etüdü ve Uygulaması

Monday
Tuesday

12:00-14:00
13:00-14:00

LAB BUILD 1 #117

EMRE GANİ

ITP 212

Şantiye Organizayonu

Thursday

16:00-18:00

LAB BUILD 1 #117

LEVENT YALÇIN