Mülakata Davet Edilen Adaylar | Sosyal Bilimler Enstitüsü Lisansüstü Programları 2019 - 2020 Akademik Yılı Güz Dönemi Geç Dönem Başvuruları
5.09.2019
Mülakata Davet Edilen Adaylar | Sosyal Bilimler Enstitüsü Lisansüstü Programları 2019 - 2020 Akademik Yılı Güz Dönemi Geç Dönem Başvuruları

​TARİH YÜKSEK LİSANS-DOKTORA PROGRAMI

MÜLAKATA DAVET EDİLEN ADAYLARIN LİSTESİ

Yazılı Sınav Tarihi: 9 Eylül 2019 Pazartesi

Başlangıç Saati: 10:00

Yer: Dragos Kampüs / Bina No: AB8 / Şehir Araştırmaları Merkezi

Mülakat Tarihi: 9 Eylül 2019 Pazartesi

Başlangıç Saati: 13:30

Yer: Dragos Kampüs / Bina No: AB8 / Şehir Araştırmaları Merkezi​

AdıSoyadıMülakat Saati
BurakBILGE13:30
Fikret AbdullahIDIL
AbdullahKARAARSLAN
ArzuKURU YOON

 

KLİNİK PSİKOLOJİ (TEZLİ) YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

ÇOKTAN SEÇMELİ SINAVA DAVET EDİLEN ADAYLARIN LİSTESİ

Çoktan Seçmeli Sınav Tarihi: 9 Eylül 2019 Pazartesi

Başlangıç Saati: 10:00

Yer: Dragos Kampüs / Bina No: AB2 / Salon No: 2301

Yazılı Sınav Tarihi: 9 Eylül 2019 Pazartesi

Başlangıç Saati: 15:00

Yer: Dragos Kampüs / Bina No: AB1 / Salon No: 1302

NOT: Çoktan Seçmeli Sınav'dan başarılı olan adaylar yazılı sınava girmeye hak kazanacaktır.

AdıSoyadı
Ebru ACAR
Betül AKARÇAY
Nilüfer AKDOĞAN
Hande Nur AKYILDIZ
Zeynep ALBAYRAK
Melis AYTEKIN
Ümmügülsüm BAŞOĞLU
Ilksen BOSTANCI
Beyza Nur BOZDUĞAN
Damla ÇOBAN
Fatıma Zehra DÜLGAR
Büşranur EKİNCİ
Şule RümeysaERYILMAZ
Abdulgani EZA
Çiğdem GEZICI
Ece ErinçGÜNAY
Ali Rıfat KILIÇ
Fatma Merve ORAN
Ayşe Şuheda ÖRENGÜL
Selin BanuÖZCAN
Ceren ÖZÜGÜÇ
Tuğçem PEHLIVAN
Başak SAYIM
Merve SEVEN
Sinem SÖKER
Tuğba TARAKÇI
Mehmet Özgün YEŞILTEPE
Mehmet YURTÇU

 

SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER (TEZLİ-TEZSİZ) YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

MÜLAKATA DAVET EDİLEN ADAYLARIN LİSTESİ

Mülakat Tarihi: 9 Eylül 2019 Pazartesi

Başlangıç Saati: 10:30

Yer: Dragos Kampüs / Bina No: AB5 / Salon No: 5001

Adı
SoyadıMülakat Saati
JehadABU JAZAR10:30
TuncayDOĞAN
AhsenERAVCI
Fikret AbdullahIDIL
Mehmet AkifMARABAOĞLU11:30
İpekSÖYLEMEZ
KübraŞAHIN
MeryemTURAN
Mahmut BilalUZUN12:30
VolkanUZUNDAĞ

 

KÜLTÜREL ÇALIŞMALAR (TEZLİ) YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

MÜLAKATA DAVET EDİLEN ADAYLARIN LİSTESİ

Mülakat Tarihi: 9 Eylül 2019 Pazartesi

Başlangıç Saati: 13:00

Yer: Dragos Kampüs / Bina No: AB8 / Salon No: B019 

AdıSoyadıMülakat Saati
BurakAYÇIÇEK13:00
ÖzgeGÜNEŞ 
ZeynepŞAHIN 

 

ŞEHİR ÇALIŞMALARI (TEZLİ-TEZSİZ) YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

MÜLAKATA DAVET EDİLEN ADAYLARIN LİSTESİ

Mülakat Tarihi: 10 Eylül 2019 Salı

Başlangıç Saati: 10:30

Yer: Dragos Kampüs / Bina No: AB8 / Şehir Araştırmaları Merkezi

AdıSoyadıMülakat Saati
SümeyyeDAĞ10:30
Bayram ÖzcanOKTAY
EnesTAŞ

 

KAMU HUKUKU (TEZLİ-TEZSİZ) YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

MÜLAKATA DAVET EDİLEN ADAYLARIN LİSTESİ

Mülakat Tarihi: 10 Eylül 2019 Salı

Başlangıç Saati: 10:00

Yer: Dragos Kampüs / Bina No: AB3 / Salon No: 3001

AdıSoyadıMülakat Saati
Mehmet SalihAYYILDIZ10:00
HazalÇELİK 
EnesEKŞI 
BurakEROĞLU 
AylinHÜNDAL11:00
NurbanuKAPLAN 
MustafaKARA 
GülşahMICAN 
İpekSÖYLEMEZ12:00
Ali CanŞANLI 
Mevlüt HuzeyfeUĞUR 

 

KAMU HUKUKU DOKTORA PROGRAMI 

MÜLAKATA DAVET EDİLEN ADAYLARIN LİSTESİ

Mülakat Tarihi: 10 Eylül 2019 Salı

Başlangıç Saati: 12:45

Yer: Dragos Kampüs / Bina No: AB3 / Salon No: 3001

AdıSoyadıMülakat Saati
İbrahimAKAR12:45
Ömer FarukKESKİN 
BurakSAYGILI 
MariYORAT 

 

ÖZEL HUKUK (TEZLİ-TEZSİZ) YÜKSEK LİSANS PROGRAMI 

MÜLAKATA DAVET EDİLEN ADAYLARIN LİSTESİ

Mülakat Tarihi: 10 Eylül 2019 Salı

Başlangıç Saati: 14:00

Yer: Dragos Kampüs / Bina No: AB3 / Salon No: 3001

AdıSoyadıMülakat Saati
Muhammed YakupALTUN14:00
Mehmet SalihAYYILDIZ
Tevfik MelihERTÜZÜN
ZeynepKÜÇÜK
Ali CanŞANLI15:00
Mevlüt HuzeyfeUĞUR

 

ÖZEL HUKUK DOKTORA PROGRAMI 

MÜLAKATA DAVET EDİLEN ADAYLARIN LİSTESİ

Mülakat Tarihi: 10 Eylül 2019 Salı

Başlangıç Saati: 15:30

Yer: Dragos Kampüs / Bina No: AB3 / Salon No: 3001

AdıSoyadıMülakat Saati
Nazlı AyçaERDEM15:30

 

TEMEL İSLAM BİLİMLERİ (TEZLİ) YÜKSEK LİSANS PROGRAMI 

MÜLAKATA DAVET EDİLEN ADAYLARIN LİSTESİ

Arapça Dil Sınavı: 11 Eylül 2019 Çarşamba

Başlangıç Saati: 09:30-10:30

Yer: Dragos Kampüs / Bina No: AB7 / Salon No: 7029

Bilim Sınavı: 11 Eylül 2019 Çarşamba

Başlangıç Saati: 11:00-12:30

Yer: Dragos Kampüs / Bina No: AB7 / Salon No: 7029

Mülakat Tarihi: 11 Eylül 2019 Çarşamba

Başlangıç Saati: 13:00

Yer: Dragos Kampüs / Bina No: AB7 / Salon No: 7029

AdıSoyadıMülakat Saati
BüşraAKÇA SHUMAN13:00
EmrullahAYGÜN
Ömer FarukBEŞER
Muhammed ŞehitBULAT
SümeyyeÇENGEL14:00
Zeynep RabiaMUTLU
KadriyeUĞURLU

 

SİNEMA VE TELEVİZYON YÜKSEK LİSANS PROGRAMI 

MÜLAKATA DAVET EDİLEN ADAYLARIN LİSTESİ

Mülakat Tarihi: 11 Eylül 2019 Çarşamba

Başlangıç Saati: 14:00

Yer: Dragos Kampüs / Bina No: AB5 / Salon No: 5001

AdıSoyadıMülakat Saati
Ebrar ŞengülAYDIN14:00
SevdeCAN 
İpekSÖYLEMEZ 
Mehmet SercanÖĞE 

 

FELSEFE YÜKSEK LİSANS PROGRAMI 

MÜLAKATA DAVET EDİLEN ADAYLARIN LİSTESİ

Yazılı Sınav Tarihi: 11 Eylül 2019 Çarşamba

Başlangıç Saati: 10:00-12:00

Yer: Dragos Kampüs / Bina No: AB3 / Salon No: 3001

Mülakat Tarihi: 11 Eylül 2019 Çarşamba

Başlangıç Saati: 14:00

Yer: Dragos Kampüs / Bina No: AB3 / Salon No: 3001

AdıSoyadıMülakat Saati
Hilal NisaİLGAZI14:00
SenaZEREYAK
MerveADIYAMAN ÇAĞIRAN
BüşraTELLI

 

SOSYOLOJİ (TEZLİ) YÜKSEK LİSANS PROGRAMI 

MÜLAKATA DAVET EDİLEN ADAYLARIN LİSTESİ

Mülakat Tarihi: 12 Eylül 2019 Perşembe

Başlangıç Saati: 11:00

Yer: Dragos Kampüs / Bina No: AB8 / Salon No: B010

AdıSoyadıMülakat Saati
Rabia
ÖZKAN 11:00
ZeynepŞAHIN 

 

SOSYOLOJİ DOKTORA PROGRAMI 

MÜLAKATA DAVET EDİLEN ADAYLARIN LİSTESİ

Mülakat Tarihi: 12 Eylül 2019 Perşembe

Başlangıç Saati: 11:30

Yer: Dragos Kampüs / Bina No: AB8 / Salon No: B010​

Adı
SoyadıMülakat Saati
SelamiKOÇAL11:30
Fatma BetülŞAHIN 
BusraESER 
BerrinÇALIŞKAN 
YunusBABACAN12:30
MusaKÖKÇEN 
Khalid Al TERKAWI 
Ömür
DEMİRCİ 
​Vildan Ozerturk 
​SOFU
​13:30
​​Ayşe Perihan 
​KIRKIÇ

 

 

​​​