Ulaşım
​​​​​​​​​​​MARMARAY ile DRAGOS KAMPÜSE KESİNTİSİZ ULAŞIM! 

​MARMARAY Gebze-Halkalı ve Söğütlüçeşme-Zeytinburnu arasında çalışan trenlere ait günlük sefer saatleri ve istasyonlar hakkında bilgi almak için tıklayınız​

 


​Shuttle ile ulaşım

COVID-19 kapsa​mında alınan önlemler sebebiyle geçici bir süre shuttle hizmeti verilmeyecektir.


Shuttle saatleri ve durakları aşağıdaki gibidir:

ALTUNİZADE'DEN HAREKETGÖZTEPE KÖPRÜSÜ*KOZYATAĞI METRO*BOSTANCI KÖPRÜSÜ*KAMPÜSE VARIŞ*
08:10
08:1508:2008:2508:40


KAMPÜSTEN HAREKET​
16:15
21:00


* Trafik durumuna göre servis aracının duraklara varış saati değişiklik gösterebilir.

Shuttle servisleri Altunizade'de Bizim Toptan Market önünden hareket etmektedir.

ÖNEMLİ! Hafta sonu shuttle hizmeti verilmemektedir.

Shuttle için iletişim: 0530 816 75 09 - 0549 559 50 55

Shuttle ücretleri aşağıdaki gibidir:

​SHUTTLE KART'lılar için ÜCRET
​NAKİT ödemeler için ÜCRET
​6,00 TL​
​7,5 TL


Toplu taşıma ile Dragos Kampüse ulaşım 


ANADOLU YAKASINDAN ULAŞIM

​​​GEBZE-TUZLA-PENDİK istikametinden gelenler için >>
 MARMARAY'a binip, "Cevizli İstasyonu"nda inebilirsiniz.

 D-100 karayolundan giden Gebze-Harem dolmuşlarına binip Kartal'da inin. 134YK (Uğur Mumcu-Yakacık-Kartal) numaralı otobüse binerek Kampüsümüzün önündeki İETT durağında (Başak Sokak) inebilirsiniz.

 E-9 (Bostancı-Sabiha Gökçen Havalimanı) numaralı otobüse binip, "Üniversite" İETT durağında inebilirsiniz.

 133T (Deniz Harp Okulu-Maltepe Peronlar) numaralı otobüse binip, "Üniversite" İETT durağında inebilirsiniz.

 222 (Pendik-Kadıköy) numaralı otobüse binip, "Üniversite" İETT durağında inebilirsiniz.

 16 (Pendik-Kadıköy) numaralı otobüse binip, "İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi" İETT durağında inebilirsiniz.

16D (Altkaynarca/Pendik-Kadıköy) numaralı otobüse binip, "Üniversite" İETT durağında inebilirsiniz.
​​​BOSTANCI istikametinden gelenler için >>
• Bostancı durağından MARMARAY'a binip, "Cevizli İstasyonu"nda inebilirsiniz.

• Minibüs yolundan giden Kadıköy-Pendik dolmuşlarına binip, Cevizli'deki İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi'nde inebilirsiniz.

• Sahil yolundan giden Bostancı-Kartal dolmuşlarına binip, Üniversitemiz sahil kapısında inebilirsiniz.

• 17 (Kadıköy-Pendik) numaralı otobüse binip, "İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi" İETT durağında inebilirsiniz.​
​​​KADIKÖY istikametinden gelenler için >>
• Söğütlüçeşme ya da Ayrılıkçeşme duraklarının birisinden MARMARAY'a binip, "Cevizli İstasyonu"nda inebilirsiniz.

• Minibüs yolundan giden Kadıköy-Pendik dolmuşlarına binip, Cevizli'deki İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi'nde inebilirsiniz.

• 17 (Pendik-Kadıköy) numaralı otobüse binip, "İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi" İETT durağında inebilirsiniz.

• 222 (Pendik-Kadıköy) numaralı otobüse binip, "Üniversite" İETT durağında inebilirsiniz.

• 16 (Pendik-Kadıköy) numaralı otobüse binip, "İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi" İETT durağında inebilirsiniz.

• 16D (Altkaynarca/Pendik-Kadıköy) numaralı otobüse binip, "Üniversite" İETT durağında inebilirsiniz.

• M4 Kadıköy-Tavşantepe hattı metrosuna binip, "Soğanlık" durağında inin. 1 no'lu çıkış kapısından çıktıktan sonra 134YK (Uğur Mumcu-Yakacık-Kartal) numaralı otobüse binerek Kampüsümüzün önündeki İETT durağında (Başak Sokak) inebilirsiniz.​
​​​ÜSKÜDAR istikametinden gelenler için >>
• Üsküdar durağından MARMARAY'a binip, "Cevizli İstasyonu"nda inebilirsiniz.

• Üsküdar'dan 2 (Bostancı-Harem) numaralı otobüse binip Bostancı’da inin. Bostancı istikametinden gelenler için yukarıdaki ulaşım alternatiflerinden birini seçip Kampüsümüze ulaşabilirsiniz.

• 16A (Pendik-Üsküdar) numaralı otobüse binip, "İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi" İETT durağında inebilirsiniz.​
​​​ÜMRANİYE istikametinden gelenler için >>
• 10 (Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi-Ataşehir/Bostancı) numaralı otobüse binip Bostancı’da inin. Bostancı istikametinden gelenler için yukarıdaki ulaşım alternatiflerinden birini seçip Kampüsümüze ulaşabilirsiniz.

• 19D (Ümraniye-Bostancı) numaralı otobüse binip Bostancı’da inin. Bostancı istikametinden gelenler için yukarıdaki ulaşım alternatiflerinden birini seçip Kampüsümüze ulaşabilirsiniz.

• ​20Ü (Ümraniye Tepeüstü-Kadıköy) numaralı otobüse binip, "Kadıköy" ya da "Ayrılık Çeşme Marmaray" İETT duraklarından birisinde inin. Kadıköy istikametinden gelenler için yukarıdaki ulaşım alternatiflerinden birini seçip Kampüsümüze ulaşabilirsiniz.
​​​ÇEKMEKÖY istikametinden gelenler için >>
• M5 Üsküdar-Çekmeköy hattı metrosuna binip, Üsküdar'da inin. Üsküdar istikametinden gelenler için yukarıdaki ulaşım alternatiflerinden birini seçip Kampüsümüze ulaşabilirsiniz.

• 132ÇK (Çekmeköy-Kartal) numaralı otobüse binip, "Kartal", "Çarşı" ya da "Kartal Meydan" İETT duraklarından birisinde inin. Daha sonra minibüs ya da otobüs alternatiflerinden birisini kullanarak Kampüsümüze ulaşabilirsiniz.

• 131Y (Çekmeköy/Samandıra-Kartal) numaralı otobüse binip, "Kartal", "Çarşı" ya da "Kartal Meydan" İETT duraklarından birisinde inin. Daha sonra minibüs ya da otobüs alternatiflerinden birisini kullanarak Kampüsümüze ulaşabilirsiniz.

• 14BK (Çekmeköy/Parseller Mah.-Kadıköy) numaralı otobüse binip, "Kadıköy" ya da "Ayrılık Çeşme Marmaray" İETT duraklarından birisinde inin. Kadıköy istikametinden gelenler için yukarıdaki ulaşım alternatiflerinden birini seçip Kampüsümüze ulaşabilirsiniz.

• ​14CE (Çekmeköy-Kadıköy) n​umaralı otobüse binip, "Kadıköy" İETT durağında inin. Kadıköy istikametinden gelenler için yukarıdaki ulaşım alternatiflerinden birini seçip Kampüsümüze ulaşabilirsiniz. 
​​​ALTUNİZADE istikametinden gelenler için >>
• Metrobüse Altunizade durağından binip, Kadıköy'de inin. Kadıköy istikametinden gelenler için yukarıdaki ulaşım alternatiflerinden birini seçip Kampüsümüze ulaşabilirsiniz.

• ​2 (Bostancı-Harem) numaralı otobüse Altunizade'den binip Bostancı’da inin. Bostancı istikametinden gelenler için yukarıdaki ulaşım alternatiflerinden birini seçip Kampüsümüze ulaşabilirsiniz.
​​​BAĞLARBAŞI istikametinden gelenler için >>
• 2 (Bostancı-Harem) numaralı otobüse "Bağlarbaşı" İETT durağından binip, Bostancı’da ya da Kadıköy Belediye'de inin. Bostancı ya da Kadıköy istikametinden gelenler için yukarıdaki ulaşım alternatiflerinden birini seçip Kampüsümüze ulaşabilirsiniz.

• M5 Üsküdar-Çekmeköy hattı metrosuna "Bağlarbaşı" durağından binip Üsküdar'da inin. Üsküdar istikametinden gelenler için yukarıdaki ulaşım alternatiflerinden birini seçip Kampüsümüze ulaşabilirsiniz.

• ​"Bağlarbaşı" İETT durağından geçen ve Üsküdar ya da Kadıköy istikametine giden İETT otobüslerinden herhangi birisine binip, Üsküdar ya da Kadıköy'de inin. Yukarıdaki Üsküdar ya da Kadıköy istikametinden gelenler için olan ulaşım alternatiflerinden birisini seçip Kampüsümüze ulaşabilirsiniz.
​​​ATAŞEHİR istikametinden gelenler için >>
• 10 (Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi-Ataşehir/Bostancı) numaralı otobüse "Ataşehir" İETT durağından binip Bostancı’da inin. Bostancı istikametinden gelenler için yukarıdaki ulaşım alternatiflerinden birini seçip Kampüsümüze ulaşabilirsiniz.

• 13 (Ataşehir/Çakmak Mahallesi-Kadıköy) numaralı otobüse "Ataşehir" İETT durağından binip "Kadıköy" ya da "Ayrılık Çeşme Marmaray" İETT duraklarından birisinde inin. Kadıköy istikametinden gelenler için yukarıdaki ulaşım alternatiflerinden birini seçip Kampüsümüze ulaşabilirsiniz.​

• 13AB (Altunizade-Ataşehir/Bostancı) numaralı otobüse "Ataşehir" İETT durağından binip "Üstbostancı" İETT durağında inin. Bostancı istikametinden gelenler için yukarıdaki ulaşım alternatiflerinden birini seçip Kampüsümüze ulaşabilirsiniz.

• 16M (Ataşehir-Üsküdar) numaralı otobüse "Ataşehir" İETT durağından binip "Acıbadem Metro İstasyonu" İETT durağında inin. M4 Kadıköy-Tavşantepe metro hattına aktarma yaparak "Soğanlık" durağında inin.

• ​19M (Ataşehir-Kadıköy) numaralı otobüse "Ataşehir" İETT durağından binip "Kozyatağı Metro" İETT durağında inin. M4 Kadıköy-Tavşantepe metro hattına aktarma yaparak "Soğanlık" durağında inin. Ya da "Kadıköy" İETT durağında inin ve Kadıköy istikametinden gelenler için yukarıdaki ulaşım alternatiflerinden birini seçip Kampüsümüze ulaşabilirsiniz.
​​​YAKACIK istikametinden gelenler için >>
İçerik güncelleniyor...
​​​SULTANBEYLİ istikametinden gelenler için >>
İçerik güncelleniyor...

AVRUPA YAKASINDAN ULAŞIM

​​​BEŞİKTAŞ istikametinden gelenler için >>
İçerik güncelleniyor...
​​​TAKSİM istikametinden gelenler için >>
İçerik güncelleniyor...
​​​ŞİŞLİ-MECİDİYEKÖY istikametinden gelenler için >>
İçerik güncelleniyor...
​​​EMİNÖNÜ istikametinden gelenler için >>
İçerik güncelleniyor...
​​​BAHÇELİEVLER istikametinden gelenler için >>
İçerik güncelleniyor...
​​​BAKIRKÖY istikametinden gelenler için >>
İçerik güncelleniyor...
 ​

​​Otomobil ile Dragos Kampüse ulaşım

Dragos Kampüse kendi araçlarıyla gelmek isteyen misafirlerimiz de aşağıda bulunan yol tariflerinden faydalanabilirler.
Üsküdar - Kadıköy istikametinden gelenler için:
E-5 üzerinde İdealtepe Kavşağından sağa doğru girilerek yaklaşık 3 km ilerlendiğinde Turgut Özal Bulvarı’na (sahil yolu) ulaşılacak. Sahil yolundan Maltepe istikametinde ilerledikten yaklaşık 5 km sonra Cevizli ve İstanbul Şehir Üniversitesi tabelalarından U dönüşü yapıp 500 m sonra sağ tarafta İstanbul Şehir Üniversitesi sahil kapısını görebilirsiniz.
Pendik - Kartal istikametinden gelenler için:
Caddebostan - Pendik sahil yolu boyunca Kadıköy istikametinde ilerlenecek. Kartal Koçtaş’ı geçtikten yaklaşık 2 km sonra sağ tarafta İstanbul Şehir Üniversitesi sahil kapısını görebilirsiniz.
Kartal istikametinden E-5 karayolunu kullanarak gelenler için:
Soğanlık yan yolundan sağa girilerek Çanakkale Caddesi'nden sahil yoluna doğru ilerlenecek. Caddenin sonundan sağa dönülecek 500 m sonra sağ tarafta İstanbul Şehir Üniversitesi sahil kapısını görebilirsiniz.​

HARİTA YOL TARİFLERİ ​​