2018 - 2019 Akademik Yılı Bahar Dönemi Final Programı
9.05.2019
2018 - 2019 Akademik Yılı Bahar Dönemi Final Programı

​​​Duyuru Tarihi: 26.04.2019

Son Güncelleme: 09.05.2019 - 12:00

Description

Course Name

Date

Start-End Time

Assigned Room(s)

Assigned Faculty

ADP 102 01/02

Klavye Teknikleri II (Şube I-II)

15/05/2019

15:00-18:00

LAB BUILD 1#26,27

SERHAT RAMAY

ADP 102 03

Klavye Teknikleri II (Şube III) (İÖ)

15/05/2019

18:00-21:00

LAB BUILD 1#27

SERHAT RAMAY

ADP 104

Büro Yönetimi ve Ergonomi

23/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

BİROL ÇAKICI

ADP 106

Borçlar Hukuku

14/05/2019

15:00-16:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

HASİBE SENA AKKIŞLA

ADP 110

Medeni Usul Hukuku

25/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

HASİBE SENA AKKIŞLA

ADP 202 01/02

Klavye Teknikleri IV (Şube I-II)

20/05/2019

15:00-18:00

LAB BUILD 1#26,27

SERHAT RAMAY

ADP 202 03/04

Klavye Teknikleri IV (Şube III-IV) (İÖ)

20/05/2019

18:00-21:00

LAB BUILD 1#26,27

SERHAT RAMAY

ADP 204 01

Ceza Usul Hukuku

16/05/2019

15:00-16:00

ACAD BUILD 1#1301

TÜLAY KİTAPÇIOĞLU YÜKSEL

ADP 204 02

Ceza Usul Hukuku (İÖ)

16/05/2019

18:00-19:00

ACAD BUILD 1#1301

TÜLAY KİTAPÇIOĞLU YÜKSEL

ADP 208 01

Kıymetli Evrak Hukuku

26/05/2019

15:00-16:00

ACAD BUILD 1#1301

HASİBE SENA AKKIŞLA

ADP 208 02

Kıymetli Evrak Hukuku (İÖ)

26/05/2019

18:00-19:00

ACAD BUILD 1#1301

HASİBE SENA AKKIŞLA

ADP 210 01

Cezaevi İdaresi ve İnfaz Hukuku

13/05/2019

15:00-16:00

ACAD BUILD 1#1301

TÜLAY KİTAPÇIOĞLU YÜKSEL

ADP 210 02

Cezaevi İdaresi ve İnfaz Hukuku (İÖ)

13/05/2019

18:00-19:00

ACAD BUILD 1#1301

TÜLAY KİTAPÇIOĞLU YÜKSEL

ADP 212

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

24/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 2#2301,2302

ÜMİT ORTAK

ADP 214 01

Muhasebe

22/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1302

SERDAR ORHAN

ADP 214 02

Muhasebe (İÖ)

22/05/2019

18:00-20:00

ACAD BUILD 1#1301

SERDAR ORHAN

ARAB 101 01

Arabic I (Section I)

25/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301

ABDULKADER BADLAH

ARAB 101 02

Arabic I (Section II)

26/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4101

ABDURRAHMAN HARAŞOĞLU

ARCH 101

Design Studio I

23/05/2019

09:00-13:00

CONF HALL BUILD #140

HALE SİNİRLİOĞLU

ARCH 102

Design Studio II

23/05/2019

13:00-17:00

CONF HALL BUILD #140

CEMİLE SANEM ERSİNE

ARCH 103

Communications I

14/05/2019

09:00-13:00

CONF HALL BUILD #140

CEMİLE SANEM ERSİNE

ARCH 104

Communications II

16/05/2019

09:00-13:00

CONF HALL BUILD #140

HALE SİNİRLİOĞLU

ARCH 106

Introduction to Architecture I

15/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4101

HALE SİNİRLİOĞLU

BGM 501

Kriptolojiye Giriş

16/05/2019

18:30-20:30

SEHIR ALTUNIZADE #010

ORHUN KARA

BGM 502

Siber Güvenliğe Giriş

20/05/2019

17:00-19:00

SEHIR ALTUNIZADE #010

NECATİ ERSEN ŞİŞECİ

BGM 532

Zararlı Yazılım Analizi

24/05/2019

18:30-21:30

SEHIR ALTUNIZADE #010

İSMAİL MERİÇ CAN UYGAN

BGM 534

Ağ Trafik Analizi

14/05/2019

15:00-19:00

SEHIR ALTUNIZADE #010

NECATİ ERSEN ŞİŞECİ

BGM 540

Kriptografik Protokoller

23/05/2019

18:30-20:30

SEHIR ALTUNIZADE #010

İSA SERTKAYA

BGM 555

Kablosuz Ağlarda Güvenlik ve Mahrem.

15/05/2019

18:30-20:30

SEHIR ALTUNIZADE #010

MUHAMMED ALİ BİNGÖL

BGM 558

Akıllı Kart Uygulamaları

13/05/2019

18:30-20:30

SEHIR ALTUNIZADE #010

ERCAN ÖLÇER

BGM 576

Yazılım Test ve Kal. Değer. Teknik.

17/05/2019

18:30-20:30

SEHIR ALTUNIZADE #010

SAVAŞ ÖZTÜRK

BIL 101

Bilgi Teknolojileri

14/05/2019

12:00-13:00

ACAD BUILD 1#1301

EMRE CERAN, MERVE POLAT

BIO 101

Genel Biyoloji

14/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4102

AYŞE CEREN ÇALIKOĞLU KOYUNCU

BPP 102 01

Nesne Tabanlı Programlama II (Şube I)

15/05/2019

14:00-15:00

LAB BUILD 1#26

KADİR UCUN

BPP 102 02

Nesne Tabanlı Programlama II (Şube II)

15/05/2019

13:00-14:00

LAB BUILD 1#26

KADİR UCUN

BPP 104

Veri Tabanı Temelleri

21/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1301

MERVE POLAT

BPP 106

Web Tasarımın Temelleri

23/05/2019

13:00-14:00

ACAD BUILD 1#1301

EMRE CERAN

BPP 108

Mesleki Matematik

25/05/2019

13:00-14:00

ACAD BUILD 1#1301

EMRE CERAN

BPP 204

İnternet Programcılığı II

20/05/2019

13:00-14:00

LAB BUILD 1#26

KADİR UCUN

BPP 206

Temel Elektronik

14/05/2019

13:00-15:00

LAB BUILD 1#112

MERVE POLAT

BPP 208

Web Projesi Yönetimi

16/05/2019

13:00-14:00

LAB BUILD 1#112

SERHAT DALGALIDERE

BPP 210

Mobil Programlama

13/05/2019

13:00-14:00

LAB BUILD 1#114

EMRE CERAN

CGP 102 01

Özel Eğitim II

15/05/2019

16:00-17:00

ACAD BUILD 1#1302

BİLGE KONAŞOĞLU

CGP 102 02

Özel Eğitim II (İÖ)

15/05/2019

18:00-19:00

LAB BUILD 1#112

BİLGE KONAŞOĞLU

CGP 104

Çocuk Gelişimi II

20/05/2019

16:00-17:00

ACAD BUILD 1#1302

NERMİN BİLİCİ

CGP 106

Erken Çocukluk Eğt. Prog. Glş.

23/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 2#2302

NURTEN GÜNEŞ

CGP 108

Okul Öncesi Fen&Matematik Uyg.

25/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 2#2301,2302

NURTEN GÜNEŞ

CGP 204 01

Çocuk İstis. & Kor. Muhtaç Çocuklar

13/05/2019

16:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301

BİLGE KONAŞOĞLU

CGP 204 02

Çocuk İstis. & Kor. Muhtaç Çocuklar (İÖ)

13/05/2019

18:00-19:00

LAB BUILD 1#114

BİLGE KONAŞOĞLU

CGP 206 01

Öğrenme ve Öğretme Teknikleri

22/05/2019

16:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301

ÇİĞDEM ÜLKER

CGP 206 02

Öğrenme ve Öğretme Teknikleri (İÖ)

22/05/2019

18:00-19:00

LAB BUILD 1#112

ÇİĞDEM ÜLKER

CGP 208

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

16/05/2019

16:00-17:00

ACAD BUILD 1#1302

NERMİN BİLİCİ

CGP 210

Aile Eğitimi

21/05/2019

16:00-17:00

ACAD BUILD 1#1302

NERMİN BİLİCİ

CGP 214

Okul Öncesi Okuma Yazma Etk.

20/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 2#2302

NURTEN GÜNEŞ

CS 240

Exploratory Data Analysis

22/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 2#2301,2302

BARIŞ ARSLAN

CS 350

Database Systems

26/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1302

ALİ ÇAKMAK

CS 352

Operating Systems

20/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 3#3301,3302

ENSAR GÜL

CTV 206

History of Cinema

14/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4302

CANAN BALAN

CTV 322

Brand Management

26/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 2#2302

UĞUR CEVDET PANAYIRCI

CTV 404

World Cinema

16/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 7#7301

AYÇA ÖZTÜRK

ECE 512

Information Theory

17/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4103

OĞUZ KUCUR

ECON 202

Microeconomics

14/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301

LAZARE CEM BEHAR

ECON 309

Managerial Economics

25/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4101

HALDUN EVRENK

ECONFIN 522

Decision Models for Economics and Finance

26/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301

HALDUN EVRENK

ECONFIN 528

Portfolio Management

13/05/2019

18:30-20:30

ACAD BUILD 4#4103

KAZIM DAĞHAN GÖKÇE

EE 201

Circuit Analysis

14/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4302

GÖKHAN BORA ESMER

EE 302

Microelectronic Circuit Design

22/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4102

İHSAN ÇİÇEK

EE 321

Electromagnetics

26/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 2#2302

CÜNEYT UTKU

EE 332

Microprocessors

20/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 2#2301

AZADEH DIDARI

EECS 202

Basic Digital Com. with Network

17/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

TANSAL GÜÇLÜOĞLU

EECS 216

Signals and Systems

24/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 2#2301

AHMET ADEMOĞLU

EECS 218

Digital Logic Design

21/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3301,3302

AZADEH DIDARI

EECS 403

Digital Circuit Design

21/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4102

MUSTAFA AKTAN

EECS 415

Digital Signal Processing

15/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4101

CÜNEYT UTKU

EECS 416

Image and Video Processing

14/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4103

ERTUĞRUL ÇETİNSOY

EECS 418

Information Theory

17/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4103

OĞUZ KUCUR

EECS 436

Embedded Sytem Design

24/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1302

BETÜL DEMİRÖZ

EKON 202

Mikro Ekonomi

14/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4302

LAZARE CEM BEHAR

EM 210

Ekonomiye Giriş

14/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4302

LAZARE CEM BEHAR

EM 306

Maliyet Muhasebesi

23/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4103

YAKUP SELVİ

EM 316

Mühendislik Ekonomisi

16/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4101

ADNAN DOVAN

EM 322

Yöneylem Araştırması II

20/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4102

MEHMET ALİ ERGÜN

EM 344

Üretim Sistemleri Tasarım ve Analizi

24/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4104

SELİM ZAİM

ENGM 102 01/02/04/06

İngilizce II

18/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301,2302

ŞÜKRAN FUNDA DEMİR

ENGM 102 03/05/07/08/09

İngilizce II

18/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2302

ENGİN SEFER DÜLGER

ENGR 101

Introduction to Program.

18/05/2019

11:00-13:30

ACAD BUILD 4#4301,4302
ACAD BUILD 5#5301,5302

ŞABAN DALAMAN, HATİCE MÜJDE AYIK

ENGR 102

Programming Practice

18/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 2#2301
ACAD BUILD 3#3301,3302

ALİ ÇAKMAK

ENGR 244

Engineering Materials

20/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4301

KAŞİF TEKER

ENGR 246

Manufacturing Processes

20/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 2#2301

ABDÜLKERİM KAR

ENGR 251

Probability for Engineers

23/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

NİZAMETTİN BAYYURT

ENGR 252

Statistics for Engineers

23/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4101

NİZAMETTİN BAYYURT

ENGR 497

Global Design Project I

25/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301

ALL TEACHING STAFF

ENGR 498

Global Design Project II

25/05/2019

15:00-17:00

-

ALL TEACHING STAFF

FIZ 102

Fizik 2

15/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4103

YANİ İSKARLATOS

FKP 102

Video Çekim Teknikleri II

15/05/2019

11:00-12:00

LAB BUILD 1#112

SERHAT DALGALIDERE

FKP 104

Temel Fotoğraf II

21/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1301

DİLRUBA KOCAIŞIK

FKP 106

Video Kurgu

23/05/2019

11:00-13:00

LAB BUILD 1#112

SERHAT DALGALIDERE

FKP 202

Video Çekim Teknikleri IV

14/05/2019

11:00-12:00

LAB BUILD 1#114

SERHAT DALGALIDERE

FKP 204

Haber Kameramanlığı

16/05/2019

11:00-12:00

LAB BUILD 1#112

SERHAT DALGALIDERE

FKP 206

Fotoğraf Okuma

20/05/2019

11:00-13:00

LAB BUILD 1#112

DİLRUBA KOCAIŞIK

FKP 208

Basın Fotoğrafçılığı

22/05/2019

11:00-13:00

LAB BUILD 1#114

DİLRUBA KOCAIŞIK

FKP 210

Kısa Film Yapımı

24/05/2019

11:00-12:00

LAB BUILD 1#112

SERHAT DALGALIDERE

FKP 212

Fotoğraf Projesi Geliştirme

17/05/2019

09:00-11:00

LAB BUILD 1#112

DİLRUBA KOCAIŞIK

FRE 101 01

French I (Section I)

13/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 2#2301

BERNA YILMAZ

FRE 101 02

French I (Section II)

15/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 2#2301

BERNA YILMAZ

FRE 101 03/04

French I (Section III-IV)

20/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 2#2301

NATHALIE REINS

FRE 102 01

French II (Section I)

22/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4102

NATHALIE REINS

FRE 102 02

French II (Section II)

13/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3301

BERNA YILMAZ

FRE 201

French III

15/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4101

BERNA YILMAZ

GIR 100

İşletmeye Giriş

13/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 7#7302

FUNDA KILIÇ

GIR 204

Yönetim Muhasebesi

18/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5301

MUSTAFA SAYIM

GIR 206

İstatistiksel Analiz

23/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 3#3302

NAGİHAN ÇÖMEZ DOLGAN

GIR 208

Yönetim ve Organizasyon

20/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4101

ERKAN ERDEMİR

GRE 101

Greek I

23/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4102

SERDAR CİHAN GÜLEÇ

GTP 102

Bilgisayar Destekli Tasarım II

20/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301

HİLAL ECE

GTP 106

Masaüstü Yayıncılık

23/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 2#2301

ONUR AŞKIN

GTP 108

Reklam ve Tasarım

25/05/2019

14:00-15:00

ACAD BUILD 1#1301

ERDEM GÖKTEPE

GTP 202

Görsel Tasarım Uygulamaları

14/05/2019

15:00-17:00

LAB BUILD 1#112

ONUR AŞKIN

GTP 204

İllüstrasyon II

24/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301

GÜRCAN KURT

GTP 206

Yayın Grafiği II

16/05/2019

15:00-17:00

LAB BUILD 1#112

ONUR AŞKIN

GTP 208

Grafik Sanat Tarihi

21/05/2019

15:00-16:00

LAB BUILD 1#112

ERDEM GÖKTEPE

GTP 210

Baskı Teknikleri

22/05/2019

15:00-16:00

ACAD BUILD 1#1301

HALİL YEKİN GÜZEL

HIL 206

Metin Yazarlığı

17/05/2019

15:00-18:00

ACAD BUILD 2#2301

AYŞEGÜL BAŞER

HIL 220

Reklam Analizi

18/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4103

UĞUR CEVDET PANAYIRCI

HIL 302

Marka Yönetimi

20/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4103

UĞUR CEVDET PANAYIRCI

HIL 306

Araştırma Tasarımı

24/05/2019

11:00-12:00

ACAD BUILD 4#4102

ÖZLEM ÜSEN

HIL 319

Habercilik Uygulamalari

23/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4101

ASLI ÇAKIR

HIL 322

Siyasal İletişim

21/05/2019

09:00-10:00

ACAD BUILD 4#4102

ÖVÜNÇ MERİÇ

HIST 202

Ottoman History: Beylik to Empire

15/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4102

ŞİT TUFAN BUZPINAR

HIST 204

Muslim Empires: A Concise History

16/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4102

CENGİZ KALLEK

HIST 206

History of Central Eurasia&Turkic Peop.

21/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4101

KAHRAMAN ŞAKUL

HIST 304

Late Ottoman History

14/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4101

ABDULHAMİT KIRMIZI

HIST 306

History of Modern Europe

22/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4101

KAHRAMAN ŞAKUL

HIST 308

Ottoman Diplomatica

24/05/2019

15:00-18:00

ACAD BUILD 4#4101

HÜMEYRA BOSTAN

HIST 316

History of Art and Architecture

20/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4102

NİCOLE KANÇAL FERRARİ

HIST 404

Contemporary Middle East

15/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4102

ŞİT TUFAN BUZPINAR

HTP 102

Halkla İlişkiler Yönetimi

15/05/2019

14:00-15:00

LAB BUILD 1#112

ÖZLEM MÜTEVELLİOĞLU BEKKİ

HTP 104

Medya ve İletişim

20/05/2019

13:00-15:00

LAB BUILD 1#114

NURCAN USTA

HTP 106

Kurumsal İletişim Yönetimi

22/05/2019

13:00-15:00

LAB BUILD 1#114

IŞILAY BALCI

HTP 108

Etkili Sunum Teknikleri

24/05/2019

14:00-15:00

LAB BUILD 1#112

NURCAN USTA

HUK 101

Hukuk'a Giriş

15/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4301,4302

HÜLYA ATLAN GÜRER

HUK 104

Medeni Hukuk II

13/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301,2302
ACAD BUILD 3#3301

HÜLYA ATLAN GÜRER

HUK 106 01

Anayasa Hukuku II (Sec I)

21/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1302
ACAD BUILD 2#2302

SERAP YAZICI

HUK 106 02

Anayasa Hukuku II (Sec II)

21/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4301,4302
ACAD BUILD 5#5301

ERGUN ÖZBUDUN

HUK 108

Roma Hukuku

17/05/2019

11:00-12:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301,2302
ACAD BUILD 3#3301

FÜLYA İLÇİN GÖNENÇ

HUK 202

İdare Hukuku II

24/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4301,4302
ACAD BUILD 5#5301

NUR ZELİHA KAMAN

HUK 206

Ceza Hukuku Genel Hükümler II

16/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301

MAHMUT KOCA

HUK 208

Borçlar Hukuku II

14/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301,2302

MUSTAFA AKSU

HUK 212

Genel Kamu Hukuku

20/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301,2302

NİHAT BULUT

HUK 302

Medeni Usul Hukuku II

17/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 3#3301,3302
ACAD BUILD 4#4301

HAMİDE ÖZDEN ÖZKAYA FERENDECİ

HUK 304

Eşya Hukuku II

13/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 2#2301,2302
ACAD BUILD 3#3301,3302

MUSTAFA ALPER GÜMÜŞ

HUK 306

Ticaret Hukuku II

21/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 2#2301,2302
ACAD BUILD 3#3301,3302

ŞÜKRÜ YILDIZ

HUK 308

Ceza Hukuku Özel Hükümler

15/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 2#2301,2302
ACAD BUILD 3#3302

MEHMET EMİN ARTUK

HUK 310

İdari Yargılama Hukuku

25/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3301,3302
ACAD BUILD 4#4301,4302

NUR ZELİHA KAMAN

HUK 312

Türk Hukuk Tarihi II

23/05/2019

11:00-12:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301

MEHMET AKMAN

HUK 328

Bilişim Hukuku

26/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1302

AHMET BÜLTER

HUK 402

İcra - İflas Hukuku II

14/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 3#3301,3302

MURAT ATALI

HUK 404

Vergi Hukuku

24/05/2019

15:00-18:00

ACAD BUILD 4#4301,4302
ACAD BUILD 5#5301

FATOŞ KILIÇ

HUK 406

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku II

20/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 3#3301,3302

MUSTAFA MACİT KENANOĞLU

HUK 408

Ceza Muhakemesi Hukuku II

18/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4301,4302

MEHMET EMİN ALŞAHİN

HUK 410

Deniz Ticaret Hukuku

26/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4301,4302

VURAL SEVEN

HUK 414

İslam Hukuku

15/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5301

ÖZGÜR KAVAK

HUK 416

Miras Hukuku

22/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 3#3301,3302
ACAD BUILD 4#4301

AHMET BÜLTER

HUK 420

Sağlık Hukuku

25/05/2019

16:00-17:00

ACAD BUILD 4#4101

FÜLYA İLÇİN GÖNENÇ

HUK 424

Adli Tıp

17/05/2019

09:00-10:00

ACAD BUILD 4#4102

FARUK AŞICIOĞLU

HUK 555

Marka Hukukunda Hükümsüzlük Davaları

17/05/2019

18:30-19:30

ACAD BUILD 4#4101

TUĞBA GÜLEŞ

HUK 580

Bilişim Hukukunun Güncel Meseleleri

13/05/2019

18:30-20:30

ACAD BUILD 4#4101

AHMET BÜLTER

ICP 102

İç Mekan Tasarımı II

15/05/2019

10:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301

EMİNE BANU BURKUT

ICP 104 01

Bilgisayar Destekli Tasarım I (Şube I)

20/05/2019

09:00-11:00

LAB BUILD 1#27

GÜLSÜM DAMLA AŞKIN

ICP 104 02

Bilgisayar Destekli Tasarım I (Şube II)

20/05/2019

11:00-13:00

LAB BUILD 1#27

GÜLSÜM DAMLA AŞKIN

ICP 106

Mekan Bilgisi I

22/05/2019

11:00-13:00

CONF HALL BUILD #140

GÜLSÜM DAMLA AŞKIN

ICP 108

Yapı Teknolojileri

24/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301

BAŞAK ZENGİN

IE 316

Engineering Economics

16/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3302

ADNAN DOVAN

IE 321

Deterministic Models in OR

15/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4102

MEHMET YASİN ULUKUŞ

IE 322

Stochastic Models in OR

15/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 3#3301

HATİCE TEKİNER MOĞULKOÇ

IE 371

Ergonomics

14/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 3#3301,3302

HÜSEYİN SELÇUK KILIÇ

IE 438

Design of Experiments

21/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4101

HATİCE TEKİNER MOĞULKOÇ

IE 452

Stochastic Processes and Queueing

23/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4101

MEHMET YASİN ULUKUŞ

IE 462

Supply Chain Management

17/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 7#7302

SELİM ZAİM

IE 488

Agile Methods

23/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 3#3301

PINAR EFE

ILT 202

İletişim Kuramları

22/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 2#2302

EKMEL GEÇER

IMIM 102

Tasarım Atölyesi II

24/05/2019

09:00-17:00

CONF HALL BUILD #240

NAZENDE YILMAZ

IMIM 103

İletişim I

14/05/2019

09:00-17:00

CONF HALL BUILD #240

SEVTAP ELMAS

IMIM 104

İletişim II

13/05/2019

09:00-17:00

CONF HALL BUILD #240

ÇİĞDEM AKKAYA

IMIM 106

İç Mimarlık ve Çevre Tasarımına Giriş

15/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1302

SEVTAP ELMAS

ISE 526

Stochastic Processes

23/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4101

MEHMET YASİN ULUKUŞ

ISE 538

Design of Experiments

21/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4101

HATİCE TEKİNER MOĞULKOÇ

ISE 552

Logistics and Supply Chain Man.

17/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 7#7301

SELİM ZAİM

ISE 561

Decision Analysis

24/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4102

MEHMET ALİ ERGÜN

ISP 102

İş Sağlığı ve Güv. Uygulama İlkeleri

15/05/2019

09:00-11:00

LAB BUILD 1#112

İSMAİL ÖZEN

ISP 104

Risk Analizi ve Değerlendirmesi

20/05/2019

09:00-11:00

LAB BUILD 1#112

İSMAİL YUSUF YILDIRIM

ISP 106

Yönetim Sistemleri

22/05/2019

09:00-10:00

LAB BUILD 1#112

SEYFULLAH SEFER

ISP 108

İş Hijyeni

25/05/2019

09:00-11:00

LAB BUILD 1#112

İSMAİL ÖZEN

ISP 202

İş Güvenliği Mevzuatı II

14/05/2019

09:00-11:00

LAB BUILD 1#114

İSMAİL ÖZEN

ISP 204

Taşıma ve Depolama

16/05/2019

09:00-10:00

LAB BUILD 1#114

SEYFULLAH SEFER

ISP 208

Maden ve Yeraltı Yapı. İş Sağlığı Güv.

23/05/2019

09:00-11:00

LAB BUILD 1#112

İSMAİL YUSUF YILDIRIM

ISP 210

Kayıt ve Raporlama

26/05/2019

09:00-11:00

LAB BUILD 1#112

İSMAİL ÖZEN

ISP 212

Makine ve Techizat

15/05/2019

09:00-11:00

LAB BUILD 1#114

İSMAİL YUSUF YILDIRIM

ISS 102 01

Kur’an-ı Kerim Tilaveti (Sec I)

24/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4104

MUSTAFA ÖZEL(İslami İlim)

ISS 102 02

Kur’an-ı Kerim Tilaveti (Sec II)

24/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4102

MUSTAFA ÖZEL(İslami İlim)

ISS 104

Arap Dili II (Sec I)

14/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 5#5301

ALL TEACHING STAFF

ISS 108

Hitabet ve Mesleki Uygulama

20/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5301

MUSTAFA ÖZEL(İslami İlim)

ISS 182

H:Edebu'z-Zühd ve'r-Rekaik

26/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1301

EYYÜP SAİD KAYA

ISS 184

H:et-Tuhfetu's-Seniyye

18/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 7#7301

ALİ TÜLÜ

ISS 204

Fıkhu'l-İbadat

13/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4101

MEHMET BOYNUKALIN

ISS 206

el-Medhal ila Diraseti İlmi'I-Fıkh

23/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4102

EYYÜP SAİD KAYA

ISS 208

İslam Düşüncesi Tarihi: Erken Dönem

21/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 2#2301

SALİH GÜNAYDIN

ISS 210

İslam Mezhepleri Tarihi

17/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 2#2301

MEHMET ALİ BÜYÜKKARA

ISS 212

İslam Tarihi : 13-20.Yüzyıl

15/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 2#2302

ABDURRAHMAN ATÇIL

ISS 216

Felsefe Tarihi

25/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 3#3301

ERDAL YILMAZ

ISS 252

Islamic History: 13th-20th Centuries

15/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 2#2302

ABDURRAHMAN ATÇIL

ISS 282

H:et-Takrib li'n-Nevevi

22/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4101

HALİT ÖZKAN

ISS 284

H:izharu'l-Esrar li'I-B.: M. ve irab

26/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4102

ALİ TÜLÜ

ISS 286

H:Klasik Mantık ve Münazara

24/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4103

SALİH GÜNAYDIN

ISS 304

Kur'an-ı Kerim'in Temel Kavramları

13/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5302

MUSTAFA ÖZEL(İslami İlim)

ISS 306

Usulu'I-Fıkh: Delil

16/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 2#2302

MEHMET BOYNUKALIN

ISS 308

Fıkhu'I-Muamelat

18/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5302

EYYÜP SAİD KAYA

ISS 310

Hadis: Eşheru'I-M. Kable'I-Karni'l H.

24/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 7#7301

HALİT ÖZKAN

ISS 312

İslam Düşüncesi Tarihi: Razi'den Modern.

14/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4301

EŞREF ALTAŞ

ISS 314

Türk İslam Sanatları Tarihi

20/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3301

NİCOLE KANÇAL FERRARİ

ISS 316

İslam Medeniyet Tarihinin T. Başlıkları

26/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 2#2301

ABDURRAHMAN ATÇIL

ISS 372

Major Themes of Islamic Civilization

26/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 2#2301

ABDURRAHMAN ATÇIL

ISS 382

H:Muhtasaru'I-Kuduri: Muamelat

22/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4101

EYYÜP SAİD KAYA

ISS 384

H: Mebahis fi Usuli'd-Din: Mutun Muhtara

23/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4102

SALİH GÜNAYDIN

ISS 404

Fıkhu'I-Ukubat ve's-Siyer

22/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 2#2301

ÖZGÜR KAVAK

ISS 405

Güncel Kelam Problemleri

17/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5301

SALİH GÜNAYDIN

ISS 408

Türk İslam Edebiyatı

15/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 7#7301

BETÜL SİNAN NİZAM

ISS 410

Tasavvuf Tarihi

21/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4103

OSMAN SACİD ARI

ISS 412

Dinler T. : Hristiyanlık ve Çagdaş D. H.

23/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4301

KASIM KOPUZ

ISS 414

Çağdaş İslam Düşüncesi

25/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1302

MEHMET ALİ BÜYÜKKARA

ISS 416

Din Felsefesi

14/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 3#3302

YASİN RAMAZAN BAŞARAN

ISS 442

Manevi Danışmanlık ve Rehberlik

26/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4101

AYŞE KAYA GÖKTEPE

ISS 484

History of Religion: Christianity

23/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4301

KASIM KOPUZ

ISS 488

H:el-Muvatta

16/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4101

HALİT ÖZKAN

ISS 490

H:Kıraat Havle't-Tefsir bi'd-Diraye

13/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4103

MUSTAFA ÖZEL(İslami İlim),
ABDURRAHMAN HARAŞOĞLU

ITM 308

International Trade Oper.

24/05/2019

14:00-15:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

CANDAN KARLITEKİN

ITM 310

Supply Chain Management

17/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

GÖKÇEN ARKALI OLCAY

ITM 312

International Finance

16/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 3#3301,3302

MUSTAFA SAYIM

ITM 406

Global Business Strategy

20/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4301,4302

ANIL DİVARCI ÇAKMAKLI

ITM 417

Brand Management

26/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 2#2301

UĞUR CEVDET PANAYIRCI

ITM 422

Managerial Decision Making

26/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301

HALDUN EVRENK

ITM 429

Digital Marketing in Business

14/05/2019

17:00-19:00

ACAD BUILD 1#1301

MURAT ATILAN

ITM 431

Special Topics in Marketing Man. I

21/05/2019

19:00-20:00

ACAD BUILD 1#1301

BORA ALÇI

ITP 102

Mukavemet

15/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1302

EMRE GANİ

ITP 104

Yapı Statiği

20/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301

LEVENT YALÇIN

ITP 106

Beton Teknolojisi

22/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301

BAŞAK ZENGİN

ITP 108

Meslek Resmi

16/05/2019

15:00-16:00

CONF HALL BUILD #140

EMİNE BANU BURKUT

ITP 202

Yapı Metrajı ve Maliyeti

13/05/2019

09:00-11:00

LAB BUILD 1#114

BAŞAK ZENGİN

ITP 204

Karayolu İnşaatı

26/05/2019

09:00-11:00

LAB BUILD 1#114

LEVENT YALÇIN

ITP 206

Sistem Analizi

21/05/2019

09:00-11:00

LAB BUILD 1#27

EMRE GANİ

ITP 208

Proje Etüdü ve Uygulaması

23/05/2019

09:00-11:00

LAB BUILD 1#114

EMRE GANİ

ITP 212

Şantiye Organizayonu

25/05/2019

09:00-11:00

LAB BUILD 1#114

LEVENT YALÇIN

LAT 102

Latin II

16/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4102

SERDAR CİHAN GÜLEÇ

LAW 204

International Law II

22/05/2019

13:00-14:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301

HALİL RAHMAN BAŞARAN

LAW 209

Sociology of Law

18/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301,2302
ACAD BUILD 3#3301

MUSTAFA YAYLALI

LAW 232

Business Law

26/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3301,3302

HÜMEYRA ZEYNEP ERDEN

LAW 319

Introduction to Common Law

20/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4104

TUĞBA GÜLEŞ

LAW 412

International Private Law II

16/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

HÜMEYRA ZEYNEP ERDEN

LAW 416

International Arbitration

23/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4102

TUĞBA GÜLEŞ

LIFE 101

Life Sciences I - Chemistry

22/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 3#3301,3302

ÖMER KAAN KARAHAN

LIFE 102

Life Sciences II: Biology

14/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4301,4302
ACAD BUILD 5#5301

AYŞE CEREN ÇALIKOĞLU KOYUNCU

LING 204

Türkçenin Tarihsel Dilbilimi

24/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4103

ÖZLEM DENİZ YILMAZ

LIT 202

Modernlikler ve Edebiyatlar

22/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4102

MEHMET FATİH USLU

LIT 204

Classical Islamic Literatures II

20/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4103

NAZLI İPEK CORA

LIT 302

Cumhuriyet Döneminde Modern Türk Edebiyatı

13/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4101

FATİH ALTUĞ

LIT 304

Klasik Türk Edebiyatı Tarihi

26/05/2019

15:00-18:00

ACAD BUILD 4#4101

BERAT AÇIL

LIT 306

Modern Literary Theory and Criticism

16/05/2019

15:00-18:00

ACAD BUILD 4#4103

ŞİMA BEGÜM İMŞİR

LIT 406

Literature and Humanities

24/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4103

MEHMET FATİH USLU

MAT 100

İşletmeler için Matematik

21/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 3#3301

FEYZA MERVE HAFIZOĞLU

MAT 104

Matematik 2 - İntegral

13/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4102

MELİH KORKMAZ BORAL

MATH 100

Mathematics for Business

13/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 2#2302

AYŞE SOYSAL

MATH 103

Calculus I

13/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301,2302
ACAD BUILD 3#3302

MEHMET NACİ İNCİ

MATH 104

Calculus II

13/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4301,4302

AYŞE SOYSAL

MATH 205

Linear Algebra

15/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5302

YANİ İSKARLATOS

MATH 206

Differential Equations and Comp. Ana.

14/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4101

MELİH KORKMAZ BORAL

MBA 519

Advanced Managerial Economics

25/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4101

HALDUN EVRENK

MBA 557

Interest-Free Banks  & Participation

15/05/2019

17:00-19:00

ACAD BUILD 1#1302

SELMAN ORTAKÖY

MBA 578

Special Topics in Digital Marketing

14/05/2019

17:00-19:00

ACAD BUILD 1#1301

MURAT ATILAN

MBA 584

Managerial Decision Making

26/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301

HALDUN EVRENK

MBA 585

Operations and Process Management

18/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 7#7302

GÖKÇEN ARKALI OLCAY

MBA 595

Special Topics In Marketing Management

21/05/2019

19:00-20:00

ACAD BUILD 1#1301

BORA ALÇI

MDB 102

Programlama Uygulamaları

22/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3301

ÇAĞATAY TALAY

MDB 246

Üretim Süreçleri

18/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4101

ABDÜLKERİM KAR

MDB 252

İstatistik

23/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 3#3302

NAGİHAN ÇÖMEZ DOLGAN

MGT 100

Introduction to Business

15/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 3#3301,3302

MASOUD SHAHMANZARİ

MGT 202

Organizational Behavior

17/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4302
ACAD BUILD 5#5302

ANIL DİVARCI ÇAKMAKLI

MGT 204

Managerial Accounting

20/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

MUSTAFA SAYIM

MGT 206

Statistical Analysis

23/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 2#2301,2302

NAGİHAN ÇÖMEZ DOLGAN

MGT 304

Money and Banking

22/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4301,4302

LOKMAN GÜNDÜZ

MGT 308

Organization Theory

21/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4302

ERKAN ERDEMİR

MGT 332

Management Information Systems

25/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 2#2302

FEYZA MERVE HAFIZOĞLU

MGT 438

Interest Free Banks&Part. Banking System

15/05/2019

17:00-19:00

ACAD BUILD 1#1302

SELMAN ORTAKÖY

MGT 451

Special Topics in Finance

13/05/2019

18:30-20:30

ACAD BUILD 4#4103

KAZIM DAĞHAN GÖKÇE

MGT 511

Küresel Yönetim Düşüncesi

21/05/2019

17:00-19:00

ACAD BUILD 1#1302

ERKAN AKDEMİR

MGT 512

Finansal Yönetim

16/05/2019

19:00-21:00

ACAD BUILD 4#4101

LOKMAN GÜNDÜZ

MGT 570

Yöneticiler İçin Oyun Teorisi

25/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4101

HALDUN EVRENK

MIM 101

Tasarım Atölyesi I

23/05/2019

09:00-13:00

CONF HALL BUILD #240

HATİCE HÜMANUR BAĞLI

MIM 102

Tasarım Atölyesi II

23/05/2019

09:00-17:00

CONF HALL BUILD #240

HALİL İBRAHİM DÜZENLİ

MIM 103

İletişim I

14/05/2019

09:00-17:00

CONF HALL BUILD #240

SEVTAP ELMAS

MIM 104

İletişim II

16/05/2019

09:00-17:00

CONF HALL BUILD #240

EVRİM DÜZENLİ

MIM 106

Mimarlığa Giriş I

15/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 2#2301

ABDULLAH UĞUR TANYELİ

ODP 202 01

Meslek Etiği

21/05/2019

16:00-17:00

ACAD BUILD 1#1301

TÜLAY KİTAPÇIOĞLU YÜKSEL

ODP 202 02

Meslek Etiği (İÖ)

21/05/2019

18:00-19:00

ACAD BUILD 1#1301

TÜLAY KİTAPÇIOĞLU YÜKSEL

ODP 202 03

Meslek Etiği

24/05/2019

11:00-12:00

LAB BUILD 1#114

BAŞAK ZENGİN

ODP 202 04

Meslek Etiği

24/05/2019

14:00-15:00

LAB BUILD 1#114

İSMAİL ÖZEN

ODP 204

İlk Yardım

14/05/2019

16:00-17:00

ACAD BUILD 1#1302

BİLGE KONAŞOĞLU

ODP 207

Halkla İlişkiler

24/05/2019

16:00-17:00

ACAD BUILD 1#1302

ÖZLEM MÜTEVELLİOĞLU BEKKİ

ODP 208 01/02

Yeni Medya (Şube I-II)

26/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1302

NURCAN USTA

ODP 208 03/04

Yeni Medya (Şube III-IV)

26/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 1#1302

NURCAN USTA

OTM 101 01

Ottoman Turkish  I (Sec I)

17/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4101

DURSUN ÖZYÜREK

OTM 101 02

Ottoman Turkish  I (Sec II)

18/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4101

DURSUN ÖZYÜREK

OTM 102

Ottoman Turkish II

18/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4102

DURSUN ÖZYÜREK

OTM 201

İleri Düzey Osmanlı Türkçesi Okumaları

25/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4101

BETÜL SİNAN NİZAM

PERS 101

Persian I

24/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4101

MUHAMMED ABDULMECİD

PHIL 102

Modern Logic

21/05/2019

15:00-18:00

ACAD BUILD 4#4104

SİNEM ELKATİP HATİPOĞLU

PHIL 104

Philosophy in Axile Ages

26/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4102

İSHAK ARSLAN

PHIL 202

Ancient Philosophy II:Aristo

15/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4102

MANUEL ANDREAS KNOLL

PHIL 204

Ontology

23/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4101

ERDAL YILMAZ

PHIL 220

History of Philosopy

25/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 3#3301

ERDAL YILMAZ

PHIL 225

Arabic I (Section I)

25/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301

ABDULKADER BADLAH

PHIL 301

Islamic Thought

14/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4101

KASIM KOPUZ

PHIL 302

Early Modern Philosophy

16/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4102

ERDAL YILMAZ

PHIL 304

Philosophy of Religion

14/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 3#3302

YASİN RAMAZAN BAŞARAN

PHIL 306

History&Phil.of Science

20/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4101

İSHAK ARSLAN

PHIL 402

Contemporary Philosophy

24/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4101

MANUEL ANDREAS KNOLL

PHIL 404

Political Philosophy

23/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4103

MANUEL ANDREAS KNOLL

PHIL 415

Topics in Contemporary Philosophy

18/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4101

HÜSEYİN KUYUMCUOĞLU

PHYS 103

Physics I - Mechanics and Dynamics

16/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 2#2301,2302

GÜLEN GREENVOOD

PHYS 104

Physics II

16/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 2#2301,2302
ACAD BUILD 3#3301

GÜLEN GREENVOOD

POLS 202

International Relations

16/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4301

MUZAFFER ŞENEL

POLS 204

Classics of Political Thought: The Mod.

13/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5302

AHMET OKUMUŞ

POLS 208

Constitutional Politics

24/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5302

GÜLAY ARSLAN ÖNCÜ

POLS 220

Micro Economics

14/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 2#2301

LAZARE CEM BEHAR

POLS 302

Contemporary Political Ideologies

21/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 2#2301,2302

AHMET OKUMUŞ

POLS 308

Comparative Political Systems

25/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1302

MEHMET AKİF KAYAPINAR

POLS 319

Classical Islamic Political Thought

23/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 3#3301

MEHMET AKİF KAYAPINAR

POLS 406

Politics of East Asia

26/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4103

KADİR TEMİZ

POLS 417

Politics, Society & State in the  M.East

17/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3302

İSMAİL YAYLACI

POLS 439

Globalization and the Muslim World

16/05/2019

09:00-12:00

ACAD BUILD 4#4101

ABDULLAHIL AHSAN

POLS 444

Human Rights in Global order

13/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4104

ŞİRİN DUYGULU ELCİM

PSI 102

Psikolojiye Giriş

23/05/2019

09:00-10:00

ACAD BUILD 2#2301,2302

IŞIL ÇOKLAR

PSI 204

Araştırma Yöntemleri

25/05/2019

16:00-17:00

ACAD BUILD 3#3302

IŞIL ÇOKLAR

PSI 212

Sosyal Psikoloji

14/05/2019

13:00-14:00

ACAD BUILD 2#2302

IŞIL ÇOKLAR

PSI 252

Yaşam Boyu Gelişimsel Psikoloji

17/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 2#2302

FATIMA TUBA YAYLACI

PSI 322

Klinik Psikolojiye Giriş

26/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 5#5301

MİRAY AKYUNUS

PSI 326

Bilişsel Psikoloji

22/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 2#2301

MEHMET AKİF GÜZEL

PSI 380

Pozitif Psikoloji

24/05/2019

09:00-10:00

ACAD BUILD 5#5302

ŞEYMA GÜLDAL

PSI 413

Aile Psikolojisi

20/05/2019

09:00-10:00

ACAD BUILD 1#1302

FATMA GÖRAL

PSY 102

Introduction to Psychology

22/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 3#3301,3302

MEHMET AKİF GÜZEL

PSY 204

Research Methods

17/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 2#2302

MİRAY AKYUNUS

PSY 252

Lifespan Developmental Psychology

24/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 2#2302

FATIMA TUBA YAYLACI

PSY 322

Introduction to Clinical Psychology

24/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 3#3301,3302

ELİF ÇELEBİ

PSY 326

Cognitive Psychology

21/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301

AYŞE REYYAN BİLGE YILDIRIM

PSY 414

History and Systems in Psychology

26/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 2#2301,2302

FATIMA TUBA YAYLACI

PSY 431

Health Psychology

22/05/2019

15:00-18:00

ACAD BUILD 2#2302

İBRAHİM ŞENAY

PSY 442

Clinical Interview Skills

25/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4102

MEHMET AKİF GÜZEL

PSY 461

Motivation and Emotion

16/05/2019

15:00-18:00

ACAD BUILD 5#5301

İBRAHİM ŞENAY

PSY 462

Psychology of Language

13/05/2019

15:00-18:00

ACAD BUILD 7#7301

İBRAHİM ŞENAY

PSY 491

Selected Topics in Psychology II

18/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3302

EREN KORKMAZ

RUS 101

Russian I

22/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 4#4103

NİGAR ÇOBANOĞLU

RUS 102

Russian II

22/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4103

NİGAR ÇOBANOĞLU

SOC 230

Sociology of Work and Organizations

13/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 5#5301

HIZIR MURAT KÖSE

SOC 242

Urban Sociology

23/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1302

EDA YÜCESOY

SOC 256

Population and Society

20/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 2#2302

MEHMET FATİH AYSAN

SOC 268

Sociology of Law

18/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3301

MUSTAFA YAYLALI

SOC 302

Contemporary Political Ideologies

21/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 2#2302

AHMET OKUMUŞ

SOC 332

Social Theory II: Contemporary Sociology

18/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 3#3302

MESUT YEĞEN

SOC 334

Social change and modernization

21/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 2#2301

FERHAT KENTEL

SOC 406

Philosophy of Science

20/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4101

İSHAK ARSLAN

SOC 448

Sociology of Popular Culture and Media

17/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4104

ZÜBEYİR NİŞANCI

SOC 464

Society, Power and Justice in the Middle

14/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4104

HIZIR MURAT KÖSE

SOP 102

Sosyal Hizmet Kuramları

15/05/2019

11:00-13:00

LAB BUILD 1#114

RUŞEN AYATA

SOP 104

Sosyal Hizmet Kurum ve Kuruluşları

20/05/2019

11:00-12:00

LAB BUILD 1#114

RUŞEN AYATA

SOP 106

Türkiye'nin Toplumsal Yapısı

22/05/2019

09:00-11:00

LAB BUILD 1#114

MEHMET ERKEN

SOP 202

Sosyal Hiz. Ortamlarında İnc. ve Göz

14/05/2019

11:00-13:00

LAB BUILD 1#112

RUŞEN AYATA

SOP 204

Sosyal Kalkınma ve Sosyal Hizmet

16/05/2019

11:00-13:00

LAB BUILD 1#114

MEHMET ERKEN

SOP 206

Sosyal Hizmet Görüşme İlke ve Teknikleri

21/05/2019

11:00-13:00

LAB BUILD 1#112

RUŞEN AYATA

SOP 208

Kriz Danışmanlığı ve Çatışma Yönet.

23/05/2019

11:00-12:00

LAB BUILD 1#114

AYŞE KAYA GÖKTEPE

SOP 210

Sağlık Sosyolojisi

25/05/2019

11:00-13:00

LAB BUILD 1#112

MEHMET ERKEN

SOP 214

Adli Psikoloji

22/05/2019

11:00-12:00

LAB BUILD 1#112

AYŞE KAYA GÖKTEPE

STV 204

Sinema Tarihi

25/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4102

ÖZGE ÖZYILMAZ YILDIZCAN

STV 311

Dijital Medya Ve Kültür

26/05/2019

09:00-10:00

ACAD BUILD 4#4103

ÖVÜNÇ MERİÇ

SYS 202

Uluslararası İlişkiler

16/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4302

MUZAFFER ŞENEL

SYS 204

Siyaset Düşüncesinin Modern Düşünürleri

26/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1301

AHMET OKUMUŞ

SYS 208

Anayasa Siyaseti

20/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 3#3302

GÜLAY ARSLAN ÖNCÜ

SYS 220

Mikroekonomi

14/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4301

LAZARE CEM BEHAR

SYS 302

Çağdaş Siyasal İdeolojiler

14/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1302

ALİ BAYRAMOĞLU

SYS 308

Karşılaştırmalı Siyasal Sistemler

25/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 3#3301

MEHMET AKİF KAYAPINAR

SYS 339

Çağdaş İslam Siyaset Düşüncesi

16/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4103

İSMAİL KARA

TRI 102

Introduction to Translation II

14/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4105

SEYHAN BOZKURT

TRI 182

Spanish II

22/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4103

TUĞÇE ŞULE GÜVENDİK ALİ

UNI 100 01

Dersimiz İstanbul (Türkçe)

25/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4301,4302

YUNUS UĞUR

UNI 100 02

Exploring Istanbul (English)

25/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 3#3301,3302

EDA YÜCESOY

UNI 100 03

Exploring Istanbul (English)

23/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 3#3302

FİKRİYE KARAMAN

UNI 102

Critical Thinking

22/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1302
ACAD BUILD 2#2302

YASİN RAMAZAN BAŞARAN

UNI 110

Modernlik, Şehir ve Mimarlık (Türkçe)

25/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 2#2302

ABDULLAH UĞUR TANYELİ

UNI 117

Understanding Society and Culture

14/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 2#2301,2302
ACAD BUILD 3#3301,3302

FERHAT KENTEL

UNI 118

Understanding Politics&Economy

16/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301,2302
ACAD BUILD 3#3301,3302
ACAD BUILD 4#4301,4302
ACAD BUILD 5#5301,5302

MUSTAFA ÖZEL

UNI 202 01

Formations of Modern Turkey II (English)

18/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 7#7301,7302

HÜSEYİN ALPTEKİN

UNI 202 02

Formations of Modern Turkey II (English)

18/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 5#5301

KADİR TEMİZ

UNI 202 03

Formations of Modern Turkey II (English)

21/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1302
ACAD BUILD 2#2302

ŞİRİN DUYGULU ELCİM

UNI 202 04

Modern Türkiye'nin Oluşumu II (Türkçe)

18/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 2#2301,2302
ACAD BUILD 3#3301

COŞKUN ÇAKIR

UNI 202 05

Modern Türkiye'nin Oluşumu II (Türkçe)

18/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4301,4302
ACAD BUILD 5#5302

GÖKHAN ÇETİNSAYA

UNI 203

Understanding Science and Technology

24/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 3#3301,3302

ENSAR GÜL

UNI 204

Understanding Nature and Knowledge

20/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4301,4302

EYÜP SÜZGÜN

UNI 207

Understanding Religion

25/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 2#2301,2302

KASIM KOPUZ, ZÜBEYİR NİŞANCI

UNI 209

Understanding Cultural Encounters

14/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 2#2301,2302
ACAD BUILD 3#3301

PERİHAN DUYGU TEKGÜL

UNI 211

Understanding Art and Architecture

13/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4301,4302
ACAD BUILD 5#5301,5302

NİCOLE KANÇAL FERRARİ

UNI 212

Understanding Design

15/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 4#4101

HATİCE HÜMANUR BAĞLI

UNI 221

World Civ.&Glo. Encounters Until 1300 CE

24/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

AYŞE BAŞARAN

UNI 222 01

World Civ&Glo Enc.Since 1300 CE (Sec I)

15/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1302

ABDULLAHIL AHSAN

UNI 222 02

World Civ&Glo Enc.Since 1300 CE (Sec II)

22/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

AYŞEGÜL ÇİMEN

UNI 222 03

World Civ&Glo Enc.Since 1300 CE(Sec III)

26/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 2#2301,2302

AZİZE FATMA ÇAKIR

UNI 222 04

World Civ&Glo Enc.Since 1300 CE (Sec IV)

26/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 3#3301,3302

ELİF SEZER

UNI 222 06

World Civ&Glo Enc.Since 1300 CE (Sec VI)

13/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

EBUBEKİR CEYLAN

UNIM 104

Modern Türkiye'nin Oluşumu II

17/05/2019

14:00-15:00

ACAD BUILD 1#1301,1302
ACAD BUILD 2#2301,2302
ACAD BUILD 3#3301,3302
ACAD BUILD 4#4301

ALİ ERKEN

UNIT 100

Dersimiz İstanbul (Türkçe)

25/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 5#5301

YUNUS UĞUR

UNIT 110

Modernlik, Şehir ve Mimarlık (Türkçe)

25/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 2#2301

ABDULLAH UĞUR TANYELİ

UNIT 118

Siyaset ve Ekonomiyi Anlamak

17/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4301,4302
ACAD BUILD 5#5301,5302

MUSTAFA ÖZEL

UNIT 202 01

Modern Türkiye'nin Oluşumu II (Türkçe)

18/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 1#1301,1302

COŞKUN ÇAKIR

UNIT 202 02

Modern Türkiye'nin Oluşumu II (Türkçe)

18/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 3#3302
ACAD BUILD 4#4301

GÖKHAN ÇETİNSAYA

UNIT 204

Doğa ve Bilgiyi Anlamak

15/05/2019

15:00-17:00

ACAD BUILD 2#2301,2302

İSHAK ARSLAN

UNIT 206

İnsan Doğasını Anlamak

13/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4301,4302
ACAD BUILD 5#5301

EYÜP SÜZGÜN

UNIT 208

Toplumsal Zihniyeti Anlamak

21/05/2019

13:00-15:00

ACAD BUILD 3#3301,3302

ALİ BAYRAMOĞLU

UNIT 210

İslam İktisadının Temel Kavramları

24/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 2#2301

CENGİZ KALLEK

YBS 202

Yönetim Bilişim Sistemleri

26/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4101

FEYZA MERVE HAFIZOĞLU

YBS 302

Veritabanı Yönetim Sistemleri

13/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 3#3302

MASOUD SHAHMANZARİ

YBS 303

E-Ticaret ve E-İşletme Yönetimi

14/05/2019

09:00-11:00

ACAD BUILD 4#4301

MASOUD SHAHMANZARİ

YBS 305

İş Zekası ve Veri Madenciliği II

20/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4101

ENES ERYARSOY

YBS 415

Yöneticiler için Oyun Teorisi

25/05/2019

11:00-13:00

ACAD BUILD 4#4101

HALDUN EVRENK

YBS 438

Küresel Yönetim ve Liderlik Düşüncesi

21/05/2019

17:00-19:00

ACAD BUILD 1#1302

ERKAN AKDEMİR