2016 - 2017 Akademik Yılı Bahar Dönemi Ders Programı
23.01.2017
2016 - 2017 Akademik Yılı Bahar Dönemi Ders Programı
​​​Son Güncelleme: 17.02.2017, 15:45

Course​​

Course Name

Day(s) Offered

Start-End Time

Classroom(s)

Faculty Member(s)

ADP 102 01

Klavye Teknikleri II (Şube I)

Monday

09:00-12:00

Güney Kampüs #G305

SERHAT RAMAY

ADP 102 02

Klavye Teknikleri II (Şube II)

Monday

12:00-15:00

Güney Kampüs #G305

SERHAT RAMAY

ADP 104

Büro Yönetimi ve Ergonomi

Wednesday Friday

12:00-14:00 14:00-15:00

Güney Kampüs #G210


ADP 106

Borçlar Hukuku

Tuesday Thursday

16:00-17:00 15:00-17:00

Güney Kampüs #G218

MURAT CAN ATAKAN

ADP 108

İdare Hukuku

Thursday

09:00-12:00

Güney Kampüs #G210

NERMİN ÖNCÜL

ADP 110

Medeni Usul Hukuku

Tuesday

11:00-14:00

Güney Kampüs #G210

ELİF KARA

ARAB 101 01

Arabic I (Section 1)

Monday Wednesday

14:00-16:00 14:00-15:00

Güney Kampüs #G105

ABDULKADER BADLAH

ARAB 101 02

Arabic I (Section 2)

Monday Wednesday

14:00-16:00 14:00-15:00

Güney Kampüs #G111

MOHAMMED ABDLMAGED

ARAB 102 01

Arabic II (Section 1)

Tuesday Thursday

14:00-16:00 14:00-15:00

Güney Kampüs #G105

SONDOS AHMED ODEH

ARAB 102 02

Arabic II (Section 2)

Tuesday Thursday

16:00-17:00 15:00-17:00

Batı Kampüs #Z005

SONDOS AHMED ODEH

ARAB 103

Arabic III

Monday Wednesday

16:00-17:00 15:00-17:00

Güney Kampüs #G105

ABDULKADER BADLAH

BGM 501

Kriptolojiye Giriş

Monday

18:30-21:30

Batı Kampüs #Z004

ORHUN KARA

BGM 502

Siber Güvenliğe Giriş

Monday

18:30-21:30

Batı Kampüs #Z003

NECATİ ERSEN ŞİŞECİ

BGM 505

Güvenli İmplementasyon ve Yan Kanal Analizi

Thursday

18:30-21:30

Batı Kampüs #Z004

GİRAY KÖMÜRCÜ

BGM 532

Zararlı Yazılım Analizi

Friday

18:30-21:30

Batı Kampüs #TB02

İSMAİL MERİÇ CAN UYGAN

BGM 534

Ağ Adli Analizi

Tuesday

19:00-22:00

Batı Kampüs #TB02

NECATİ ERSEN ŞİŞECİ

BGM 545

Biyometrik Sistemler ve Kimlik Dogrulama

Tuesday

18:30-21:30

Batı Kampüs #Z008

UMUT ULUDAĞ

BGM 549

Simetrik Şifreleme Algoritmalarının Güvenliği

Wednesday

18:30-21:30

Batı Kampüs #Z004

FERHAT KARAKOÇ

BGM 551

Güvenli Yazılım Geliştirme

Friday

18:30-21:30

Batı Kampüs #Z015

DEVRİM ÜNAL

BGM 554

Sızma Testleri ve Güvenlik Denetlemeleri-II

Monday

18:30-21:30

Batı Kampüs #TB02

FERHAT ÖZGÜR ÇATAK

BGM 558

Akıllı Kart Uygulamaları

Thursday

18:30-21:30

Batı Kampüs #Z015

ERCAN ÖLÇER

BGM 559

Büyük Veride Güvenlik ve Mahremiyet

Tuesday

18:30-21:30

Batı Kampüs #1006

MEHMET SABIR KİRAZ

BGM 570

Bilgi Teknolojileri Proje Yönetimi

Wednesday

18:30-21:30

Batı Kampüs #TB02

AHMET FATİH MUSTAÇOĞLU

BGM 574

Bilgi Güvenliği Yönetimi

Thursday

18:30-21:30

Batı Kampüs #TB02

AHMET FATİH MUSTAÇOĞLU

BGM 576

Yazılım Test ve Kalite Değerlendirme Teknikleri

Friday

18:30-21:30

Batı Kampüs #Z004

SAVAŞ ÖZTÜRK

BGM 591

Seminer Dersi

Wednesday

18:30-21:30

Batı Kampüs #1006

ENSAR GÜL

BIO 101

Genel Biyoloji

Monday

15:00-18:00

Güney Kampüs #G214

ÖMER KAAN KARAHAN

BPP 102 01

Nesne Tabanlı Programlama II (Şube I)

Monday Wednesday

12:00-14:00

Güney Kampüs #G306

NACİYE MACİT SEZİKLİ

BPP 102 02

Nesne Tabanlı Programlama II (Şube II)

Monday Wednesday

10:00-12:00 14:00-16:00

Güney Kampüs #G306

NACİYE MACİT SEZİKLİ

BPP 104 01

Veri Tabanı Temelleri (Şube I)

Tuesday Thursday

12:00-14:00

Güney Kampüs #G305

ZERRİN YILDIZ ÇAVDAR

BPP 104 02

Veri Tabanı Temelleri (Şube II)

Tuesday Thursday

14:00-16:00

Güney Kampüs #G305

ZERRİN YILDIZ ÇAVDAR

BPP 106 01

Web Tasarımın Temelleri (Şube I)

Thursday

09:00-12:00

Güney Kampüs #G305

EMRE CERAN

BPP 106 02

Web Tasarımın Temelleri (Şube II)

Friday

09:00-12:00

Güney Kampüs #G306

EMRE CERAN

BPP 108

Mesleki Matematik

Tuesday

09:00-12:00

Güney Kampüs #GB105

EMRE CERAN

CGP 102

Özel Eğitim II

Wednesday

13:00-16:00

Güney Kampüs #G215

BİLGE KONAŞOĞLU

CGP 104

Çocuk Gelişimi II

Tuesday

16:00-19:00

Güney Kampüs #G212

ONAY BUDAK

CGP 106 01

Erken Çocukluk Eğitiminde Program Geliştirme (Şube I)

Monday

10:00-13:00

Batı Kampüs #Z003

NURTEN GÜNEŞ

CGP 106 02

Erken Çocukluk Eğitiminde Program Geliştirme (Şube II)

Tuesday

12:00-15:00

Batı Kampüs #Z023

NURTEN GÜNEŞ

CGP 108 01

Okul Öncesi Dönemde Fen ve Matematik Uygulamaları (Şube I)

Tuesday

09:00-12:00

Batı Kampüs #1006

NURTEN GÜNEŞ

CGP 108 02

Okul Öncesi Dönemde Fen ve Matematik Uygulamaları (Şube II)

Monday

14:00-17:00

Batı Kampüs #1039

NURTEN GÜNEŞ

CGP 110

Okul Öncesi Eğitim Kurumlarında Uygulama I

Thursday
Friday

09:00-18:00

 

BİLGE KONAŞOĞLU, ONAY BUDAK, NURTEN GÜNEŞ

CHI 102

Chinese II

Wednesday

13:00-16:00

Batı Kampüs #Z023

GÜLMİRE BERDAŞ

CS 200

Summer Practice

 

 

 

AHMET BULUT

CS 240

Exploratory Data Analysis

Tuesday Thursday

09:00-11:00 09:00-10:00

Güney Kampüs #G215

MEHMET BAYSAN

CS 300

Summer Practice

 

 

 

AHMET BULUT

CS 340

Computer Systems

Tuesday Thursday

09:00-11:00 09:00-10:00

Güney Kampüs #G218

AHMET BULUT

CS 352

Operating Systems

Monday Wednesday

09:00-11:00 09:00-10:00

Güney Kampüs #G215

SHERVIN SHIRMOHAMMADI

CS 362

Machine Intelligence

Monday Wednesday

12:00-13:00 11:00-13:00

Güney Kampüs #G212

MEHMET SERKAN APAYDIN

CS 372

Advanced Algorithms

Tuesday Thursday

12:00-14:00 12:00-13:00

Güney Kampüs #G211

BARIŞ ARSLAN

CTV 202

Advanced Photography

Thursday

10:00-13:00

Batı Kampüs #Z023

ELİF GÜLEN

CTV 204

Screenwriting

Tuesday

10:00-13:00

Batı Kampüs Sinema Salonu

NEZİH ERDOĞAN

CTV 206

Film History and Historiography

Monday

14:00-17:00

Batı Kampüs Sinema Salonu

CANAN BALAN

CTV 208

Sociology of Media

Thursday

11:00-14:00

Batı Kampüs Sinema Salonu

EBRU KAYAALP

CTV 210

Video Production

Wednesday

13:00-16:00

Batı Kampüs Stüdyo

PEYAMİ ÇELİKCAN

CTV 212

Editing

Tuesday

13:00-16:00

Batı Kampüs Stüdyo

MUHAMMET YUSUF EMİRDAR

CTV 253

Business Communication

Tuesday

16:00-19:00

Batı Kampüs #Z010

UĞUR CEVDET PANAYIRCI

CTV 304

New Ways of Seeing

Monday

10:00-13:00

Batı Kampüs Sinema Salonu

CANAN BALAN

CTV 306

Ethnography in/of Media

Wednesday Friday

12:00-13:00 11:00-13:00

Batı Kampüs Sinema Salonu

EBRU KAYAALP

CTV 310

Film Production

Tuesday

13:00-16:00

Batı Kampüs #Z006

AYŞEGÜL KOÇ

CTV 320

Popular Culture and Media

Wednesday

09:00-12:00

Batı Kampüs #Z020

UĞUR CEVDET PANAYIRCI

CTV 335

Critical Approaches to Modern Image

Thursday

13:00-16:00

Batı Kampüs #Z006

ALKIM ALMİLA AKDAĞ SALAH

CTV 344

Intercultural Communication

Thursday

16:00-19:00

Batı Kampüs #1005

SELVA ERSÖZ KARAKULAKOĞLU

CTV 401

Graduation Project

Thursday

14:00-17:00

Batı Kampüs #Z004

ÖZGE ÖZYILMAZ YILDIZCAN

CTV 402

Senior Graduation Project

Tuesday

19:00-22:00

Batı Kampüs #1003

PEYAMİ ÇELİKCAN

CTV 404

World Cinema

Tuesday

16:00-19:00

Batı Kampüs Sinema Salonu

NEZİH ERDOĞAN

CTV 415

Filmmaking / Cinematography

Monday

10:00-13:00

Batı Kampüs #Z021

DERVİŞ ZAİMAĞAOĞLU

CTV 432

Visual Communication and Design

Friday

14:00-17:00

Batı Kampüs #Z022

ALKIM ALMİLA AKDAĞ SALAH

CTV 457

Digital Media and Culture

Wednesday

12:00-15:00

Batı Kampüs #1001

SELVA ERSÖZ KARAKULAKOĞLU

CTV 482

Special Topics in Cinema and Television II

Thursday

09:00-12:00

Batı Kampüs #1006

AYŞEGÜL KOÇ

CULT 516

Visual Culture

Tuesday

12:00-15:00

Batı Kampüs #1036

ALKIM ALMİLA AKDAĞ SALAH, AYŞEGÜL KOÇ

CULT 527

Ideology and Discourse Analysis

Tuesday

09:00-12:00

Batı Kampüs #Z015

MESUT YEĞEN

CULT 541

Early Cinema: Spectatorship and Modernity

Thursday

10:00-13:00

Batı Kampüs #1002

NEZİH ERDOĞAN

CULT 545

Tragedy and Tragic Vision in Modern Literary Culture

Tuesday

16:00-19:00

Batı Kampüs #1036

MEHMET FATİH USLU

CULT 550

Ottoman Book Culture

Monday

09:00-12:00

Batı Kampüs #Z023

BERAT AÇIL

ECE 503

mmWave IC Design

Thursday

18:00-21:00

Batı Kampüs #Z022

HÜSEYİN ŞERİF SAVCI

ECE 504

Advanced Communication Circuits

Monday

14:00-17:00

Batı Kampüs #Z006

HAKAN DOĞAN

ECE 509

Statistical Signal Processing I: Estimation Theory

Monday

10:00-13:00

Batı Kampüs #Z014

BAHATTİN METE ŞİRVANCI

ECE 513

Digital Communication System

Wednesday

10:00-13:00

Batı Kampüs #Z015

MEHMET KEMAL ÖZDEMİR

ECE 520

Software Based Startups

Wednesday
Friday

14:00-15:00
16:00-18:00

Güney Kampüs #G210

MEHMET SERKAN APAYDIN

ECE 529

Multimedia Systems

Monday

14:00-17:00

Güney Kampüs #G210

SHERVIN SHIRMOHAMMADI

ECE 541

Nano and Micro Electro Mechanical System

Thursday

09:00-12:00

Batı Kampüs #Z006

KAŞİF TEKER

ECE 567

Advanced Internet Services

Tuesday

17:00-20:00

Batı Kampüs #Z007

ENSAR GÜL

ECE 578

Data Visualization

Tuesday

15:00-18:00

Güney Kampüs #G210

BARIŞ ARSLAN

ECE 580

Networks

Thursday

13:00-16:00

Batı Kampüs #1005

AHMET BULUT

ECE 588

Agile Methods

Thursday

17:00-20:00

Batı Kampüs #1039

PINAR EFE

ECE 591

Graduate Seminar I

 

 

 

SHERVIN SHIRMOHAMMADI

ECE 591 A

Graduate Seminar I

Wednesday

13:00-14:00

Batı Kampüs Sinema Salonu

SHERVIN SHIRMOHAMMADI

ECE 591 B

Graduate Seminar I

Wednesday

13:00-14:00

Batı Kampüs Sinema Salonu

SHERVIN SHIRMOHAMMADI

ECE 599

Master Thesis

 

 

 

KAŞİF TEKER, HAKAN DOĞAN, MEHMET KEMAL ÖZDEMİR

ECON 202

Microeconomics

Tuesday Thursday

17:00-19:00 18:00-19:00

Batı Kampüs Konferans Salonu

LAZARE CEM BEHAR

EE 200

Summer Practice

 

 

 

MEHMET KEMAL ÖZDEMİR

EE 300

Summer Practice

 

 

 

MEHMET KEMAL ÖZDEMİR

EE 302

Microelectronic Circuit Design

Monday Wednesday

09:00-11:00 09:00-10:00

Güney Kampüs #G210

HAKAN DOĞAN

EE 302 L

Microelectronic Circuit Design (Lab)

Tuesday

17:00-20:00

Batı Kampüs Elektronik Laboratuvarı

ASSISTANT

EE 321

Electromagnetics

Thursday

14:00-17:00

Batı Kampüs #Z015

YANİ İSKARLATOS

EE 324

Control Systems

Tuesday

09:00-12:00

Batı Kampüs #Z006

AHMET ADEMOĞLU

EE 332

Microprocessors

Wednesday

10:00-13:00

Güney Kampüs #G215

MEHMET BARAN

EE 332 L

Microprocessors (Lab)

Monday

18:00-21:00

Batı Kampüs Elektronik Laboratuvarı

ASSISTANT

EECS 201

System Design Fundamentals

Thursday

12:00-15:00

Batı Kampüs #1004

GÖKHAN BORA ESMER

EECS 201 L

System Design Fundamentals (Lab)

Thursday

17:00-20:00

Batı Kampüs Elektronik Laboratuvarı

ASSISTANT

EECS 202

Basic Digital Communication with Network

Friday

09:00-12:00

Güney Kampüs #GB104

TANSAL GÜÇLÜOĞLU

EECS 202 L

Basic Digital Communication with Network (Lab)

Friday

17:00-20:00

Batı Kampüs Elektronik Laboratuvarı

ASSISTANT

EECS 216

Signals and Systems

Thursday

09:00-12:00

Batı Kampüs #1003

SERHAN YARKAN

EECS 216 P

Signals and Systems (Practice)

Friday

15:00-16:00

Batı Kampüs #1004

ASSISTANT

EECS 218

Digital Logic Design

Wednesday Friday

11:00-13:00 14:00-15:00

Güney Kampüs #G003

ONUR GÜZEY

EECS 403

Digital Circuit Design

Monday

11:00-14:00

Güney Kampüs #G210

MUSTAFA AKTAN

EECS 404

Communication Circuits

Monday

14:00-17:00

Batı Kampüs #Z006

HAKAN DOĞAN

EECS 415

Digital Signal Processing

Tuesday

12:00-15:00

Batı Kampüs #1004

MEHMET KEMAL ÖZDEMİR

EECS 417

Digital Communications I

Wednesday

10:00-13:00

Batı Kampüs #Z015

MEHMET KEMAL ÖZDEMİR

EECS 420

Software Based Startups

Wednesday
Friday

14:00-15:00
16:00-18:00

Güney Kampüs #G210

MEHMET SERKAN APAYDIN

EECS 428

Data Visualization

Tuesday

15:00-18:00

Güney Kampüs #G210

BARIŞ ARSLAN

EECS 429

Multimedia

Monday

14:00-17:00

Güney Kampüs #G210

SHERVIN SHIRMOHAMMADI

EECS 441

Nano and Micro Electro Mechanical System

Thursday

09:00-12:00

Batı Kampüs #Z006

KAŞİF TEKER

EECS 476

Advanced Computer Networks

Thursday

14:00-17:00

Güney Kampüs #G210

MEHMET BAYSAN

EKON 202

Mikro Ekonomi

Monday Wednesday

16:00-18:00 17:00-18:00

Güney Kampüs #GB105

ETEM HAKAN ERGEC

ENG 101

English I

Wednesday Friday

11:00-12:00 09:00-11:00

Güney Kampüs #G214

EDA SARAÇ

ENG 102 01

English II (Section 1)

Monday Wednesday

13:00-15:00 13:00-14:00

Batı Kampüs #Z020

EMRULLAH ÇOBAN

ENG 102 02

English II (Section 2)

Tuesday Thursday

11:00-12:00 11:00-13:00

Batı Kampüs #Z008

SEZGİN DORUK

ENG 102 03

English II (Section 3)

Wednesday Friday

11:00-12:00 09:00-11:00

Batı Kampüs #1001

SEZGİN DORUK

ENG 201

English III

Tuesday Thursday

09:00-11:00 09:00-10:00

Güney Kampüs #G105

EDA SARAÇ

ENG 202

English IV

Wednesday Friday

17:00-18:00 16:00-18:00

Güney Kampüs #G214

SEZGİN DORUK

ENGM 101

İngilizce I

Monday Wednesday

15:00-16:00 15:00-17:00

Batı Kampüs #1006

SEZGİN DORUK

ENGM 102 01

İngilizce II (Şube 1)

Tuesday Thursday

15:00-17:00 15:00-16:00

Batı Kampüs #Z020

EMRULLAH ÇOBAN

ENGM 102 02

İngilizce II (Şube 2)

Tuesday Thursday

15:00-16:00 15:00-17:00

Batı Kampüs #1001

SEZGİN DORUK

ENGM 102 03

İngilizce II (Şube 3)

Wednesday Friday

16:00-18:00 17:00-18:00

Güney Kampüs #G112

EDA SARAÇ

ENGM 102 04

İngilizce II (Şube 4)

Monday Tuesday

15:00-17:00 15:00-16:00

Batı Kampüs #Z022

EDA SARAÇ

ENGM 102 05

İngilizce II (Şube 5)

Wednesday Friday

14:00-16:00 16:00-17:00

Batı Kampüs #Z006

EDA SARAÇ

ENGM 102 06

İngilizce II (Şube 6)

Monday Tuesday

17:00-18:00 16:00-18:00

Batı Kampüs #Z021

SEZGİN DORUK

ENGM 201 01

İngilizce III (Şube 1)

Tuesday Thursday

17:00-18:00 16:00-18:00

Güney Kampüs #G105

EDA SARAÇ

ENGM 201 02

İngilizce III (Şube 2)

Monday Wednesday

16:00-18:00 16:00-17:00

Batı Kampüs #1037

EMRULLAH ÇOBAN

ENGM 202

İngilizce IV

Wednesday Friday

17:00-18:00 16:00-18:00

Güney Kampüs #G214

SEZGİN DORUK

ENGR 100 01

Computer Skills (Section 1)

Wednesday

15:00-17:00

Güney Kampüs #G305

MURAT KÜÇÜKVAR

ENGR 100 02

Computer Skills (Section 2)

Friday

16:00-18:00

Güney Kampüs #G305

MURAT KÜÇÜKVAR

ENGR 100 03

Computer Skills (Section 3)

Thursday

15:00-17:00

Güney Kampüs #G306

MURAT KÜÇÜKVAR

ENGR 100 04

Computer Skills (Section 4)

Monday

16:00-18:00

Güney Kampüs #G305

MURAT KÜÇÜKVAR

ENGR 105

Introduction to Engineering

Thursday

12:00-14:00

Güney Kampüs #G210

ÖMER CEBECİ

ENGR 211

Introduction to Programming

Monday

11:00-13:00

Batı Kampüs #TB01

ONUR GÜZEY

ENGR 211 P

Introduction to Programming (Practice)

Tuesday

12:00-14:00

Batı Kampüs #1039

ONUR GÜZEY

ENGR 212 01

Programming Practice (Section 1)

Monday

09:00-11:00

Güney Kampüs #G218

ALİ ÇAKMAK

ENGR 212 02

Programming Practice (Section 2)

Monday

11:00-13:00

Güney Kampüs #G211

ALİ ÇAKMAK

ENGR 212 P1

Programming Practice (Practice 1)

Tuesday

12:00-14:00

Batı Kampüs #1006

ASSISTANT

ENGR 212 P2

Programming Practice (Practice 2)

Wednesday

09:00-11:00

Batı Kampüs #1039

ASSISTANT

ENGR 212 P3

Programming Practice (Practice 3)

Wednesday

13:00-15:00

Batı Kampüs #1039

ASSISTANT

ENGR 212 P4

Programming Practice (Practice 4)

Monday

15:00-17:00

Batı Kampüs #TB02

ASSISTANT

ENGR 244

Engineering Materials

Wednesday Friday

11:00-13:00 14:00-15:00

Batı Kampüs #1004

KAŞİF TEKER

ENGR 246

Manufacturing Processes

Wednesday Friday

11:00-13:00 14:00-15:00

Batı Kampüs #TB02

ABDÜLKERİM KAR

ENGR 251

Probability for Engineers

Monday Wednesday

15:00-17:00

Güney Kampüs #G307

HATİCE TEKİNER MOĞULKOÇ

ENGR 252

Statistics for Engineers

Tuesday Thursday

14:00-16:00

Batı Kampüs #TB01

BAHATTİN METE ŞİRVANCI

ENGR 497 01

Global Design Project I (Section 1)

Friday

09:00-11:00

Batı Kampüs #TB02

MURAT KÜÇÜKVAR

ENGR 497 02

Global Design Project I (Section 2)

Friday

09:00-11:00

Güney Kampüs #G210

MEHMET BAYSAN

ENGR 497 03

Global Design Project I (Section 3)

Friday

09:00-11:00

Batı Kampüs #1039

ENSAR GÜL

ENGR 498 01

Global Design Project II (Section 1)

Friday

09:00-11:00

Batı Kampüs #TB02

MURAT KÜÇÜKVAR

ENGR 498 02

Global Design Project II (Section II)

Friday

09:00-11:00

Batı Kampüs #TB01

MEHMET SERKAN APAYDIN

ENGR 498 03

Global Design Project II (Section 3)

Friday

09:00-11:00

Batı Kampüs #1039

ENSAR GÜL

ENGR 500

Research Methods in Natural Science

Tuesday

12:00-15:00

Batı Kampüs #Z007

MURAT KÜÇÜKVAR

FIZ 102

Fizik II

Tuesday Thursday

09:00-11:00 09:00-10:00

Batı Kampüs #Z012

ZEYNEP ŞİŞMAN

FIZ 102 P

Fizik II (Pratik)

Thursday

11:00-13:00

Batı Kampüs #Z012

ZEYNEP ŞİŞMAN

FIZ 102L

Fizik 2 Laboratuvar

Friday

14:00-15:30

Güney Kampüs Fizik Laboratuvarı

ZEYNEP ŞİŞMAN

FKP 102

Video Çekim Teknikleri II

Tuesday Thursday

14:00-16:00

Güney Kampüs #G214

SERHAT DALGALIDERE

FKP 104

Temel Fotoğraf II

Wednesday

12:00-15:00

Güney Kampüs #G214

DİLRUBA KOCAIŞIK

FKP 106

Video Kurgu

Tuesday

09:00-12:00

Güney Kampüs #G305

SERHAT DALGALIDERE

FKP 108

Sanat Tarihi

Tuesday Thursday

12:00-14:00 12:00-13:00

Güney Kampüs #G214


FRE 101 01

French I (Section 1)

Wednesday

15:00-18:00

Batı Kampüs #1001

BERNA YILMAZ

FRE 101 02

French I (Section 2)

Monday

15:00-18:00

Batı Kampüs #1001

BERNA YILMAZ

FRE 101 03

French I (Section 3)

Monday

12:00-15:00

Batı Kampüs #1037

BERNA YILMAZ

FRE 101 04

French I (Section 4)

Monday

10:00-13:00

Batı Kampüs #1001

NATHALIE REINS

FRE 102

French II

Wednesday

12:00-15:00

Batı Kampüs #1037

BERNA YILMAZ

FRE 201

French III

Monday

14:00-17:00

Batı Kampüs #Z023

NATHALIE REINS

GER 101 01

German I (Section 1)

Monday Wednesday

17:00-18:00 16:00-18:00

Batı Kampüs #Z023

GÜLSÜN GENCER

GER 101 02

German I (Section 2)

Tuesday Thursday

17:00-18:00 16:00-18:00

Batı Kampüs #Z023

GÜLSÜN GENCER

GER 102 01

German II (Section 1)

Monday Wednesday

15:00-17:00 15:00-16:00

Batı Kampüs #1038

GÜLSÜN GENCER

GER 102 02

German II (Section 2)

Tuesday Thursday

15:00-17:00 15:00-16:00

Batı Kampüs #Z023

GÜLSÜN GENCER

GER 201

German III

Tuesday Thursday

13:00-15:00 14:00-15:00

Batı Kampüs #1002

GÜLSÜN GENCER

GER 202

German IV

Monday Wednesday

13:00-15:00 14:00-15:00

Batı Kampüs #1038

GÜLSÜN GENCER

GIR 100

İşletmeye Giriş

Tuesday Thursday

13:00-15:00 14:00-15:00

Güney Kampüs #G003

ALİ OSMAN UYMAZ

GTP 102 01

Bilgisayar Destekli Tasarım II (Şube 1)

Tuesday Thursday

13:00-15:00

Güney Kampüs #G306

ERDEM GÖKTEPE

GTP 102 02

Bilgisayar Destekli Tasarım II (Şube 2)

Tuesday Thursday

11:00-13:00

Güney Kampüs #G306

ERDEM GÖKTEPE

GTP 104 01

Perspektif ve Desen (Şube 1)

Tuesday Thursday

09:00-11:00

Güney Kampüs #G214

GÜLİZ GERDAN

GTP 104 02

Perspektif ve Desen (Şube 2)

Tuesday Thursday

16:00-18:00

Güney Kampüs #G214

GÜLİZ GERDAN

GTP 106

Masaüstü Yayıncılık

Monday

11:00-14:00

Batı Kampüs #Z015

HALİL YEKİN GÜZEL

GTP 108

Reklam ve Tasarım

Wednesday

13:00-15:00

Güney Kampüs #G212

ERDEM GÖKTEPE

HIST 202

Ottoman History: Beylik to Empire

Wednesday Thursday

12:00-14:00 10:00-11:00

Batı Kampüs #1036

ŞİT TUFAN BUZPINAR

HIST 204

Muslim Empires: A Concise History

Tuesday Thursday

17:00-19:00 17:00-18:00

Batı Kampüs #TB02

ABDURRAHMAN ATÇIL

HIST 206

History of Central Eurasia and Turkic Peoples

Wednesday Friday

18:00-19:00 17:00-19:00

Batı Kampüs #Z022

KAHRAMAN ŞAKUL

HIST 301

Statistics for Social Sciences

Tuesday Thursday

11:00-13:00

Güney Kampüs #G356

ZÜBEYİR NİŞANCI

HIST 304

Late Ottoman History

Wednesday Friday

14:00-15:00 15:00-17:00

Batı Kampüs #Z020

ABDULHAMİT KIRMIZI

HIST 306

History of Modern Europe

Monday Wednesday

09:00-10:00 09:00-11:00

Batı Kampüs #Z022

KAHRAMAN ŞAKUL

HIST 308

Ottoman Diplomatica

Tuesday Thursday

14:00-16:00 13:00-14:00

Batı Kampüs #1006

HATİCE AYNUR

HIST 316

History of Art and Architecture

Monday Wednesday

11:00-13:00 11:00-12:00

Batı Kampüs #Z013

NİCOLE SİLVİA KANÇAL

HIST 402

Contemporary Historiography

Monday Wednesday

15:00-17:00 16:00-17:00

Batı Kampüs #Z019

AYŞE BAŞARAN

HIST 404

Contemporary Middle East

Tuesday Thursday

12:00-13:00 12:00-14:00

Batı Kampüs #Z011

ŞİT TUFAN BUZPINAR

HIST 406

Senior Project

 

 

 

ENGİN AKARLI

HIST 444

Psychology, History and Memory

Tuesday Thursday

15:00-17:00
15:00-16:00

Batı Kampüs #1039

AYŞE REYYAN BİLGE YILDIRIM, ABDULHAMİT KIRMIZI

HIST 495

Internship in History

 

 

 

ŞİT TUFAN BUZPINAR

HIST 514

Auto/Biography

Tuesday

09:00-12:00

Batı Kampüs #1037

ABDULHAMİT KIRMIZI

HIST 534

Istanbul: Capital City of Empires

Thursday

15:00-18:00

Batı Kampüs #1002

MEHMET GENÇ

HIST 594

Ottoman Paleography II

Monday

15:00-18:00

Batı Kampüs #1002

MEHMET GENÇ

HIST 612

Sources and Problems in Ottoman History

Thursday

12:00-15:00

Batı Kampüs #Z005

ABDURRAHMAN ATÇIL

HIST 618

The 18th-Century Ottoman World

Wednesday

15:00-18:00

Batı Kampüs #Z010

KAHRAMAN ŞAKUL

HIST 684

Ottoman/Turkish Musical Tradition in Cultural Context

Wednesday

09:00-12:00

Batı Kampüs #1038

LAZARE CEM BEHAR

HUK 101

Hukuk'a Giriş

Wednesday Thursday

09:00-11:00 12:00-13:00

Batı Kampüs #TB01

NİHAT BULUT

HUK 104

Medeni Hukuk II

Tuesday Thursday

09:00-11:00

Doğu Kampüs Konferans Salonu

MUSTAFA AKSU

HUK 106 01

Anayasa Hukuku II

Monday Wednesday

13:00-15:00

Batı Kampüs #TB02

SERAP YAZICI

HUK 106 02

Anayasa Hukuku II

Monday Wednesday

13:00-15:00

Batı Kampüs Konferans Salonu

ERGUN ÖZBUDUN

HUK 108

Roma Hukuku

Wednesday

11:00-13:00

Doğu Kampüs Konferans Salonu

FÜLYA İLÇİN GÖNENÇ

HUK 202

İdare Hukuku II

Monday Wednesday

11:00-13:00 15:00-16:00

Doğu Kampüs Konferans Salonu
Doğu Kampüs #D116

NUR ZELİHA KAMAN

HUK 206

Ceza Hukuku Genel Hükümler II

Tuesday Thursday

11:00-13:00

Doğu Kampüs Konferans Salonu

MAHMUT KOCA

HUK 208

Borçlar Hukuku II

Monday Wednesday

09:00-11:00

Doğu Kampüs Konferans Salonu

MUSTAFA ALPER GÜMÜŞ

HUK 212

Genel Kamu Hukuku

Thursday Friday

13:00-14:00 14:00-16:00

Doğu Kampüs Konferans Salonu

NİHAT BULUT

HUK 302

Medeni Usul Hukuku II

Tuesday Thursday

09:00-11:00

Doğu Kampüs #D116

ALİ YEŞİLIRMAK

HUK 304

Eşya Hukuku II

Monday Wednesday

13:00-15:00 14:00-16:00

Güney Kampüs #GB104

ÖMER ÇINAR

HUK 306

Ticaret Hukuku II

Friday

09:00-13:00

Doğu Kampüs #D116

ŞÜKRÜ YILDIZ

HUK 308

Ceza Hukuku Özel Hükümler

Tuesday Thursday

15:00-17:00 14:00-16:00

Güney Kampüs #G307

MEHMET EMİN ARTUK

HUK 310

İdari Yargılama Hukuku

Tuesday Wednesday

14:00-15:00 12:00-14:00

Doğu Kampüs #D116

NUR ZELİHA KAMAN

HUK 312

Türk Hukuk Tarihi II

Thursday

16:00-18:00

Güney Kampüs #G356

MEHMET AKMAN

HUK 324

Teminat Hukuku

Thursday

12:00-14:00

Batı Kampüs #Z015

ÖMER ÇINAR

HUK 402

İcra - İflas Hukuku II

Monday Tuesday

09:00-11:00 11:00-13:00

Güney Kampüs #GB104

HAMİDE ÖZDEN ÖZKAYA FERENDECİ

HUK 404

Vergi Hukuku

Friday

11:00-12:00 14:00-16:00

Güney Kampüs #G003 
Güney Kampüs #G212

GÜLŞEN GEDİK

HUK 406

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku II

Tuesday Wednesday Thursday

13:00-14:00 11:00-12:00 11:00-12:00

Batı Kampüs #TB01

MUSTAFA MACİT KENANOĞLU

HUK 408

Ceza Muhakemesi Hukuku II

Monday Wednesday

11:00-13:00 09:00-11:00

Güney Kampüs #G003

MAHMUT KOCA

HUK 410

Deniz Ticaret Hukuku

Tuesday

17:00-19:00

Güney Kampüs #G003

PINAR AKAN

HUK 414

İslam Hukuku

Thursday

16:00-18:00

Batı Kampüs #TB01

ÖZGÜR KAVAK

HUK 416

Miras Hukuku

Thursday

12:00-14:00

Güney Kampüs #G307

MUSTAFA ALPER GÜMÜŞ

HUK 424

Adli Tıp

Tuesday

09:00-11:00

Batı Kampüs #Z019

FARUK AŞICIOĞLU

HUK 506

Küreselleşmenin Sosyal Devlet ve Kamu Hizmetlerine Etkisi

Wednesday

18:00-21:00

Batı Kampüs #1002

NİHAT BULUT

HUK 514

Bilişim Suçları

Tuesday

18:00-21:00

Batı Kampüs #Z023

MAHMUT KOCA

HUK 522

Hükümet Sistemleri

Monday

15:00-18:00

Batı Kampüs #Z014

SERAP YAZICI

HUK 524

Türk Anayasa Tarihi

Wednesday

15:00-18:00

Batı Kampüs #Z014

ERGUN ÖZBUDUN

HUK 530

Uluslararası Hukukun Güncel Konuları

Thursday

15:00-18:00

Doğu Kampüs #D408

HALİL RAHMAN BAŞARAN

HUK 536

Özgürlük Kavramı ve Teorileri II

Tuesday

19:00-22:00

Doğu Kampüs #D409

MUSTAFA YAYLALI

HUK 540

İdari Sözleşmeler

Thursday

15:00-18:00

Batı Kampüs #1036

NUR ZELİHA KAMAN

HUK 556

Avrupa Birliği Tüketici Hukuku

Thursday

18:00-21:00

Doğu Kampüs #D409

ÖMER ÇINAR

HUK 566

İş Güvencesi ve İşe İade Davaları

Tuesday

18:00-21:00

Batı Kampüs #1038

MUSTAFA MACİT KENANOĞLU

HUK 570

Uluslararası Yatırım Hukuku

Friday

18:00-21:00

Doğu Kampüs #D408

YUSUF ÇALIŞKAN

HUK 572

Türk Borçlar Kanunu ve Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun Kapsamında Satış Sözleşmesi

Monday

18:00-21:00

Batı Kampüs #1038

MUSTAFA ALPER GÜMÜŞ

HUK 574

ICC Tahkimi ve Uygulaması

Wednesday

18:00-21:00

Doğu Kampüs #D409

ALİ YEŞİLIRMAK

HUK 589

Araştırma Teknikleri, Araştırma ve Yayın Etiği

Thursday

18:00-21:00

Batı Kampüs #Z014

HIZIR MURAT KÖSE

HUK 590

Seminer Dersi

Friday

16:00-17:00

Batı Kampüs #1006

NİHAT BULUT

HUK 602

Demokrasi ve Katılımın Derinleştirilmesi Açısından Siyasal Haklar

Friday

18:00-21:00

Batı Kampüs #1006

NİHAT BULUT

HUK 604

Özel Hayatın Ceza Hukuku Vasıtasıyla Korunması

Monday

18:00-21:00

Batı Kampüs #1001

MAHMUT KOCA

HUK 608

19. yy. Osmanlı Ceza Hukuku

Tuesday

15:00-18:00

Batı Kampüs #Z011

MUSTAFA MACİT KENANOĞLU

HUK 610

Anayasa Yargısı

Wednesday

15:00-18:00

Batı Kampüs #Z012

SERAP YAZICI

HUK 612

Liberteryenizm, Uyumculuk ve Belirlenimcilik: Bireysel Otonomi ve Sorumluluk

Friday

15:00-18:00

Doğu Kampüs #D407

MUSTAFA YAYLALI

HUK 614

Enerji Piyasalarının Regülasyonu

Wednesday

18:00-21:00

Batı Kampüs #1038

NUR ZELİHA KAMAN

HUK 616

Anayasa Yapımı Politikaları

Monday

15:00-18:00

Batı Kampüs #Z013

ERGUN ÖZBUDUN

HUK 652

Uluslararası Yatırım Uyuşmazlıklarının Çözüm Yöntemleri

Friday

15:00-18:00

Doğu Kampüs #D409

YUSUF ÇALIŞKAN

HUK 656

İş Hukukunda Ücretler ve Tazminatlar

Wednesday

15:00-18:00

Batı Kampüs #Z007

MUSTAFA MACİT KENANOĞLU

HUK 658

Alacağın Devri ve Borcun Nakli

Monday

15:00-18:00

Doğu Kampüs #D409

MUSTAFA ALPER GÜMÜŞ

HUK 660

Tahkim Hukukunun Sorunları

Wednesday

15:00-18:00

Doğu Kampüs #D409

ALİ YEŞİLIRMAK

HUK 662

Türk Borçlar Kanununun Getirdiği Yenilik ve Değişiklikler, Özellikle Genel İşlem Koşulları ve Denetlenmesi

Thursday

09:00-12:00

Doğu Kampüs #D408

ÖMER ÇINAR

IE 200

Summer Practice

 

 

 

MURAT KÜÇÜKVAR

IE 300

Summer Practice

 

 

 

MURAT KÜÇÜKVAR

IE 316

Engineering Economics

Tuesday Thursday

09:00-12:00 09:00-10:00

Batı Kampüs #TB01

ADNAN DOVAN

IE 321

Deterministic Models in OR

Wednesday Friday

09:00-11:00

Batı Kampüs #Z021

NURİ CİHAT ONAT

IE 322

Stochastic Models in OR

Monday Wednesday

12:00-14:00 11:00-13:00

Batı Kampüs #1039

HATİCE TEKİNER MOĞULKOÇ

IE 333

Quality Engineering and Reliability

Tuesday Thursday

12:00-14:00 12:00-13:00

Güney Kampüs #G218

BAHATTİN METE ŞİRVANCI

IE 344

Design and Analysis of Manufacturing Systems

Monday

09:00-12:00

Batı Kampüs #1039

İLKER GÜÇLÜ

IE 435

Forecasting and Time Series

Monday

14:00-17:00

Batı Kampüs #1003

BAHATTİN METE ŞİRVANCI

IE 446

Manufacturing Planning and Control

Thursday Friday

10:00-12:00 14:00-15:00

Batı Kampüs #1038

AMİR AZARON

IE 451

Project Management

Tuesday Thursday

14:00-15:00 12:00-14:00

Güney Kampüs #G212

BAHADIR TUNABOYLU

IE 488

Agile Methods

Thursday

17:00-20:00

Batı Kampüs #1039

PINAR EFE

ISE 524

Computer Simulation Techniques

Monday Wednesday

10:00-12:00 11:00-12:00

Batı Kampüs #Z004

NURİ CİHAT ONAT

ISE 533

Statistical Forecasting

Monday

14:00-17:00

Batı Kampüs #1003

BAHATTİN METE ŞİRVANCI

ISE 549

Solar Energy

Tuesday Thursday

09:00-11:00 09:00-10:00

Batı Kampüs #Z009

BAHADIR TUNABOYLU

ISE 551

Advanced Topics in Project Management

Tuesday Thursday

14:00-15:00 12:00-14:00

Güney Kampüs #G212

BAHADIR TUNABOYLU

ISE 562

Managerial Decision Making

Wednesday Friday

15:00-17:00 15:00-16:00

Güney Kampüs #GB105

AMİR AZARON

ISE 588

Agile Methods

Thursday

17:00-20:00

Batı Kampüs #1039

PINAR EFE

ISE 591

Graduate Seminar I

 

 

 

SHERVIN SHIRMOHAMMADI

ISE 591 A

Graduate Seminar I

Wednesday

13:00-14:00

Batı Kampüs Sinema Salonu

SHERVIN SHIRMOHAMMADI

ISE 591 B

Graduate Seminar I

Wednesday

13:00-14:00

Batı Kampüs Sinema Salonu

SHERVIN SHIRMOHAMMADI

ISS 102 01

Kur'an Okuma ve Tecvid II

Monday

13:00-15:00

Batı Kampüs #Z021

MUSTAFA ÖZEL

ISS 102 02

Kur'an Okuma ve Tecvid II

Monday

15:00-17:00

Batı Kampüs #Z004

MUSTAFA ÖZEL

ISS 104 01

Arap Dili II (Şube 1)

Monday
Monday
Tuesday
Tuesday
Wednesday
Wednesday
Wednesday
Thursday
Thursday
Thursday
Friday
Friday
Friday
Friday

09:00-11:00
11:00-13:00
09:00-11:00
11:00-12:00
09:00-11:00
11:00-13:00
13:00-14:00
09:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
09:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00

Doğu Kampüs #410

ABDUL RAHMAN HARASH
MUHAMMED RAŞİD DERŞEVİ
MUHAMMED RAŞİD DERŞEVİ
SONDOS AHMED ODEH
ALİ TÜLÜ
MUHAMMED RAŞİD DERŞEVİ
SONDOS AHMED ODEH
ALİ TÜLÜ
SONDOS AHMED ODEH
SONDOS AHMED ODEH
ALİ TÜLÜ
ÖZGÜR KAVAK
MUHAMMED RAŞİD DERŞEVİ
ABDUL RAHMAN HARASH

ISS 104 02

Arap Dili II (Şube 2)

Monday
Monday
Tuesday
Tuesday
Wednesday
Wednesday
Thursday
Thursday
Friday
Friday
Friday

09:00-11:00
11:00-13:00
09:00-11:00
11:00-12:00
09:00-11:00
11:00-13:00
09:00-11:00
11:00-12:00
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00

Doğu Kampüs #411

MUHAMMED RAŞİD DERŞEVİ
ABDUL RAHMAN HARASH
ALİ TÜLÜ
MUHAMMED RAŞİD DERŞEVİ
MUHAMMED RAŞİD DERŞEVİ
MOHAMMED ABDLMAGED
MOHAMMED ABDLMAGED
ALİ TÜLÜ
ALİ TÜLÜ
ÖZGÜR KAVAK
MUHAMMED RAŞİD DERŞEVİ

ISS 104 03

Arap Dili II (Şube 3)

Monday
Monday
Tuesday
Wednesday
Wednesday
Thursday
Friday
Friday
Friday

10:00-12:00
12:00-13:00
10:00-12:00
09:00-11:00
11:00-13:00
09:00-11:00
09:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00

Doğu Kampüs #412

ABDULKADER BADLAH
MOHAMMED ABDLMAGED
ABDUL RAHMAN HARASH
ABDULKADER BADLAH
ALİ TÜLÜ
ABDUL RAHMAN HARASH
ABDULKADER BADLAH
ALİ TÜLÜ
ÖZGÜR KAVAK

ISS 104 04

Arap Dili II (Şube 4)

Wednesday
Thursday
Friday

11:00-13:00
09:00-11:00
10:00-11:00

Doğu Kampüs #413

ABDULKADER BADLAH
SONDOS AHMED ODEH
ABDUL RAHMAN HARASH

ISS 104 05

Arap Dili II (Şube 5)

Friday

09:00-11:00

Doğu Kampüs #413

ÖZGÜR KAVAK

ISS 108

Hitabet ve Mesleki Uygulama

Wednesday

14:00-16:00

Batı Kampüs #1003

MUSTAFA ÖZEL

ISS 202

Kur'an Okuma ve Tecvid IV

Tuesday

13:00-15:00

Batı Kampüs #Z003

ABDUL RAHMAN HARASH

ISS 204

İslam İbadet Esasları

Wednesday Friday

11:00-13:00 11:00-12:00

Batı Kampüs #Z021

MEHMET BOYNUKALIN

ISS 206

İslam Hukukuna Giriş

Monday

13:00-15:00

Batı Kampüs #Z003

EYYÜP SAİD KAYA

ISS 208

Kelam Tarihi

Monday

09:00-11:00

Batı Kampüs #1006

SALİH GÜNAYDIN

ISS 210

İslam Mezhepleri Tarihi

Wednesday

13:00-15:00

Batı Kampüs #Z021

MEHMET ALİ BÜYÜKKARA

ISS 212

İslam Tarihi II

Tuesday Thursday

17:00-19:00 17:00-18:00

Batı Kampüs #TB02

ABDURRAHMAN ATÇIL

ISS 214

Türk İslam Sanatları Tarihi

Wednesday

10:00-11:00

Batı Kampüs #Z009

NİCOLE SİLVİA KANÇAL

ISS 302

Kur'an Okuma ve Tecvid VI

Thursday

13:00-15:00

Batı Kampüs #Z022

ABDUL RAHMAN HARASH

ISS 304

Tefsir II

Monday

11:00-13:00

Batı Kampüs #Z008

MUSTAFA ÖZEL

ISS 306

İslam Hukuku Usulü I

Monday

15:00-17:00

Batı Kampüs #1004

MEHMET BOYNUKALIN

ISS 308

İslam Hukuku II

Tuesday Thursday

11:00-13:00

Batı Kampüs #Z004

EYYÜP SAİD KAYA

ISS 310

Hadis II

Wednesday Friday

15:00-17:00 16:00-17:00

Batı Kampüs #1004

HALİT ÖZKAN

ISS 312

Felsefe Tarihi

Monday Wednesday

18:00-19:00 17:00-19:00

Batı Kampüs #TB01

ERDAL YILMAZ

ISS 356

Hadis Literatürü

Tuesday

09:00-11:00

Batı Kampüs #Z004

HALİT ÖZKAN

ISS 402

Kur'an Okuma ve Tecvid VIII

Thursday

16:00-18:00

Batı Kampüs #Z020

ABDUL RAHMAN HARASH

ISS 404

İslam Hukuku III

Monday Wednesday

09:00-11:00 09:00-10:00

Batı Kampüs #Z015

EYYÜP SAİD KAYA

ISS 406

İslam Felsefesi Tarihi II

Wednesday

12:00-14:00

Batı Kampüs #1003

SALİH GÜNAYDIN

ISS 408

Din Eğitimi

Thursday

09:00-11:00

Batı Kampüs #Z020

ÖZGÜR KAVAK

ISS 410

Tasavvuf II

Tuesday

17:00-19:00

Batı Kampüs #Z022

SEMİH CEYHAN

ISS 412

Dinler Tarihi II

Tuesday

09:00-11:00

Batı Kampüs #Z020

KASIM KOPUZ

ISS 414

Çağdaş İslam Düşüncesi

Monday

13:00-15:00

Batı Kampüs #Z022

MEHMET ALİ BÜYÜKKARA

ISS 416

Din Felsefesi

Tuesday

13:00-16:00

Batı Kampüs #TB02

RAHİM ACAR

ISS 418

Bitirme Ödevi

 

 

 

MEHMET ALİ BÜYÜKKARA, MUSTAFA ÖZEL, MEHMET BOYNUKALIN, HALİT ÖZKAN, EYYÜP SAİD KAYA, ÖZGÜR KAVAK, ABDURRAHMAN ATÇIL, KASIM KOPUZ, ALİ TÜLÜ, ABDUL RAHMAN HARASH, SALİH GÜNAYDIN,

ISS 465

Farsça

Tuesday Thursday

16:00-17:00 15:00-17:00

Batı Kampüs #TB02

MOHAMMED ABDLMAGED

ISS 476

İslam Tarihi Klasik Metinleri

Friday

17:00-19:00

Batı Kampüs #1003

ÖZGÜR KAVAK

ISS 478

Hadis Problemleri

Friday

14:00-16:00

Batı Kampüs #Z021

HALİT ÖZKAN

ITM 200

Summer Internship

 

 

 

NAGİHAN ÇÖMEZ DOLGAN

ITM 300

Summer Internship

 

 

 

NAGİHAN ÇÖMEZ DOLGAN

ITM 308

International Trade Operations

Friday

10:00-13:00

Güney Kampüs #G356

NECİL BEYKONT

ITM 310

Supply Chain Management

Monday Wednesday

14:00-15:00 13:00-15:00

Güney Kampüs #G003

NAGİHAN ÇÖMEZ DOLGAN

ITM 312

International Finance

Tuesday Thursday

14:00-15:00 14:00-16:00

Güney Kampüs #G356

MUSTAFA SAYIM

ITM 403

International Marketing

Thursday

11:00-14:00

Batı Kampüs #TB02

GÜNEŞ ŞENKAL ŞEN

ITM 406

Global Business Strategy

Tuesday Thursday

11:00-13:00 10:00-11:00

Batı Kampüs #TB02

ANIL DİVARCI ÇAKMAKLI

ITM 456

Customs and Applications II

Monday

10:00-13:00

Batı Kampüs #TB02

YÜCEL KARADİŞ

LAT 102

Latin II

Wednesday Friday

10:00-12:00 10:00-11:00

Batı Kampüs #1036

SERDAR CİHAN GÜLEÇ

LAW 204

International Law II

Monday

15:00-17:00

Güney Kampüs #GB104

HALİL RAHMAN BAŞARAN

LAW 209 01

Sociology of Law (Section 1)

Tuesday

17:30-19:00

Güney Kampüs #G215

MUSTAFA YAYLALI

LAW 209 02

Sociology of Law (Section 2)

Tuesday

16:00-17:30

Güney Kampüs #G215

MUSTAFA YAYLALI

LAW 209 03

Sociology of Law (Section 3)

Tuesday

13:00-14:30

Güney Kampüs #GB105

MUSTAFA YAYLALI

LAW 209 04

Sociology of Law (Section 4)

Tuesday

14:30-16:00

Güney Kampüs #GB105

MUSTAFA YAYLALI

LAW 209 05

Sociology of Law (Section 5)

Thursday

16:00-17:30

Batı Kampüs #Z010

MUSTAFA YAYLALI

LAW 209 06

Sociology of Law (Section 6)

Thursday

17:30-19:00

Batı Kampüs #Z010

MUSTAFA YAYLALI

LAW 220

International Protec. Of Human Rights

Friday

11:00-13:00

Batı Kampüs #TB01

NEIGH GEENATH SUNARA SAMSUDEEN

LAW 222

International Humanitarian Law

Thursday

09:00-11:00

Batı Kampüs #Z004

NEIGH GEENATH SUNARA SAMSUDEEN

LAW 232

Business Law

Monday Wednesday

10:00-12:00 11:00-12:00

Doğu Kampüs #D116

ALİ YEŞİLIRMAK

LAW 318

International Investment Law

Monday

11:00-13:00

Batı Kampüs #1004

YUSUF ÇALIŞKAN

LAW 412

International Private Law II

Monday Wednesday

15:00-17:00

Güney Kampüs #G218

YUSUF ÇALIŞKAN

LAW 416

International Arbitration

Tuesday

14:00-16:00

Batı Kampüs #1003

ALİ YEŞİLIRMAK

LAW 426

Law and Ethics  

Thursday

14:00-16:00

Batı Kampüs #1003

MUSTAFA YAYLALI

LIFE 101

Life Sciences I - Chemistry

Monday

12:00-15:00

Güney Kampüs #G215

ÖMER KAAN KARAHAN

LIFE 102 01

Life Sciences II - Biology (Section 1)

Tuesday

12:00-15:00

Güney Kampüs #G307

ÖMER KAAN KARAHAN

LIFE 102 02

Life Sciences II - Biology (Section 2)

Tuesday

15:00-18:00

Güney Kampüs #G356

ÖMER KAAN KARAHAN

LING 204

Türkçenin Tarihsel Dilbilimi

Monday Friday

10:00-12:00

Batı Kampüs #Z022

ÖZLEM DENİZ YILMAZ

LING 432

Osmanlı Diplomatikası

Tuesday Thursday

14:00-16:00 13:00-14:00

Batı Kampüs #1006

HATİCE AYNUR

LIT 202

Modernlikler ve Edebiyatlar

Monday Wednesday

17:00-19:00 17:00-18:00

Batı Kampüs #Z020

MEHMET FATİH USLU

LIT 204

Classical Islamic Literatures II: Major Literary Spaces,
 Main Actors and Genres

Tuesday Thursday

12:00-14:00 12:00-13:00

Batı Kampüs #Z022

HATİCE AYNUR

LIT 302

Cumhuriyet Dönemi Modern Türk Edebiyatı

Tuesday Thursday

09:00-10:00 09:00-11:00

Batı Kampüs #Z005

FATİH ALTUĞ

LIT 304

Klasik Türk Edebiyatı Tarihi

Tuesday Thursday

16:00-17:00 16:00-18:00

Batı Kampüs #Z012

BERAT AÇIL

LIT 306

Modern Edebiyat Teorisi ve Eleştiri

Tuesday Thursday

14:00-16:00 14:00-15:00

Batı Kampüs #Z014

HAVVA HALE SERT

LIT 404

Bitirme Projesi

 

 

 

HATİCE AYNUR, BERAT AÇIL, FATİH ALTUĞ, MEHMET FATİH USLU, HAVVA HALE SERT

LIT 406

Literature and Humanities

Monday Wednesday

12:00-14:00 11:00-12:00

Batı Kampüs #Z019

MEHMET FATİH USLU

LIT 412

Cumhuriyet Romanı ve Modernlik

Monday Wednesday

10:00-12:00 10:00-11:00

Batı Kampüs #1002

FATİH ALTUĞ

LIT 414

Tiyatro ve Temsil

Tuesday Thursday

16:00-17:00 16:00-18:00

Batı Kampüs #1006

HAVVA HALE SERT

LIT 418

Türkçe Edebiyat ve Şehir Deneyimi

Wednesday

13:00-16:00

Batı Kampüs #Z003

FATİH ALTUĞ

LIT 432

Klasik Türk Edebiyatında Kaside

Tuesday Thursday

12:00-14:00 12:00-13:00

Batı Kampüs #Z010

BETÜL NİZAM

LIT 438

Klasik Türk Nesri

Tuesday Thursday

10:00-12:00 11:00-12:00

Batı Kampüs #1005

BERAT AÇIL

LIT 495

Türk Dili ve Edebiyatı Stajı

 

 

 

FATİH ALTUĞ

MAT 100

İşletmeler için Matematik

Monday
Wednesday

09:00-11:00
09:00-10:00

Güney Kampüs #G212

ERKAN ERDEMİR

MAT 104

Matematik II

Monday Wednesday

09:00-11:00 09:00-10:00

Batı Kampüs #Z010

SEDA EDİZ

MAT 104 P

Matematik II (Pratik)

Tuesday

11:00-13:00

Batı Kampüs #Z014

SEDA EDİZ

MATH 100

Mathematics for Business

Tuesday Thursday

14:00-16:00 14:00-15:00

Güney Kampüs #G218

AYŞE SOYSAL

MATH 100 P1

Mathematics for Business (Practice 1)

Friday

10:00-12:00

Batı Kampüs #Z008

ASSISTANT

MATH 100 P2

Mathematics for Business (Practice 2)

Friday

14:00-16:00

Batı Kampüs #Z008

ASSISTANT

MATH 103 01

Calculus I - Differential (Section 1)

Tuesday Thursday

09:00-11:00 09:00-10:00

Güney Kampüs #GB104

MEHMET NACİ İNCİ

MATH 103 02

Calculus I - Differential (Section 2)

Tuesday Thursday

11:00-12:00 10:00-12:00

Güney Kampüs #G307

MEHMET NACİ İNCİ

MATH 103 P1

Calculus I - Differential (Practice 1)

Friday

10:00-12:00

Batı Kampüs #Z015

ASSISTANT

MATH 103 P2

Calculus I - Differential (Practice 2)

Friday

10:00-12:00

Batı Kampüs #Z009

ASSISTANT

MATH 103 P3

Calculus I - Differential (Practice 3)

Friday

14:00-16:00

Batı Kampüs #Z015

ASSISTANT

MATH 103 P4

Calculus I - Differential (Practice 4)

Friday

14:00-16:00

Güney Kampüs #G211

ASSISTANT

MATH 104 01

Calculus II - Integral (Section 1)

Tuesday Thursday

09:00-11:00 09:00-10:00

Batı Kampüs #TB02

AYŞE SOYSAL

MATH 104 02

Calculus II - Integral (Section 2)

Tuesday Thursday

11:00-12:00 10:00-12:00

Batı Kampüs #1039

AYŞE SOYSAL

MATH 104 P1

Calculus II - Integral (Practice 1)

Friday

10:00-12:00

Batı Kampüs #Z020

ASSISTANT

MATH 104 P2

Calculus II - Integral (Practice 2)

Friday

10:00-12:00

Batı Kampüs #Z003

ASSISTANT

MATH 104 P3

Calculus II - Integral (Practice 3)

Friday

14:00-16:00

Batı Kampüs #Z009

ASSISTANT

MATH 104 P4

Calculus II - Integral (Practice 4)

Thursday

17:00-19:00

Batı Kampüs #Z008

ASSISTANT

MATH 205

Linear Algebra

Monday Wednesday

13:00-15:00

Güney Kampüs #G307

AMİR AZARON

MATH 206

Differential Equations and Complex Analysis

Tuesday

09:00-12:00

Batı Kampüs #1003

MEHMET AKİF EĞLER

MDB 100

Bilgisayar Becerileri

Friday

14:00-16:00

Güney Kampüs #G306

ENES ERYARSOY

MDB 105

Mühendisliğe Giriş

Friday

11:00-13:00

Güney Kampüs #G305

NURİ CİHAT ONAT

MGRE 102

Greek II

Wednesday

16:00-19:00

Doğu Kampüs #407

ONUR ÖNER

MGT 100

Introduction to Business

Monday Wednesday

09:00-11:00 09:00-10:00

Batı Kampüs Konferans Salonu

ENES ERYARSOY

MGT 200

Summer Internship

 

 

 

AYŞE ÖZLEM SANDIKCI TÜRKDOĞAN

MGT 202

Organizational Behavior

Tuesday Thursday

16:00-18:00 16:00-17:00

Doğu Kampüs #D116

ANIL DİVARCI ÇAKMAKLI

MGT 204

Managerial Accounting

Wednesday Friday

18:00-19:00 17:00-19:00

Doğu Kampüs #D116

MUSTAFA SAYIM

MGT 206

Statistical Analysis

Tuesday Thursday

11:00-13:00

Doğu Kampüs #D116

NAGİHAN ÇÖMEZ DOLGAN

MGT 300

Summer Internship

 

 

 

AYŞE ÖZLEM SANDIKCI TÜRKDOĞAN

MGT 304

Money and Banking

Tuesday Thursday

10:00-11:00 09:00-11:00

Güney Kampüs #G356

MUSTAFA SAYIM

MGT 308

Organization Theory

Monday Wednesday

15:00-17:00 15:00-16:00

Güney Kampüs #G356

ERKAN ERDEMİR

MGT 332

Management Information Systems

Thursday

17:00-20:00

Güney Kampüs #GB104

ENES ERYARSOY

MGT 422

Consumer Behavior

Thursday

11:00-14:00

Güney Kampüs #G215

AYŞE ÖZLEM SANDIKCI TÜRKDOĞAN

MGT 436

Entrepreneurship

Friday

15:00-18:00

Batı Kampüs #TB01

FUNDA ÖZER

MGT 452

Business Research

Monday Wednesday

12:00-13:00 11:00-13:00

Güney Kampüs #G307

GÖKÇEN ARKALI OLCAY

MGT 501

Araştırma Yöntemleri

Wednesday

19:00-22:00

Batı Kampüs Konferans Salonu

ERKAN ERDEMİR

MGT 511

Küresel Yönetim Düşüncesi

Tuesday

19:00-22:00

Batı Kampüs #TB01

MUSTAFA ÖZEL, ERKAN AKDEMİR

MGT 512

Finans Yönetimi

Saturday

13:00-16:00

Batı Kampüs #TB01

MUSTAFA SAYIM

MGT 531

Stratejik  Yönetim

Saturday

13:00-16:00

Batı Kampüs #TB02

FUNDA ÖZER

MGT 543

Pazarlama Yönetimi

Monday

19:00-22:00

Batı Kampüs #TB01

AYŞE ÖZLEM SANDIKCI TÜRKDOĞAN

MGT 551

Örgütsel Davranış

Saturday

09:00-12:00

Batı Kampüs #TB02

ALİ OSMAN UYMAZ

MGT 568

Kurumsal Yönetişim

Wednesday

19:00-22:00

Batı Kampüs #TB01

ANIL DİVARCI ÇAKMAKLI

MGT 585

Operasyon Yönetimi

Thursday

19:00-22:00

Batı Kampüs #TB01

GÖKÇEN ARKALI OLCAY

MTS 515

Islamist Political Thought in Modern Turkey

Wednesday

10:00-13:00

Batı Kampüs #1040

İSMAİL KARA

MUH 500

Araştırma Yöntemleri

Wednesday

19:00-22:00

Batı Kampüs Konferans Salonu

ERKAN ERDEMİR

OTM 101

Osmanlı Türkçesi I

Monday Thursday

09:00-11:00 09:00-10:00

Güney Kampüs #G112

MERYEM BURSALI

OTM 102

Osmanlı Türkçesi II

Tuesday Thursday

09:00-11:00 09:00-10:00

Batı Kampüs #Z023

BETÜL NİZAM

OTM 201

Osmanlı Türkçesi III

Wednesday Thursday

13:00-15:00 15:00-16:00

Batı Kampüs #Z010

BETÜL NİZAM

PERS 101 01

Persian I (Section 1)

Tuesday Thursday

14:00-16:00 14:00-15:00

Batı Kampüs #Z010

MOHAMMED ABDLMAGED

PERS 101 02

Persian I (Section 2)

Tuesday Thursday

16:00-17:00 15:00-17:00

Batı Kampüs #TB02

MOHAMMED ABDLMAGED

PERS 102

Persian II

Monday Wednesday

16:00-17:00 15:00-17:00

Batı Kampüs #1005

MOHAMMED ABDLMAGED

PHIL 102

Modern Logic

Tuesday Thursday

09:00-11:00 09:00-10:00

Batı Kampüs #Z007

SİNEM ELKATİP HATİPOĞLU

PHIL 104

Philosophy in Axile Ages

Monday Wednesday

16:00-18:00 16:00-17:00

Batı Kampüs #Z005

İSHAK ARSLAN

PHIL 202

Ancient Philosophy II:Aristo

Tuesday Thursday

18:00-19:00 17:00-19:00

Batı Kampüs #Z013

MANUEL ANDREAS DR KNOLL

PHIL 204

Ontology

Wednesday Friday

09:00-11:00 09:00-10:00

Batı Kampüs #Z012

ERDAL YILMAZ

PHIL 216

Mysticism and Philosophy

Thursday

14:00-17:00

Batı Kampüs #Z011

PAUL BALLANFAT

PHIL 218

History of Religion

Monday Wednesday

18:00-19:00 17:00-19:00

Batı Kampüs #TB01

ERDAL YILMAZ

PHIL 225

Arabic

Monday Wednesday

14:00-16:00 14:00-15:00

Güney Kampüs #G111

MOHAMMED ABDLMAGED

PHIL 301

Islamic Thought

Friday

15:00-18:00

Batı Kampüs #Z005

HİKMET YAMAN

PHIL 302

Early Modern Philosophy

Tuesday Thursday

10:00-12:00 11:00-12:00

Batı Kampüs #Z010

ERDAL YILMAZ

PHIL 304

Philosophy of Religion

Tuesday

13:00-16:00

Batı Kampüs #TB02

RAHİM ACAR

PHIL 306

History and Philosophy of Science

Wednesday Friday

13:00-15:00 12:00-13:00

Batı Kampüs #Z014

İSHAK ARSLAN

PHIL 312

German Idealism

Monday

11:00-14:00

Batı Kampüs #Z011

VEHBİ METİN DEMİR

PHIL 402

Contemporary Philosophy

Tuesday Thursday

16:00-18:00 16:00-17:00

Batı Kampüs #Z013

MANUEL ANDREAS DR KNOLL

PHIL 404

Political Philosophy

Tuesday Thursday

12:00-13:00 13:00-15:00

Batı Kampüs #Z013

MANUEL ANDREAS DR KNOLL

PHIL 406

Graduate Project

 

 

 

VEHBİ METİN DEMİR

PHIL 417

Philosophy of Mind

Wednesday

09:00-12:00

Batı Kampüs #Z005

SİNEM ELKATİP HATİPOĞLU

PHIL 427

Latin

Monday Wednesday

17:00-18:00 17:00-19:00

Batı Kampüs #Z019

SERDAR CİHAN GÜLEÇ

PHYS 103

Physics I - Mechanics and Dynamics

Monday Wednesday

14:00-16:00 14:00-15:00

Güney Kampüs #GB105

GÜLEN GREENVOOD

PHYS 103 P1

Physics I - Mechanics and Dynamics (Practice 1)

Friday

10:00-12:00

Güney Kampüs #GB105

ASSISTANT

PHYS 103 P2

Physics I - Mechanics and Dynamics (Practice 2)

Friday

14:00-16:00

Batı Kampüs #Z004

ASSISTANT

PHYS 103L 01

Physics I - Lab (Section 1)

Thursday

12:00-13:30

Güney Kampüs Fizik Laboratuvarı

ASSISTANT

PHYS 103L 02

Physics I - Lab (Section 2)

Thursday

13:30-15:00

Güney Kampüs Fizik Laboratuvarı

ASSISTANT

PHYS 103L 03

Physics I - Lab (Section 3)

Monday

10:30-12:00

Güney Kampüs Fizik Laboratuvarı

ASSISTANT

PHYS 103L 04

Physics I - Lab (Section 4)

Tuesday

12:00-13:30

Güney Kampüs Fizik Laboratuvarı

ASSISTANT

PHYS 104 01

Physics II - Electromagnetics & Modern Physics (Section 1)

Monday Wednesday

09:00-11:00 09:00-10:00

Güney Kampüs #GB105

GÜLEN GREENVOOD

PHYS 104 02

Physics II - Electromagnetics & Modern Physics (Section 2)

Monday Wednesday

11:00-12:00 10:00-12:00

Güney Kampüs #GB105

GÜLEN GREENVOOD

PHYS 104 P1

Physics II - Electromagnetics & Modern Physics (Practice 1)

Friday

10:00-12:00

Batı Kampüs #Z006

ASSISTANT

PHYS 104 P2

Physics II - Electromagnetics & Modern Physics (Practice 2)

Friday

10:00-12:00

Batı Kampüs #Z004

ASSISTANT

PHYS 104 P3

Physics II - Electromagnetics & Modern Physics (Practice 3)

Friday

14:00-16:00

Batı Kampüs #Z006

ASSISTANT

PHYS 104 P4

Physics II - Electromagnetics & Modern Physics (Practice 4)

Friday

14:00-16:00

Batı Kampüs #1003

ASSISTANT

PHYS 104L 01

Physics II - Lab (Section 1)

Wednesday

12:00-13:30

Güney Kampüs Fizik Laboratuvarı

ASSISTANT

PHYS 104L 02

Physics II - Lab (Section 2)

Wednesday

13:30-15:00

Güney Kampüs Fizik Laboratuvarı

ASSISTANT

PHYS 104L 03

Physics II - Lab (Section 3)

Wednesday

10:00-11:30

Güney Kampüs Fizik Laboratuvarı

ASSISTANT

PHYS 104L 04

Physics II - Lab (Section 4)

Monday

09:00-10:30

Güney Kampüs Fizik Laboratuvarı

ASSISTANT

PHYS 104L 05

Physics II - Lab (Section 5)

Monday

12:00-13:30

Güney Kampüs Fizik Laboratuvarı

ASSISTANT

PHYS 104L 06

Physics II - Lab (Section 6)

Monday

15:00-16:30

Güney Kampüs Fizik Laboratuvarı

ASSISTANT

PHYS 104L 07

Physics II - Lab (Section 7)

Wednesday

15:00-16:30

Güney Kampüs Fizik Laboratuvarı

ASSISTANT

PHYS 104L 08

Physics II - Lab (Section 8)

Thursday

15:00-16:30

Güney Kampüs Fizik Laboratuvarı

ASSISTANT

POLS 202

International Relations

Monday Wednesday

13:00-15:00 14:00-15:00

Güney Kampüs #G218

MUZAFFER ŞENEL

POLS 204

Classics of Political Thought: The Moderns

Monday Wednesday

16:00-18:00 15:00-16:00

Güney Kampüs #G212

AHMET OKUMUŞ

POLS 208

Constitutional Politics

Friday

15:00-18:00

Güney Kampüs #G215

İBRAHİM KAYA

POLS 214 01

Contemporary International Politics

Monday

09:00-12:00

Batı Kampüs #1003

VUGAR İMANBEYLİ

POLS 214 02

Contemporary International Politics

Wednesday

09:00-12:00

Batı Kampüs #1003

VUGAR İMANBEYLİ

POLS 220

Micro Economics

Tuesday Thursday

17:00-19:00 18:00-19:00

Batı Kampüs Konferans Salonu

LAZARE CEM BEHAR

POLS 302

Contemporary Political Ideologies

Wednesday Friday

12:00-14:00 12:00-13:00

Güney Kampüs #G218

AHMET OKUMUŞ

POLS 308

Comparative Political Systems

Tuesday Thursday

10:00-12:00 10:00-11:00

Güney Kampüs #G211

MEHMET AKİF KAYAPINAR

POLS 313

Geopolitics

Monday Wednesday

12:00-14:00 14:00-15:00

Batı Kampüs #Z009

VUGAR İMANBEYLİ

POLS 317

Comparative Foreign Policy

Tuesday Thursday

12:00-14:00 12:00-13:00

Batı Kampüs #Z021

FEDERICO DONELLI

POLS 319

Classical Islamic Political Thought

Monday Wednesday

10:00-12:00 11:00-12:00

Batı Kampüs #Z006

MEHMET AKİF KAYAPINAR

POLS 401

Current Issues in Turkish Politics

Thursday

13:00-16:00

Güney Kampüs #GB105

SAVAŞ ŞAFAK BARKÇIN

POLS 402 01

Turkish Foreign Policy (Section 1)

Tuesday Thursday

17:00-19:00 16:00-17:00

Batı Kampüs #1039

HASAN TARKAN KÖSEBALABAN

POLS 402 02

Turkish Foreign Policy (Section 2)

Friday

17:00-20:00

Batı Kampüs #1039

HASAN TARKAN KÖSEBALABAN

POLS 416

Global Governance

Monday Wednesday

16:00-17:00 16:00-18:00

Batı Kampüs #Z011

ŞİRİN DUYGULU ELCİM

POLS 428

Issues of International Security

Friday

09:00-12:00

Güney Kampüs #G211

İSMAİL YAYLACI

POLS 437

Special Topics in Political Science

Tuesday

09:00-12:00

Batı Kampüs #1001

MERVE KÜTÜK

POLS 444

Human Rights in Global Order

Monday Wednesday

12:00-13:00 12:00-14:00

Batı Kampüs #1038

ŞİRİN DUYGULU ELCİM

POLS 446

Europe and the Middle East

Tuesday

13:00-16:00

Batı Kampüs #Z015

MUZAFFER ŞENEL

POLS 495

Internship in Political Science and International Relations

 

 

 

VUGAR İMANBEYLİ

POLS 510

International Politics of the Middle East 

Monday

12:00-15:00

Batı Kampüs #1002

HASAN TARKAN KÖSEBALABAN

POLS 516

Islam and Politics in the Middle East

Tuesday

12:00-15:00

Batı Kampüs #Z019

İSMAİL YAYLACI

POLS 520

Comparative Politics of Civil Society

Thursday

12:00-15:00

Batı Kampüs #1037

ŞİRİN DUYGULU ELCİM

POLS 530

Advanced Seminar in Comparative Politics

Thursday

15:00-18:00

Güney Kampüs #G111

HÜSEYİN ALPTEKİN

POLS 532

Democratization: Theory and Practice

Monday

09:00-12:00

Batı Kampüs #1040

AHMET OKUMUŞ

POLS 562

Europe and the Middle East

Tuesday

13:00-16:00

Batı Kampüs #Z015

MUZAFFER ŞENEL

POLS 570

Conflict Analysis and Resolution

Friday

15:00-18:00

Batı Kampüs #1040

TALHA KÖSE

POLS 571

Selected Topics in Political Science and International Relations

Wednesday

10:00-13:00

Batı Kampüs #1040

İSMAİL KARA

PSI 102

Psikolojiye Giriş

Monday Tuesday

15:00-17:00 17:00-18:00

Batı Kampüs #Z015

HÜSEYİN ULAŞ ÖZCAN

PSY 102

Introduction to Psychology

Wednesday Friday

16:00-18:00 16:00-17:00

Güney Kampüs #GB104

AYŞE REYYAN BİLGE YILDIRIM

PSY 203

Statistics

Thursday
Friday

17:00-18:00
16:00-18:00

Batı Kampüs #Z015

SAMI ANIS ABUHAMDEH

PSY 204

Research Methods

Tuesday Thursday

13:00-15:00 12:00-13:00

Güney Kampüs #GB104

İBRAHİM ŞENAY

PSY 212

Social Psychology

Thursday
Friday

14:00-15:00
14:00-16:00

Güney Kampüs #GB104

SAMI ANIS ABUHAMDEH

PSY 252

Lifespan Developmental Psychology

Monday Wednesday

09:00-11:00 09:00-10:00

Güney Kampüs #G307

FATIMA TUBA YAYLACI

PSY 302

Advanced Research Methods

Friday

10:00-13:00

Batı Kampüs #1006

SAMI ANIS ABUHAMDEH

PSY 314

Evolutionary Psychology

Monday Tuesday

13:00-14:00 11:00-13:00

Güney Kampüs #G212

HÜSEYİN ULAŞ ÖZCAN

PSY 322

Introduction to Clinical Psychology

Monday Wednesday

15:00-17:00 15:00-16:00

Güney Kampüs #G003

ELİF ÇELEBİ

PSY 326

Cognitive Psychology

Tuesday Thursday

09:00-11:00 10:00-11:00

Güney Kampüs #G003

AYŞE REYYAN BİLGE YILDIRIM

PSY 371

Selected Topics  in General Psy. I: Industrial & Organizational Psy.

Monday

09:00-12:00

Batı Kampüs #Z012

HÜSEYİN ULAŞ ÖZCAN

PSY 380

Positive Psychology

Monday Tuesday

17:00-19:00 18:00-19:00

Batı Kampüs #1004

HÜSEYİN ULAŞ ÖZCAN

PSY 391

Selected Topics in Psychology I

Monday Wednesday

14:00-15:00 12:00-14:00

Güney Kampüs #G211

FATIMA TUBA YAYLACI

PSY 393

Directed Research II

 

 

 

AYŞE REYYAN BİLGE YILDIRIM

PSY 423

Psychology of Trauma

Thursday

12:00-15:00

Batı Kampüs #1039

ZEYNEP CEREN ACARTÜRK

PSY 461

Motivation and Emotion

Monday Wednesday

11:00-13:00 10:00-11:00

Güney Kampüs #G218

İBRAHİM ŞENAY

PSY 462

Psychology of Language

Tuesday Thursday

17:00-19:00 17:00-18:00

Güney Kampüs #G218

İBRAHİM ŞENAY

PSY 494

Independent Research II

 

 

 

AYŞE REYYAN BİLGE YILDIRIM

PSY 495

Internship in Psychology

 

 

 

ELİF ÇELEBİ

PSY 502

Klinik Psikolojide Etik

Wednesday

15:00-18:00

Batı Kampüs #Z013

FATMA IŞIL BİLİCAN YURTERİ

PSY 508

Travmaya Klinik Müdahale

Tuesday

14:30-17:30

Batı Kampüs #1005

ZEYNEP CEREN ACARTÜRK

PSY 527

Aile Terapisi

Monday

12:00-15:00

Batı Kampüs #Z010

ELİF ÇELEBİ

PSY 534

Tanısal Görüşme ve Teknikleri-II

Monday

15:00-18:00

Batı Kampüs #Z007

GONCA SOYGÜT PEKAK

PSY 544

Diyalektik Davranışçı Terapi

Wednesday

11:00-13:30

Batı Kampüs #Z012

ELİF ÇELEBİ

PSY 568

Klinik Psikolojide Seçme Konular

Tuesday

15:00-18:00

Batı Kampüs #1037

GONCA SOYGÜT PEKAK

PSY 590

Seminer

Tuesday

12:00-15:00

Batı Kampüs #1037

GONCA SOYGÜT PEKAK

RUS 102

Russian II

Thursday

15:00-18:00

Batı Kampüs #1038

NİGAR ÇOBANOĞLU

SHR 502

Şehir Çalışmaları Atölyesi

Thursday

15:00-18:00

Batı Kampüs #1037

EDA YÜCESOY

SHR 503

Yöntem ve Araştırma Teknikleri

Tuesday

14:00-17:00

Güney Kampüs #G111

MEHMET FATİH AYSAN

SHR 523

Türkiye Şehirlerinde Kentsel Dönüşümler

Tuesday

17:00-20:00

Batı Kampüs #1002

ÖZLEM ALTINKAYA GENEL

SHR 530

Şehir Edebiyatı

Wednesday

13:00-16:00

Batı Kampüs #Z003

FATİH ALTUĞ

SOC 203

Statistics

Tuesday Thursday

11:00-13:00

Güney Kampüs #G356

ZÜBEYİR NİŞANCI

SOC 230

Sociology of Work and Organizations

Tuesday Thursday

17:00-19:00 17:00-18:00

Batı Kampüs #Z004

HIZIR MURAT KÖSE

SOC 242

Urban Sociology

Wednesday Friday

09:00-11:00 09:00-10:00

Güney Kampüs #G356

EDA YÜCESOY

SOC 256

Population and Society

Monday Wednesday

12:00-13:00 11:00-13:00

Batı Kampüs #1006

MEHMET FATİH AYSAN

SOC 268 01

Sociology of Law (Section 1)

Tuesday

17:30-19:00

Güney Kampüs #G215

MUSTAFA YAYLALI

SOC 268 02

Sociology of Law (Section 2)

Tuesday

16:00-17:30

Güney Kampüs #G215

MUSTAFA YAYLALI

SOC 268 03

Sociology of Law (Section 3)

Tuesday

13:00-14:30

Güney Kampüs #GB105

MUSTAFA YAYLALI

SOC 268 04

Sociology of Law (Section 4)

Tuesday

14:30-16:00

Güney Kampüs #GB105

MUSTAFA YAYLALI

SOC 268 05

Sociology of Law (Section 5)

Thursday

16:00-17:30

Batı Kampüs #Z010

MUSTAFA YAYLALI

SOC 268 06

Sociology of Law (Section 6)

Thursday

17:30-19:00

Batı Kampüs #Z010

MUSTAFA YAYLALI

SOC 302

Contemporary Political Ideologies

Wednesday Friday

12:00-14:00 12:00-13:00

Güney Kampüs #G218

AHMET OKUMUŞ

SOC 312

Social Psychology

Thursday
Friday

14:00-15:00
14:00-16:00

Güney Kampüs #GB104

SAMI ANIS ABUHAMDEH

SOC 326

Citizenship, Multiculturalism and Globalisation

Monday Wednesday

10:00-12:00 10:00-11:00

Batı Kampüs #1005

MESUT YEĞEN

SOC 332

Social Theory II: Contemporary Sociology

Wednesday Friday

13:00-15:00 12:00-13:00

Batı Kampüs #Z015

MESUT YEĞEN

SOC 334

Social change and modernization

Tuesday Thursday

09:00-11:00 09:00-10:00

Batı Kampüs #Z021

FERHAT KENTEL

SOC 392

Sociology of Contemporary Muslim Experiences

Thursday

15:00-18:00

Batı Kampüs #Z019

ZÜBEYİR NİŞANCI

SOC 406

Philosophy of Science

Wednesday Friday

13:00-15:00 12:00-13:00

Batı Kampüs #Z014

İSHAK ARSLAN

SOC 425

Gender and Society

Friday

16:00-19:00

Güney Kampüs #G212

EDA YÜCESOY

SOC 458

Historical Sociology

Tuesday Wednesday

13:00-14:00 16:00-18:00

Batı Kampüs #1038

NURULLAH ARDIÇ

SOC 464

Society, Power and Justice in the Middle East

Tuesday Thursday

15:00-17:00 13:00-14:00

Batı Kampüs #Z004

HIZIR MURAT KÖSE

SOC 495

Internship in Sociology

 

 

 

MEHMET FATİH AYSAN

SOC 502

Contemporary Sociological Theory

Tuesday

15:00-18:00

Batı Kampüs #1040

NURULLAH ARDIÇ, ALİM ARLI

SOC 510

Research Methods in Social Science

Monday

09:00-12:00

Batı Kampüs #1037

MEHMET FATİH AYSAN

SOC 525

Gender and Society

Friday

16:00-19:00

Güney Kampüs #G212

EDA YÜCESOY

SOC 530

Selected Topics in Society and Politics

Wednesday

10:00-13:00

Batı Kampüs #1040

İSMAİL KARA

SOC 531

Ideology and Discourse Analysis

Tuesday

09:00-12:00

Batı Kampüs #Z015

MESUT YEĞEN

SOC 534

Politics and Society

Thursday

09:00-12:00

Batı Kampüs #1001

HIZIR MURAT KÖSE

SOC 560

Europe, The Enlightenment & Modernity

Monday

13:00-16:00

 

NURULLAH ARDIÇ, ŞERİF MARDİN

STV 502

Sinema Çalışmalarında Yeni Tartışmalar II

Wednesday

15:00-18:00

Batı Kampüs #2044

ÖZGE ÖZYILMAZ YILDIZCAN

STV 503

Yöntem ve Araştırma Teknikleri

Tuesday

14:00-17:00

Güney Kampüs #G111

MEHMET FATİH AYSAN

STV 504

Sinema ve Bilinç

Thursday

15:00-18:00

Batı Kampüs #Z007

CANAN BALAN

STV 505

Belgesel Sinema Politikaları

Monday

15:00-18:00

Batı Kampüs #Z010

PEYAMİ ÇELİKCAN

STV 510

Sinema ve Yıldız

Friday

15:00-18:00

Batı Kampüs #Z007

ÖZGE ÖZYILMAZ YILDIZCAN

STV 513

Kültürlerarası İletişim

Wednesday

15:00-18:00

Batı Kampüs #1036

SELVA ERSÖZ KARAKULAKOĞLU

UNI 100 01

Dersimiz İstanbul (Şube 1)

Wednesday

16:00-18:00

Doğu Kampüs #D116

EMİNE ÖZTANER, İREM GÜNDÜZ POLAT

UNI 100 02

Exploring İstanbul (Section 1)

Wednesday

16:00-18:00

Güney Kampüs #G003

FİKRİYE KARAMAN

UNI 100 03

Exploring İstanbul (Section 2)

Tuesday

16:00-18:00

Batı Kampüs #TB01

EDA YÜCESOY

UNI 100 04

Dersimiz İstanbul (Şube 2)

Tuesday

16:00-18:00

Güney Kampüs #GB104

EMİNE ÖZTANER, İREM GÜNDÜZ POLAT

UNI 101

Mathematical Reasoning

Monday

09:00-12:00

Güney Kampüs #G356

MUHAMMED ALİ ÇALIŞKAN

UNI 101 D1

Mathematical Reasoning (Discussion 1)

Friday

10:00-11:00

Batı Kampüs #1002

ASSISTANT

UNI 101 D2

Mathematical Reasoning (Discussion 2)

Friday

11:00-12:00

Batı Kampüs #1002

ASSISTANT

UNI 101 D3

Mathematical Reasoning (Discussion 3)

Friday

14:00-15:00

Batı Kampüs #Z023

ASSISTANT

UNI 101 D4

Mathematical Reasoning (Discussion 4)

Friday

16:00-17:00

Batı Kampüs #1037

ASSISTANT

UNI 102

Critical Thinking

Tuesday Thursday

12:00-13:00 12:00-14:00

Güney Kampüs #G003

SİNEM ELKATİP HATİPOĞLU

UNI 102 D1

Critical Thinking (Discussion 1)

Friday

11:00-12:00

Batı Kampüs #1039

ASSISTANT

UNI 102 D2

Critical Thinking (Discussion 2)

Friday

14:00-15:00

Batı Kampüs #1039

ASSISTANT

UNI 111 01

Critical Reading and Writing in Turkish I (Section 1)

Monday Wednesday

09:00-10:00 09:00-11:00

Batı Kampüs #Z003

YALÇIN ARMAĞAN

UNI 111 02

Critical Reading and Writing in Turkish I (Section 2)

Tuesday Thursday

12:00-13:00 12:00-14:00

Batı Kampüs #1001

YALÇIN ARMAĞAN

UNI 111 03

Critical Reading and Writing in Turkish I (Section 3)

Tuesday Thursday

09:00-11:00 09:00-10:00

Batı Kampüs #Z022

YALÇIN ARMAĞAN

UNI 111 04

Critical Reading and Writing in Turkish I (Section 4)

Tuesday Thursday

15:00-16:00 15:00-17:00

Batı Kampüs #1004

DENİZ AKTAN KÜÇÜK

UNI 111 05

Critical Reading and Writing in Turkish I (Section 5)

Monday Wednesday

13:00-15:00 14:00-15:00

Güney Kampüs #G112

DENİZ AKTAN KÜÇÜK

UNI 111 06

Critical Reading and Writing in Turkish I (Section 6)

Monday Wednesday

12:00-13:00 12:00-14:00

Güney Kampüs #G112

DENİZ AKTAN KÜÇÜK

UNI 111 07

Critical Reading and Writing in Turkish I (Section 7)

Tuesday Thursday

13:00-15:00 14:00-15:00

Batı Kampüs #Z008

DENİZ AKTAN KÜÇÜK

UNI 112 01

Critical Reading and Writing in Turkish II (Section 1)

Monday Wednesday

18:00-19:00 16:00-18:00

Batı Kampüs #Z022

SENA ŞEN

UNI 112 02

Critical Reading and Writing in Turkish II (Section 2)

Monday Wednesday

15:00-17:00 15:00-16:00

Güney Kampüs #G112

İSMAİL ERKAN IRMAK

UNI 112 03

Critical Reading and Writing in Turkish II (Section 3)

Monday Wednesday

17:00-19:00 18:00-19:00

Batı Kampüs #Z006

İSMAİL ERKAN IRMAK

UNI 112 04

Critical Reading and Writing in Turkish II (Section 4)

Monday Wednesday

13:00-15:00 14:00-15:00

Batı Kampüs #1004

İLHAN SÜZGÜN

UNI 112 05

Critical Reading and Writing in Turkish II (Section 5)

Monday Wednesday

12:00-13:00 12:00-14:00

Batı Kampüs #Z006

İLHAN SÜZGÜN

UNI 112 06

Critical Reading and Writing in Turkish II (Section 6)

Monday Wednesday

10:00-12:00 11:00-12:00

Batı Kampüs #Z009

YALÇIN ARMAĞAN

UNI 112 07

Critical Reading and Writing in Turkish II (Section 7)

Monday Wednesday

09:00-10:00 09:00-11:00

Batı Kampüs #Z004

AKIN TEK

UNI 112 08

Critical Reading and Writing in Turkish II (Section 8)

Monday Wednesday

17:00-19:00 18:00-19:00

Güney Kampüs #G112

İLHAN SÜZGÜN

UNI 112 09

Critical Reading and Writing in Turkish II (Section 9)

Tuesday Thursday

09:00-11:00 09:00-10:00

Batı Kampüs #Z008

AKIN TEK

UNI 112 10

Critical Reading and Writing in Turkish II (Section 10)

Tuesday Thursday

11:00-12:00 10:00-12:00

Batı Kampüs #Z021

AKIN TEK

UNI 112 11

Critical Reading and Writing in Turkish II (Section 11)

Tuesday Thursday

13:00-15:00 14:00-15:00

Güney Kampüs #G112

İSMAİL ERKAN IRMAK

UNI 112 12

Critical Reading and Writing in Turkish II (Section 12)

Tuesday Thursday

15:00-16:00 15:00-17:00

Batı Kampüs #Z021

İSMAİL ERKAN IRMAK

UNI 112 13

Critical Reading and Writing in Turkish II (Section 13)

Tuesday Thursday

12:00-13:00 12:00-14:00

Batı Kampüs #Z003

AKIN TEK

UNI 112 14

Critical Reading and Writing in Turkish II (Section 14)

Tuesday Thursday

16:00-18:00 17:00-18:00

Batı Kampüs #1001

İSMAİL ERKAN IRMAK

UNI 112 15

Critical Reading and Writing in Turkish II (Section 15)

Tuesday Thursday

18:00-19:00 17:00-19:00

Batı Kampüs #Z009

YALÇIN ARMAĞAN

UNI 112 16

Critical Reading and Writing in Turkish II (Section 16)

Monday Wednesday

18:00-19:00 16:00-18:00

Batı Kampüs #1002

NESİBE YAZGAN USLU

UNI 112 17

Critical Reading and Writing in Turkish II (Section 17)

Tuesday Thursday

16:00-18:00 18:00-19:00

Güney Kampüs #G112

İLHAN SÜZGÜN

UNI 112 18

Critical Reading and Writing in Turkish II (Section 18)

Monday Wednesday

15:00-17:00 15:00-16:00

Batı Kampüs #Z021

DENİZ AKTAN KÜÇÜK

UNI 115

Turkish for International Students I

Monday Wednesday

09:00-11:00

Batı Kampüs #1004

SEVGİ ŞEBNEM GRAF

UNI 116 01

Turkish for International Students II

Monday Wednesday

15:00-17:00

Batı Kampüs #Z020

SEVGİ ŞEBNEM GRAF

UNI 116 02

Turkish for International Students II

Tuesday Thursday

15:00-17:00

Batı Kampüs #Z009

SEVGİ ŞEBNEM GRAF

UNI 117

Understanding Society and Culture

Tuesday Thursday

12:00-13:00 12:00-14:00

Batı Kampüs Konferans Salonu

FERHAT KENTEL

UNI 118 01

Understanding Politics and Economy (Section I)

Tuesday Thursday

13:00-15:00 14:00-15:00

Batı Kampüs Konferans Salonu

HASAN TARKAN KÖSEBALABAN, MUSTAFA ÖZEL

UNI 118 02

Understanding Politics and Economy (Section II)

Tuesday Thursday

11:00-12:00 10:00-12:00

Batı Kampüs Konferans Salonu

İSMAİL YAYLACI, MUSTAFA ÖZEL

UNI 123 01

Textual Analysis and Effective Communication (Section 1)

Tuesday Thursday

16:00-17:00 15:00-17:00

Batı Kampüs #Z008

GÖKŞEN SEVDEĞER ELİBOL

UNI 123 02

Textual Analysis and Effective Communication (Section 2)

Monday Wednesday

16:00-18:00 16:00-17:00

Güney Kampüs #G111

YONCA BURSALI

UNI 123 03

Textual Analysis and Effective Communication (Section 3)

Monday Wednesday

13:00-15:00 14:00-15:00

Batı Kampüs #1006

YONCA BURSALI

UNI 123 04

Textual Analysis and Effective Communication (Section 4)

Monday Wednesday

12:00-13:00 12:00-14:00

Batı Kampüs #Z022

GÖKŞEN SEVDEĞER ELİBOL

UNI 123 05

Textual Analysis and Effective Communication (Section 5)

Tuesday Thursday

09:00-11:00 09:00-10:00

Batı Kampüs #1004

ÖZDEN ÖNCÜL DURĞUT

UNI 123 06

Textual Analysis and Effective Communication (Section 6)

Monday Wednesday

18:00-19:00 17:00-19:00

Batı Kampüs #Z009

YONCA BURSALI

UNI 123 07

Textual Analysis and Effective Communication (Section 7)

Tuesday Thursday

12:00-13:00 12:00-14:00

Batı Kampüs #Z009

RAKESH JOBANPUTRA

UNI 124 01

Textual Analysis and Academic Writing (Section 1)

Tuesday Thursday

12:00-13:00 12:00-14:00

Batı Kampüs #Z020

GÖKŞEN SEVDEĞER ELİBOL

UNI 124 02

Textual Analysis and Academic Writing (Section 2)

Tuesday Thursday

16:00-17:00 16:00-18:00

Batı Kampüs #Z003

SALVA SUMRUOĞLU

UNI 124 03

Textual Analysis and Academic Writing (Section 3)

Monday Wednesday

18:00-19:00 17:00-19:00

Batı Kampüs #1003

GÖKŞEN SEVDEĞER ELİBOL

UNI 124 04

Textual Analysis and Academic Writing (Section 4)

Monday Wednesday

16:00-18:00 16:00-17:00

Batı Kampüs #Z008

RAKESH JOBANPUTRA

UNI 124 05

Textual Analysis and Academic Writing (Section 5)

Tuesday Thursday

17:00-19:00 18:00-19:00

Batı Kampüs #Z020

SALVA SUMRUOĞLU

UNI 124 06

Textual Analysis and Academic Writing (Section 6)

Tuesday Thursday

16:00-17:00 16:00-18:00

Batı Kampüs #Z022

ÖZDEN ÖNCÜL DURĞUT

UNI 124 07

Textual Analysis and Academic Writing (Section 7)

Tuesday Thursday

12:00-13:00 12:00-14:00

Batı Kampüs #1003

YONCA BURSALI

UNI 124 08

Textual Analysis and Academic Writing (Section 8)

Monday Wednesday

13:00-15:00 14:00-15:00

Batı Kampüs #Z004

SALVA SUMRUOĞLU

UNI 124 09

Textual Analysis and Academic Writing (Section 9)

Monday Wednesday

15:00-16:00 14:00-16:00

Batı Kampüs #Z008

RAKESH JOBANPUTRA

UNI 124 10

Textual Analysis and Academic Writing (Section 10)

Monday Wednesday

16:00-18:00 16:00-17:00

Batı Kampüs #Z009

SALVA SUMRUOĞLU

UNI 124 11

Textual Analysis and Academic Writing (Section 11)

Monday Wednesday

18:00-19:00 17:00-19:00

Batı Kampüs #Z008

SALVA SUMRUOĞLU

UNI 124 12

Textual Analysis and Academic Writing (Section 12)

Tuesday Thursday

17:00-19:00 18:00-19:00

Batı Kampüs #Z006

RAKESH JOBANPUTRA

UNI 124 13

Textual Analysis and Academic Writing (Section 13)