İşe Alım Uzmanlığı Eğitimi
İşe Alım Uzmanlığı Eğitim Programı

​EĞİTİMİN AMACI ​

Yetenekleri çekmek, istihdam etmek ve elde tutmak günümüz şirketlerinde işe alımı daha kritik hale getirmektedir. Teknolojiye kolay erişim ile birlikte şirketler açısından oluşan eşit koşullarda, fark yaratacak en büyük faktör entelektüel sermaye, insan sermayesi olarak olacaktır. Genç ve profesyonel yeteneklerin kazanımı için birbiri ile yarışan şirketlerin rekabetinin gelecek yıllarda artarak devam edeceği düşünülmektedir.

Bu anlayışla oluşturulan İşe Alım Uzmanlığı Sertifika Programında; işe alımın değişen tanımından talebi karşılayan değil yöneten işe alım anlayışına, işe alımda geleneksel yöntemlerden dijitalleşmeye, ideal teorik işe alımdan en iyi uygulamalara kadar tüm yönleri ile işe alım uzmanlığı anlatılmaktadır.

KİMLER KATILABİLİR? ​​

Bu eğitimi işe alım alanında uzmanlaşmayı hedefleyenler, kendileri için doğru ekipleri kurmak isteyen tüm orta ve üst kademe yöneticiler, İnsan Kaynakları alanında kariyer hedefleyenler alabilir.

EĞİTMEN ​​

Mehmet Erkan Aydın

Türk Telekom Grubu  (Türk Telekom & Avea & TTNET)  İşe Alım Grup Müdürü,

Mülakat Anıları, Bir Başka İnsan Kaynakları (2007) ve İşte Mülakat (2009) kitaplarının yazarı, HRdergi ve Kariyer Dergi köşe yazarı.  

YER

  • DRAGOS KAMPÜSÜ 
  • ŞEHİR ALTUNİZADE
    Adres: Kuşbakışı Cad. No: 17/2 Altunizade - Üsküdar 

TARİH - SÜRE ​​

27-28 Ocak 2018 2 gün / 12 saat 

ÜCRET VE ÖDEMELER ​

Programların ücreti; Paraf (Halkbank), Bonus (Garanti, Türkiye Finans, Denizbank, TEB), Worldcard (Yapı Kredi, Vakıfbank) markalı kredi kartları kullanılarak dört taksit halinde ödenebilmektedir.  

Ayrıca Garanti Bankası kredi kartı sahipleri, Mail Order sistemini kulanarak telefon veya e-posta yolu ile kampüse gelmeden ödeme yapabilirler. Adaylar, ödeme öncesi ilgili bankanın müşteri hizmetleri ile görüşerek bu konuda bilgi alabilirler. 

**  Ödemeyi banka havalesi ile yapmak istiyenler için banka hesap bilgileri aşağıdaki gibidir; 
Banka Adı: Halkbank Cevizli Şubesi
Hesap Adı: İstanbul Şehir Üniversitesi
Hesap No: 10100429
IBAN No: TR96 0001 2001 3400 0010 1004 29

** Açıklama kısmına adınız ve soyadınızı, TC Kimlik Numaranızı ve “ İşe Alım Uzmanlığı Eğitim Ödemesi" ibaresini yazmanızı rica ederiz. 

Program Ücreti: 1.100 TL (KDV  Dahil)

 İNDİRİMLER 

  • İstanbul Şehir Üniversitesi öğrenci ve çalışanlarına %15,
  • Anlaşmalı kurum çalışanlarından; 1 – 4 arası katılımcıya %10,
  • İstanbul Şehir Üniversitesi mezunlarına %10,
  • Aynı kurumdan 5 kişiden fazla katılım gösteren gruplara %15,

*İndirimler birleştirilemez. 

BELGE

Her katılımcı, eğitime yüzde 80 katılım şartını karşılaması durumunda belge almaya hak kazanacaktır. Katılım şartlarını karşılayan adaylara İstanbul Şehir Üniversitesi logolu katılım/başarı belgesi verilir.

Sertifika mı? Katılım belgesi mi ?

42 saat ve üzerindeki tüm eğitimlerde sertifika, 42 saatin altındaki eğitimlerde katılım/başarı belgesi almaya hak kazanırsınız.

Bazı programlarda ödev ya da proje uygulanmaktadır.

BAŞVURU ve DETAYLI BİLGİ ​​

Ön başvuru için tıklayın.

Detaylı bilgi için: ybm@sehir.edu.tr 

444 4 034 
​​