2019 - 2020 Akademik Yılı Güz Dönemi Ders Programı
4.11.2019
2019 - 2020 Akademik Yılı Güz Dönemi Ders Programı

​​​​​​​​​Duyuru Tarihi: 09.09.2019

Son Güncelleme: 04.11.2019 / 14:32

Course Code

Course Name

Days

Hours

Room

Faculty Member

ADP 101 01

Klavye Teknikleri I (Şube I)

Tuesday

13:00-16:00

LAB BUILD 1 #27

SERHAT RAMAY

ADP 101 02

Klavye Teknikleri I (Şube II)

Thursday

16:00-19:00

LAB BUILD 1 #27

SERHAT RAMAY

ADP 101 03

Klavye Teknikleri I (İÖ)

Tuesday

19:00-22:00

LAB BUILD 1 #27

SERHAT RAMAY

ADP 103 01

Hukukun Temel Kavramları

Monday

09:00-12:00

ACAD BUILD 4 #4301

AYŞEGÜL SARI

ADP 103 02

Hukukun Temel Kavramları (İÖ)

Monday

18:00-21:00

LAB BUILD 1 #114

AYŞEGÜL SARI

ADP 105 01

Medeni Hukuk

Friday

14:00-17:00

ACAD BUILD 4 #4301

HASİBE SENA AKKIŞLA

ADP 105 02

Medeni Hukuk (İÖ)

Friday

18:00-21:00

LAB BUILD 1 #114

HASİBE SENA AKKIŞLA

ADP 107 01

Anayasa Hukuku

Thursday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5301

AYKUT PURDE

ADP 107 02

Anayasa Hukuku (İÖ)

Thursday

19:00-22:00

LAB BUILD 1 #114

AYKUT PURDE

ADP 200 01

Yaz Stajı

 

 

 

HASİBE SENA AKKIŞLA

ADP 200 02

Yaz Stajı (İÖ)

 

 

 

HASİBE SENA AKKIŞLA

ADP 201 01

Klavye Teknikleri III (Şube I)

Tuesday

16:00-19:00

LAB BUILD 1 #27

SERHAT RAMAY

ADP 201 02

Klavye Teknikleri III (Şube II)

Thursday

13:00-16:00

LAB BUILD 1 #27

SERHAT RAMAY

ADP 201 03

Klavye Teknikleri III (İÖ)

Wednesday

19:00-22:00

LAB BUILD 1 #27

SERHAT RAMAY

ADP 203 01

Ticaret Hukuku

Tuesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5301

HASİBE SENA AKKIŞLA

ADP 203 02

Ticaret Hukuku (İÖ)

Tuesday

19:00-22:00

LAB BUILD 1 #114

HASİBE SENA AKKIŞLA

ADP 205 01

Ceza Hukuku

Monday

16:00-19:00

ACAD BUILD 4 #4301

ASİYE DEMİREL

ADP 205 02

Ceza Hukuku (İÖ)

Monday

16:00-19:00

ACAD BUILD 4 #4301

ASİYE DEMİREL

ADP 207 01

İdari Yargılama Hukuku

Tuesday

13:00-15:00

ACAD BUILD 3 #3301

AYKUT PURDE

ADP 207 02

İdari Yargılama Hukuku (İÖ)

Tuesday

17:00-19:00

LAB BUILD 1 #116

AYKUT PURDE

ADP 211 01

Tebligat Hukuku ve Adli Yazışma

Friday

10:00-12:00

ACAD BUILD 4 #4301

AYŞEGÜL SARI

ADP 211 02

Tebligat Hukuku ve Adli Yazışma (İÖ)

Friday

16:00-18:00

LAB BUILD 1 #114

AYŞEGÜL SARI

ADP 213 01

İcra ve İflas Hukuku

Wednesday

16:00-19:00

ACAD BUILD 3 #3301

AYŞEGÜL SARI

ADP 213 02

İcra ve İflas Hukuku (İÖ)

Wednesday

16:00-19:00

ACAD BUILD 3 #3301

AYŞEGÜL SARI

ARAB 101

Arabic I

Monday
Wednesday

13:00-14:00
13:00-15:00

ACAD BUILD 6 #6202

ABDULKADER BADLAH

ARAB 102

Arabic II

Monday
Wednesday

14:00-16:00
15:00-16:00

ACAD BUILD 2 #2106

ABDULKADER BADLAH

ARCH 101

Design Studio I

Tuesday
Friday

09:00-13:00

CONF HALL BUILD #240

HALE SİNİRLİOĞLU, HATİCE IŞIL UYSAL

ARCH 102

Design Studio II

Monday
Thursday

09:00-13:00

CONF HALL BUILD #240

NİL AYNALI EĞLER

ARCH 103

Communications I

Wednesday

09:00-13:00

CONF HALL BUILD #240

HALE SİNİRLİOĞLU

ARCH 104

Communications II

Thursday

14:00-18:00

CONF HALL BUILD #240

HALE SİNİRLİOĞLU

ARCH 201

Design Studio III

Monday
Thursday

09:00-13:00

CONF HALL BUILD #240

ZEHRA TONBUL

ARCH 203

Communications III

Tuesday

09:00-12:00

LAB BUILD 1 #26

MUSTAFA TUTAR

ARCH 205

Material and Technology I

Monday

14:00-18:00

CONF HALL BUILD #240

SIDIKA BEBEKOĞLU

ARCH 207

History and Theory I

Wednesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 6 #6203

ZEHRA TONBUL

ARCH 209

Structure I

Wednesday

13:00-15:00

ACAD BUILD 5 #5203

MEHMET SELİM ÖKTEN

ARCH 221

Vocabulary of Modern Architecture

Tuesday

13:00-15:00

ACAD BUILD 5 #5103

ZEHRA TONBUL

BAN 501

Int. to Data Analy. and Desc. Analytics

Tuesday

19:00-22:00

ACAD BUILD 5 #5302

HASAN DEMİRTAŞ

BAN 502

Data Oriented Programming

Wednesday

19:00-22:00

ACAD BUILD 5 #5302

MASOUD SHAHMANZARİ

BAN 504

Predictive Business Analytics

Monday

19:00-22:00

ACAD BUILD 5 #5302

ŞABAN DALAMAN

BAN 507

Marketing Analytics

Monday

16:00-19:00

ACAD BUILD 5 #5302

ENES ERYARSOY

BAN 590

Seminar

Friday

14:00-16:00

ACAD BUILD 1 #1001

MASOUD SHAHMANZARİ

BGM 501

Kriptolojiye Giriş

Tuesday

18:30-21:30

SEHIR ALTUNIZADE #001

KAMİL OTAL

BGM 502

Siber Güvenliğe Giriş

Monday

18:30-21:30

SEHIR ALTUNIZADE #010

NECATİ ERSEN ŞİŞECİ

BGM 552

Blokzincir ve Dijital Paralar

Friday

18:30-21:30

SEHIR ALTUNIZADE #023

TANER DURSUN

BGM 557

Kritik Kimlik Doğru.Alt Yapı.ve Uyg.

Monday

18:30-21:30

SEHIR ALTUNIZADE #023

OKTAY ADALIER

BGM 563

Bulut Bilişimde Güvenlik ve Mahremiyet

Wednesday

18:30-21:30

SEHIR ALTUNIZADE #023

İSA SERTKAYA

BGM 565

Siber Güvenlik için Makine Öğr. Yön.

Friday

18:30-21:30

SEHIR ALTUNIZADE #021

FATİH KAHRAMAN

BGM 574

Bilgi Güvenliği Yönetimi

Thursday

18:30-21:30

SEHIR ALTUNIZADE #023

VURAL ÇELİK

BGM 590

Proje Dersi

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

BGM 591

Seminer Dersi

Thursday

18:30-21:30

SEHIR ALTUNIZADE #001

ENSAR GÜL

BGM 599

Yüksek Lisans Tezi

 

 

 

ENSAR GÜL

BIL 101 01

Bilgi Teknolojileri (Şube I)

Thursday

12:00-14:00

LAB BUILD 1 #26

EMRE CERAN

BIL 101 02

Bilgi Teknolojileri (Şube II)

Wednesday

13:00-15:00

LAB BUILD 1 #26

EMRE CERAN

BIL 101 03

Bilgi Teknolojileri (Şube III)

Friday

14:00-16:00

LAB BUILD 1 #26

EMRE CERAN

BIL 101 04

Bilgi Teknolojileri (Şube IV)

Monday

12:00-14:00

LAB BUILD 1 #27

EMRE CERAN

BIL 101 05

Bilgi Teknolojileri (Şube V)

Monday

16:00-18:00

LAB BUILD 1 #26

EMRE CERAN

BIL 101 06

Bilgi Teknolojileri (Şube VI)

Friday

16:00-18:00

LAB BUILD 1 #26

EMRE CERAN

BIL 101 07

Bilgi Teknolojileri (Şube VII) (İÖ)

Thursday

17:00-19:00

LAB BUILD 1 #26

EMRE CERAN

BIL 101 08

Bilgi Teknolojileri (Şube VIII) (İÖ)

Wednesday

20:00-22:00

LAB BUILD 1 #26

EMRE CERAN

BPP 101 01

Nesne Tabanlı Programlama I (Şube I)

Tuesday

15:00-19:00

LAB BUILD 1 #26

SÜMEYYE ÇETİN

BPP 101 02

Nesne Tabanlı Programlama I (Şube II)

Monday
Wednesday

17:00-19:00

LAB BUILD 1 #27

SÜMEYYE ÇETİN

BPP 101 03

Nesne Tabanlı Programlama I (İÖ)

Tuesday
Wednesday

20:00-22:00

LAB BUILD 1 #25

SÜMEYYE ÇETİN

BPP 103 01

Algoritma ve Program. Giriş (Şube I)

Monday
Wednesday

11:00-13:00

LAB BUILD 1 #25

ERDEM ŞANLI

BPP 103 02

Algoritma ve Program. Giriş (Şube II)

Monday
Wednesday

13:00-15:00

LAB BUILD 1 #25

ERDEM ŞANLI

BPP 103 03

Algoritma ve Programlamaya Giriş (İÖ)

Thursday

18:00-22:00

LAB BUILD 1 #25

ERDEM ŞANLI

BPP 105 01

Ağ Temelleri

Friday

14:00-17:00

ACAD BUILD 7 #7301

FEVZİ İŞÇİOĞLU

BPP 105 02

Ağ Temelleri (İÖ)

Friday

18:00-21:00

LAB BUILD 1 #112

FEVZİ İŞÇİOĞLU

BPP 107 01

Bilgisayar Donanımı

Thursday

09:00-12:00

LAB BUILD 1 #226

ERDEM ŞANLI

BPP 107 02

Bilgisayar Donanımı (İÖ)

Monday

19:00-22:00

LAB BUILD 1 #226

ERDEM ŞANLI

BPP 109 01

Matematik

Tuesday

11:00-13:00

ACAD BUILD 6 #6204

SEVDANUR ASLAN

BPP 109 02

Matematik (İÖ)

Tuesday

18:00-20:00

LAB BUILD 1 #112

SEVDANUR ASLAN

BPP 200

Yaz Stajı

 

 

 

EMRE CERAN

BPP 201 01

Görsel Programlama I (Şube I)

Monday

15:00-19:00

LAB BUILD 1 #25

OKAN VARDARLI

BPP 201 02

Görsel Programlama I (Şube II)

Wednesday

15:00-19:00

LAB BUILD 1 #25

OKAN VARDARLI

BPP 203 01

İnternet Programcılığı I (Şube I)

Monday
Wednesday

09:00-11:00

LAB BUILD 1 #25

SÜMEYYE ÇETİN

BPP 203 02

İnternet Programcılığı I (Şube II)

Friday

14:00-18:00

LAB BUILD 1 #25

SÜMEYYE ÇETİN

BPP 205 01

Grafik ve Animasyon (Şube I)

Tuesday
Thursday

17:00-19:00
14:00-15:00

LAB BUILD 1 #25

ERDEM GÖKTEPE

BPP 205 02

Grafik ve Animasyon (Şube II)

Thursday

15:00-18:00

LAB BUILD 1 #25

ERDEM GÖKTEPE

BPP 207

Sistem Analizi ve Tasarımı

Monday
Wednesday

11:00-12:00
11:00-13:00

ACAD BUILD 5 #5203

EMRE CERAN

BPP 209 01

Veritabanı Uygulamaları (Şube I)

Tuesday

09:00-13:00

LAB BUILD 1 #25

ZEKİ ERES

BPP 209 02

Veritabanı Uygulamaları (Şube II)

Tuesday

13:00-17:00

LAB BUILD 1 #25

ZEKİ ERES

BPP 211 01

İçerik Yönetim Sistemi (Şube I)

Thursday

09:00-13:00

LAB BUILD 1 #25

SERHAT DALGALIDERE

BPP 211 02

İçerik Yönetim Sistemi (Şube II)

Friday

09:00-13:00

LAB BUILD 1 #25

SERHAT DALGALIDERE

CGP 101 01

Özel Eğitim I

Friday

14:00-17:00

ACAD BUILD 3 #3301

BİLGE KONAŞOĞLU

CGP 101 02

Özel Eğitim I (İÖ)

Friday

18:00-21:00

LAB BUILD 1 #116

BİLGE KONAŞOĞLU

CGP 103 01

Çocuk Gelişimi I

Wednesday

13:00-16:00

ACAD BUILD 3 #3301

BİLGE KONAŞOĞLU

CGP 103 02

Çocuk Gelişimi I (İÖ)

Tuesday

19:00-22:00

LAB BUILD 1 #115

NERMİN BİLİCİ

CGP 105 01

Okul Öncesi Eğitime Giriş

Tuesday

09:00-11:00

ACAD BUILD 3 #3301

FULYA GÜRSOY

CGP 105 02

Okul Öncesi Eğitime Giriş (İÖ)

Tuesday

17:00-19:00

LAB BUILD 1 #115

FULYA GÜRSOY

CGP 107 01

Oyun ve Oyun Materyalleri

Wednesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 2 #2302

NURTEN GÜNEŞ

CGP 107 02

Oyun ve Oyun Materyalleri (İÖ)

Monday

19:00-22:00

LAB BUILD 1 #115

NURTEN GÜNEŞ

CGP 109 01

Çocukla İletişim

Tuesday

11:00-13:00

ACAD BUILD 3 #3301

NERMİN BİLİCİ

CGP 109 02

Çocukla İletişim (İÖ)

Wednesday

16:00-18:00

LAB BUILD 1 #115

NERMİN BİLİCİ

CGP 200 01

Staj

 

 

 

BİLGE KONAŞOĞLU

CGP 200 02

Staj (İÖ)

 

 

 

BİLGE KONAŞOĞLU

CGP 201 01

Okul Öncesi Eğitim Kurum Uyg. II

Thursday

09:00-17:00

-

BİLGE KONAŞOĞLU, NERMİN BİLİCİ,
NURTEN GÜNEŞ, FULYA GÜRSOY

CGP 201 02

Okul Öncesi Eğitim Kurum Uyg. II (İÖ)

Thursday

09:00-17:00

-

BİLGE KONAŞOĞLU, NERMİN BİLİCİ,
NURTEN GÜNEŞ, FULYA GÜRSOY

CGP 203 01

Çocuk Psikolojisi ve Ruh Sağlığı

Monday

16:00-19:00

ACAD BUILD 7 #7301

BAHAR ÇAKIR

CGP 203 02

Çocuk Psikolojisi ve Ruh Sağlığı (İÖ)

Monday

16:00-19:00

ACAD BUILD 7 #7301

BAHAR ÇAKIR

CGP 205 01

Çocuk ve Müzik (Şube I)

Friday

09:00-12:00

LAB BUILD 1 #115

AYTEN ÖZTÜRK

CGP 205 02

Çocuk ve Müzik (Şube II)

Friday

13:00-16:00

LAB BUILD 1 #115

AYTEN ÖZTÜRK

CGP 205 03

Çocuk ve Müzik (İÖ)

Friday

16:00-19:00

LAB BUILD 1 #115

AYTEN ÖZTÜRK

CGP 207 01

Çocuk Edebiyatı ve Medya

Monday

11:00-14:00

LAB BUILD 1 #108

NERMİN BİLİCİ

CGP 207 02

Çocuk Edebiyatı ve Medya (İÖ)

Monday

19:00-22:00

LAB BUILD 1 #116

NERMİN BİLİCİ

CGP 209 01

Anne ve Çocuk Beslenmesi

Wednesday

17:00-19:00

ACAD BUILD 5 #5301

BİLGE KONAŞOĞLU

CGP 209 02

Anne ve Çocuk Beslenmesi (İÖ)

Wednesday

17:00-19:00

ACAD BUILD 5 #5301

BİLGE KONAŞOĞLU

CGP 211 01

Çocukluk Döneminde Sanat ve Yaratıcılık

Wednesday

15:00-17:00

ACAD BUILD 5 #5301

NURTEN GÜNEŞ

CGP 211 02

Çocukluk Döneminde Sanat ve Yarat. (İÖ)

Wednesday

19:00-21:00

LAB BUILD 1 #116

NURTEN GÜNEŞ

CGP 213 01

Çocukları Tanıma Teknikleri

Tuesday

16:00-19:00

ACAD BUILD 3 #3301

NURTEN GÜNEŞ

CGP 213 02

Çocukları Tanıma Teknikleri (İÖ)

Tuesday

16:00-19:00

ACAD BUILD 3 #3301

NURTEN GÜNEŞ

CGP 215 01

Çocuk ve Drama (Şube I)

Wednesday

10:00-13:00

LAB BUILD 1 #12

FULYA GÜRSOY

CGP 215 02

Çocuk ve Drama (Şube II)

Tuesday

12:00-15:00

LAB BUILD 1 #12

FULYA GÜRSOY

CGP 215 03

Çocuk ve Drama (İÖ)

Friday

19:00-22:00

LAB BUILD 1 #12

FULYA GÜRSOY

CS 200

Summer Practice I

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

CS 201

Data Structures and Algorithms

Tuesday
Thursday

09:00-11:00
09:00-10:00

ACAD BUILD 1 #1301

MEHMET BAYSAN

CS 300

Summer Practice II

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

CS 351

Computer Architecture

Monday
Wednesday

13:00-15:00
13:00-14:00

ACAD BUILD 1 #1301

BARIŞ ARSLAN

CS 361

Software

Tuesday
Thursday

13:00-14:00
12:00-14:00

ACAD BUILD 3 #3302

AHMET BULUT

CS 381

Object Oriented Programming

Monday
Wednesday

11:00-13:00
12:00-13:00

ACAD BUILD 1 #1301

ENSAR GÜL

CTV 201

Basic Photography

Thursday

10:00-14:00

ACAD BUILD 5 #5101

ELİF GÜLEN

CTV 203

Art of Storytelling

Tuesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5101

MELİSA ÜNERİ

CTV 205

Key Concepts in Moving Image Studies

Wednesday
Friday

13:00-14:00
14:00-16:00

ACAD BUILD 5 #5101

CANAN BALAN

CTV 207

Introduction to Media and Com. Studies

Wednesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4203

EKMEL GEÇER

CTV 211

Introduction to Cinematography and Light

Tuesday

14:00-18:00

BUILD STUDENT CENTER #İ006

EMEK GÜL

CTV 303

Film Theory and Aesthetics

Monday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5103

AYÇA ÖZTÜRK

CTV 307

Television Production

Wednesday

09:00-13:00

ACAD BUILD 5 #5101

GÜLAY DİNÇER

CTV 342

Gender, Race, Class in Media

Monday
Wednesday

13:00-15:00
14:00-15:00

ACAD BUILD 5 #5101

EBRU KAYAALP

CTV 401

Graduation Project

Tuesday

12:00-14:00

ACAD BUILD 5 #5101

MURAT ÇETİNKAYA

CTV 402

Senior Graduation Project

Tuesday

12:00-14:00

ACAD BUILD 5 #5101

ÖZGE ÖZYILMAZ YILDIZCAN

CTV 403

Documentary Making

Friday

09:00-12:00

BUILD STUDENT CENTER #Com. Studio

ZEYNEP MERVE UYGUN AZİZOĞLU

CTV 411

Silent Cinema

Monday

15:00-18:00

BUILD STUDENT CENTER #İ011

CANAN BALAN

CTV 430

Art of Animation

Thursday

14:00-18:00

BUILD STUDENT CENTER #İ006

ASYA LEMAN HEUER

CULT 501

Theories and Methods in Cultural Studies

Tuesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4203

HACER ESRA ALMAS

CULT 511

Postcolonial Studies

Thursday

15:00-18:00

ACAD BUILD 5 #5001

ŞİMA BEGÜM İMŞİR

CULT 517

Anthropological Pers. on Global Issues

Thursday

12:00-15:00

ACAD BUILD 5 #5001

EBRU KAYAALP

CULT 525

Sociology of Everyday Life

Wednesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 8 #B010

FERHAT KENTEL

CULT 527

Ideology and Discourse Analysis

Thursday

18:00-21:00

ACAD BUILD 8 #B010

MESUT YEĞEN

CULT 531

Silent Cinema

Monday

15:00-18:00

BUILD STUDENT CENTER #İ011

CANAN BALAN

CULT 544

Armenians in the Otto. Emp.: A Lit. Pers

Tuesday

12:00-15:00

ACAD BUILD 4 #4001

MEHMET FATİH USLU

CULT 556

The Debates on Lang. and Lit. Pol.

Monday

18:00-21:00

ACAD BUILD 5 #5001

HAVVA HALE SERT

CULT 590

Graduate Seminar

Tuesday

18:00-21:00

ACAD BUILD 5 #5001

FATİH ALTUĞ

CULT 599

MA Thesis

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

ECE 513

Digital Communication System

Wednesday

10:00-13:00

LAB BUILD 1 #117

OĞUZ KUCUR

ECE 523

Machine Learning

Wednesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 2 #2301

BARIŞ ARSLAN

ECE 524

Computer Vision

Tuesday
Thursday

14:00-15:00
14:00-16:00

ACAD BUILD 4 #4301

MEHMET SERKAN APAYDIN

ECE 527

Bioinformatics

Tuesday

10:00-13:00

ACAD BUILD 2 #2106

ALİ ÇAKMAK

ECE 532

Advanced Digital Logic Design

Friday

10:00-13:00

LAB BUILD 1 #117

İHSAN ÇİÇEK

ECE 571

Data Engineering

Monday

11:00-14:00

LAB BUILD 1 #117

AHMET BULUT

ECE 586

Computational Genomics

Friday

14:00-17:00

ACAD BUILD 4 #4102

MEHMET BAYSAN

ECE 595

Graduate Project

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

ECE 599

Master Thesis

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

ECON 201

Macroeconomics

Tuesday
Thursday

17:00-19:00
18:00-19:00

ACAD BUILD 4 #4302

LAZARE CEM BEHAR

ECON 205

Intermediate Microeconomics

Friday

16:00-19:00

ACAD BUILD 5 #5302

HALDUN EVRENK

ECON 331

Econometrics

Tuesday

16:00-19:00

ACAD BUILD 5 #5302

LOKMAN GÜNDÜZ

ECON 412

Topics in Islamic Economics

Monday

15:00-18:00

ACAD BUILD 1 #1301

CENGİZ KALLEK

ECON 450

Economics Through Fiction

Thursday

15:00-18:00

ACAD BUILD 5 #5302

MUSTAFA ÖZEL

ECONFIN 501

Microeconomics

Friday

16:00-19:00

ACAD BUILD 5 #5302

HALDUN EVRENK

ECONFIN 504

Research Methods for Economics

Saturday

14:00-17:00

ACAD BUILD 5 #5302

HALDUN EVRENK

ECONFIN 505

Econometrics

Tuesday

16:00-19:00

ACAD BUILD 5 #5302

LOKMAN GÜNDÜZ

ECONFIN 591

Term Project

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

ECONFIN 598

Seminar

Friday

14:00-16:00

ACAD BUILD 3 #3302

AHMET FARUK AYSAN

ECONFIN 599

MA Thesis

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

EE 200

Summer Practice I

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

EE 300

Summer Practice II

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

EE 311

Introduction to Electronic Devices

Monday
Wednesday

11:00-13:00
12:00-13:00

ACAD BUILD 4 #4203

KAŞİF TEKER

EE 312

Introduction to Communication Systems

Tuesday

10:00-13:00

ACAD BUILD 6 #6201

UFUK TÜRELİ

EE 324

Control Systems

Tuesday
Thursday

09:00-10:00
09:00-11:00

ACAD BUILD 7 #7201

ERTUĞRUL ÇETİNSOY

EECS 201

System Design Fundamentals

Tuesday
Thursday

16:00-18:00
16:00-17:00

ACAD BUILD 1 #1301

MEHMET SERKAN APAYDIN

EECS 201 L

System Design Fundamentals (Lab)

Thursday

17:00-19:00

LAB BUILD #Elect.Lab

ASSISTANT

EECS 216

Signals and Systems

Friday

09:00-12:00

ACAD BUILD 4 #4103

CÜNEYT UTKU

EECS 218

Digital Logic Design

Monday
Wednesday

13:00-15:00
13:00-14:00

ACAD BUILD 6 #6204

İHSAN ÇİÇEK

EECS 221

Embedded Systems Programming in C

Friday

14:00-17:00

ACAD BUILD 5 #5301

BETÜL DEMİRÖZ

EECS 241

Discrete Mathematics

Monday
Wednesday

09:00-11:00
09:00-10:00

ACAD BUILD 3 #3302

MEHMET ERCAN NERGİZ

EECS 422

Wave Propagation and Antennas

Monday
Wednesday

09:00-11:00
09:00-10:00

ACAD BUILD 6 #6104

CÜNEYT UTKU

EECS 423

Optics

Tuesday
Thursday

15:00-17:00
16:00-17:00

ACAD BUILD 4 #4104

AZADEH DİDARİ

EECS 461

Machine Learning

Wednesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 2 #2301

BARIŞ ARSLAN

EECS 464

Computer Vision

Tuesday
Thursday

14:00-15:00
14:00-16:00

ACAD BUILD 4 #4301

MEHMET SERKAN APAYDIN

EECS 465

Introduction to Robotics

Wednesday
Thursday

10:00-12:00
11:00-12:00

ACAD BUILD 6 #6201

ERTUĞRUL ÇETİNSOY

EECS 468

Bioinformatics

Tuesday

10:00-13:00

ACAD BUILD 2 #2106

ALİ ÇAKMAK

EECS 486

Computational Genomics

Friday

14:00-17:00

ACAD BUILD 4 #4102

MEHMET BAYSAN

EKON 201

Makroekonomi

Tuesday
Thursday

14:00-15:00
13:00-15:00

ACAD BUILD 4 #4302

LAZARE CEM BEHAR

ELIT 201

Mythologies

Tuesday
Thursday

12:00-13:00
12:00-14:00

ACAD BUILD 6 #6202

HACER ESRA ALMAS

ELIT 203

Linguistics I

Monday
Wednesday

09:00-11:00
09:00-10:00

ACAD BUILD 6 #6105

RAKESH JOBANPUTRA

ELIT 205

Introduction to Literary Genres

Monday
Wednesday

12:00-14:00
12:00-13:00

ACAD BUILD 5 #5104

ŞİMA BEGÜM İMŞİR

EM 200

Staj Dersi I

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

EM 300

Staj Dersi II

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

EM 321

Yöneylem Araştırması I

Tuesday
Thursday

11:00-13:00

ACAD BUILD 5 #5105

SELİM ZAİM

EM 324

Simülasyon

Tuesday
Thursday

09:00-11:00

ACAD BUILD 5 #5105

MEHMET ALİ ERGÜN

EM 371

İş Etüdü ve Ergonomi

Monday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5105

SEYFULLAH SEFER

EM 446

Üretim Planlama ve Kontrol

Thursday

14:00-17:00

ACAD BUILD 6 #6202

SELİM ZAİM

EM 451

Proje Yönetimi

Monday

12:00-15:00

ACAD BUILD 5 #5203

AHMET FARUK AYSAN

ENG 101 01

English I (Sec I)

Monday
Wednesday

12:00-14:00
12:00-13:00

ACAD BUILD 5 #5201

EMRULLAH LEVENT ÇOBAN

ENG 101 02

English I (Sec II)

Monday
Wednesday

14:00-15:00
13:00-15:00

ACAD BUILD 5 #5201

SEZGİN DORUK

ENG 101 03

English I (Sec III)

Monday
Wednesday

15:00-17:00
15:00-16:00

ACAD BUILD 5 #5201

EMRULLAH LEVENT ÇOBAN

ENG 101 04

English I (Sec IV)

Tuesday
Thursday

12:00-14:00
12:00-13:00

ACAD BUILD 5 #5201

AYLİN YURDACAN

ENG 101 05

English I (Sec V)

Tuesday
Thursday

14:00-15:00
13:00-15:00

ACAD BUILD 5 #5201

EMRULLAH LEVENT ÇOBAN

ENG 101 06

English I (Sec VI)

Tuesday
Thursday

15:00-17:00
15:00-16:00

ACAD BUILD 5 #5201

EMRULLAH LEVENT ÇOBAN

ENG 101 07

English I (Sec VII)

Monday
Wednesday

11:00-12:00
10:00-12:00

ACAD BUILD 6 #6202

SEZGİN DORUK

ENG 101 08

English I (Sec VIII)

Tuesday
Thursday

11:00-12:00
10:00-12:00

ACAD BUILD 4 #4104

SEZGİN DORUK

ENG 102 01

English II (Sec I)

Monday
Wednesday

16:00-17:00
15:00-17:00

ACAD BUILD 6 #6202

SEZGİN DORUK

ENG 102 02

English II (Sec II)

Tuesday
Thursday

09:00-11:00
09:00-10:00

ACAD BUILD 4 #4104

EMRULLAH LEVENT ÇOBAN

ENG 201

English III

Monday
Wednesday

09:00-11:00
09:00-10:00

ACAD BUILD 6 #6202

SEZGİN DORUK

ENG 202

English IV

Tuesday
Thursday

11:00-12:00
10:00-12:00

ACAD BUILD 3 #3106

EMRULLAH LEVENT ÇOBAN

ENGM 101 01

İngilizce I (Şube I)

Tuesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 4 #4203

ENGİN SEFER DÜLGER

ENGM 101 02

İngilizce I (Şube II)

Thursday

14:00-17:00

ACAD BUILD 4 #4204

ENGİN SEFER DÜLGER

ENGM 101 03

İngilizce I (Şube III)

Tuesday

14:00-17:00

ACAD BUILD 4 #4204

ENGİN SEFER DÜLGER

ENGM 101 04

İngilizce I (Şube IV)

Tuesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 6 #6203

ŞÜKRAN FUNDA DEMİR

ENGM 101 05

İngilizce I (Şube V)

Thursday

09:00-12:00

ACAD BUILD 4 #4203

ŞÜKRAN FUNDA DEMİR

ENGM 101 06

İngilizce I (Şube VI)

Tuesday

14:00-17:00

ACAD BUILD 6 #6203

ŞÜKRAN FUNDA DEMİR

ENGM 101 07

İngilizce I (Şube VII)

Friday

09:00-12:00

ACAD BUILD 6 #6203

ŞÜKRAN FUNDA DEMİR

ENGM 101 08

İngilizce I (Şube VIII)

Monday

14:00-17:00

ACAD BUILD 5 #5204

ŞÜKRAN FUNDA DEMİR

ENGM 101 09

İngilizce I (Şube IX) (İÖ)

Wednesday

19:00-22:00

LAB BUILD 1 #114

ENGİN SEFER DÜLGER

ENGM 101 10

İngilizce I (Şube X) (İÖ)

Monday

16:00-19:00

ACAD BUILD 4 #4204

ENGİN SEFER DÜLGER

ENGR 100

Computer Skills

Friday

14:00-16:00

ACAD BUILD 5 #5302

FATİH ERTUĞRUL ÖZ

ENGR 101 01

Introduction to Programming (Sec. I)

Monday

11:00-13:00

ACAD BUILD 4 #4302

ALİ ÇAKMAK

ENGR 101 02

Introduction to Programming (Sec. II)

Monday

16:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4302

ALİ ÇAKMAK

ENGR 101 P01

Introduction to Programming (Prac. I)

Friday

09:00-11:00

ACAD BUILD 4 #4105

ASSISTANT

ENGR 101 P02

Introduction to Programming (Prac. II)

Friday

11:00-13:00

ACAD BUILD 4 #4105

ASSISTANT

ENGR 101 P03

Introduction to Programming (Prac. III)

Friday

14:00-16:00

ACAD BUILD 4 #4105

ASSISTANT

ENGR 101 P04

Introduction to Programming (Prac. IV)

Friday

16:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4105

ASSISTANT

ENGR 101 P05

Introduction to Programming (Prac. V)

Tuesday

16:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4102

ASSISTANT

ENGR 101 P06

Introduction to Programming (Prac. VI)

Thursday

16:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4101

ASSISTANT

ENGR 102

Programming Practice

Monday

16:00-18:00

ACAD BUILD 2 #2302

MEHMET ERCAN NERGİZ

ENGR 102 P1

Programming Practice (Prac I)

Friday

09:00-11:00

ACAD BUILD 4 #4201

ASSISTANT

ENGR 102 P2

Programming Practice (Prac II)

Friday

11:00-13:00

ACAD BUILD 4 #4201

ASSISTANT

ENGR 102 P3

Programming Practice (Prac III)

Friday

16:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4104

ASSISTANT

ENGR 105 01

Int. to Engineering (Sec I)

Tuesday

14:00-16:00

ACAD BUILD 1 #1302

ÖMER CEBECİ

ENGR 105 02

Int. to Engineering (Sec II)

Tuesday

16:00-18:00

ACAD BUILD 1 #1302

ÖMER CEBECİ

ENGR 201

Technical Drawing

Friday

14:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4103

AYKUT KENTLİ

ENGR 205

Statics and Strength of Materials

Tuesday
Thursday

12:00-14:00

ACAD BUILD 7 #7202

BORA AKŞAR

ENGR 244

Engineering Materials

Tuesday
Thursday

11:00-12:00
10:00-12:00

ACAD BUILD 4 #4204

KAŞİF TEKER

ENGR 246

Manufacturing Processes

Monday
Wednesday

11:00-13:00
12:00-13:00

ACAD BUILD 6 #6104

ABDÜLKERİM KAR

ENGR 251 01

Probability for Engineers (Sec I)

Tuesday
Wednesday

09:00-11:00
10:00-12:00

ACAD BUILD 6 #6104

NİZAMETTİN BAYYURT

ENGR 251 02

Probability for Engineers (Sec II)

Wednesday

14:00-18:00

ACAD BUILD 1 #1301

NİZAMETTİN BAYYURT

ENGR 252

Statistics for Engineers

Monday
Wednesday

15:00-17:00

ACAD BUILD 6 #6102

ABDÜLKERİM KAR

ENGR 422

Numerical Methods

Tuesday
Thursday

09:00-10:00
09:00-11:00

ACAD BUILD 6 #6201

AZADEH DİDARİ

ENGR 497

Global Design Project I

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

ENGR 498

Global Design Project II

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

ENGR 500

Research Methods in Natural Sciences

Thursday

18:30-21:30

ACAD BUILD 4 #4204

ÖMER CEBECİ

ENGR 591

Graduate Seminar

Wednesday

18:30-21:30

ACAD BUILD 4 #4204

ENSAR GÜL

FIZ 101

Fizik 1

Tuesday
Thursday

15:00-17:00
15:00-16:00

ACAD BUILD 4 #4105

BORA AKŞAR

FIZ 101 L

Fizik 1 Laboratuvar

Tuesday

11:00-13:00

LAB BUILD #Phys Lab

ASSISTANT

FIZ 101 P

Fizik 1 Pratik

Friday

11:00-13:00

ACAD BUILD 4 #4202

ASSISTANT

FKP 101

Video Çekim Teknikleri I

Tuesday
Thursday

13:00-15:00
15:00-17:00

LAB BUILD 1 #112

SERHAT DALGALIDERE

FKP 103

Temel Fotoğraf I

Monday

09:00-12:00

BUILD STUDENT CENTER #İ006

DİLRUBA KOCAIŞIK

FKP 105

Işık Tekniği

Wednesday
Thursday

13:00-15:00
14:00-15:00

LAB BUILD 1 #112

SERHAT DALGALIDERE

FKP 107

Temel İletişim

Thursday

09:00-12:00

ACAD BUILD 3 #3301

IŞILAY BALCI

FKP 200

Staj

 

 

 

SERHAT DALGALIDERE

FKP 201

Video Çekim Teknikleri III

Wednesday

15:00-19:00

LAB BUILD 1 #112

SERHAT DALGALIDERE

FKP 203

Stüdyo Fotoğrafçılığı

Friday

09:00-13:00

LAB BUILD 1 #112

SİNAN KÖSE

FKP 205

Görüntü İşleme Teknikleri

Monday
Wednesday

12:00-14:00
11:00-13:00

LAB BUILD 1 #24

NESLİHAN BULDUK

FKP 207

Fotoğrafta Görsel Teknikler

Monday

14:00-16:00

BUILD STUDENT CENTER #İ006

DİLRUBA KOCAIŞIK

FKP 209

Senaryo

Friday

14:00-17:00

LAB BUILD 1 #112

SERHAT DALGALIDERE

FKP 211

Belgesel Fotoğraf

Thursday

11:00-14:00

BUILD STUDENT CENTER #İ006

DİLRUBA KOCAIŞIK

FRE 101 01

French I (Section I)

Monday

13:00-16:00

ACAD BUILD 6 #6105

BERNA YILMAZ

FRE 101 02

French I (Section II)

Wednesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5202

BERNA YILMAZ

FRE 101 03

French I (Section III)

Monday

09:00-12:00

ACAD BUILD 6 #6103

NATHALIE REINS

FRE 101 04

French I (Section IV)

Monday

13:00-16:00

ACAD BUILD 5 #5202

NATHALIE REINS

FRE 102 01

French II (Section I)

Monday

09:00-12:00

ACAD BUILD 6 #6201

BERNA YILMAZ

FRE 102 02

French II (Section II)

Wednesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 6 #6101

NATHALIE REINS

FRE 201

French III

Wednesday

13:00-16:00

ACAD BUILD 6 #6101

BERNA YILMAZ

GER 101 01

German I (Section I)

Wednesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 6 #6103

GÜLSÜN GENCER

GER 101 02

German I (Section II)

Thursday

13:00-16:00

ACAD BUILD 5 #5104

GÜLSÜN GENCER

GER 102 01

German II (Section I)

Wednesday

13:00-16:00

ACAD BUILD 5 #5104

GÜLSÜN GENCER

GER 102 02

German II (Section II)

Thursday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5104

GÜLSÜN GENCER

GIR 200

Staj I

 

 

 

NAGİHAN ÇÖMEZ DOLGAN

GIR 203

Finansal Muhasebe

Thursday

15:00-18:00

ACAD BUILD 5 #5203

TEMUR KAYHAN

GIR 205

Temel İstatistik

Tuesday
Thursday

09:00-11:00

ACAD BUILD 6 #6204

LOKMAN GÜNDÜZ

GIR 300

Staj II

 

 

 

NAGİHAN ÇÖMEZ DOLGAN

GIR 301

İnsan Kaynakları Yönetimi

Saturday

14:00-17:00

ACAD BUILD 4 #4302

ERKAN ERDEMİR

GIR 303

Finansal Yönetim

Wednesday

10:00-13:00

ACAD BUILD 4 #4204

MUSTAFA SAYIM

GIR 305

Pazarlama Yönetimi

Tuesday

12:00-15:00

ACAD BUILD 5 #5202

MERAL AHU KARAGEYİM

GIR 309

Operasyon Yönetimi

Monday
Wednesday

15:00-16:00
14:00-16:00

ACAD BUILD 5 #5105

NAGİHAN ÇÖMEZ DOLGAN

GTP 101 01

Bilgisayar Destekli Tasarım I (Şube I)

Tuesday
Thursday

13:00-15:00

LAB BUILD 1 #24

NESLİHAN BULDUK

GTP 101 02

Bilgisayar Destekli Tasarım I (Şube II)

Monday
Wednesday

14:00-16:00
13:00-15:00

LAB BUILD 1 #24

NESLİHAN BULDUK

GTP 103 01

Temel Grafik Tasarım (Şube I)

Wednesday
Friday

09:00-11:00

LAB BUILD 1 #26

ERDEM GÖKTEPE

GTP 103 02

Temel Grafik Tasarım (Şube II)

Wednesday
Friday

11:00-13:00

LAB BUILD 1 #26

ERDEM GÖKTEPE

GTP 105 01

Yazı ve Tipografi (Şube I)

Monday

09:00-12:00

LAB BUILD 1 #24

ONUR AŞKIN

GTP 105 02

Yazı ve Tipografi (Şube II)

Wednesday

15:00-18:00

LAB BUILD 1 #24

ONUR AŞKIN

GTP 107

Temel Fotoğraf

Tuesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 5 #5301

DİLRUBA KOCAIŞIK

GTP 200

Staj

 

 

 

ONUR AŞKIN

GTP 201 01

Görsel Tasarım Temelleri (Şube I)

Tuesday

09:00-13:00

LAB BUILD 1 #24

ONUR AŞKIN

GTP 201 02

Görsel Tasarım Temelleri (ŞubeII)

Tuesday

15:00-19:00

LAB BUILD 1 #24

ONUR AŞKIN

GTP 203 01

İllüstrasyon I (Şube I)

Friday

09:00-13:00

LAB BUILD 1 #24

GÜRCAN KURT

GTP 203 02

İllüstrasyon I (Şube II)

Friday

14:00-18:00

LAB BUILD 1 #24

GÜRCAN KURT

GTP 205 01

Yayın Grafiği I (Şube I)

Monday

09:00-12:00

LAB BUILD 1 #26

HALİL YEKİN GÜZEL

GTP 205 02

Yayın Grafiği I (Şube II)

Wednesday

15:00-18:00

LAB BUILD 1 #26

HALİL YEKİN GÜZEL

GTP 207 01

Ambalaj Tasarımı (Şube I)

Thursday

09:00-12:00

LAB BUILD 1 #24

NESLİHAN BULDUK

GTP 207 02

Ambalaj Tasarımı (Şube II)

Thursday

15:00-18:00

LAB BUILD 1 #24

NESLİHAN BULDUK

GTP 209 01

Arayüz Tasarımı (Şube I)

Monday

16:00-18:00

LAB BUILD 1 #24

ONUR AŞKIN

GTP 209 02

Arayüz Tasarımı (Şube II)

Wednesday

09:00-11:00

LAB BUILD 1 #24

ONUR AŞKIN

GTP 211 01

Grafik ve Animasyon I (Şube I)

Tuesday

09:00-13:00

LAB BUILD 1 #27

ERDEM GÖKTEPE

GTP 211 02

Grafik ve Animasyon I (Şube II)

Thursday

09:00-13:00

LAB BUILD 1 #27

ERDEM GÖKTEPE

HIL 201

Halkla İlişkilere Giriş

Monday

10:00-13:00

ACAD BUILD 5 #5102

LEVENT GÜRÜN

HIL 205

Yaratıcı Düşünme

Wednesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 5 #5101

UĞUR CEVDET PANAYIRCI

HIL 223

Kişilerararası İletişim

Wednesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5103

SELVA ERSÖZ KARAKULAKOĞLU

HIL 225

Sosyal Medya ve Görsel Tasarım

Tuesday

12:00-15:00

ACAD BUILD 5 #5102

ÖVÜNÇ MERİÇ

HIL 301

Kurumsal İletişim

Thursday

15:00-18:00

ACAD BUILD 5 #5103

AYŞEGÜL BAŞER

HIL 303

Halkla İlişkiler Kampanyaları

Friday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5103

SELVA ERSÖZ KARAKULAKOĞLU

HIL 305

Halkla İlişkiler ve Sosyal Medya

Wednesday

12:00-15:00

ACAD BUILD 5 #5103

ÖVÜNÇ MERİÇ

HIL 323

Küresel Pazarlama

Monday

14:00-17:00

ACAD BUILD 5 #5103

UĞUR CEVDET PANAYIRCI

HIL 401

Mezuniyet Projesi

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

HIL 403

Medya Planlama

Tuesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5102

UĞUR AZİM ERDAL

HIL 421

Medya ve Fikri Haklar

Tuesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 5 #5102

TUĞBA GÜLEŞ

HIL 423

Medya ve Etik

Thursday

12:00-15:00

ACAD BUILD 5 #5103

ASLI ÇAKIR

HIST 201

Historical Methodology

Monday
Wednesday

12:00-13:00
12:00-14:00

ACAD BUILD 7 #7202

ŞİT TUFAN BUZPINAR

HIST 203

Early Islamic History

Tuesday
Thursday

12:00-14:00
12:00-13:00

ACAD BUILD 4 #4103

CENGİZ KALLEK

HIST 205

Mediterranean History

Tuesday
Thursday

09:00-10:00
09:00-11:00

ACAD BUILD 4 #4102

KAHRAMAN ŞAKUL

HIST 209

Seljuk History

Tuesday
Wednesday

16:00-17:00
15:00-17:00

ACAD BUILD 7 #7202

ŞİT TUFAN BUZPINAR

HIST 302

Research Methods

Monday
Wednesday

09:00-11:00
09:00-10:00

ACAD BUILD 6 #6102

MEHMET FATİH AYSAN

HIST 303

Classical Ottoman History

Tuesday
Thursday

10:00-12:00
11:00-12:00

ACAD BUILD 4 #4102

KAHRAMAN ŞAKUL

HIST 305

History of Medieval Europe

Monday
Wednesday

13:00-15:00
14:00-15:00

ACAD BUILD 7 #7202

AYŞE BAŞARAN

HIST 307

Ottoman Paleography

Friday

10:00-13:00

ACAD BUILD 8 #B010

HÜMEYRA BOSTAN

HIST 401

Historiography: Ancient to Modern

Monday
Wednesday

11:00-12:00
10:00-12:00

ACAD BUILD 7 #7202

AYŞE BAŞARAN

HIST 405

Historical Geography

Tuesday
Thursday

14:00-15:00
13:00-15:00

ACAD BUILD 4 #4104

YUNUS UĞUR

HIST 406

Senior Project

 

 

 

ENGİN AKARLI

HIST 411

History of Muslim Institutions

Tuesday
Thursday

15:00-16:00
15:00-17:00

ACAD BUILD 7 #7202

CENGİZ KALLEK

HIST 415

Economic History

Monday

15:00-18:00

ACAD BUILD 1 #1301

CENGİZ KALLEK

HIST 501

Historiography in Global Perspective

Wednesday

11:00-14:00

ACAD BUILD 6 #6028

ABDULHAMİT KIRMIZI

HIST 510

Approaching Ottoman History

Monday

15:00-18:00

ACAD BUILD 6 #6028

ŞİT TUFAN BUZPINAR

HIST 517

Topics in Ottoman History

Tuesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 6 #6028

ENGİN AKARLI, ABDURRAHMAN ATÇIL

HIST 530

Approaching Urban History

Friday

15:00-18:00

SEHIR ALTUNIZADE #021

YUNUS UĞUR

HIST 537

Ottoman Artis.&Arachi.Culture

Wednesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 6 #6028

NİCOLE KANÇAL FERRARİ

HIST 593

Ottoman Paleography I

Thursday

12:00-15:00

SEHIR ALTUNIZADE #021

MEHMET GENÇ

HIST 599

Master Thesis

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

HIST 601

Historiography in Global Perspective

Wednesday

11:00-14:00

ACAD BUILD 6 #6028

ABDULHAMİT KIRMIZI

HIST 610

Approaching Ottoman History

Monday

15:00-18:00

ACAD BUILD 6 #6028

ŞİT TUFAN BUZPINAR

HIST 691

Directed Readings in History

Tuesday

10:00-13:00

ACAD BUILD 8 #B019

YUNUS UĞUR

HIST 698

PhD Quali​fication

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

HIST 699

PhD Dissertation

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

HTP 101

Halkla İlişkilere Giriş

Tuesday
Thursday

14:00-15:00
13:00-15:00

LAB BUILD 1 #115

ÖZLEM MÜTEVELLİOĞLU BEKKİ

HTP 103

Reklamcılık

Tuesday

09:00-12:00

LAB BUILD 1 #115

NURCAN USTA

HTP 105

Temel İletişim

Thursday

09:00-12:00

ACAD BUILD 3 #3301

IŞILAY BALCI

HTP 107

Pazarlama İlkeleri

Wednesday

09:00-12:00

LAB BUILD 1 #115

NURCAN USTA

HTP 200

Staj

 

 

 

ÖZLEM MÜTEVELLİOĞLU BEKKİ

HTP 201

Halkla İlişkiler Uygulama Teknikleri

Monday
Wednesday

15:00-17:00
14:00-16:00

LAB BUILD 1 #115

ÖZLEM MÜTEVELLİOĞLU BEKKİ

HTP 203

Halkla İlişkiler Kampanyaları

Tuesday
Thursday

12:00-14:00
12:00-13:00

LAB BUILD 1 #115

ÖZLEM MÜTEVELLİOĞLU BEKKİ

HTP 205

Görsel Tasarım Uygulamaları

Monday

12:00-15:00

LAB BUILD 1 #26

IŞILAY BALCI

HTP 207

Marka Yönetimi

Thursday

15:00-17:00

LAB BUILD 1 #115

NURCAN USTA

HTP 209

Reklam ve Tanıtım Kampanyaları

Monday

09:00-11:00

LAB BUILD 1 #115

IŞILAY BALCI

HTP 213

Popüler Kültür ve Tüketici Davranışları

Tuesday

15:00-17:00

LAB BUILD 1 #115

NURCAN USTA

HUK 101

Hukuk'a Giriş

Tuesday
Thursday

13:00-15:00
14:00-15:00

ACAD BUILD 2 #2302

NİHAT BULUT

HUK 103

Medeni Hukuk I

Tuesday
Thursday

15:00-17:00

CONF HALL BUILD #150

HÜLYA ATLAN GÜRER, AHMET BÜLTER

HUK 105 01

Anayasa Hukuku I (Sec I)

Monday
Wednesday

13:00-15:00

ACAD BUILD 3 #3302

ERGUN ÖZBUDUN

HUK 105 02

Anayasa Hukuku I (Sec II)

Monday
Wednesday

13:00-15:00

ACAD BUILD 2 #2302

SERAP YAZICI

HUK 201

İdare Hukuku I

Thursday

11:00-14:00

CONF HALL BUILD #150

NUR ZELİHA KAMAN

HUK 205

Ceza Hukuku Genel Hükümler I

Monday
Tuesday

11:00-13:00

CONF HALL BUILD #150

MAHMUT KOCA

HUK 207

Borçlar Hukuku I

Wednesday
Friday

11:00-13:00
09:00-11:00

CONF HALL BUILD #150

MUSTAFA ALPER GÜMÜŞ

HUK 301

Medeni Usul Hukuku I

Monday
Tuesday

09:00-11:00

ACAD BUILD 2 #2302

HAMİDE ÖZDEN ÖZKAYA FERENDECİ

HUK 303

Eşya Hukuku I

Monday
Thursday

15:00-17:00
09:00-11:00

CONF HALL BUILD #150

HÜLYA ATLAN GÜRER

HUK 305

Ticaret Hukuku I

Thursday

14:00-18:00

ACAD BUILD 3 #3302

ŞAFAK NARBAY

HUK 307

Borçlar Hukuku Özel Hükümler

Monday
Wednesday

13:00-15:00

ACAD BUILD 4 #4302

AHMET BÜLTER

HUK 309

İnsan Hakları Hukuku

Friday

14:00-16:00

ACAD BUILD 7 #7302

NİHAT BULUT

HUK 311

Türk Hukuk Tarihi I

Wednesday

09:00-11:00

CONF HALL BUILD #150

ALİ ADEM YÖRÜK

HUK 315

Çevre Hukuku

Friday

11:00-13:00

ACAD BUILD 4 #4102

NUR ZELİHA KAMAN

HUK 317

Kriminoloji

Tuesday

15:00-17:00

ACAD BUILD 4 #4201

MEHMET EMİN ARTUK

HUK 320

Tüketici Hukuku

Wednesday

15:00-17:00

ACAD BUILD 5 #5103

MUSTAFA ALPER GÜMÜŞ

HUK 401

İcra - İflas Hukuku I

Wednesday

15:00-19:00

ACAD BUILD 3 #3302

MURAT ATALI

HUK 403

Sigorta Hukuku

Tuesday

14:00-16:00

ACAD BUILD 3 #3302

HÜMEYRA ZEYNEP ERDEN,
DURSUN SAAT

HUK 405

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku I

Tuesday
Thursday

11:00-13:00
13:00-14:00

ACAD BUILD 2 #2302

MUSTAFA MACİT KENANOĞLU

HUK 407

Ceza Muhakemesi Hukuku I

Friday

09:00-13:00

ACAD BUILD 2 #2302

MEHMET EMİN ALŞAHİN

HUK 409

Kıymetli Evrak Hukuku

Thursday

11:00-13:00

ACAD BUILD 2 #2302

ŞAFAK NARBAY

HUK 501

Suç Teorisinin Genel Esasları

Monday

18:00-21:00

ACAD BUILD 3 #3001

MAHMUT KOCA

HUK 509

İnsan Haklarının Uluslararası Alanda Kor

Friday

18:00-21:00

ACAD BUILD 3 #3001

HALİL RAHMAN BAŞARAN

HUK 519

Anayasa Yargısı

Monday

15:00-18:00

ACAD BUILD 3 #3001

ERGUN ÖZBUDUN

HUK 529

Avrupa İns. Hak. Mah. Kar. Türkiye

Thursday

18:00-21:00

ACAD BUILD 3 #3001

NİHAT BULUT

HUK 542

Yapay Zeka ve Hukuk

Wednesday

18:00-21:00

ACAD BUILD 3 #3001

MUSTAFA YAYLALI

HUK 551

Rekabet Hukukunun Temel Konuları I

Wednesday

18:00-21:00

SEHIR ALTUNIZADE #021

AHMET BÜLTER

HUK 558

Ulusal ve Uluslararası Tahkim

Monday

18:00-21:00

SEHIR ALTUNIZADE #021

HÜMEYRA ZEYNEP ERDEN

HUK 573

Kira Hukuku (Kira Söz.Has.Kira Söz.)

Tuesday

18:00-21:00

SEHIR ALTUNIZADE #020

HÜLYA ATLAN GÜRER

HUK 589

Araştırma Yönt. ,Araştırma ve Yayın Etiğ

Tuesday

18:00-21:00

SEHIR ALTUNIZADE #021

HIZIR MURAT KÖSE

HUK 590

Seminer Dersi

Thursday

17:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4001

NİHAT BULUT

HUK 591

Bitirme Projesi

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

HUK 599

Tez Dersi

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

HUK 601

Anayasa Yapımı ve Anayasa Değişik.

Tuesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 3 #3001

ERGUN ÖZBUDUN

HUK 603

Mülk.Hakkı Açısın.İdarenin Mal Edin.

Friday

18:00-21:00

ACAD BUILD 4 #4001

NİHAT BULUT

HUK 605

19.yy Osm. Anayasa Huk.Ala.Yaş.Geli.

Thursday

18:00-21:00

ACAD BUILD 4 #4001

MUSTAFA MACİT KENANOĞLU

HUK 689

Araştırma Yönt. ,Araştırma ve Yayın Etiğ

Tuesday

18:00-21:00

SEHIR ALTUNIZADE #021

HIZIR MURAT KÖSE

HUK 690

Seminer Dersi

Thursday

17:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4001

NİHAT BULUT

HUK 698

Doktora Yeterlik

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

HUK 699

Tez Dersi

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

IAN 501

Veri Analizine Giriş ve Tanım. Ana.

Saturday

10:00-13:00

ACAD BUILD 5 #5301

HASAN DEMİRTAŞ, ALİ EMİR CİHAN

IAN 502

Veri Odaklı Programlama

Saturday

14:00-17:00

ACAD BUILD 5 #5301

MASOUD SHAHMANZARİ

IAN 504

Tanımlayıcı İş Analitiği Yöntemleri

Friday

19:00-22:00

SEHIR ALTUNIZADE #001

ŞABAN DALAMAN

IAN 507

Pazarlama Analitiği

Monday

19:00-22:00

SEHIR ALTUNIZADE #001

ENES ERYARSOY

IAN 511

Profesyonel Gelişim Dersi

Friday

14:00-17:00

ACAD BUILD 4 #4302

MASOUD SHAHMANZARİ

IAN 591

Bitirme projesi

 

 

 

MASOUD SHAHMANZARİ

IAN 599

Tez

 

 

 

MASOUD SHAHMANZARİ

ICP 101 01

İç Mekan Tasarımı I (Şube I)

Tuesday

13:00-16:00

LAB BUILD 1 #223

EMİNE BANU BURKUT

ICP 101 02

İç Mekan Tasarımı I (Şube II)

Tuesday

16:00-19:00

LAB BUILD 1 #223

EMİNE BANU BURKUT

ICP 103 01

Teknik Resim (Şube I)

Wednesday

09:00-13:00

LAB BUILD 1 #223

ZEYNEP ELİF ARIK

ICP 103 02

Teknik Resim (Şube II)

Wednesday

14:00-18:00

LAB BUILD 1 #223

ZEYNEP ELİF ARIK

ICP 105 01

Temel Tasarım (Şube I)

Thursday

09:00-12:00

LAB BUILD 1 #223

GÜLSÜM DAMLA AŞKIN

ICP 105 02

Temel Tasarım (Şube II)

Thursday

14:00-17:00

LAB BUILD 1 #223

GÜLSÜM DAMLA AŞKIN

ICP 107

Yapı Malzemesi

Monday

09:00-12:00

ACAD BUILD 6 #6203

OĞUZHAN ÇETİNDEMİR

ICP 200

Staj

 

 

 

GÜLSÜM DAMLA AŞKIN

ICP 201 01

İç Mekan Tasarımı III (Şube I)

Friday

09:00-13:00

LAB BUILD 1 #223

EMİNE BANU BURKUT

ICP 201 02

İç Mekan Tasarımı III (Şube II)

Friday

14:00-18:00

LAB BUILD 1 #223

GÜLSÜM DAMLA AŞKIN

ICP 203 01

Bilgisayar Destekli Tasarım II (Şube I)

Monday

09:00-12:00

LAB BUILD 1 #27

MEHMET ÜRGÜP

ICP 203 02

Bilgisayar Destekli Tasarım II (Şube II)

Monday

14:00-17:00

LAB BUILD 1 #27

MEHMET ÜRGÜP

ICP 205 01

Mekan Bilgisi II (Şube I)

Wednesday

09:00-12:00

LAB BUILD 1 #27

GÜLSÜM DAMLA AŞKIN

ICP 205 02

Mekan Bilgisi II (Şube II)

Wednesday

14:00-17:00

LAB BUILD 1 #27

GÜLSÜM DAMLA AŞKIN

ICP 206

Mimarlık ve Sanat Tarihi

Tuesday

14:00-17:00

ACAD BUILD 5 #5105

NİL AYNALI EĞLER

ICP 210

Keşif ve Metraj Bilgisi

Thursday

14:00-17:00

ACAD BUILD 3 #3301

EMİNE BANU BURKUT

IE 200

Summer Practice I

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

IE 300

Summer Practice II

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

IE 316

Engineering Economics

Monday
Wednesday

15:00-17:00

ACAD BUILD 6 #6104

ADNAN DOVAN

IE 321

Deterministic Models in OR

Monday
Wednesday

13:00-15:00

ACAD BUILD 4 #4203

MEHMET YASİN ULUKUŞ

IE 322

Stochastic Models in OR

Monday
Wednesday

13:00-15:00

ACAD BUILD 6 #6104

HATİCE TEKİNER MOĞULKOÇ

IE 324

Simulation

Tuesday
Thursday

12:00-14:00

ACAD BUILD 4 #4204

MEHMET ALİ ERGÜN

IE 446

Manufacturing Planning and Control

Monday

09:00-12:00

ACAD BUILD 4 #4204

İLKER GÜÇLÜ

IE 448

Product Design and Innovation

Thursday

14:00-17:00

ACAD BUILD 6 #6203

BAHADIR TUNABOYLU

IE 451

Project Management

Friday

10:00-13:00

ACAD BUILD 1 #1301

BAHADIR TUNABOYLU

ILT 201

İletişim ve Medya

Thursday

09:00-12:00

ACAD BUILD 4 #4301

SELVA ERSÖZ KARAKULAKOĞLU

IMIM 101 01

Tasarım Atölyesi I

Tuesday
Friday

09:00-13:00

CONF HALL BUILD #140

ÇİĞDEM AKKAYA

IMIM 101 02

Tasarım Atölyesi I

Tuesday
Friday

09:00-13:00

CONF HALL BUILD #140

NAZENDE YILMAZ

IMIM 101 03

Tasarım Atölyesi I

Tuesday
Friday

09:00-13:00

CONF HALL BUILD #140

ÇAĞRI SARAY

IMIM 101 04

Tasarım Atölyesi I

Tuesday
Friday

09:00-13:00

CONF HALL BUILD #140

BİLGE TUTAR

IMIM 103 01

İletişim I

Thursday

09:00-13:00

CONF HALL BUILD #140

ÇİĞDEM AKKAYA

IMIM 103 02

İletişim I

Thursday

09:00-13:00

CONF HALL BUILD #140

SEVTAP ELMAS

IMIM 201

Tasarım Atölyesi III

Tuesday
Thursday

14:00-18:00

CONF HALL BUILD #140

SEVTAP ELMAS

IMIM 203 01

İletişim III

Friday

10:00-13:00

LAB BUILD 1 #27

MUSTAFA TUTAR

IMIM 203 02

İletişim III

Friday

14:00-17:00

LAB BUILD 1 #27

MUSTAFA TUTAR

IMIM 205 01

Malzeme ve Teknoloji I

Monday

09:00-12:00

CONF HALL BUILD #140

VELİ SEMİH YALÇI

IMIM 205 02

Malzeme ve Teknoloji I

Monday

13:00-16:00

CONF HALL BUILD #140

VELİ SEMİH YALÇI

IMIM 207

Tarih ve Kuram I

Thursday

09:00-12:00

ACAD BUILD 6 #6203

NAZENDE YILMAZ

IMIM 209 01

Yapı Bilgisi

Wednesday

09:00-12:00

CONF HALL BUILD #140

EMEL İŞLEYEN

IMIM 209 02

Yapı Bilgisi

Wednesday

14:00-17:00

CONF HALL BUILD #140

EMEL İŞLEYEN

IMIM 221

Kurumsal Etkinliklerde Mekan Tasarımı

Wednesday

12:00-14:00

ACAD BUILD 5 #5202

ÇİĞDEM AKKAYA

INDD 101

Design Studio I

Tuesday
Friday

14:00-18:00

CONF HALL BUILD #240
CONF HALL BUILD #140

HATİCE HÜMANUR BAĞLI

INDD 103

Design Communications I

Wednesday

14:00-18:00

CONF HALL BUILD #240

HATİCE HÜMANUR BAĞLI

ISE 523

Linear Programming and Extensions

Tuesday

13:00-16:00

ACAD BUILD 2 #2106

HATİCE TEKİNER MOĞULKOÇ

ISE 531

Probability and Statistics for Engineers

Friday

14:00-17:00

LAB BUILD 1 #117

SELİM ZAİM

ISE 535

Quality Design and Improvement

Monday

15:00-18:00

LAB BUILD 1 #112

SELİM ZAİM

ISE 537

Applied Data Analysis

Thursday

10:00-13:00

LAB BUILD 1 #117

MEHMET YASİN ULUKUŞ

ISE 548

Product Design and Innovation

Thursday

14:00-17:00

ACAD BUILD 6 #6203

BAHADIR TUNABOYLU

ISE 551

Advanced Topics in Project Management

Friday

10:00-13:00

ACAD BUILD 1 #1301

BAHADIR TUNABOYLU

ISE 595

Graduate Project

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

ISE 599

Master Thesis

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

ISP 101

İş Sağlığı ve Güvenliğine Giriş

Tuesday
Thursday

13:00-15:00

LAB BUILD 1 #116

İSMAİL ÖZEN

ISP 103

Kişisel Koruyucu Donanımlar

Thursday

09:00-11:00

LAB BUILD 1 #116

İSMAİL YUSUF YILDIRIM

ISP 105

Ergonomi

Monday

14:00-16:00

LAB BUILD 1 #116

SEYFULLAH SEFER

ISP 200

Staj

 

 

 

İSMAİL ÖZEN

ISP 201

İş Güvenliği Mevzuatı I

Tuesday
Thursday

12:00-13:00
11:00-13:00

LAB BUILD 1 #116

İSMAİL ÖZEN

ISP 203

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

Wednesday

12:00-15:00

LAB BUILD 1 #116

AYŞEGÜL SARI

ISP 205

İş Kazası ve Meslek Hastalıkları

Tuesday

15:00-17:00

LAB BUILD 1 #116

SEYFULLAH SEFER

ISP 207

Acil Durum Yönetimi

Friday

14:00-16:00

LAB BUILD 1 #116

İSMAİL ÖZEN

ISP 209

Kimyasallar ve Tehlikeleri

Tuesday

09:00-12:00

LAB BUILD 1 #116

SEYFULLAH SEFER

ISP 211

Yapı İşlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği

Friday

09:00-12:00

LAB BUILD 1 #116

İSMAİL YUSUF YILDIRIM

ISS 101

Tecvid ve Tashihu'I-Huruf

Monday

15:00-17:00

ACAD BUILD 4 #4105

MEHMET BOYNUKALIN

ISS 102

Kur'an-ı  Kerim Tilaveti

Monday

17:00-19:00

ACAD BUILD 4 #4105

MUSTAFA ÖZEL(İslami İlim)

ISS 103 01

Arap Dili I (Sec I)

Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday

09:00-14:00
09:00-13:00
09:00-13:00
09:00-12:00
09:00-13:00

ACAD BUILD 3 #3206

MAHMOUD NOUREDDIN CHABBAN,
MUHAMMED RAŞİD DERŞEVİ,
MUHAMMED ABDULMECİD,
ALİ TÜLÜ

ISS 103 02

Arap Dili I (Sec II)

Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday

09:00-13:00
09:00-13:00
09:00-13:00
09:00-11:00
09:00-13:00

ACAD BUILD 3 #3207

MAHMOUD NOUREDDIN CHABBAN,
MUHAMMED RAŞİD DERŞEVİ,
MUHAMMED ABDULMECİD,
ALİ TÜLÜ

ISS 103 03

Arap Dili I (Sec III)

Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday

09:00-11:00
09:00-13:00
09:00-13:00
09:00-12:00
09:00-11:00

ACAD BUILD 3 #3209

MAHMOUD NOUREDDIN CHABBAN,
MUHAMMED RAŞİD DERŞEVİ,
MUHAMMED ABDULMECİD,
ABDULKADER BADLAH

ISS 103 04

Arap Dili I (Sec IV)

Monday
Wednesday
Thursday

09:00-11:00
11:00-13:00
10:00-12:00

ACAD BUILD 7 #7029

MUHAMMED ABDULMECİD,
ÖZGÜR KAVAK,
MAHMOUD NOUREDDIN CHABBAN

ISS 105

Osmanlı Türkçesi

Tuesday
Thursday

15:00-17:00
16:00-17:00

ACAD BUILD 5 #5104

DURSUN ÖZYÜREK

ISS 181

H:el-Medhal ile'n-Nususi't-Turasiye

Wednesday

15:00-17:00

ACAD BUILD 4 #4105

EYYÜP SAİD KAYA

ISS 183

H:el-Maksud fi's-Sarf

Friday

14:00-16:00

ACAD BUILD 5 #5104

ALİ TÜLÜ

ISS 201 01

Kur'an-ı Kerim'i Ezber Uygu. (Sec I)

Monday

09:00-11:00

ACAD BUILD 6 #6101

MUSTAFA