Mentorluk Uyum Programı
​​Üniversitemizdeki Mentorluk Programı ile ŞEHİR'li öğrenciler, bölümlerine yeni gelen lisans ve ön lisans öğrencilerine ŞEHİR'li olmaları yolunda rehberlik ediyor, onlarla deneyimlerini paylaşıyor. Mentorluk Programını yürüten ŞEHİR Mentorluk Ofisi, öğrencilerin üniversite yaşamına daha hızlı uyum sağlaması için onlara destek oluyor.

ŞEHİR Mentorluk Ofisi, mentor ekibi ile birlikte Hazırlık öğrencilerinin üniversite hayatına başarılı bir giriş yapmalarını sağlayacak, İngilizce eğitime adaptasyonunu kolaylaştıracak, öğrencilerin okulu tanımalarına ve uyum sürecine katkıda bulunacak bir dizi etkinlik düzenliyor. Yeni kayıt yaptıran birinci sınıf öğrencilerine, üniversiteye uyum sürecinde destek olmanın yanı sıra ders seçim sistemini anlatıyor, öğrencilerin program oluşturmalarına ve hocaları tanımalarına yardımcı oluyor.

2017-2018 Akademik Yılında yeni kayıt yaptıran Hazırlık öğrencileri için bir yıl, birinci sınıf öğrencileri için bir dönem destek verecek olan Mentorluk Programına katılmak ve ayrıntılı bilgi almak için mentor@sehir.edu.tr adresine e-mail gönderebilir veya Mentorluk Uyum Programı web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

​​​