ŞEHİR Lisansüstü Tanıtım Buluşmaları 12 Nisan'da Dragos Kampüste
10.04.2018
​İstanbul Şehir Üniversitesi “Şehir Lisansüstü Tanıtım Buluşmaları” 12 Nisan Perşembe günü saat 18:30’da Dragos Kampüsü’nde “Gelecek ŞEHİR’de Konuşuluyor” paneliyle gerçekleştirilecek.
​​​İşletme, Fen Bilimleri ve Sosyal Bilimler alanlarına yönelik düzenlenecek lisansüstü tanıtım etkinliğinde katılımcılar, “Neden Şehir” sorusunun cevabını, her biri kendi alanında duayen olmuş akademisyenlerden dinleme imkanı bulacak.

İstanbul Şehir Üniversitesi “Şehir Lisansüstü Tanıtım Buluşmaları” 12 Nisan Perşembe günü saat 18:30’da Dragos Kampüsü Konferans Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Etkinlik kapsamında “Gelecek Şehir’de Konuşuluyor” temasıyla düzenlenecek panelin oturum başkanlığını, İşletme Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Lokman Gündüz üstlenecek. 

Panelde İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Faruk Aysan “Geleceğin Ekonomisi ve Gerçeklik: Dijitalleşme, Büyük Veri ve Bitcoin” başlığı altında, son dönemin en çok konuşulan konuları ile ilgili ufuk açıcı bir konuşma yapacak. Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Dr. Öğretim Üyesi Mehmet Baysan ve Bilgi Güvenliği Mühendisliği Öğr. Gör. Dr. Mehmet Sabır Kiraz “Blokzincir ve Kripto Paralar” temalı konuşmasında, hızla gelişen kripto para teknolojisi hakkında önemli bilgiler verecek. Sinema ve Televizyon Bölümü Dr. Öğretim Üyesi Ebru Kayaalp ise “Sosyal Medya ve Sanal Kimlikler” başlığı altında, internet çağının yükselişiyle birlikte, toplumda meydana gelen yeni davranış şekillerini irdeleyecek.

İşletme, Fen Bilimleri ve Sosyal Bilimler alanlarına yönelik gerçekleştirilecek lisansüstü tanıtım etkinliğinde katılımcılar, “Neden ŞEHİR?” sorusunun cevabını her biri kendi alanında duayen olmuş akademisyenlerden dinleme imkanı bulacak. 

Programlar hakında detaylı bilgi ve online başvuru için: basvuru.sehir.edu.tr​​