2018 -2019 Akademik Yılı Güz Geç Başvuru Dönemi Sosyal Bilimler Enstitüsü Mülakata Davet Edilen Adaylar Listesi
4.09.2018
2018 -2019 Akademik Yılı Güz Geç Başvuru Dönemi Sosyal Bilimler Enstitüsü programlarının düzenlediği mülakata davet edilen aday listesini ve tarihleri görebilirsiniz

​​​​​

2018-2019 AKADEMİK YILI GÜZ DÖNEMİ

KAMU HUKUKU DOKTORA PROGRAMI

MÜLAKATA DAVET EDİLEN ADAYLARIN LİSTESİ

 

Kamu Hukuku Doktora Programı mülakatları aşağıdaki program uyarınca yapılacaktır:

 

Tarih: 11 Eylül 2018, Salı

Başlangıç Saati: 12:00

Yer: AB 3001 (Dragos Kampüs)

 

ADISOYADISAAT
FERHATKÜÇÜK12:00
ABDULLAHGÜRSU
NURHAYATÖZCAN

 


*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​​


2018-2019 AKADEMİK YILI GÜZ DÖNEMİ

KAMU HUKUKU (TEZLİ/TEZSİZ) YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

MÜLAKATA DAVET EDİLEN ADAYLARIN LİSTESİ

 

Kamu Hukuku (Tezli/Tezsiz) Yüksek Lisans Programı mülakatları aşağıdaki program uyarınca yapılacaktır:

 

Tarih: 11 Eylül 2018, Salı

Başlangıç Saati: 11:00

Yer: AB 3001 (Dragos Kampüs)

 

ADISOYADISAAT
HAMZAKÜSKÜ11:00
MÜCAHİT İSMAİLCOŞKUN
KADİR HAKANKOYUNOĞLU
BEYZANURDULKADİR ŞİŞMAN11:15
MUHAMMET BAHATTİNÇAKMAK
MEHMET EMRECAN
EMREYEŞİLKAYA11:30
OĞUZHANAKBULUT
FERDA MAŞALLAHÖRTEŞ
EDANUREKŞİ11:45
HALİMEALBAYRAK AKDEVECİ

 


*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​

 

2018-2019 AKADEMİK YILI GÜZ DÖNEMİ

ÖZEL HUKUK DOKTORA PROGRAMI

MÜLAKATA DAVET EDİLEN ADAYLARIN LİSTESİ

 

Özel Hukuk Doktora Programı mülakatları aşağıdaki program uyarınca yapılacaktır:

 

Tarih: 11 Eylül 2018, Salı

Başlangıç Saati: 15:00

Yer: AB 3001 (Dragos Kampüs)

 

ADISOYADISAAT
ABDURRAHMAN HAMZATÜZGEN15:00

 

 

*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​


 

2018-2019 AKADEMİK YILI GÜZ DÖNEMİ

ÖZEL HUKUK (TEZLİ/TEZSİZ) YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

MÜLAKATA DAVET EDİLEN ADAYLARIN LİSTESİ

 

Özel Hukuk (Tezli/Tezsiz) Yüksek Lisans Programı mülakatları aşağıdaki program uyarınca yapılacaktır:

 

Tarih: 11 Eylül 2018, Salı

Başlangıç Saati: 14:00

Yer: AB 3001 (Dragos Kampüs)

 

ADISOYADISAAT
BENEKYÜCEL GÜNAY14:00
ENESETLİK
ESMAKÜÇÜKBAY
FERDA MAŞALLAHÖRTEŞ14:15
HALİL EMREGÜRLER
HALİMEALBAYRAK AKDEVECİ
İLKNURBURAK GÜNAY14:30
KADİR HAKANKOYUNOĞLU
MELİKEÇAMOĞLU
OĞUZHANAKBULUT14:45
RABİASAYILGAN
SEMİHAÖZDAĞ
YILMAZKAYA15:00
ZEYNEP BETÜLKABAN
İSMAİLDÖNMEZ

 

 

*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​



2018-2019 AKADEMİK YILI GÜZ DÖNEMİ

KLİNİK PSİKOLOJİ (TEZLİ) YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

YAZILI SINAVA DAVET EDİLEN ADAYLARIN LİSTESİ

 

Klinik Psikoloji (Tezli) Yüksek Lisans Programı yazılı sınavı aşağıdaki program uyarınca yapılacaktır. Mülakatlar yazılı sınavın arkasından 11 Mayıs 2018 Pazartesi günü saat 10:00-18:00 arasında yapılacaktır. Mülakata davet edilen adaylar, yazılı sınav sonucu yapılacak elemenin ardından belirlenecektir.

 

YAZILI SINAV

Tarih: 10 Eylül 2018, Pazartesi

Saat: 09:30-12:30

Yer: Altunizade Kampüs

 

MÜLAKAT

Tarih: 11 Eylül 2018 Salı

Saat: 10:00-18:00

Yer: Altunizade Kampüs

 

ADISOYADI
ARDAÇAĞLAYANER
ASELŞAN
AYLİNÖZTÜRK
BERAYBULAK
BİLGE GÜLENBOYACI
BÜŞRA FATMAGÜLTEKİN
CANZORALOĞLU
CEMRENURKARAASLAN
DOĞUKANGÜNDOĞDU
ECEÖZDEN
EDADEMİRTAŞ
EDADENKER
ELİFPEHLİVAN
ESMA NURBAYRAKTARLI
FATMA ENİSEÖZEL
FEHİME ŞUHEDAKURT
GİZEMADALIOĞLU
HALE ZELİHAKELLECİ
İDİLBİRİKEN
İREM NURKARAHİSAR
KÜBRAÜNAL
MERVEDOĞAN
MERVEARAS
MERVESEVEN
MERVEÇELİK
MERVEKARAGÖZ
MERVEŞİŞMAN
MERVESANCAKTAR
MERVE KARAKARA
MUSTAFA GÖKMENCOŞGUN
NEZAHAT SENASEÇKİN
ÖZDENURÇAKIR
ÖZGETURGUT
SELİNÖZMURAL
SENAMETE
SİMAYSELLİ
UFUKKANTARCI
YASEMİNTAŞ
ZEYNEPTELCİ
ZEYNEPSARAL
ZEYNEP ŞEVVALKOÇAL
​​AYNUR
​​YILDIZ

 

 ​

*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​


2018-2019 AKADEMİK YILI GÜZ DÖNEMİ

KÜLTÜREL ÇALIŞMALAR YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

MÜLAKATA DAVET EDİLEN ADAYLARIN LİSTESİ

 

Kültürel Çalışmalar Yüksek Lisans Programı mülakatları aşağıdaki program uyarınca yapılacaktır:

 

Tarih:  12 Eylül 2018 Çarşamba

Saat: 11:00

Yer: AB 8 Bina/ -1. Kat/  B019 Toplantı Odası (Dragos Kampüs)

 

ADISOYADISAAT
MERVEERKAN11:00
MUHAMMETTOPAL
PINARKARTAL
RAMAZANBİLGE
SAİME BETÜLBİLGİŞLİ12:00
SÜMEYYESEYLAN

 

 

*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​


 

2018-2019 AKADEMİK YILI GÜZ DÖNEMİ

MODERN TÜRKİYE ÇALIŞMALARI (TEZLİ) YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

MÜLAKATA DAVET EDİLEN ADAYLARIN LİSTESİ

 

Modern Türkiye Çalışmaları Yüksek Lisans Programı mülakatları aşağıdaki program uyarınca yapılacaktır:

 

Tarih: 11 Eylül 2018, Salı

Saat: 13:00-17:00

Yer: AB 8 / -1. KAT / B 016 Toplantı Salonu (Dragos Kampüs)

 

AdıSoyadıSaat
AYBÜKEÇALIŞKAN13:00
BURAK BİLALAKDOĞAN
BURHAN MUSTAFABEKTAŞ
ELİF HÜMEYRAŞEKERCİ
ELİSGJEVORİ13:45
RÜMEYSAGEÇER

 

 

*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​

 

2018-2019 AKADEMİK YILI GÜZ DÖNEMİ

SİNEMA VE TELEVİZYON (TEZLİ/TEZSİZ) YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

YAZILI SINAV VE MÜLAKATA DAVET EDİLEN ADAYLARIN LİSTESİ

 

Sinema ve Televizyon Yüksek Lisans Programı yazılı sınav ve mülakatları aşağıdaki program uyarınca yapılacaktır:

 

YAZILI SINAV

Tarih: 13 Eylül 2018, Perşembe

Saat: 10:00

Yer: AB 5001 (Dragos Kampüs)

 

MÜLAKATLAR

Tarih: 13 Eylül 2018, Perşembe

Başlangıç Saati: 13:30

Yer: AB 5001 (Dragos Kampüs)

 

AdıSoyadıSaat
BURCUKESKİN13:30
CANDOLU
GÖKHANDENİZ
KEVSERÇAKIR DEMİR14:00
KÜBRABUDAK
MUSTAFAABLAK
NESİBE SENAYILMAZ14:30
ÖZGE SILABULUT
RAMAZANBİLGE
ZÜLFİKARKÜRÜM

 

*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​

 

2018-2019 AKADEMİK YILI GÜZ DÖNEMİ

SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER (TEZLİ/TEZSİZ) YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

MÜLAKATA DAVET EDİLEN ADAYLARIN LİSTESİ

 

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Tezli/Tezsiz) Yüksek Lisans Programı mülakatları aşağıdaki program uyarınca yapılacaktır:

 

Tarih: 06 Eylül 2018, Perşembe

Saat: 10:00

Yer: AB 8 / -1. KAT / B 019 Toplantı Salonu (Dragos Kampüs)

 

AdıSoyadıSaat
BERKTUNÇALIN10:00
BEYZA BETÜLBEZCİ
BURAK BİLALAKDOĞAN
BURHAN MUSTAFABEKTAŞ
EDANUREKŞİ11:00
GULALEKANNAMURADOVA
MERVEKÖSE
MERVEEROL
MERVEİSMAİL12:00
RANAAYHÜN
RÜMEYSAGEÇER
SAFA DUHANGENCE
SAİME BETÜLBİLGİŞLİ14:00
ZEYNEP BETÜLYAVUZ
SAİDBÜYÜKKÖSE

 

 

*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​

 


2018-2019 AKADEMİK YILI GÜZ DÖNEMİ

SOSYOLOJİ DOKTORA PROGRAMI

MÜLAKATA DAVET EDİLEN ADAYLARIN LİSTESİ

 

Sosyoloji Doktora Programı mülakatları aşağıdaki program uyarınca yapılacaktır:

 

Tarih: 13 Eylül 2018, Perşembe

Saat: 12:00

Yer: AB 8 / -1. KAT / B 019 Toplantı Salonu (Dragos Kampüs)

 

ADISOYADISAAT
AYŞE NURAYDIN12:00
BUSRAHASBOYACI
CAHİDE ZEYNEPENGİNAR
ENVERGÖÇEN
MERVEAKKUŞ GÜVENDİ14:00
ÖZGEÖZKEFELİ YILMAZ
SEÇİLBOZKURT GÜRBÜZ
HALİTTOPÇU

 ​


*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​

 

2018-2019 AKADEMİK YILI GÜZ DÖNEMİ

SOSYOLOJİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

MÜLAKATA DAVET EDİLEN ADAYLARIN LİSTESİ

 

Sosyoloji Yüksek Lisans Programı mülakatları aşağıdaki program uyarınca yapılacaktır:

 

Tarih: 13 Eylül 2018, Perşembe

Saat: 10:00

Yer: AB 8 / -1. KAT / B 019 Toplantı Salonu (Dragos Kampüs)

 

ADISOYADISAAT
ALİ CİHANÖZENSEL10:00
BENEKYÜCEL GÜNAY
BUSENURAKBAŞ
BÜŞRACOŞKUN
KÜBRAKAŞIKÇI11:00
MERVEİSMAİL
SÜLEYMANKIROĞLU
ZEYNEP BÜŞRAKANAL

​​ELİF HÜMEYRA
​​ŞEKERCİ
​​
​​EBRU
​​ARACI
​​



*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​


2018-2019 AKADEMİK YILI GÜZ DÖNEMİ

ŞEHİR ÇALIŞMALARI (TEZLİ/TEZSİZ) YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

MÜLAKATA DAVET EDİLEN ADAYLARIN LİSTESİ

 

Şehir Çalışmaları Yüksek Lisans Programı mülakatları aşağıdaki program uyarınca yapılacaktır:

 

Tarih: 11 Eylül 2018, Salı

Saat: 11:00-16:30

Yer: AB8 /-1. KAT / B 019 Toplantı Salonu (Dragos Kampüs)

 

AdıSoyadıSaat
ABDURRAHİMÖNDER11:00
AYŞİNETE
KÜBRAKAŞIKÇI
MERVEERKAN
MUHAMMED ALİBAŞARAN12:00
OĞUZ MAHMUDERTÜRK
ZEHRAAYDIN
ALİ CAN
BATMAZ

MURAT
​KIZILKAYA

 

 

*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​​


2018-2019 AKADEMİK YILI GÜZ DÖNEMİ

TARİH DOKTORA PROGRAMI

YAZILI SINAV VE MÜLAKATA DAVET EDİLEN ADAYLARIN LİSTESİ

 

Tarih Doktora Programı yazılı sınav ve mülakatları aşağıdaki program uyarınca yapılacaktır:

 

YAZILI SINAV

Tarih: 13 Eylül 2018, Perşembe

Saat: 10:00

Yer: AB8 / - 1. Kat / B 016 Toplantı Salonu (Dragos Kampüs)

 

MÜLAKATLAR

Tarih: 13 Eylül 2018, Perşembe

Başlangıç Saati: 14:00

Yer: AB8 / - 1. Kat / B 016 Toplantı Salonu (Dragos Kampüs)

 

AdıSoyadıSaat
VEJDİDEMİR14:30
TAYFUNULAŞ

 

 

*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​​

 

2018-2019 AKADEMİK YILI GÜZ DÖNEMİ

TARİH YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

YAZILI SINAV VE MÜLAKATA DAVET EDİLEN ADAYLARIN LİSTESİ

 

Tarih Yüksek Lisans Programı yazılı sınav ve mülakatları aşağıdaki program uyarınca yapılacaktır:

 

YAZILI SINAV

Tarih: 13 Eylül 2018, Perşembe

Saat: 10:00

Yer: AB8 / - 1. Kat / B 016 Toplantı Salonu (Dragos Kampüs)

 

MÜLAKATLAR

Tarih: 13 Eylül 2018, Perşembe

Başlangıç Saati: 14:00

Yer: AB8 / - 1. Kat / B 016 Toplantı Salonu (Dragos Kampüs)

 

ADISOYADISAAT
MUHAMMETTOPAL14:00
YUNUS EMREYİĞİT

 

 

*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​​*​*​*​​*​​*​*​​*​​*​​


 

2018-2019 AKADEMİK YILI GÜZ DÖNEMİ

TEMEL İSLAM BİLİMLERİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

MÜLAKATA DAVET EDİLEN ADAYLARIN LİSTESİ

 

Temel İslam Bilimleri (Tezli) Yüksek Lisans Programı Arapça Dil Sınavı ve yazılı sınavı aşağıdaki program uyarınca yapılacaktır. Mülakatlar yazılı sınavın arkasından 12 Eylül 2018 Çarşamba günü saat 14:00'te başlayacaktır.

 

 

DİL SINAVI

Tarih: 12 Eylül 2018, Çarşamba Arapça Dil Sınavı

Saat: 10:00

Yer: AB 8 / -1. KAT / B 016 TOPLANTI SALONU (DRAGOS KAMPÜS)

 

YAZILI SINAV

Tarih: 12 Eylül 2018, Çarşamba Bilim Sınavı

Saat: 11:00

Yer: AB 8 / -1. KAT / B 016 TOPLANTI SALONU (DRAGOS KAMPÜS)

 

MÜLAKATLAR

Tarih: 12 Eylül 2018, Çarşamba

Saat: 14:00

Yer: AB 8 / -1. KAT / B 016 TOPLANTI SALONU (DRAGOS KAMPÜS)

 

AdıSoyadı
BÜŞRACEYRAN
ERVANURKOCA
HALENURÖZTÜRK
SEVDAYARTAŞI PEHLİVAN
TAHA YASİNTAN
​USAME
YOLCU​

​