Spor
Dragos Kampüste birbirinden çeşitli spor aktiviteleri bizi bekliyor!
​​​​Haftanın 7 günü öğrenci ve çalışanlarımıza hizmet veren Spor Merkezi'nde bulunan fitness salonlarımızda; uzman fitness eğitmenlerimize kişisel egzersiz programları hazırlatarak sağlıklı bir yaşam için fitness yapabilirsiniz. Spor Merkezimizde bulunan çok amaçlı stüdyolarımızda dönemsel olarak düzenlenen Pilates, Yoga, Zumba, Power Crunch, Bosu Cardio, Funy Jumps vb. egzersiz grup derslerine katılabilir, kişiye özel Reformer derslerine katılabilirsiniz. 
Kampüs içerisinde bulunan tenis kortlarında uzman tenis antrenörlerimizden grup/bireysel tenis dersleri alabilir, rezervasyon yaptırarak tenis kortlarını bireysel olarak da kullanabilirsiniz. 
Serbest zamanlarınızda basketbol-voleybol sahalarımızı kullanabilirsiniz. Güz ve bahar dönemlerinde düzenlediğimiz futbol, basketbol, voleybol, masa tenisi vb. turnuvalarımıza katılabilir; "Bahar Koşusu", "Rektörlük Koşusu" gibi kampüs koşularına, eğlenceli bisiklet yarışlarına katılarak yeni arkadaşlıklar edinebilir, arkadaşlık ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Kampüs içerisinde bulunan futbol sahalarını rezervasyon yaptırarak kullanabilirsiniz. Tüm spor alanlarımızı kullanırken öğrenci kimliğinizi yanınızda bulundurmayı unutmayınız.

​Spor etkinlikleri hakkında daha fazla bilgi almak için spor@sehir.edu.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz.